» »

Telefoni s prepogljivimi zasloni so naposled tu

1 2
3
»

MrStein ::

Ne, ne vem. Zato vprašam. Očitno tudi noben drug ne ve.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Dimnik ::

Eni se res delate budale

MrStein ::

Ja, eni res pogosto trdijo stvari, ki jih z ničemer ne morejo podpreti. Se strinjam s tvojo oznako.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

ivanuscha ::

MrStein je izjavil:

Dimnik je izjavil:

MrStein je izjavil:

ivanuscha je izjavil:


Seveda, pogovarjamo se tukaj o zmogljivosti baterij. Ampak še enkrat, zakaj Apple škrtari in špara na kapaciteti in kvaliteti baterij? Zelo znano je tudi dejstvo (vsaj na prejšnjih generacijah iPhonov), da ko jim pade kapaciteta na okoli 30% in je zunaj malo hladneje (že ca. 10°C zadošča), se telefoni ugašajo :)

30% kapacitete ali polnosti?

Sicer pa: I call bullshit.

Lani je ENEMU uporabniku na svetu BAJE ekplodiral ajfon in so to tedne če ne mesece vlačili po forumih (in rumenih novicah).
Ti zdaj praviš da vsakemu drugemu telefon crkne pa ni enega člančiča?


Kremenček, ti tudi že trolaš ali?
Pred časom se je na veliko pisalo tudi tu na forumu in pisali so tisti, ki se jim je telefon ugašal....

Nisi odgovoril: polnost ali starost? Pusti trolanje za tistih 5 sekund.


30% napolnjenosti, sorry. Ja, zadeva je bila zelo znana, osebno sem vprašal veliko uporabnikov in so mi vsi potrdili - ja res, ko je zunaj mraz se mi telefon ugaša. Torej?

Gagatronix ::

shadeX je izjavil:


Drugače, pa a res obstaja kdo tukaj ki nima niti enega power banka pri hiši, za podobne primere?


Ne nucam. Ce mi fon crkne mi pac crkne, nafilam ob priliki. Ni mi pa zivljenskega pomena. Se preverim zgresene klice mogoce 1x na teden.

ivanuscha ::

Haha pazite tole, obstaja "Apple fan page" iPhone tips for cold weather. Nasveti, med drugim:

Turn Off Your iPhone

Keep Your iPhone Warm

Use a High-Tech Thermal Protection Case

If one takes out an iPhone on a cold day, the battery life diminishes quickly. Within a few minutes, the battery can lose enough power to shut down the device. It's not actually discharging. Instead, the lithium-ion battery simply cannot function at extremely cold temperatures.

LOL

shadeX ::

Normalno. Sej to vrabci čivkajo, da ima iPhone slabo baterijo. Če v enačbo dodamo še mraz, so posledice katastrofalne.

Sicer pa vseeno ne toliko kot da dopustim, da me družba izloči, če imam poceni kitajca v žepu ali pa vozim Renaulta.

Aja sej ga..oops.

MrStein ::

ivanuscha je izjavil:


30% napolnjenosti, sorry. Ja, zadeva je bila zelo znana, osebno sem vprašal veliko uporabnikov in so mi vsi potrdili - ja res, ko je zunaj mraz se mi telefon ugaša. Torej?


Že te dni je pod 10 C. Torej ti praviš, da tretjini prebivalstva telefoni ne delujejo? Zdaj. Ko to tipkam? In ni ves čas novica na prvi strani vseh portalov? Medtem ko je BAJE lani ENEMU nekaj bilo in je bilo na prvih straneh?
Glej. Saj poznaš: logika, Occamomovo rezilo, itd.

Stein
Glej kolega je imel ajfona 7s ali kaj že je, v glavnem 7 je bila, najprej je moral plačat nov ekran, da so ga sploh odprli, ker je imel v enem kotu malo razpoko....telefon se je pa ugašal, ko je baterija padla pod 30%, na mrazu še prej. Tako da mu je dokurčilo, ga prodal in kupil huaweija p10, sedaj pa p20


En kolega je imel Cliota, kjer se mu je skoz steklo rosilo. Na koncu ga je prodal.
Kaj pa zdaj?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

Unknown_001 ::

shadeX je izjavil:

Normalno. Sej to vrabci čivkajo, da ima iPhone slabo baterijo. Če v enačbo dodamo še mraz, so posledice katastrofalne.

Sicer pa vseeno ne toliko kot da dopustim, da me družba izloči, če imam poceni kitajca v žepu ali pa vozim Renaulta.

Aja sej ga..oops.

A veš kaj je depresivno?

Da daš 26 jurjev za mercedesa in na koncu izveš da ima not renaultov motor.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

shadeX ::

Da daš 26 jurjev za mercedesa in na koncu izveš da ima not renaultov motor.


V Sloveniji je znak vse kar potrebuješ, da si nekaj več. Jaz zagotovo sem, kot večina n00bov s poceni kitajci. lmao :))

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: janig ()

ivanuscha ::

MrStein

Glej, očitno ne razumeš. Nisem jaz bral novice na portalih, temveč so mi osebno uporabniki govorili in to veliko njih. Problemi, ki ga poceni "kitajska jajca" nimajo, telefoni za 800€+ pa imajo. Pa saj ni problem, ti kar uporabljaj in jim nosi denar, dokler ne bodo imeli 2000 miljard rezerve, da si bodo lahk privoščli ugrajevat 20€ dražje baterije v svoje izjemne telefone.

Unknown_001 je izjavil:

shadeX je izjavil:

Normalno. Sej to vrabci čivkajo, da ima iPhone slabo baterijo. Če v enačbo dodamo še mraz, so posledice katastrofalne.

Sicer pa vseeno ne toliko kot da dopustim, da me družba izloči, če imam poceni kitajca v žepu ali pa vozim Renaulta.

Aja sej ga..oops.

A veš kaj je depresivno?

Da daš 26 jurjev za mercedesa in na koncu izveš da ima not renaultov motor.


Exactly.

Zgodovina sprememb…

Unknown_001 ::

shadeX je izjavil:

Da daš 26 jurjev za mercedesa in na koncu izveš da ima not renaultov motor.


V Sloveniji je znak vse kar potrebuješ, da si nekaj več. Jaz zagotovo sem, kot večina n00bov s poceni kitajci. lmao :))


Hja lej... neki je treba tud nase dat.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

shadeX ::

Normalno. Občutek ko ga držiš v roki in položiš na mizo nekje zunaj v baru... je nekaj neverjetnega. Počutiš se... več.. počutiš se..izpopolnjeno..

Huawei, Xiaomi in te zadeve, sej ne rečem.. zna bit dobra zadeva ... ampak opazuj kako se ti bo sosednja miza (ali celo kolegi) posmehovali. Ja sej lahko se delaš da nima veze.. ampak ima, ima.

- SMS-jev nočeš več sprejemat, ker ostajajo njihovi oblački v zelenem in ne modrem
- Ko te vpraša za Find Friends, nimaš izgovora.
- Ko te poišče v imeniku ali pa pokliče mu ne prikaže FaceTime-a...

Lej to so stvari, ki v sodobni družbi štejejo:

- Dobra ženska
- BMW
- Rolex
- iPhone

Gagatronix ::

Ce si prizadetek mogoce res.

janig ::

Raje ferrari ali lamborđini kot bmw. Pa gucci obleka.

Vazelin ::

Bmw šteje morda kaj na Kosovu.
Tule rabiš vsaj 911ico

euagrus ::

ivanuscha je izjavil:

euagrus je izjavil:

ivanuscha je izjavil:

Pa kaj sploh govorim, na slo-techu je populacija itak 90% izobražena.


Se ti zdi? Meni pa ravno nasprotno, mislim, da je slotech eno izmed najbolj katastrofalnih zbiralisc hohštaplerjev. Dosti jih ima denar, previsoko mnenje o samih sebi, so fachidioti, bi pa radi bili nekaj vec. Pa saj vidis, zgoraj dva se vedno nakladata o baterijah.


Možno. Še vseeno nadpovprečno izobraženi uporabniki, veliko geekov :)

Glede ugašanja na mrazu, vidim da eni kar ne verjamejo. Jaz bi rekel, mirno po novega iPhona haha


Nadpovprecno izobrazeni o eni stvari, pa se to slabo, znajo vrteti svoje promise in factory-factorye-factoryev, zraven pa nw vedo, da obstaja tudi registri. Ergo, fachidioti.
In regione caecorum rex est luscus.
Ker me je nekaj slotechovcev sprasevalo:
https://github.com/cullum/dank-selfhosted

Unknown_001 ::

shadeX je izjavil:

Normalno. Občutek ko ga držiš v roki in položiš na mizo nekje zunaj v baru... je nekaj neverjetnega. Počutiš se... več.. počutiš se..izpopolnjeno..

Huawei, Xiaomi in te zadeve, sej ne rečem.. zna bit dobra zadeva ... ampak opazuj kako se ti bo sosednja miza (ali celo kolegi) posmehovali. Ja sej lahko se delaš da nima veze.. ampak ima, ima.

- SMS-jev nočeš več sprejemat, ker ostajajo njihovi oblački v zelenem in ne modrem
- Ko te vpraša za Find Friends, nimaš izgovora.
- Ko te poišče v imeniku ali pa pokliče mu ne prikaže FaceTime-a...

Lej to so stvari, ki v sodobni družbi štejejo:

- Dobra ženska
- BMW
- Rolex
- iPhone


Kljub vsemu še vedno raje med ljudi stopim v teniskah, kavbojkah, puloverju in promo vetrovki. Hell... včasih celo v kombinezonu in delovnih čevljih. V kravati samo na formalnih srečanjih, seminarjih...
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

janig ::

euagrus je izjavil:

ivanuscha je izjavil:

euagrus je izjavil:

ivanuscha je izjavil:

Pa kaj sploh govorim, na slo-techu je populacija itak 90% izobražena.


Se ti zdi? Meni pa ravno nasprotno, mislim, da je slotech eno izmed najbolj katastrofalnih zbiralisc hohštaplerjev. Dosti jih ima denar, previsoko mnenje o samih sebi, so fachidioti, bi pa radi bili nekaj vec. Pa saj vidis, zgoraj dva se vedno nakladata o baterijah.


Možno. Še vseeno nadpovprečno izobraženi uporabniki, veliko geekov :)

Glede ugašanja na mrazu, vidim da eni kar ne verjamejo. Jaz bi rekel, mirno po novega iPhona haha


Nadpovprecno izobrazeni o eni stvari, pa se to slabo, znajo vrteti svoje promise in factory-factorye-factoryev, zraven pa nw vedo, da obstaja tudi registri. Ergo, fachidioti.

Tebi se je res zameril javascript, a?

Gagatronix ::

Unknown_001 je izjavil:


Kljub vsemu še vedno raje med ljudi stopim v teniskah, kavbojkah, puloverju in promo vetrovki. Hell... včasih celo v kombinezonu in delovnih čevljih. V kravati samo na formalnih srečanjih, seminarjih...


Js kravate ne nosim nikol. Sej nism pingvin.

Unknown_001 ::

Gagatronix je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:


Kljub vsemu še vedno raje med ljudi stopim v teniskah, kavbojkah, puloverju in promo vetrovki. Hell... včasih celo v kombinezonu in delovnih čevljih. V kravati samo na formalnih srečanjih, seminarjih...


Js kravate ne nosim nikol. Sej nism pingvin.


Pa daj raje priznaj, da si je ne znaš zavezat.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

shadeX ::


Kljub vsemu še vedno raje med ljudi stopim v teniskah, kavbojkah, puloverju in promo vetrovki. Hell... včasih celo v kombinezonu in delovnih čevljih. V kravati samo na formalnih srečanjih, seminarjih...


Da ne bo kdo mislil, da sem bil z zgornjimi posti resen, bili so namreč extremno sarkastični.

Nekdo je omenil, da mora imeti Appla, če ne ga družba zasmehuje. Oprosti, ampak očitno ima tvoja družba izjemno omejen IQ. Sam sem v stiku tudi, če hočete, z visoko družbo, in se še ni zgodilo da bi kdo sploh omenil karkoli glede mojega telefona.


Žal me "zasmehujejo", sicer v šali (sicer vsi vemo da je v vsaki šali nekaj resnice) ampak moja družba so po večini ekstremni Androidni privrženci. Od takrat moj iPhone vsem na očem izgleda tako:



Ni več "flame wara".

Gagatronix ::

Unknown_001 je izjavil:

Gagatronix je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:


Kljub vsemu še vedno raje med ljudi stopim v teniskah, kavbojkah, puloverju in promo vetrovki. Hell... včasih celo v kombinezonu in delovnih čevljih. V kravati samo na formalnih srečanjih, seminarjih...


Js kravate ne nosim nikol. Sej nism pingvin.


Pa daj raje priznaj, da si je ne znaš zavezat.


Ti kar priznaj stvari ki niso res. Men jih ni treba. Mam tri kravate. Nosu na dva pogreba in eno poroko. Za ostalo se mi jebe za kravate.

Unknown_001 ::

Gagatronix je izjavil:



Ti kar priznaj stvari ki niso res. Men jih ni treba. Mam tri kravate. Nosu na dva pogreba in eno poroko. Za ostalo se mi jebe za kravate.


Če se zahteva dress-code je pač fino da ne glimuš balkanca in si enkrat za spremembo UNI-formen.

shadeX je izjavil:


Kljub vsemu še vedno raje med ljudi stopim v teniskah, kavbojkah, puloverju in promo vetrovki. Hell... včasih celo v kombinezonu in delovnih čevljih. V kravati samo na formalnih srečanjih, seminarjih...


Da ne bo kdo mislil, da sem bil z zgornjimi posti resen, bili so namreč extremno sarkastični.



Jaz sem razumel ampak hec ne bi bil hec, če v njem ne bi bilo kančka resnice. Se ne strinjaš?
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

Gagatronix ::

Dress code je bullshit. Ce situacija zahteva urejenost sem to lahko tud brez kravate. Jebemti hrvate pa ta njihov blesav izum.

shadeX ::

Se ne strinjaš?


Resnica je zgolj le to, da družba danes zahteva da igraš po njihovih notah če ne te izpljune. Pa vem za primer (ni iz gostilne ampak kar iz kolegove družine) iz LJ OŠ, ko punca ni bila deležna pozornosti, dokler ni v šolo prinesla iPhona.

Žal,..

Unknown_001 ::

shadeX je izjavil:

Se ne strinjaš?


Resnica je zgolj le to, da družba danes zahteva da igraš po njihovih notah če ne te izpljune. Pa vem za primer (ni iz gostilne ampak kar iz kolegove družine) iz LJ OŠ, ko punca ni bila deležna pozornosti, dokler ni v šolo prinesla iPhona.

Žal,..


To zahteva samo v primeru, če misliš špilat nek privesek. Lahko pa si samosvoj lider in ne zgolj prikolica.

Prva stvar ki jo moraš znat narest je cenit svoje delo in trud, da ne nastrezaš vsakemu cepcu. Tako da te vsaj takrat ko te potrebujejo cenijom
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

Gagatronix ::

shadeX je izjavil:

Se ne strinjaš?


Resnica je zgolj le to, da družba danes zahteva da igraš po njihovih notah če ne te izpljune. Pa vem za primer (ni iz gostilne ampak kar iz kolegove družine) iz LJ OŠ, ko punca ni bila deležna pozornosti, dokler ni v šolo prinesla iPhona.

Žal,..


In samo debili se temu podrejajo.

Unknown_001 ::

Gagatronix je izjavil:

shadeX je izjavil:

Se ne strinjaš?


Resnica je zgolj le to, da družba danes zahteva da igraš po njihovih notah če ne te izpljune. Pa vem za primer (ni iz gostilne ampak kar iz kolegove družine) iz LJ OŠ, ko punca ni bila deležna pozornosti, dokler ni v šolo prinesla iPhona.

Žal,..


In samo debili se temu podrejajo.


Ali se ji bilo kdaj treba?

Gagatronix je izjavil:

Dress code je bullshit. Ce situacija zahteva urejenost sem to lahko tud brez kravate. Jebemti hrvate pa ta njihov blesav izum.


Pa dobr... vsaj srajco, boljše hlače pa ledr špičake menda zmoreš navlečt nase.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

Gagatronix ::

Ne nosim spicakov. Mam pa ene solidne cevlje, srajco, in hlace. Pa seveda pas k pase zravn, pa reklc. Nism reku da se ne znam zrihtat, sam ne maram kravat.

In ja mulci se podrejajo tem solskim zadevam ker nimajo razvitga cuta da ne rabs bit del skupine ce hocs kej iz sebe nardit.

Zgodovina sprememb…

Unknown_001 ::

Tisto s kravato je bil hec, ne da bi te napadal.

Pač... to kar frocovje dela je drgač baj dewej ogledalo staršev.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

Gagatronix ::

Jah ce majo helikopterske starse pa permisivno vzgojo.

MrStein ::

ivanuscha je izjavil:

MrStein

Glej, očitno ne razumeš. Nisem jaz bral novice na portalih, temveč so mi osebno uporabniki govorili in to veliko njih.

Z mojega zornega kota pa je: noben tega ni govoril, na nekem portalu pišejo o tem.

Vidiš?

Sicer sem pa zdaj radoveden. V službi imam dostop teh naprav. Torej zjutraj grem ven na 9 stopinj.... in bo crknil? A moram čakat? Ga dat na tla?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

Gagatronix ::

Da so baterije obcutljive na nizke temperature tud ni nobena znanost.

tikitoki ::

Gagatronix je izjavil:

Da so baterije obcutljive na nizke temperature tud ni nobena znanost.



Imaš celo enačbo za napetost, kjer je ena izmed spremenljivo temperatura.

Gagatronix ::

Ja, in folk tega ne kapira. Ne pravim da morjo bit vsi stromarji sam pizda neka logika pa tud obstaja. Sej clovk tud bolj pocas funkcionira ko ga zebe.

Meizu ::

Waw juhu. Telefon ki ga lahko prepogibaš ko mulc in to debeline polne denarnice. Precej useless.

PrihajaNodi ::

Kar mi je zanimivo he to da prejsna Nokia ne s simbianom ne z meegojem ni naredila preboja. Baterije so bile odlicne, dizajn tudi...

MrStein ::

ivanuscha je izjavil:


Zelo znano je tudi dejstvo (vsaj na prejšnjih generacijah iPhonov), da ko jim pade kapaciteta na okoli 30% in je zunaj malo hladneje (že ca. 10°C zadošča), se telefoni ugašajo


Minuta molka za lastnike ajfonov, ki so danes opravili zadnji telefonski klic letos. Od jutri namreč so temperature krepko pod 10°C in se telefoni odpravijo hibernirat do pomladi.

Telekom se že veseli občutne manjše obremenitve omrežja in istočasno podarja preostalim uporabnikom dodatne enote, da oprema ne troši elektriko za prazen tek...
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tudi novi Razrji imajo probleme z vzdržljivostjo

Oddelek: Novice / Android
328048 (4222) FireSnake
»

Motorola uradno oznanila vrnitev telefona Razr - s prepogljivim zaslonom (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
5614342 (11717) OK.d
»

Narediti prepogljiv telefon je težko

Oddelek: Novice / Android
309800 (6762) Magic1
»

Galaxy Fold zdaj menda nared za trg

Oddelek: Novice / Android
145991 (4642) Mato989

Več podobnih tem