» »

Intel Core 9th-gen

Intel Core 9th-gen

Temo vidijo: vsi
««
64 / 81
»»

XLapse ::

Amd fan bo vedno obrnil vsak post v svoj prid.
alien technology

crcfail ::

XLapse je izjavil:

Amd fan bo vedno obrnil vsak post v svoj prid.


Windows rabi popravek bo kmalu vsakodnevni post.

FireSnake ::

XLapse je izjavil:

Si predstavljaš kakšno depresijo bi jaz mel na desktopu zdej da bi namesto i5 8500 6 core mel, nekega Ryzena k je bolj švoh in tale i5 8500 je ravno perfekten mi pride nekje povprečno na 70%, ajde malo mu zmanjka sape , vsekakor pa da bi neki prišparal in šel ryzen way bi blo SLABO ker še ta i5 komaj zdrži kaj rabim. Še i9 9900k mam plan nabit na 80% avg usage, 12 ur dnevno. V glavnem Ryzen je ql za tiste k ne delajo nič na desktopu oz. so nezahtevni uporabniki.


Kaj imajo tvoje blodnje o Ryzenu opraviti z Intel tematiko?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

XLapse ::

FireSnake je izjavil:

XLapse je izjavil:

Si predstavljaš kakšno depresijo bi jaz mel na desktopu zdej da bi namesto i5 8500 6 core mel, nekega Ryzena k je bolj švoh in tale i5 8500 je ravno perfekten mi pride nekje povprečno na 70%, ajde malo mu zmanjka sape , vsekakor pa da bi neki prišparal in šel ryzen way bi blo SLABO ker še ta i5 komaj zdrži kaj rabim. Še i9 9900k mam plan nabit na 80% avg usage, 12 ur dnevno. V glavnem Ryzen je ql za tiste k ne delajo nič na desktopu oz. so nezahtevni uporabniki.


Kaj imajo tvoje blodnje o Ryzenu opraviti z Intel tematiko?

pardon so me zavedli AMD trolli v temi,

Back na topic, i9 9900k soon.
alien technology

Mr.B ::

klinker je izjavil:

Nauci se brat Mr.Bebbo.
Prodas svoj cpu za 100€ in kupis 7700K za 200€, kot pravis da je cena :)
Za bogih 100€ doplacila bos imel naslednje 3 leta mir. Kapis zdaj?

D3m je izjavil:

Ti si poseben tič.


Vem ja 8-)

Ja sej kupi mi i5 za 100€ pa ti tutnem se 100€ za i7 7700k. Kaj sedaj.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

klinker ::

Nisem ti jst tvoja mama, misko. Kako stvar v lajfu je treba tudi sam nardit...al pa mamo nafehtaj ;)

Mr.B ::

klinker je izjavil:

Nisem ti jst tvoja mama, misko. Kako stvar v lajfu je treba tudi sam nardit...al pa mamo nafehtaj ;)

Kaj je sedaj "put your money where your mouth ist". Kot kaže ne najdeš za 100€ kupca za i5, pa si tako lahkotno nakladal, da se kar tepejo za i5.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

klinker ::

Caki, what?
A jst ti bom iskal kupca za proc 8-O
Take so pac cene bolha, ebay eu za 6400 in 6500. Kaj imas ti pa ne vem. Ce se rabljen CPU nisi sposoben prodat, pa mamo nafehtaj naj ti ga ona proda.

Ahcet9 ::

še nisi dojel, da tem umsko motenim osebkom tukaj ni vredno odgovarjat in brat ta kretenizem?

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: tikitoki ()

D3m ::

Poslušaj svojo zavest klinker. ;)
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Truga ()

Mr.B ::

Ahcet9 je izjavil:

še nisi dojel, da tem umsko motenim osebkom tukaj ni vredno odgovarjat in brat ta kretenizem?

Zmeni se z njim, umsko bolan clovek predlaga da i5 komot prodam za 100€. Ej a kupis i5 sete generacije za 100€, umsko moteni pravijo zagotovo.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

FlyingBee ::

Pretiravaš v vse smeri. I5 ti je dovolj, ne rabiš menjati, to ti je p/p, 0 eur pa obržiš proc.

klinker ::

Mr.B je izjavil:

Ahcet9 je izjavil:

še nisi dojel, da tem umsko motenim osebkom tukaj ni vredno odgovarjat in brat ta kretenizem?

Zmeni se z njim, umsko bolan clovek predlaga da i5 komot prodam za 100€. Ej a kupis i5 sete generacije za 100€, umsko moteni pravijo zagotovo.


Hja, prosu te ne bo noben. Oglas pa reci mami naj ti sestavi :D

Btw, iz ene druge teme...

FejstPoba je izjavil:

90% časa bo za gaming. Ta mesec sem mislil zamenjati i3 8100 za i5 9400F, drug mesec pa mojo GTX 1060 3GB za 1070-ko, kaj mislite glede tega upgrade plan-a?

P.S. Prejšni teden je kolega prodal svoj i3 8100 za 90€, jaz sem svojega kupil rablenga za 70€ par mesecev preden je Intel dvignil cene.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: klinker ()

Mr.B ::

klinker je izjavil:

Mr.B je izjavil:

Ahcet9 je izjavil:

še nisi dojel, da tem umsko motenim osebkom tukaj ni vredno odgovarjat in brat ta kretenizem?

Zmeni se z njim, umsko bolan clovek predlaga da i5 komot prodam za 100€. Ej a kupis i5 sete generacije za 100€, umsko moteni pravijo zagotovo.


Hja, prosu te ne bo noben. Oglas pa reci mami naj ti sestavi :D

Btw, iz ene druge teme...

FejstPoba je izjavil:

90% časa bo za gaming. Ta mesec sem mislil zamenjati i3 8100 za i5 9400F, drug mesec pa mojo GTX 1060 3GB za 1070-ko, kaj mislite glede tega upgrade plan-a?

P.S. Prejšni teden je kolega prodal svoj i3 8100 za 90€, jaz sem svojega kupil rablenga za 70€ par mesecev preden je Intel dvignil cene.

No kot sem rekel "put your money where your mouth ist", kot kaže nakladaš...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

XLapse ::

iz procesorjev na umske zmogljivosti, kot je prej en rekel samo on slo tech
alien technology

klinker ::

Mr.B je izjavil:

klinker je izjavil:

Mr.B je izjavil:

Ahcet9 je izjavil:

še nisi dojel, da tem umsko motenim osebkom tukaj ni vredno odgovarjat in brat ta kretenizem?

Zmeni se z njim, umsko bolan clovek predlaga da i5 komot prodam za 100EUR. Ej a kupis i5 sete generacije za 100EUR, umsko moteni pravijo zagotovo.


Hja, prosu te ne bo noben. Oglas pa reci mami naj ti sestavi :D

Btw, iz ene druge teme...

FejstPoba je izjavil:

90% časa bo za gaming. Ta mesec sem mislil zamenjati i3 8100 za i5 9400F, drug mesec pa mojo GTX 1060 3GB za 1070-ko, kaj mislite glede tega upgrade plan-a?

P.S. Prejšni teden je kolega prodal svoj i3 8100 za 90EUR, jaz sem svojega kupil rablenga za 70EUR par mesecev preden je Intel dvignil cene.

No kot sem rekel "put your money where your mouth ist", kot kaže nakladaš...


Tebi pa manjka vec kot ena kokos v glavi ;((

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: klinker ()

Mr.B ::

klinker je izjavil:

Mr.B je izjavil:

klinker je izjavil:

Mr.B je izjavil:

Ahcet9 je izjavil:

še nisi dojel, da tem umsko motenim osebkom tukaj ni vredno odgovarjat in brat ta kretenizem?

Zmeni se z njim, umsko bolan clovek predlaga da i5 komot prodam za 100EUR. Ej a kupis i5 sete generacije za 100EUR, umsko moteni pravijo zagotovo.


Hja, prosu te ne bo noben. Oglas pa reci mami naj ti sestavi :D

Btw, iz ene druge teme...

FejstPoba je izjavil:

90% časa bo za gaming. Ta mesec sem mislil zamenjati i3 8100 za i5 9400F, drug mesec pa mojo GTX 1060 3GB za 1070-ko, kaj mislite glede tega upgrade plan-a?

P.S. Prejšni teden je kolega prodal svoj i3 8100 za 90EUR, jaz sem svojega kupil rablenga za 70EUR par mesecev preden je Intel dvignil cene.

No kot sem rekel "put your money where your mouth ist", kot kaže nakladaš...


Tebi pa manjka vec kot ena kokos v glavi ;((

Ni problema, nakaži mi 100€ preko paypala, jaz ti plačam tudi dostavo, pa je i5 6generacije tvoj. Veš kolk boš zaslužil. Potem mi pa še najdi i7 7700k za 200€, ej pa sva zmenjena. Ne vem, tako za nič boš zaslužil puno...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

klinker ::

Glej, zdaj ti se odpisem in pol konec.
200€ si sam reku da kosta 7700, kolko se prodajajo i5 6xxx si tudi lahko pogledas, gor pa imas se citat iz foruma "kaj kupiti" za kolk je tip prodal i3 8100.
Lahko se zdaj delas dalje se vecjega kretena, kot dejansko si, al pa gres v akcijo, lahko pa kot ze omenjeno mamico fehtas, mene pac ne, ker nisem tvoj tata.
Od tu dalje si pa na ignore :)

XLapse ::

konfiguriram na mlacomu i9 9900 IN NI NIKJER 4000 MHZ RAMA, ma kaki 4000... Max kar je je 3600 in še to 4x8 .. Rabim 32 GB 2x16 4000 !
alien technology

ziga1990 ::

XLapse je izjavil:

konfiguriram na mlacomu i9 9900 IN NI NIKJER 4000 MHZ RAMA, ma kaki 4000... Max kar je je 3600 in še to 4x8 .. Rabim 32 GB 2x16 4000 !

https://www.funtech.si/si/vsi-oddelki/k...
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

XLapse ::

oops malo predrag, I'll pass.

Trenutno sm na tem setup-u https://www.mlacom.si/konfigurator?myco...
alien technology

ziga1990 ::

^^ 1660 in 9900K in sem mislil da sem videl vse
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

XLapse ::

ziga1990 je izjavil:

^^ 1660 in 9900K in sem mislil da sem videl vse

zaradi izhodov k ne maram DP izhodov.. in kaj je tko narobe z 1660?
alien technology

meho7 ::

Za 342EUR dobis ze rabljeno 1080
Ali pa rabljeno 1070 za 200-250e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: meho7 ()

Seba22 ::

XLapse je izjavil:

oops malo predrag, I'll pass.

Trenutno sm na tem setup-u https://www.mlacom.si/konfigurator?myco...



To je čist zgrešena sestava.Jas sem dobil za slaba 2k z fractal design r6 ohišjem vred to sestavo ko jo imam v podpisu.Kupil sem pri nas.To kaj maš ti skup nametano je predrago za to kaj dobiš za moje pojme
Asus ROG B650E|Ryzen 7800X3D|DDR5 32GB|NVMe SSD 3TB|EKWB AIO 360|RTX 4080
Dell Alienware 27" 1440p GSYNC Ultimate|CAN-AM Renegade 1000cc 2022

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Seba22 ()

D3m ::

Trola. Zato ne nasedajte.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Truga ()

tikitoki ::

XLapse je izjavil:

oops malo predrag, I'll pass.

Trenutno sm na tem setup-u https://www.mlacom.si/konfigurator?myco...


Kako predrag? Sej je hitrejsi. Siher se bo kje poznalo.

GeForce__GTX ::

Kdaj izide DDR5? 2019? Ali bo izšel takrat, ko izidejo novi Intel procesorji (i9)?

Bwaze6 ::

DDR5 bojda pride konec 2019.

Ampak v kaj ga boš vtaknil? Nič ne kaže, da bosta naslednje leto tako Intel kot AMD že pripravila desktop matične za prehod. In Hynix načrtuje, da bo v 2021 DDR5 predstavljal 25% prodaje - kar verjetno še takrat pomeni bolj server trg, in mogoče bo še na prenosnih napravah prej kot v PCjih - vse specifikacije DDR5 so bile izbrane bolj za ta trg.

DDR5: Here's everything you need to know about next-gen RAM

FireSnake ::

XLapse je izjavil:

oops malo predrag, I'll pass.

Trenutno sm na tem setup-u https://www.mlacom.si/konfigurator?myco...


Če bi rad zamenjal, imaš za to posebej namenjeno temo.
Upam, da ti je potegnilo, da tukaj teče debata o procesorjih, zato nikogar ne zanima, kaj si lastiš.

Bo šlo?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

GeForce__GTX ::

Kaj pa naj kupim? Sedaj imam DDR3 RAM in i5-4670K in bi res rad zamenjal za i9 ali vsaj i7.

Bwaze6 je izjavil:

DDR5 bojda pride konec 2019.

Ampak v kaj ga boš vtaknil? Nič ne kaže, da bosta naslednje leto tako Intel kot AMD že pripravila desktop matične za prehod. In Hynix načrtuje, da bo v 2021 DDR5 predstavljal 25% prodaje - kar verjetno še takrat pomeni bolj server trg, in mogoče bo še na prenosnih napravah prej kot v PCjih - vse specifikacije DDR5 so bile izbrane bolj za ta trg.

DDR5: Here's everything you need to know about next-gen RAM

Zgodovina sprememb…

klinker ::

Pocakas Ryzen 3xxx in vidis kako se obnese, oz. ce bodo cene se kaj padle in kupis najvec za svoj denar. Cakat DDR5 je nesmisel, ce ti PC ne folga vec tvojih taskov.

XLapse ::

GeForce__GTX je izjavil:

Kaj pa naj kupim? Sedaj imam DDR3 RAM in i5-4670K in bi res rad zamenjal za i9 ali vsaj i7.

Bwaze6 je izjavil:

DDR5 bojda pride konec 2019.

Ampak v kaj ga boš vtaknil? Nič ne kaže, da bosta naslednje leto tako Intel kot AMD že pripravila desktop matične za prehod. In Hynix načrtuje, da bo v 2021 DDR5 predstavljal 25% prodaje - kar verjetno še takrat pomeni bolj server trg, in mogoče bo še na prenosnih napravah prej kot v PCjih - vse specifikacije DDR5 so bile izbrane bolj za ta trg.

DDR5: Here's everything you need to know about next-gen RAM

i7 9700k je zelo močna zadeva, ima pa i9 9900k tisti košček več moči , zato priporočam i9 9900k , če ne boš overclockal, k če boš je prevroč
alien technology

FireSnake ::

klinker je izjavil:

Pocakas Ryzen 3xxx in vidis kako se obnese, oz. ce bodo cene se kaj padle in kupis najvec za svoj denar. Cakat DDR5 je nesmisel, ce ti PC ne folga vec tvojih taskov.


Ljudje, ki dejansko rabijo računalnik za delo ne sprašujejo po forumih, če se splača čakat.
Ker VEDO, da se jim NE splača čakat. V času, ko čakajo, izgubljajo denar.
Največ sprašujejo pacienti, ki bi radi vzbudili nevoščljivost pri drugih.

Zakaj je temu tako (zakaj to počnejo in zakaj so nekateri nevoščljivi) pa jaz ne vem.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

D3m ::

Zaradi njihovega duševnega trpljenja.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Ahcet9 ::

Taksni zal se niso dobili vpoklica v mentalni institut! Pa bi ga moral dobit marsikdo tukaj gor!

meho7 ::

ziga1990 ::

In kako naj sedaj grem nazaj na Intel če ima same luknje se bolj varno počutim z Ryzenom?
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Han ::

Odmisliš luknje, ker je 0,000000001% verjetnosti, da jih bo ravno pri tebi nekdo izkoristil...

9600K in 9700K sta načeloma bolj imuna, ker nimata HT. :P

ziga1990 ::

Han je izjavil:

Odmisliš luknje, ker je 0,000000001% verjetnosti, da jih bo ravno pri tebi nekdo izkoristil...

9600K in 9700K sta načeloma bolj imuna, ker nimata HT. :P


ampak bo intel dal FIXe ven dal ki bojo zmanjšali perf.
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

D3m ::

Pa lih dans so patchali Spectre 2 preko windows update.

Enables "Retpoline" by default if Spectre Variant 2 (CVE-2017-5715) is enabled. Make sure previous OS protections against the Spectre Variant 2 vulnerability are enabled using the registry settings described in the Windows Client and Windows Server articles. (These registry settings are enabled by default for Windows Client OS editions, but disabled by default for Windows Server OS editions). For more information about "Retpoline", see Mitigating Spectre variant 2 with Retpoline on Windows.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Mr.B ::

Han je izjavil:

Odmisliš luknje, ker je 0,000000001% verjetnosti, da jih bo ravno pri tebi nekdo izkoristil...

9600K in 9700K sta načeloma bolj imuna, ker nimata HT. :P

Vem da če ti rečem da si daš alu folijo okoli glave, bi izpadel neresen...

Da način kako detektirajo da je tvoj sistem kompromittieren je tako da merijo porabo.
Veliko sreče pri zaščiti.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

FlyingBee ::

Še malo pa bodo propadli.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: camx ()

D3m ::

Propadli ne. Bo pa smotano za biznis in zaupanje strank.

P.S.

Update: As we just learned, Intel actually is not recommending disabling hyperthreading. See the following from Intel's "mitigation" section on the MDS page

Ouch. i7 bodo postali i5. :/
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

Mr.B ::

FlyingBee je izjavil:

Še malo pa bodo propadli.

Vemo kako je s facebook like storitvami. Bolj ko objavljas dataminig osebnih podatkov, bolj ofce boli k.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Bwaze6 ::

Intel Tried to Bribe Dutch University to Suppress Knowledge of MDS Vulnerability

Intel Intelira. Pri 16 milijardah prihodkov se čudim, da tega ni še več.

Nizozemsko šolstvo ima sicer 32 milijard letnega porračuna, bi bilo mogoče lažje, če bi poskušali podkupiti njihovo vojsko, ima samo 10 milijard na leto?

:P

Mr.B ::

Postaja res sarkastično, dobro da nisem investiral v nakup i7 7700k. Sedaj bi moral izklopiti še HT, na koncu bi bil na istem, ali pa tvegati, da sem del večjega nadzornega sistema kitajcev.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

D3m ::

Intel:

|HP EliteBook|R5 6650U|

FlyingBee ::

Verjetno se bo nekaj let še slabšalo potem pa bo raja veselo pozabila in kupovala nov arch

Spock83 ::

Mr.B je izjavil:

Postaja res sarkastično, dobro da nisem investiral v nakup i7 7700k. Sedaj bi moral izklopiti še HT, na koncu bi bil na istem, ali pa tvegati, da sem del večjega nadzornega sistema kitajcev.


Ojoj drama. :) Jaz ne vidim problema za domaco uporabo.
««
64 / 81
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup CPUja 2019 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
10616514 (12152) Predator X
»

Intel predstavil 9. generacijo Core procesorjev (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Procesorji
8417197 (13614) MrStein

Več podobnih tem