» »

Izpušni sistemi Lauš

Izpušni sistemi Lauš

janez200 ::

Spoštovani bralci!

Izogibajte se firme Izpušni sistemi Lauš, kajti z njimi imam zelo slabo izkušjo. Ob popravilu izpušnega sistema, sem na avtomobilu opazil odtujitev okrasne rozete zadnjega izpušnega lonca. Greš popravit avto, pa ti naredijo več škode kot koristi. Poleg tega nisem prejel nobenega računa očitno je to pri njih v navadi. Lp J

tony1 ::

Verjetno gre za kromiran nastavek izpušne cevi?

Kakorkoli, taki nastavki so dveh sort:
a) ene so takšne, da se jih zmontira tako, da se jih na auspuh privari, in jih je dol spravit živa jeba.
b) ene pa takšne, ki se jih na auspuh privije z ene dvema šravfoma. Ampak tudi te se sčasoma primejo izpušne cevi ko hudič in jih je težko dobiti dol. Včasih pomaga gretje s švas aparatom.

Skratka, auspuh mojstrom se notoročno ne da zajebavati s tem. Ko sem bil sam (čisto nekje drugje) vztrajen glede tega, so mi dali v roke cel stari auspuh, in ker ga sam nisem mogel spraviti dol, sem ga nato sam nesel v kanto.

Verjamem sicer, da bi z nekaj truda to šlo, ampak običajno pa nihče nima volje. Skratka, ob menjavi auspuha bi ti morali na tvojo željo dati starega nazaj, z nastavkom vred. Lahko so ga samo vrgli v kanto, ker so imeli tako manj dela.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tony1 ()

jest10 ::

janez200 je izjavil:

Poleg tega nisem prejel nobenega računa očitno je to pri njih v navadi. Lp J


Saj si jih opomnil na to ane?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

skuter blokade

Oddelek: Na cesti
3522389 (460) Filip144
»

tehnični pregled avtomobila - menjava lonca

Oddelek: Na cesti
173565 (3026) Scorpia
»

Izboljšanje izkoristka ICE motorja - Peltier

Oddelek: Znanost in tehnologija
222040 (1601) Spajky
»

toplota -> elektrika

Oddelek: Znanost in tehnologija
101478 (1272) gzibret
»

Sportni auspuh za Focusa?

Oddelek: Loža
193245 (2986) Sunna

Več podobnih tem