» »

Samsung Galaxy S10

Samsung Galaxy S10

Temo vidijo: vsi
««
18 / 18
»
»»

Yossarian ::

Samsung S10+: po zadnji posodobitvi ta teden sem opazil izboljšanje delovanja senzorja za prstni odtis. Imam pa en problem pri klicanju. V telefonu imam dve SIM kartici, pri čemer je SIM 1 že ves čas določena kot prednostna (za vsa opravila). Ko sem hotel nekoga poklicati, se mi je vedno prikazala možnost, da sem izbral, s katero SIM kartico bom poklical, sedaj pa te možnosti naenkrat ni več, ampak mi pokaže samo prednostno SIM; šele, če nekaj časa držim na ikonico SIM 1,mi telefon ponudi možnost, da izberem, s katero kartico naj kličem. Upam, da sem primerno pojasnil, v čem je problem.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

Akits ::

Yossarian je izjavil:

Samsung S10+: po zadnji posodobitvi ta teden sem opazil izboljšanje delovanja senzorja za prstni odtis. Imam pa en problem pri klicanju. V telefonu imam dve SIM kartici, pri čemer je SIM 1 že ves čas določena kot prednostna (za vsa opravila). Ko sem hotel nekoga poklicati, se mi je vedno prikazala možnost, da sem izbral, s katero SIM kartico bom poklical, sedaj pa te možnosti naenkrat ni več, ampak mi pokaže samo prednostno SIM; šele, če nekaj časa držim na ikonico SIM 1,mi telefon ponudi možnost, da izberem, s katero kartico naj kličem. Upam, da sem primerno pojasnil, v čem je problem.


Pod nastavitvah je sim card manager, kjer nastaviš ali default klice iz določene sim ali pa da vedno vpraša iz katere sim in potrdiš pred vsakim klicem.

Yossarian ::

Akits je izjavil:

Pod nastavitvah je sim card manager, kjer nastaviš ali default klice iz določene sim ali pa da vedno vpraša iz katere sim in potrdiš pred vsakim klicem.


Pred posodobitvijo sem imel kot prednostno nastavljeno SIM 1, pa sta bili pod številčnico vseeno ikoni za obe SIM kartici, zdaj pa je samo ena in to primarna.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

c3p0 ::

Kako kaj baterija? Se mi zdi, da je po dobrih dveh letih nekje na 60% tega, kar je bila (S10+). Upam, da odpiranje ni tak PITA, kot na S6, gledam kje nabavit poceni original ali boljšo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3p0 ()

J.McLane ::

AccuBattery mi kaže da ima baterija še 88% kapacitete. 2 leti star S10.
Simplicity is the ultimate sophistication - Leonardo da Vinci

Mare2 ::

J.McLane je izjavil:

AccuBattery mi kaže da ima baterija še 88% kapacitete. 2 leti star S10.

Kam pa klikneš za ta podatek?
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

J.McLane ::

Za natančno meritev moraš čim bolj izpraznit telefon in nato napolnit na 100%, aplikacija lavfa v ozadju in beleži pretočeno energijo.

Sem imel probleme na S6 z baterijo, zato sem se sedaj zavestno lotil drugačnega rokovanja s telefonom, prej sem ga na nočni omarci polnil čez noč, sedaj telefon zvečer priklopil za pol ure ali eno uro na polnilec in odklopim (tipično pod 90% napolnjenoti, ker zadnjih 10% polni res poooočasi), tako delam vsak dan.
Simplicity is the ultimate sophistication - Leonardo da Vinci

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: J.McLane ()

Machete ::

Če se kdo spomni sem ob nakupu s10 precej jokal nad baterijo, pa so mi tupili, da je ziher vse ok, da pač nimam vse nastavljeno in optimizirano. No na s10+ je razlika fenomenalna. Telefon mi zdrži dva dni, če bi se malenkost nazaj držal bi mogoče 3, ko sem prej filal s10 skoraj 2x v dnevu. Res je ca 500 mAh večja, ampak kakorkoli, za s10+ je prfektna. Dolgo že nisem imel tako dobre vzdržljivosti na katerikoli napravi..
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Mare2 ::

Machete je izjavil:

Če se kdo spomni sem ob nakupu s10 precej jokal nad baterijo, pa so mi tupili, da je ziher vse ok, da pač nimam vse nastavljeno in optimizirano. No na s10+ je razlika fenomenalna. Telefon mi zdrži dva dni, če bi se malenkost nazaj držal bi mogoče 3, ko sem prej filal s10 skoraj 2x v dnevu. Res je ca 500 mAh večja, ampak kakorkoli, za s10+ je prfektna. Dolgo že nisem imel tako dobre vzdržljivosti na katerikoli napravi..


Po mojem ima precej porabe gledanje televizije (Twin itd) in navigacija. Tebi ne?
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

blackbfm ::

Za natančno meritev moraš čim bolj izpraznit telefon in nato napolnit na 100%, aplikacija lavfa v ozadju in beleži pretočeno energijo.


Za taksna merjenja priporocam ruideng at34 usb merilec

c3p0 ::

J.McLane je izjavil:

AccuBattery mi kaže da ima baterija še 88% kapacitete. 2 leti star S10.


Sem pozabil, da sem ga zadnje dni silom prilike le tam do 60-80% polnil in se nato čudil zakaj je prazen. Zmerim, da vidimo kje smo.

Yossarian ::

Samsung S10+ - rad bi menjal baterijo, ker vse ostalo deluje še odlično. Kje v Mariboru ali Ptuju naj to naredim?
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

c00L3r ::

Yossarian je izjavil:

Samsung S10+ - rad bi menjal baterijo, ker vse ostalo deluje še odlično. Kje v Mariboru ali Ptuju naj to naredim?


https://www.facebook.com/tvoj.ultrateh/

Yossarian ::

c00l3r, hvala, samo v Podlehnik ne bi šel. Bolj Maribor, Ptuj je rezerva.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

c00L3r ::

Yossarian je izjavil:

c00l3r, hvala, samo v Podlehnik ne bi šel. Bolj Maribor, Ptuj je rezerva.

Fb je neumen in ne kaže lokacije, kjer ima Damjan pisarno. Gre za naslov Rajšpova 22, 2250 Ptuj.

Če ti pa MB bolj odgovarja, pa lahko greš tudi v BigBang v Europark. Tam ima Samsung svoj "hitri servis".

Yossarian ::

Aha, Big Bang. Hvala.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

Yossarian ::

Problem. Če slikam ponoči in je od zadaj močnejša svetloba (npr. če slikam osebo pred novoletno smrecico z lučkami), se osebo slabo vidi, smrečica pa je ena sama svetloba. Se da to izboljšati? Npr. Huawei 20 s tem nima takih težav.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

vinkop ::

Ali drži, da samsungi serije galaxy s10 ne bojo več dobivali varnostnih in ostalih android posodobitev ??? Baje naj bi bil v marcu zadnji update. Kako dolgo bo še varno za voljo raznih občutljivih aplikacij uporabljati ta telefon ??

mtosev ::

Ja, v phonu pod nastavitvami preveri kateri android laufa gor in kdaj si dobil zadnji update.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

vinkop ::

Različica programa ONE UI: 4.1
Različica sistema android: 12
Raven varnostnih popravkov za android: 1. marec 2023
Posodobitev programske opreme: 15. marec 2023

Tole imam zabeleženo v informacijah o mojem S10+

mtosev ::

Android 12 je še podprt. Sedaj je odvisno od Samsunga ali ti omogočil posodobitve sistema. 12 je še podprt s strani googla.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Ales ::

https://security.samsungmobile.com/work...

Samsung Galaxy S10 5G še dobiva posodobitve, navaden S10 pa ne več.

Dosti bedno, da za tako draga naprave, ki so prišle na trg komaj 4 leta nazaj, ni več posodobitev. Ampak saj bomo kupili nove, ane!

(Niti nima veze kaj Google podpira in kaj ne, Samsung bi OS komot podpiral sam, če bi hotel.)

Edit: zdajle vidim, da se enkrat govori o S10 enkrat pa o S10+. To niso isti telefoni, ampak v tem primeru je odgovor enak: ni več posodobitev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ales ()

vinkop ::

aha, galaxy s 10 Lite ima podporo, s10+ pa ne, ki je višje rangiran???? čudno res....

Ales ::

Samsung Galaxy S10 Lite je prišel na trg skoraj leto dni kasneje kot S10+, zato...
««
18 / 18
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

menjava stekla na telefonu (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6419376 (6540) pygmalion
»

Iščem normalen "majhen" telefon

Oddelek: Mobilne tehnologije
425329 (3538) buttcrack
»

Galaxy S10 vs iPhone 11

Oddelek: Mobilne tehnologije
447041 (5979) m0LN4r
»

Samsungov dobiček se je prepolovil (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Rezultati
7719541 (16428) louser

Več podobnih tem