» »

Dogovor o izstopu VB iz EU

Dogovor o izstopu VB iz EU

Temo vidijo: vsi
««
13 / 14
»»

Massacra ::

Catalunia 2.0??? >:D

Ne bodo se Škoti "najedli" svoje neodvisnosti!
Sicer pa, naj poskusijo, ker če poskusili ne bodo, prihodnji rodovi ne bodo vedeli dovolj za nov poskus!

Vazelin ::

Brexit je končan. Po VB poteka praznovanje.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

pegasus ::

Ne, šele začel se je. In angleži, s katerimi delam, žalujejo.

Scaramouche ::

pegasus je izjavil:

Ne, šele začel se je. In angleži, s katerimi delam, žalujejo.


Zanimivo vsi žalujejo, kdo je pa potem glasoval za brexit, kao nobeden...

MasterTade ::

patetika..njihovi penziči lahko kar spakirajo kufre iz španije in portugalske
Mors omnia aequat

Urbano#Desno ::

Odlično!!!

Čakamo na naslednjega, ki bo zapustil to zbirokratizirano kancerogeno tvorbo.

jype7 ::

Škodljivce zdaj končno lahko deportiramo nazaj v Anglijo.

Škotska in Severna Irska se bosta pa itak odcepili v par letih.

Urbano#Desno ::

jype7 je izjavil:

Škodljivce zdaj končno lahko deportiramo nazaj v Anglijo.

Škotska in Severna Irska se bosta pa itak odcepili v par letih.


Mah za Evropi škodljive elemente že imamo rezervat na severu. Ni potrebe po spreminjaju še večjega števila držav v shit hole.

jype7 ::

Na severu imamo produktivno družbo, nekaj, česar neonacisti nikoli niste dosegli.

Tudi vemo, da nikoli ne boste, svojo usodo ste zapečatili takoj, ko ste se odpovedali človekovim pravicam.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: ALT ()

HappyPills ::

Lonsarg je izjavil:

MisterM je izjavil:

Škotski parlament je, sicer tesno s 64-54, izglasoval razpis novega referenduma o neodvisnosti. A ker za ZK vlado ta odločitev Holyrooda ni obvezujoča, bo tole najbrž padlo v vodo.

https://www.bbc.com/news/uk-scotland-sc...

Še vsaka osamosvojitev do sedaj je bila izvedena na silo in ne z strinjanjem obstoječega vladenga telesa skupne države. Morebitno glasovanje da se ločijo od VB na referendumu je zgolj prvi korak, potem je treba izvest še akcijo kjer prevzamejo nadzor, ponavadi to vključuje vojsko, ki se mora oklicati kot samostojna in podpreti novo samostojno vlado.


To seveda ni res... Malo zgodovinske zvezke odpret pa se hit najde kar nekaj primerov, ko je samostojnost bila dobljena na miren način.

perci ::

Vazelin je izjavil:

Brexit je končan. Po VB poteka praznovanje.

Tako praznovanje nima smisla. Saj se niso odcepili od Jugoslavije ampak od povezave, ki jim je zagotovila napredek.

s1m0n ::

Kaj pa praznujejo?
Težko rečemo, da so na čem pridobili, da se splača praznovat...
Jokanja verjetno ne bo, bodo pa se čez čas tolkli po glavi.

Lonsarg ::

HappyPills je izjavil:

Lonsarg je izjavil:

MisterM je izjavil:

Škotski parlament je, sicer tesno s 64-54, izglasoval razpis novega referenduma o neodvisnosti. A ker za ZK vlado ta odločitev Holyrooda ni obvezujoča, bo tole najbrž padlo v vodo.

https://www.bbc.com/news/uk-scotland-sc...

Še vsaka osamosvojitev do sedaj je bila izvedena na silo in ne z strinjanjem obstoječega vladenga telesa skupne države. Morebitno glasovanje da se ločijo od VB na referendumu je zgolj prvi korak, potem je treba izvest še akcijo kjer prevzamejo nadzor, ponavadi to vključuje vojsko, ki se mora oklicati kot samostojna in podpreti novo samostojno vlado.


To seveda ni res... Malo zgodovinske zvezke odpret pa se hit najde kar nekaj primerov, ko je samostojnost bila dobljena na miren način.

Moj komentar je bil predvsem mišljen v kontektsu originalnega komentarja ki sem ga citiral "ker za ZK vlado ta odločitev Holyrooda ni obvezujoča, bo tole najbrž padlo v vodo". V tem kontekstu je "na silo" vsaka odločitev katera ne pride od obstoječe vlade (in ne nujno vojaška, čeprav vsaj za simboliko nujno rabiš samostojno vojsko ki podpira osamosvojitev tudi če je vse mirno). In nikoli ne bo obstoječa vlada sama od sebe rekla za osamosvojitev... Lahko se strinja pod kakim pritiskom če imajo levrage, ampak to je zame še vedno "na silo".

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

AndrejO ::

V ostalih današnjih novicah:
- Boris Johnson napovedal carinsko kontrolo za ves uvoz iz EU po zaključku prehodnega obdobja.
- Španija je dosegla, da bo vprašanje posesti Gibraltarja del trgovinskih pogajanj.

jype7 ::

Torej so se dejansko odločili za to, da ostanejo na skupnem trgu, le možnost vplivanja na pravila skupnega trga so vrgli v smeti?

Scaramouche ::

EU si ne more privoščiti da preveč obdavči ker tja tudi preveč prodajo in pride lahko to kontra regulacij, tako da se bodo še pogajali za kakšne carinske dajatve, ne bo pa EU mogla UK reči kaj in kako delajo znotraj!

Če se jim ta poskus posreči se lahko kmalu zgodi še kaka odcepitev, mi bomo ostali in prodali praktično vse...ker pač tako veleva odprt trg kjer smo zaščiteni kot voluharji oni pa kot beli medvedi...

Mr.B ::

Scaramouche je izjavil:

EU si ne more privoščiti da preveč obdavči ker tja tudi preveč prodajo in pride lahko to kontra regulacij, tako da se bodo še pogajali za kakšne carinske dajatve, ne bo pa EU mogla UK reči kaj in kako delajo znotraj!

Če se jim ta poskus posreči se lahko kmalu zgodi še kaka odcepitev, mi bomo ostali in prodali praktično vse...ker pač tako veleva odprt trg kjer smo zaščiteni kot voluharji oni pa kot beli medvedi...

Seveda, samo bancni sistem ji zaprejo...
Nekako ne razumes, da je od eu drzav irska ki je najbolj na knalu, ostale, no britanci hocejo tja izvazat.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Lonsarg ::

Trenutno se najbolj nagibajo k Canada deal, po domače to pomeni nazaj carinska kontrola (ni več single market) ampak brez carinskega davka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

Mr.B ::

Lonsarg je izjavil:

Trenutno se najbolj nagibajo k Canada deal, po domače to pomeni nazaj carinska kontrola (ni več single market) ampak brez carinskega davka.

Carina je AVTOMATICNA, drugace bo cel svet dal sankcije EU. Kaj ti ni jasno, zakaj bo irska od EU clanic naj...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Lonsarg ::

A lahko še enkrat probaš razložiti kaj si hotel povedati (z carina si mislil carinski postopek ali carinski davek?) oziroma kaj ima tvoj stavek z mojim stavkom?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

Mr.B ::

Lonsarg je izjavil:

A lahko še enkrat probaš razložiti kaj si hotel povedati (z carina si mislil carinski postopek ali carinski davek?) oziroma kaj ima tvoj stavek z mojim stavkom?

Vse kar pride iz Uk bo imel prilimano se carino, kar bo povecalo ceno in poslabsalo konkurencnost. Seveda velja to tudi obratni smeri. Enako velja tudi za vse financne transakcije, itd... Lahko pa z EU sklenejo trgovinski sporazum, no se boto zato morali kar podvizat....
EU niti nima straha prodajati hrano v UK, v koncni fazi so UK hoteli nizje standarde... no ce bodo hoteli izvazat hrano v EU, skoraj malo verjetno, bodo pac to morali vzgojiti/pridelati po EU normah...

Pa ne pozabi, delovno vizo bos kot clan EU tud rabil za UK in obratno...

V glavnem, EU ne sme popustiti na financnem trgu, potem bo london res samo se mesto Ruskih tajkunov in sumljivih poslov.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Lonsarg ::

Še vedno ne vem kaj ima tvoja replika na mojo. Kar ti govoriš drži za hard brexit, kar sem jaz povedal drži če sklenejo Canada-like sporazum. Oboje sta hipotetična scenarija.

Hard brexit je zelo malo verjeten (pa tudi če bo hard bo naknadno z zamudo prišel kak trgovinski sporazum, pač "forced hand" pa to). Canada-like sporazum je zelo verjeten glede na zadnjo retoriko UK in glede na to da če je EU tak sporazum naredila z Kanado ji očitno ustreza.

Treba vedit da retorika večine vodij UK mesece nazaj je bila "hočemo hkrati svobodo Kanada-like sporazume in brezcarinski skupni trg Norveška-like sporazuma". Tej nebulozi je jasno EU rekla ne in UK vlado je kot kaže srečala pamet in ne bodo več probavali kaj takega. Predlog Terese-may pa je bil Norveška-like, no vsaj približno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

Scaramouche ::

Thatcherjeva je vedela kaj se bo zgodilo že dolgo nazaj!

Mr.B ::

Lonsarg je izjavil:

Še vedno ne vem kaj ima tvoja replika na mojo. Kar ti govoriš drži za hard brexit, kar sem jaz povedal drži če sklenejo Canada-like sporazum. Oboje sta hipotetična scenarija.

Hard brexit je zelo malo verjeten (pa tudi če bo hard bo naknadno z zamudo prišel kak trgovinski sporazum, pač "forced hand" pa to). Canada-like sporazum je zelo verjeten glede na zadnjo retoriko UK in glede na to da če je EU tak sporazum naredila z Kanado ji očitno ustreza.

Treba vedit da retorika večine vodij UK mesece nazaj je bila "hočemo hkrati svobodo Kanada-like sporazume in brezcarinski skupni trg Norveška-like sporazuma". Tej nebulozi je jasno EU rekla ne in UK vlado je kot kaže srečala pamet in ne bodo več probavali kaj takega. Predlog Terese-may pa je bil Norveška-like, no vsaj približno.

?
Ne sanhaj da bo po prehodnem obdubje tega leta kot je bilo.... Tega ne bo. EU caka in pritiskala na na kompletno irsko samostojnost, podipra ŽE skodsko samostojnost, kar poglej prvo stean Bbc-ja.
Edino kar gre v korist blamerjem je, da bodo cez pol leta govorili, glete kaj so lagali da bomo lacni in crkovali...
EU bo utrajala, london bo in zgublja financni primat, no status, delovna sila se umika nazaj v EU, ostajajo jim pa romuni in ostali delavci iz kolonij, ker nekdo pac mora delat.
Ne skrbi, ce mislis da bo cez 1 leto, carinski postopek s carino 0% se motis.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

ZaphodBB ::

Mr.B je izjavil:

Lonsarg je izjavil:

A lahko še enkrat probaš razložiti kaj si hotel povedati (z carina si mislil carinski postopek ali carinski davek?) oziroma kaj ima tvoj stavek z mojim stavkom?

Vse kar pride iz Uk bo imel prilimano se carino, kar bo povecalo ceno in poslabsalo konkurencnost. Seveda velja to tudi obratni smeri. Enako velja tudi za vse financne transakcije, itd... Lahko pa z EU sklenejo trgovinski sporazum, no se boto zato morali kar podvizat....
EU niti nima straha prodajati hrano v UK, v koncni fazi so UK hoteli nizje standarde... no ce bodo hoteli izvazat hrano v EU, skoraj malo verjetno, bodo pac to morali vzgojiti/pridelati po EU normah...

Pa ne pozabi, delovno vizo bos kot clan EU tud rabil za UK in obratno...

V glavnem, EU ne sme popustiti na financnem trgu, potem bo london res samo se mesto Ruskih tajkunov in sumljivih poslov.

Za razliko od Frankfurta, ki bo mesto Ruskih, Kitajskih in Iranskih tajkunov in sumljivih poslov?
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

Mr.B ::

Jp london je se vedno rekorder v EU, ups bil EU rekorder. Dokler funt ni padel so na letni ravni oprali 90 mijard funtov umazanega denarja... V bistvu celo mesto zivi na racun pranja denarja.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Lonsarg ::

Mr.B je izjavil:

Ne skrbi, ce mislis da bo cez 1 leto, carinski postopek s carino 0% se motis.

Možno je vse živo, tudi to da UK in EU gresta v podobno trgovinsko vojno kot se gresta Kitajska in US. Niti slučajno pa se ne strinjam s tabo da je to zelo verjetno, če ne drugega v primeru ne-ničelne uvozne carine Johnson izgubi vsakakršno možnost za ponovno izvolitev, pa saj vemo da si vsak politik želi biti ponovno izvoljen. Da bi EU manj trgovala z UK kot z Kanado je nepredstavljivo in ekonomsko udarec tudi za EU. Če neničelne carine uvedejo se trgovanje med UK in EU zniža za kak faktor 100, kolaps marsikaterega biznica na obeh straneh.

No, UK izgubi ne glede na scenarij bolj kot EU, pa naj bo to hard ali kanada-like zadeva, v vseh treh primerih izgubijo (ali pa so že) veliko biznisa, tu se čisto strinjava.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

Mr.B ::

Lonsarg je izjavil:

Mr.B je izjavil:

Ne skrbi, ce mislis da bo cez 1 leto, carinski postopek s carino 0% se motis.

Možno je vse živo, tudi to da UK in EU gresta v podobno trgovinsko vojno kot se gresta Kitajska in US. Niti slučajno pa se ne strinjam s tabo da je to zelo verjetno, če ne drugega v primeru ne-ničelne uvozne carine Johnson izgubi vsakakršno možnost za ponovno izvolitev, pa saj vemo da si vsak politik želi biti ponovno izvoljen. Da bi EU manj trgovala z UK kot z Kanado je nepredstavljivo in ekonomsko udarec tudi za EU. Če neničelne carine uvedejo se trgovanje med UK in EU zniža za kak faktor 100, kolaps marsikaterega biznica na obeh straneh.

No, UK izgubi ne glede na scenarij bolj kot EU, pa naj bo to hard ali kanada-like zadeva, v vseh treh primerih izgubijo (ali pa so že) veliko biznisa, tu se čisto strinjava.

Da da. Uk hoce meti stanje tako kot je bilo sedaj, samo standarde mora EU znizat, drugace bo dal carine....

Tole je samo povzetek...
One option the PM could support would be a Canada-style free-trade deal which allows tariff-free trade for the majority of goods, but not include the UK's dominant service industry.


Responding to the PM's plans, shadow health secretary Jonathan Ashworth said: "We don't want to see any watering down of environment standards or workplace rights."


Speaking to the Andrew Marr Show, former European Council President Donald Tusk said he felt "empathy" towards an independent Scotland joining the European Union


Da casa za vse je 20.12.2020. Upam da EU ne bo popustila.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Vazelin ::

https://novice.svet24.si/clanek/novice/...

Kot sem predvideval, da bo na koncu
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Mr.B ::

Vazelin je izjavil:

https://novice.svet24.si/clanek/novice/...

Kot sem predvideval, da bo na koncu

Se sreca da ne razumes slovenskih razprav o proracunu, potem bi sele skakal po forumu.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Mr.B ::

Najprej so jim EU sporoičili, nein brexit se sedaj več ne prekliče...
Sedaj pa še
Pelosi warns 'no chance' of US-UK trade deal if Brexit violates international treaty
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

mtosev ::

UK ima trenutno problem, ker mislijo, da lahko spreminjajo že podpisane mednarodne pogodbe. Če je to mogoče samo njihova taktika trenutno bodo rabili paziti, da na koncu ne ostanejo brez EU UK dogovora in še brez UK USA dogovora.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

MisterM ::

UK ima to mentaliteto že najmanj od 2016 dalje. Mednarodno pravo? Kaj nam bo, mi smo vendar suverena država in sami odločamo kako in kaj. Rule Britannia! Britannia rule the waves...

Pac-Man ::

Tole bi znalo bit dobro. 34 min.

What's So Funny About Brexit? with Danny Dorling
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

LuiIII ::

Po vseh telih štirih letih sage mi je približno razumljivo zakaj Brexit iz stališča britanske politične, pravne in moralne tradicije. Tukaj jim moram dati seveda prav in jih popolnoma podpiram, ampak način kako so se tega lotili je pa popolnoma zgrešen in jih bo tepel kar nekaj časa.

mtosev ::

A se pogajalci še pogajajo, ker bo počasi čas potekel in eu ne bo mogla ratificirati dogorova, če sploh pride do njega.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

LuiIII ::

Mislim, da tudi, če bi imeli dogovor, ga časovno ne bi spravili skozi in itak ga tako ali tako ne bi vsi parlamenti ratificirali.

Sparkxl ::

Kaj to točno pomeni? Da se jih ne bomo rešli z novim letom?

Bwaze6 ::

Še slaba dva tedna do novega leta, VB in EU pa se še vedno dogovarjata. Sicer okrog malenkosti kot je hitrost prepovedi lovljenja rib v UK teritorialnih vodah, a ostajajo tudi nezaupanja v pomembnejše dele dogovora. Tu ni pomagal BoJotov poskus vpeljave zakonov, ki bi kršili mednarodno pravo "in a minor way".

Je kdo od vas preklical ali odložil kak nakup od tam zaradi negotove prihodnosti?

Jaz sem gledal "grey import" fotoaparat iz UK, garancija je potencialno le v trgovini - ali menjajo, ali pa povrnejo stroške morebitnega popravila, EU garancije nekateri servisi ne priznajo. Zaradi hard Brexita bi se tako lahko zgodilo, da bi bilo pošiljanje povezano z dodatnimi dajatvami, ali pa garancije za EU prebivalce celo ignorirajo, in sem se raje odločil, da počakam na razplet. Čeprav to morda pomeni, da se nakup iz teh trgovin ne bo več splačal, če bodo potrebne uvozne dajatve...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bwaze6 ()

Nazz ::

Za tisto kar mi je omembe vredno od nakupov iz UK, so firme odprli tudi v EU.

joze67 ::

Dodaten zaplet: BoJo je ugotovil, da je potrebno paket pomoči EU (tisti, katrega sta nekaj časa blokirali Poljska in Madžarska) tudi upoštevati kot državno pomoč. vir: ft
An EU official said the state-aid dispute was being solved.

mtosev ::

Jaz sem še poleti kupil Win 10 PRO box iz ukja še preden bi rabil skrbeti okoli brexita. Kolk razumem, če ne bo dogovora bodo izdelki nad 22 EUR podvrženi carinam enako kot vse drugo kar pride izven EU customs area.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

zmaugy ::

"Boris Johnson's father says he'll seek French citizenship, hours before Brexit"

:))Haha, dobra!

https://edition.cnn.com/2020/12/31/uk/s...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

Pac-Man ::

Dober esej

https://www.zeit.de/politik/ausland/202...

During the COVID-19 crisis, there has been, from Johnson and his government, a constant drum-beat of superlatives. Every initiative it launched would not be merely – or indeed even – competent. It would be "world-beating". Education Secretary Gavin Williamson, explaining how Britain had raced ahead to authorise the (German-developed) COVID-19 vaccine before the EU or the U.S., boasted that: "Well I just reckon we’ve got the very best people in this country and we’ve obviously got the best medical regulators. Much better than the French have, much better than the Belgians have, much better than the Americans have. That doesn’t surprise me at all because we’re a much better country than every single one of them, aren’t we?"

As a slightly more intelligent Englishman than Williamson, William Shakespeare would have said: "Methinks he doth protest too much." This need for hyperbole has barely disguised the profound insecurity of a country that fears if it does not constantly proclaim its greatness, it may finally have to confront the thing it has so long avoided: its own ordinariness.
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

Pac-Man ::

https://twitter.com/MissRegardless/stat...

My parents who voted for Brexit and then moved to Spain. A photo story.
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

MisterM ::

Ubožci. Tudi na tukaj Cipru imajo zajetno diasporo. Bolj kot TV program jih pesti zdravstveno zavarovanje.

mtosev ::

Glede, da bomo mi iz EUja rabili potni list, da gremo v uk bodo verjetno tudi oni rabili enako, da hodijo po EUju? Če nimajo residency bodo rabili tudi vizo, da ostanajo v EU državah več kot 90 dni.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

sbawe64 ::

2020 is new 1984
Corona World order

redtech ::

Kaj je bil pravi razlog za brexit sedaj, ko se je megla razkadila?

Zelo sumljivo se mi zdi, da so sedaj največji vojni hujskači na stari celini.

GB naj bi imela več vpliva v Washingtonu, kot v Bruslju.
Mogoče so zato iztopili in dobili večji vpliv na EU prek US.

Ta popolni tajming, je to samo koordinirano naključje...?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: redtech ()

Mr.B ::

redtech je izjavil:

Kaj je bil pravi razlog za brexit sedaj, ko se je megla razkadila?

Zelo sumljivo se mi zdi, da so sedaj največji vojni hujskači na stari celini.

GB naj bi imela več vpliva v Washingtonu, kot v Bruslju.
Mogoče so zato iztopili in dobili večji vpliv na EU prek US.

Ta popolni tajming, je to samo koordinirano naključje...?

Glede na irsko stanje in dogajanje prejsnega tedna, se jim cedijo med in mleko.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold
««
13 / 14
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

a bo Hard Brexit al ne bo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
789167 (5997) AndrejO
»

Britanski poslanci: Facebook in njegovo vodstvo so digitalni gangsterji

Oddelek: Novice / NWO
369350 (6648) 49106

Več podobnih tem