» »

Telefoni s prepogljivimi zasloni so naposled tu

1
2
3

Vazelin ::

Nikoli nisem razumel teh fam okoli baterij. A živite v šotoru brez elektrike 300 km od elektrike, da ne morete polniti medtem ko spite? Sploh sedaj v času brezžičnega polnenja, ko samo položite telefon nekam gor?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

shadeX ::

Moja teorija je da večina (kot je Ale) nima elektrike v sobi, pa radi drkajo po fonu preden grejo spat, nato se jim pa ne da vstat, da bi šli v kuhinjo, izklopit pomivalni stroj in priklopit charger.

Naslednji dan pa ob 13h nervozni iščejo polnilec, ker se prej niso znali organizirat oz. niso sposobni vzpostavit neke rutine.

Dimnik ::

shadeX, lepo da priznaš glede baterij.....ampak zakaj bi se moral drug dan ob 13 lovit, če imaš še skoraj pol baterije od prejšnjega dne....se pravi skoraj do večera....ja vem da niste navajeni malo daljše avtonomije in potem pač polnite vsak večer..

Maš prav drkam telefon zvečer v postelji, ampak imam polnilec na nočni omarici in polnim vsak drug večer, včasih kaj prej...pomivalca pa žena izklopi, ima ona kuhinjo prek...tako da

Vazelin ::

Airpods zadostujejo za 1 delovni teden poslušanja BP. Dvomim da veliko ljudi prenosne slušalke posluša dlje kot 4 ure dnevno.

mam srečo da imam ob postelji levo in desno 4 priključke :P

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

janig ::

Kaj je razlika ali telefon polnis vsak dan ali na dva dni?

Phantomeye ::

Vazelin je izjavil:

Airpods zadostujejo za 1 delovni teden poslušanja BP. Dvomim da veliko ljudi prenosne slušalke posluša dlje kot 4 ure dnevno.

mam srečo da imam ob postelji levo in desno 4 priključke :P


Airpods so luštne, ampak kako jih NE izgubiš? obužujem brezžično tehnologijo, ampak moram imet nekaj za okoli vratu

Vazelin ::

Phantomeye je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Airpods zadostujejo za 1 delovni teden poslušanja BP. Dvomim da veliko ljudi prenosne slušalke posluša dlje kot 4 ure dnevno.

mam srečo da imam ob postelji levo in desno 4 priključke :P


Airpods so luštne, ampak kako jih NE izgubiš? obužujem brezžično tehnologijo, ampak moram imet nekaj za okoli vratu

Sem jih imel na preizkusu. Zadeva zelo dobro stoji v ušesu. Ima pa eno zanimivo lastnost, namreč senzorje. Čim pade iz ušesa nastavi pavzo. Tako da če teoretično tečeš, poslušaš musko in ti pade ven takoj veš, da ti je padla, ker bi predvajanje prenehalo. Ko imaš enkrat te free brezične slučalke je težko it nazaj na neko vrv .P

Samodejno povezovanje in preklapljanje med napravami sploh ne bi omenil na tem mestu, ker je razred zase glede na vse (večino) ostalih slušalke. Zvok je pa precej povprečen ;) Apple bi lahko ob XSu tole prilagal serijsko ;) ALi vsaj kako okleščeno verzijo brez senzorjev in polnenje preko npr. telefona. Dejansko si z XS in serijski slušalkami videt ko klošar.

Idealno birmansko darilo: iphone, airpods in ura :P

janig je izjavil:

Kaj je razlika ali telefon polnis vsak dan ali na dva dni?

Na lihe dneve se jim da zarolati do vtičnice iz postelje, na sode ne:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Phantomeye ::

Vazelin je izjavil:

Phantomeye je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Airpods zadostujejo za 1 delovni teden poslušanja BP. Dvomim da veliko ljudi prenosne slušalke posluša dlje kot 4 ure dnevno.

mam srečo da imam ob postelji levo in desno 4 priključke :P


Airpods so luštne, ampak kako jih NE izgubiš? obužujem brezžično tehnologijo, ampak moram imet nekaj za okoli vratu

Sem jih imel na preizkusu. Zadeva zelo dobro stoji v ušesu. Ima pa eno zanimivo lastnost, namreč senzorje. Čim pade iz ušesa nastavi pavzo. Tako da če teoretično tečeš, poslušaš musko in ti pade ven takoj veš, da ti je padla, ker bi predvajanje prenehalo. Ko imaš enkrat te free brezične slučalke je težko it nazaj na neko vrv .P

Samodejno povezovanje in preklapljanje med napravami sploh ne bi omenil na tem mestu, ker je razred zase glede na vse (večino) ostalih slušalke. Zvok je pa precej povprečen ;) Apple bi lahko ob XSu tole prilagal serijsko ;) ALi vsaj kako okleščeno verzijo brez senzorjev in polnenje preko npr. telefona. Dejansko si z XS in serijski slušalkami videt ko klošar.

Idealno birmansko darilo: iphone, airpods in ura :P

janig je izjavil:

Kaj je razlika ali telefon polnis vsak dan ali na dva dni?

Na lihe dneve se jim da zarolati do vtičnice iz postelje, na sode ne:))


Mja, bolj so problem situacije, kjer se v danem trenutku razdalja med tabo in slušalkami zelo hitro poveča ... se nagneš čez most :P Bi vseeno osebno imel, ampak je 200+ eur malo deal breaker, ampak sej bodo kloni.

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

Nikoli nisem razumel teh fam okoli baterij. A živite v šotoru brez elektrike 300 km od elektrike, da ne morete polniti medtem ko spite? Sploh sedaj v času brezžičnega polnenja, ko samo položite telefon nekam gor?



Ne, samo če si stalno doma je ok. Če greš pa na kakšno pot je pa neugodna situacija da še tist power bank sabo vlačiš...

111111111111 ::

Phantomeye je izjavil:


Mja, bolj so problem situacije, kjer se v danem trenutku razdalja med tabo in slušalkami zelo hitro poveča ... se nagneš čez most :P

Heh. Dobra.

Ne vidim neke dodane vrednosti v prepogljivem zaslonu. Tudi zapognjeni robovi se niso prijeli ravno najbolje, da bi sedaj vsak želel imeti takšen telefon. Bolj napovedujem uspeh kot ur ali tablic. Saj je super, ni pa to nekaj kar bi vsi imeli tako kot telefone.

Tisti, ki ste za prepogljivost. Katero težavo mislite da rešuje?
- sam vidim aplikacijo v letalski industriji
- kinomatografih
- igračkarskih navdušencih
- reklamnih panojih

Ima pa precejšno konkurenco v navidezni resničnosti.

Looooooka ::

Ko bo dovolj tanek bo resil problem dveh naprav. Smrt tablice na kratko.

Markoff ::

Pogrešam tehnološko napredno debato o tem, ali ima ta serija notch ali ne. Hebeš zmogljivost, kapacitete, avtonomijo, UX, stabilnost, dajmo se pogovarjat o trivialnostih.

Spet vsem častim Brawndo, pijačo naše starosti.
Antifašizem je danes poslednje pribežališče ničvredneža, je ideologija ničesar
in neizprosen boj proti neobstoječemu sovražniku - v zameno za državni denar
in neprofitno najemno stanovanje v središču Ljubljane. -- Tomaž Štih, 2021

issak ::

Master_Yoda je izjavil:

Bi rajsi imel cenovno dostopni 27 inchni 1440p amoled/oled zaslon. Ampak ne vse na 1080p je premium, standardna resolucija pa ista na 20-30 inchnih zaslonih, kot na 6 incnih.


https://geizhals.eu/?cat=monlcd19wide&x...

Opcij od 200-300€ kolikor hočeš. Za monitor ki ga boš uporabljal 10 let se mi to ne zdi spet tako "premium" strošek.

Ampak govora ni o monitorjih...
Desktop: i7-12700F | 7900XTX | Asrock H670M-ITX/ax | 32 GB RAM | Dell G3223Q
Server: G4560 | 16GB RAM
OLKB Planck | Logitech G Pro X Superlight | Sennheiser HD6XX

Master_Yoda ::

To niso OLED/AMOLED monitorji, ampak navadni LCD.

Zgodovina sprememb…

opeter ::

Super bi bilo, če bi znotraj naredili še prostor za gotovino, kreditne kartice, osebno ipd. :D
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Machete ::

Pa odpiralec za konzerve.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

MrNighthawk ::

Unknown_001 je izjavil:

Company je izjavil:

Nisem Apple fan, ampak, kaj res mislite, da odločitev o tem, kaj se bo iz naprave umaknilo, je kar v stilu "Ma nič, dejmo mi umaknt konektor za slušalke, pa bo, kar bo"? Itak. Če drugega ne, si vsaj stroške konektorja izračunajo :)


Če bi razumel Applovo filozofijo, kako se spravijo razvijat izdelek ne bi spraševal. Lahko pa da se motim in ne sledijo več Jobsovemu mindsetu. Tip je dobesedno rekel HOČEM TAK IZDELEK (brez stvari X, s funkcijo Y, ...) in ... je bilo treba narest. In na nek način so se oddaljili od ostalih ki so ponujali generične rešitve po istem standardu. Kar se tiče dizajna izdelka je Apple ena redkih firm ki razume, da oblikovanje terja dosti več kot samo zagotavljanje glavne funkcije, čeprav je ta najpomembnejša. Ostali počasi prihajajo do tega.

In ne, to niso moje besede temveč besede gostujočega profesorja, ki je vodil seminar o product designu. Da ne bo Mavra spet zavijal z očmi in me obtožil nakladanja.


Govoriš kot, da je vsak Apple product uspel. pa temu ni tako.

https://www.tomsguide.com/us/pictures-s...

sicer mal starejš ampak relevanten

Ales ::

Se zgodi, da pride kak gostujoči (ali tudi ne) profesor, ki nima blage veze. Tale zveni, kot en tak. Pač pobere honorar, blebeta o nečem in gre.

IMHO, čisto vsako podjetje ve, da oblikovanje terja še marsikaj drugega, ne le zagotavljanje glavne funkcije. To so osnove industrijskega dizajna.

Unknown_001 ::

opeter je izjavil:

Super bi bilo, če bi znotraj naredili še prostor za gotovino, kreditne kartice, osebno ipd. :D


Zatlačiš pod ovitek, dete neiznajdljivo.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Vazelin ::

Phantomeye je izjavil:


Mja, bolj so problem situacije, kjer se v danem trenutku razdalja med tabo in slušalkami zelo hitro poveča ... se nagneš čez most :P Bi vseeno osebno imel, ampak je 200+ eur malo deal breaker, ampak sej bodo kloni.

149 je cena drugače iz avstrije;) Je pa 50 eur predrago imo.

Nodi: ja, pozabil sem na businessmane kot si ti, ko so na poti in ne morejo polniti telefona povsod. Za take je Nokia 6310:D

Daliborg ::

Telefon s upogljivim zaslonam se mi ne zdi uporaben, ampak če bi monitor naredili kot neke vrste krogle bi bilo zanimivo to videti. Nekaj takega kot ima vojska simulatorje ampak da bi bil povsod okoli tebe zaslon za sprejemljivo ceno seveda 8-)
lp.
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

Unknown_001 ::

Daliborg je izjavil:

Telefon s upogljivim zaslonam se mi ne zdi uporaben, ampak če bi monitor naredili kot neke vrste krogle bi bilo zanimivo to videti. Nekaj takega kot ima vojska simulatorje ampak da bi bil povsod okoli tebe zaslon za sprejemljivo ceno seveda 8-)
lp.


Oculus rift tvoj prijatelj.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

ivanuscha ::

janig je izjavil:

Kaj je razlika ali telefon polnis vsak dan ali na dva dni?


Bistvena razlika. Dejstvo je, da noben iPhone ne zdrži niti en dan res intenzivne uporabe, ne priložijo pa zraven niti quick charge polnilca, kljub temu da plačaš 1500€+. Poleg tega se baterija hitreje obrabi, če jo polniš dnevno.

Jaz imam Redmi Note 4, ki je pred 1,5 leta stal 200€ in ima 4100mAh baterijo. Še vedno mi zdrži do 8h SOT, intenzivne uporabe. Recimo 2 dni nazaj sem šel v Pariz zjutraj ob 5h, ob polnoči pa sem bil že nazaj, brez polnilca. Intenzivno sem uporabljal telefon cel dan, kot rečeno ca. 8h interneta, gps itd.

Pa naj reče nekdo da velika baterija ni uporabna? In zakaj Apple nateguje in špara v tolikšni meri oz. kako to da kupci tega ne spregledajo?

Vazelin ::

Daj če sprazniš XS maxa v enem dnevu ti ga jaz plačam:)) a špilaš intenzivne igre gor 24/7?

Ales ::

Vazelin je izjavil:

Daj če sprazniš XS maxa v enem dnevu ti ga jaz plačam:)) a špilaš intenzivne igre gor 24/7?

A ta ponudba velja tudi za druge?

Pravno obvezujoča?

Pošlji podatke na ZS kam pošljem dokaz in fakturo. :D

Dimnik ::

Ivanuscha, saj spregledajo, ampak sami sebi lažejo in iščejo izgovore....shadex, ti si priznal, tako da si izjema

Vazelin, spet pišeš neumnosti, kako lahko trdiš takšno neumnost...jz ga ne vzamem, ker imam rajši normalen telefon in ti prišparam tega jurja pa pol ali koliko že pride, mi ga daš samo en dan v uporabo, uporabljal ga bom normalno kot svoj telefon vsak dan....

MrNighthawk ::

Vazelin je izjavil:

Daj če sprazniš XS maxa v enem dnevu ti ga jaz plačam:)) a špilaš intenzivne igre gor 24/7?


Vsak telefon lahko izprazniš v enem dnevu.

Sicer pa challenge accepted!

FastWIND ::

Res ste eni zanimi. Na tehnoloskem forumu berete tako povrsno da ne locite mes upogljivim zaslonom in upofljivim telefonom kot celoto.

shadeX ::

ivanuscha je izjavil:

oz. kako to da kupci tega ne spregledajo?


Glede na to da se lep čas nisem želel sprijazniti s tem lahko danes povem resnico in sicer:

- Nategovati se pustimo predvsem zaradi tega, ker so te tehnološke igračke (skupaj z dragimi avtomobili seveda), postale del našega vsakdana. Družba te rada hitro izloči, če nisi "njihov".
Apple je draga zadeva, normalno. Ampak poglej.. mene je v javnosti se sram pokazati s Huaweiem, Xiaomijem in podobnim sranjem (to so najcenejše znamke, ki se jih da dobiti na trgu).

Imel sem že slabo izkušnjo s tem poceni kitajskim sranjem (družbeno gledano), ker sem se že prej gibal v drugačnih krogih. Bil sem deležen posmehovanja in ponižanja... skratka zelo slaba izkušnja.

Odkar imam Apple ljudje name gledajo drugače. Hvala ti Apple za vse!

tikitoki ::

Vazelin je izjavil:

Nikoli nisem razumel teh fam okoli baterij. A živite v šotoru brez elektrike 300 km od elektrike, da ne morete polniti medtem ko spite? Sploh sedaj v času brezžičnega polnenja, ko samo položite telefon nekam gor?


Si že slišal za potovanja, izpade elektrike, odklop elektrike,...

shadeX ::

izpade elektrike, odklop elektrike,...


Odvisno kje živiš ampak to je tako redek pojav, da to ni nek dober argument.

potovanja,


Odvisno koliko časa potuješ. Če greš za več kot 2 dni, boš v vsakem primeru potrboval dodaten power source tudi za kateregakoli Androida.

Drugače, pa a res obstaja kdo tukaj ki nima niti enega power banka pri hiši, za podobne primere?

Peti ::

shadeX je izjavil:

ivanuscha je izjavil:

oz. kako to da kupci tega ne spregledajo?


Glede na to da se lep čas nisem želel sprijazniti s tem lahko danes povem resnico in sicer:

- Nategovati se pustimo predvsem zaradi tega, ker so te tehnološke igračke (skupaj z dragimi avtomobili seveda), postale del našega vsakdana. Družba te rada hitro izloči, če nisi "njihov".
Apple je draga zadeva, normalno. Ampak poglej.. mene je v javnosti se sram pokazati s Huaweiem, Xiaomijem in podobnim sranjem (to so najcenejše znamke, ki se jih da dobiti na trgu).

Imel sem že slabo izkušnjo s tem poceni kitajskim sranjem (družbeno gledano), ker sem se že prej gibal v drugačnih krogih. Bil sem deležen posmehovanja in ponižanja... skratka zelo slaba izkušnja.

Odkar imam Apple ljudje name gledajo drugače. Hvala ti Apple za vse!


Jaz bi zamenjal druzbo, ce bi bil ti.

Dimnik ::

Samo to moraš biti ekstra tip človeka, da te je sram, če nimaš jabolka....se je za zamislit....

janig ::

Sej tudi ajfoni bi vam zdrzali cel dan v parizu
https://www.tomsguide.com/us/iphone-xr-...

saj spregledajo, ampak sami sebi lažejo in iščejo izgovore

Res je tezko. Za klicat psihiatra

MrStein ::

shadeX je izjavil:


Drugače, pa a res obstaja kdo tukaj ki nima niti enega power banka pri hiši, za podobne primere?

Jaz nimam. Telefon polnim na dva dni.
Se opravičujem.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

euagrus ::

Vazelin je izjavil:

Phantomeye je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Airpods zadostujejo za 1 delovni teden poslušanja BP. Dvomim da veliko ljudi prenosne slušalke posluša dlje kot 4 ure dnevno.

mam srečo da imam ob postelji levo in desno 4 priključke :P


Airpods so luštne, ampak kako jih NE izgubiš? obužujem brezžično tehnologijo, ampak moram imet nekaj za okoli vratu

Sem jih imel na preizkusu. Zadeva zelo dobro stoji v ušesu. Ima pa eno zanimivo lastnost, namreč senzorje. Čim pade iz ušesa nastavi pavzo. Tako da če teoretično tečeš, poslušaš musko in ti pade ven takoj veš, da ti je padla, ker bi predvajanje prenehalo. Ko imaš enkrat te free brezične slučalke je težko it nazaj na neko vrv .P

Samodejno povezovanje in preklapljanje med napravami sploh ne bi omenil na tem mestu, ker je razred zase glede na vse (večino) ostalih slušalke. Zvok je pa precej povprečen ;) Apple bi lahko ob XSu tole prilagal serijsko ;) ALi vsaj kako okleščeno verzijo brez senzorjev in polnenje preko npr. telefona. Dejansko si z XS in serijski slušalkami videt ko klošar.

Idealno birmansko darilo: iphone, airpods in ura :P

janig je izjavil:

Kaj je razlika ali telefon polnis vsak dan ali na dva dni?

Na lihe dneve se jim da zarolati do vtičnice iz postelje, na sode ne:))


Se eno boljso latnost imajo, ne da izgledas z njimi kot idiot, ampak kot idiot, ki si je v usesa vtaknil cigarete. Ko sem prvic nekoga videl z njimi sem se fino narezal. Neverjetno, kaj vse danes naredijo ljudje, samo, da jih proizvajalec preprica, da je cool. :D Ce ze morate, se na aliexpresu za 30$ dobijo bt slusalke, v katerih ne izgledas kot ta zadnji cepec, ki verjame v vsako neumnost, ki jo propagira njemu ljub brand.
In regione caecorum rex est luscus.
Ker me je nekaj slotechovcev sprasevalo:
https://github.com/cullum/dank-selfhosted

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: euagrus ()

MrStein ::

janig je izjavil:

Sej tudi ajfoni bi vam zdrzali cel dan v parizu
https://www.tomsguide.com/us/iphone-xr-...

Fake... iPhone na vrhu? Če pa vemo, da imajo zanič baterije!
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

MrStein ::

111111111111 je izjavil:


Ne vidim neke dodane vrednosti v prepogljivem zaslonu.

Tisti, ki ste za prepogljivost. Katero težavo mislite da rešuje?

Mali telefon, velik ekran. A ni očitno?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

ivanuscha ::

MrStein je izjavil:

janig je izjavil:

Sej tudi ajfoni bi vam zdrzali cel dan v parizu
https://www.tomsguide.com/us/iphone-xr-...

Fake... iPhone na vrhu? Če pa vemo, da imajo zanič baterije!


Tomsguide testira samo web browsing. Sodeč po gsmarena je sta XR (78h rating) in XS Max(79h rating) tam tam, s tem da ima XR daljši "web browsing" čas.

@Vazelin

Če si me že izzval, prvo razčisti ali verjameš standarnemu testu baterij na gsmarena? Jaz jim verjamem, tako da ni potrebe še po mojem testiranju in da ti dokažem da imam prav.

Rezultati pa so taki:

Apple iPhone XS Max (ca. 1100 - 1600EUR)
Endurance rating: 79h
3G talk time: 16:08h
Web browsing: 11:06h
Video playback: 13:43h

Xiaomi Redmi Note 4 (S625) (150 - 200EUR)

Endurance rating: 119h
3G talk time: 34:40h
Web browsing: 17:56h
Video playback: 15:30h

Seveda, pogovarjamo se tukaj o zmogljivosti baterij. Ampak še enkrat, zakaj Apple škrtari in špara na kapaciteti in kvaliteti baterij? Zelo znano je tudi dejstvo (vsaj na prejšnjih generacijah iPhonov), da ko jim pade kapaciteta na okoli 30% in je zunaj malo hladneje (že ca. 10°C zadošča), se telefoni ugašajo :) Quality by Apple, designed in California (made in China).

Mislim da gre odgovor iskati na eni strani v tehnološki neizobraženosti večine populacije, na drugi strani pa hype okoli njihovih proizvodov in s tem povezanega "statusnega simbola". Dejstvo je, da je Apple v nekaterih aspektih še vedno vodilni in ima velik vpliv na ostale proizvajalce. Ampak, od mene ne bodo videli EUR, za to ceno bi moral dobit res popoln komplet. Manjkajo vsaj velika baterija, quick charge, brezžični polnilec ter Airpods. Da ne govorimo o tem kako neprilagodljiv in zaprt je iOS in celoten ekosistem...

Nekdo je omenil, da mora imeti Appla, če ne ga družba zasmehuje. Oprosti, ampak očitno ima tvoja družba izjemno omejen IQ. Sam sem v stiku tudi, če hočete, z visoko družbo, in se še ni zgodilo da bi kdo sploh omenil karkoli glede mojega telefona. Haha! Nasprotno - dolgoletni uporabnik iPhona je bil lani nad Note 4 tako navdušen, da ga je takoj naročil, zatem pa še nekaj članom njegove družine.

Kakorkoli že, kapo dol Applu za 1000 miljard EUR kapitala, tako ali drugače. Je pa že žalostno kako ljudje z malimi dohodki postrgajo vsak cent, da si privoščijo novega iPhona. Ker to pa že more bit nekaj nebeškega. Seveda, ko telefon pozimi crkuje, je to design in ne fault :) Važno pa da "klošarji" pomagajo Applu da prileze do 2000 miljard kapitala. Že mora bit vredno :)

Zgodovina sprememb…

janig ::

Lol, shadeX, ki trolla vrze kost in takoj android uporabniki vskocijo in morajo razlagat zakaj imajo android in da so v visoki druzbi in sluzijo kot Invictus

tikitoki ::

shadeX je izjavil:

izpade elektrike, odklop elektrike,...


Odvisno kje živiš ampak to je tako redek pojav, da to ni nek dober argument.

potovanja,


Odvisno koliko časa potuješ. Če greš za več kot 2 dni, boš v vsakem primeru potrboval dodaten power source tudi za kateregakoli Androida.

Drugače, pa a res obstaja kdo tukaj ki nima niti enega power banka pri hiši, za podobne primere?


Aja, ne zivis v Sloveniji? Me sicer ni bilo tukaj, sam koliko vem, ste zaradi zlindre imeli obsirne izpade elektrike in nekateri revezi so bili brez vec tednov. Se bos moral bolj potruditi.

Pa tudi drugace ni samoumevno, da bo elektrika na voljo cel dan v tej drzavi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

euagrus ::

ivanuscha je izjavil:

Kakorkoli že, kapo dol Applu za 1000 miljard EUR kapitala, tako ali drugače. Je pa že žalostno kako ljudje z malimi dohodki postrgajo vsak cent, da si privoščijo novega iPhona. Ker to pa že more bit nekaj nebeškega. Seveda, ko telefon pozimi crkuje, je to design in ne fault :) Važno pa da "klošarji" pomagajo Applu da prileze do 2000 miljard kapitala. Že mora bit vredno :)


V bistvu je apple zadel trzno niso. 90% populacije je popolnoma brez okusa, nekolturnih (prihaja novi Liffe, se ze rezim, kako bojo ljubljanski snobi, brez kakrsnegakoli kulturnega aspekta, preselili v kinodvorane in se se dva tedna bahali, kako so kulturno nastrojeni, naredili kljukico in kulturno mirovali do naslednjega Liffa), v bistvu hohštaplerjev, ki pa bi strasno radi bili "cool". In kaj je dojel Apple, pa vsi ostali nismo, je, da bi ljudje dali vse za neko fake zunanjo podobo in to je Apple pobral. V bistvu genialno. In zato njegovi telefoni gabijo delu populacije, ne samo, da niso cool, se celo norce se delajo iz njihovih uporabnikov. In to upraviceno. Kot jaz iz obiskovalcev Liffa. In uporabikov Appla. In uporabnikov latest & the greatest Androidov, po obupno previsoki ceni, ki nakazuje samo eno. Da so hohštaplerji pripravljeni Plačati karkoli, da bi bili nekaj več.
In regione caecorum rex est luscus.
Ker me je nekaj slotechovcev sprasevalo:
https://github.com/cullum/dank-selfhosted

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: euagrus ()

ivanuscha ::

To si kar dobro zadel. Seveda, dejstvo je, da je v nekaterih stvareh iPhone boljši od Androidov. Problem je v tem, da je za 90% uporabnikov njihovih telefonov poceni Android "overkill".

Smešna štorija - punci je brat posodil iPhona 7, ker je njen Galaxy S7 na servisu. Po parih dneh ji je prekipelo in mi pravi, da zdaj vidi da je iPhone narejen za idiote. Pravi, da med klicem ne moreš zaklenit zaslona, niti tega nastavit oz. izključit. Tako se ji dogaja, da podzavestno pritisne tipko za zaklep in ji sredi pogovora klic prekine, zaslon pa ostane odklenjen. Ok, drugačen feature pač - amapak zadeve se ne da nastavit drugače! En majhen primer. Ali pa recimo ne moreš prek bluetootha prenest kontakta.

Pa kaj sploh govorim, na slo-techu je populacija itak 90% izobražena. Vsaka čast Applu res haha

MrStein ::

ivanuscha je izjavil:


Seveda, pogovarjamo se tukaj o zmogljivosti baterij. Ampak še enkrat, zakaj Apple škrtari in špara na kapaciteti in kvaliteti baterij? Zelo znano je tudi dejstvo (vsaj na prejšnjih generacijah iPhonov), da ko jim pade kapaciteta na okoli 30% in je zunaj malo hladneje (že ca. 10°C zadošča), se telefoni ugašajo :)

30% kapacitete ali polnosti?

Sicer pa: I call bullshit.

Lani je ENEMU uporabniku na svetu BAJE ekplodiral ajfon in so to tedne če ne mesece vlačili po forumih (in rumenih novicah).
Ti zdaj praviš da vsakemu drugemu telefon crkne pa ni enega člančiča?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

tikitoki ::

Vazelin je izjavil:

Daj če sprazniš XS maxa v enem dnevu ti ga jaz plačam:)) a špilaš intenzivne igre gor 24/7?


Se jst prijavim.

Ales je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Daj če sprazniš XS maxa v enem dnevu ti ga jaz plačam:)) a špilaš intenzivne igre gor 24/7?

A ta ponudba velja tudi za druge?

Pravno obvezujoča?

Pošlji podatke na ZS kam pošljem dokaz in fakturo. :D


Jst tudi. Jst tudi.

shadeX je izjavil:

ivanuscha je izjavil:

oz. kako to da kupci tega ne spregledajo?


Glede na to da se lep čas nisem želel sprijazniti s tem lahko danes povem resnico in sicer:

- Nategovati se pustimo predvsem zaradi tega, ker so te tehnološke igračke (skupaj z dragimi avtomobili seveda), postale del našega vsakdana. Družba te rada hitro izloči, če nisi "njihov".
Apple je draga zadeva, normalno. Ampak poglej.. mene je v javnosti se sram pokazati s Huaweiem, Xiaomijem in podobnim sranjem (to so najcenejše znamke, ki se jih da dobiti na trgu).

Imel sem že slabo izkušnjo s tem poceni kitajskim sranjem (družbeno gledano), ker sem se že prej gibal v drugačnih krogih. Bil sem deležen posmehovanja in ponižanja... skratka zelo slaba izkušnja.

Odkar imam Apple ljudje name gledajo drugače. Hvala ti Apple za vse!


Ovce se druži z ovcami. Jabolk pa veselo striže.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

Dimnik ::

MrStein je izjavil:

ivanuscha je izjavil:


Seveda, pogovarjamo se tukaj o zmogljivosti baterij. Ampak še enkrat, zakaj Apple škrtari in špara na kapaciteti in kvaliteti baterij? Zelo znano je tudi dejstvo (vsaj na prejšnjih generacijah iPhonov), da ko jim pade kapaciteta na okoli 30% in je zunaj malo hladneje (že ca. 10°C zadošča), se telefoni ugašajo :)

30% kapacitete ali polnosti?

Sicer pa: I call bullshit.

Lani je ENEMU uporabniku na svetu BAJE ekplodiral ajfon in so to tedne če ne mesece vlačili po forumih (in rumenih novicah).
Ti zdaj praviš da vsakemu drugemu telefon crkne pa ni enega člančiča?


Kremenček, ti tudi že trolaš ali?
Pred časom se je na veliko pisalo tudi tu na forumu in pisali so tisti, ki se jim je telefon ugašal....

euagrus ::

ivanuscha je izjavil:

Pa kaj sploh govorim, na slo-techu je populacija itak 90% izobražena.


Se ti zdi? Meni pa ravno nasprotno, mislim, da je slotech eno izmed najbolj katastrofalnih zbiralisc hohštaplerjev. Dosti jih ima denar, previsoko mnenje o samih sebi, so fachidioti, bi pa radi bili nekaj vec. Pa saj vidis, zgoraj dva se vedno nakladata o baterijah.
In regione caecorum rex est luscus.
Ker me je nekaj slotechovcev sprasevalo:
https://github.com/cullum/dank-selfhosted

ivanuscha ::

euagrus je izjavil:

ivanuscha je izjavil:

Pa kaj sploh govorim, na slo-techu je populacija itak 90% izobražena.


Se ti zdi? Meni pa ravno nasprotno, mislim, da je slotech eno izmed najbolj katastrofalnih zbiralisc hohštaplerjev. Dosti jih ima denar, previsoko mnenje o samih sebi, so fachidioti, bi pa radi bili nekaj vec. Pa saj vidis, zgoraj dva se vedno nakladata o baterijah.


Možno. Še vseeno nadpovprečno izobraženi uporabniki, veliko geekov :)

Glede ugašanja na mrazu, vidim da eni kar ne verjamejo. Jaz bi rekel, mirno po novega iPhona haha

MrStein ::

Dimnik je izjavil:

MrStein je izjavil:

ivanuscha je izjavil:


Seveda, pogovarjamo se tukaj o zmogljivosti baterij. Ampak še enkrat, zakaj Apple škrtari in špara na kapaciteti in kvaliteti baterij? Zelo znano je tudi dejstvo (vsaj na prejšnjih generacijah iPhonov), da ko jim pade kapaciteta na okoli 30% in je zunaj malo hladneje (že ca. 10°C zadošča), se telefoni ugašajo :)

30% kapacitete ali polnosti?

Sicer pa: I call bullshit.

Lani je ENEMU uporabniku na svetu BAJE ekplodiral ajfon in so to tedne če ne mesece vlačili po forumih (in rumenih novicah).
Ti zdaj praviš da vsakemu drugemu telefon crkne pa ni enega člančiča?


Kremenček, ti tudi že trolaš ali?
Pred časom se je na veliko pisalo tudi tu na forumu in pisali so tisti, ki se jim je telefon ugašal....

Nisi odgovoril: polnost ali starost? Pusti trolanje za tistih 5 sekund.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Dimnik ::

Tole o kapaciteti nisem pisal jaz, zato ti ne bom odgovoril, sicer sam veš kaj je bilo mišljeno.s temi 30%
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tudi novi Razrji imajo probleme z vzdržljivostjo

Oddelek: Novice / Android
328048 (4222) FireSnake
»

Motorola uradno oznanila vrnitev telefona Razr - s prepogljivim zaslonom (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
5614340 (11715) OK.d
»

Narediti prepogljiv telefon je težko

Oddelek: Novice / Android
309798 (6760) Magic1
»

Galaxy Fold zdaj menda nared za trg

Oddelek: Novice / Android
145990 (4641) Mato989

Več podobnih tem