» »

Vojna proti moškim, drugič.

Vojna proti moškim, drugič.

Temo vidijo: vsi
««
36 / 40
»»

jype ::

Mato989 je izjavil:

Ne, kvote so samo seksizem in nič drugega...
Če pripadni priviligirane družbene skupine to pravi, potem verjamejo le tisti pripadniki iste priviligirane družbene skupine, ki so enako domišljavi.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: pirat ()

xmetallic ::

FormerUser je izjavil:


Kvote so dokaz obstoja moškega seksizma, ki se ga je družba končno lotila odpraviti.

Kvote so dokaz, da ste feministke nesposobne. Sposobni ne potrebujejo kvot, da bi prišli na nek boložaj. Sej veš kako pravijo, dobra roba se sama prodaja. Pa kot ti je že nekdo zgoraj pojasnil, če bi ženske za manj denarja lasntiku podjetja ustvarile enako ali več dobička kot moški, bi podjetja preferirala ženske.

FormerUser ::

Mato989 je izjavil:

FormerUser je izjavil:

Mato989 je izjavil:

[
Kvote so najlepši primer seksizma nad moškimi... najhuje je da bi jih po ustavi morali demonizirat in kar kazensko preganjat tiste ki jih uvedejo...


Kvote so dokaz obstoja moškega seksizma, ki se ga je družba končno lotila odpraviti.


Ne, kvote so samo seksizem in nič drugega...


Ne, kvote so poprava krivic, pozitivna diskriminacija zaradi katere bomo lahko enakovredno družbo imeli bistevno prej kot če bi stvari pustili prostemu toku.

jype ::

xmetallic je izjavil:

Sposobni ne potrebujejo kvot, da bi prišli na nek boložaj.
Kako si ti sploh osnovno šolo končal?

SimplyMiha ::

Prek kvot.

jype ::

Aha, zdaj razumem, on je eden tistih, ki nižajo kriterije v šolstvu?

Unknown_001 ::

PrihajaNodi je izjavil:

S tem nameravaš impresirati veganko?


Saj sem solato tudi okisal...


Solato s piščancem?
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Mato989 ::

xmetallic je izjavil:

FormerUser je izjavil:


Kvote so dokaz obstoja moškega seksizma, ki se ga je družba končno lotila odpraviti.

Kvote so dokaz, da ste feministke nesposobne. Sposobni ne potrebujejo kvot, da bi prišli na nek boložaj. Sej veš kako pravijo, dobra roba se sama prodaja. Pa kot ti je že nekdo zgoraj pojasnil, če bi ženske za manj denarja lasntiku podjetja ustvarile enako ali več dobička kot moški, bi podjetja preferirala ženske.


Točno tako... kvote so dokaz da babnce brez kvot na vagino ne bi zmogle nardit kaj dosti... seksizem jih rešuje lol... ironija.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

xmetallic ::

jype je izjavil:

Kako si ti sploh osnovno šolo končal?

Kupil sem spričevalo.

PrihajaNodi ::

Unknown_001 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

S tem nameravaš impresirati veganko?


Saj sem solato tudi okisal...


Solato s piščancem?


Solata je posebej. Krompir, piščance pa solata, klasična slovenska jed.

SimplyMiha je izjavil:

Prek kvot.


:))

Zgodovina sprememb…

jype ::

xmetallic je izjavil:

Kupil sem spričevalo.
En zgoraj pa pravi, da prek kvot. Videti je, da moški niste ravno konsistentni pri svojih zagovorih. Morda je to razlog, da nikoli ne dobite skrbništva?

xmetallic ::

jype je izjavil:

En zgoraj pa pravi, da prek kvot. Videti je, da moški niste ravno konsistentni pri svojih zagovorih. Morda je to razlog, da nikoli ne dobite skrbništva?

Jaz ne rabim kvot, da bi dosegel zastavljene cilje. Kvote so bolj v domeni feministk.

Unknown_001 ::

Kvote so:
-seksistične
-rasistične
-diskriminatorne
-nedemokratične
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

jype ::

xmetallic je izjavil:

Jaz ne rabim kvot, da bi dosegel zastavljene cilje. Kvote so bolj v domeni feministk.
To drži. Če nimaš ciljev, si vedno boljši od vseh tistih, ki jih imajo.

Unknown_001 je izjavil:

Kvote so:
-seksistične
-rasistične
-diskriminatorne
-nedemokratične
Kako si pa prišel do teh ugotovitev? A ti je vostok povedal?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

PrihajaNodi ::

Danes sem dobil nov iphone. Top šiht na wp mi uber ni več delal.

Unknown_001 ::

PrihajaNodi je izjavil:



Solata je posebej. Krompir, piščance pa solata, klasična slovenska jed.


Kako sva dolgočasna. Jaz sem isto kosil...

jype je izjavil:

Kako si pa prišel do teh ugotovitev? A ti je vostok povedal?


Mislim
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

FormerUser ::

Mato989 je izjavil:



Točno tako... kvote so dokaz da babnce brez kvot na vagino ne bi zmogle nardit kaj dosti... seksizem jih rešuje lol... ironija.


A bejž no, glede na to da je Slovenija med 10 najboljšimi državami za ženske na svetu se mi pa zdi da smo uspele kar nekaj naredit, tudi že brez kvot, ki so bile uvedene šele 2008. Ker do takšnega stanja nas prav gotovo niste pripeljali tisti, ki tukaj gonite svojo šovinistično agendo.

xmetallic ::

FormerUser je izjavil:

A bejž no, glede na to da je Slovenija med 10 najboljšimi državami za ženske na svetu se mi pa zdi da smo uspele kar nekaj naredit, tudi že brez kvot, ki so bile uvedene šele 2008. Ker do takšnega stanja nas prav gotovo niste pripeljali tisti, ki tukaj gonite svojo šovinistično agendo.

Tebi še kar ni jasno, da to ni posledica feminizma? Feminizem v Sloveniji ni obstajal. Nikoli. Vas 20 babnic, ki se neki kurčite prek portalov ni sposobnih narediti ničesar. Sploh pa ti nisi ničesar uspela narediti. 16 letna smrkla, ki je včeraj prilezla iz plenic. LOL. Dej vsaj reči bobu bob tj. da si se modernemu feminizmu pridružila tri dni nazaj, ker je to pač "in".

PrihajaNodi ::

Kako sva dolgočasna. Jaz sem isto kosil...


Mi je bivša dva tedna nazaj spekla gobe tako da jih je dala v pečico za 20 minut, dala (zafilala) neko zelenjavo notri, seveda gobe niso bile dovolj pečene in pred tem kuhane pa sem dobil drisko. Piščanec, krompir in solata je preverjen recept.

Če pa ti rad eksperimentiraš...edino govejo juhco bi se rad naučil dobro dela, sam kaj ko rabiš 4 - 5 ur...

SimplyMiha ::

FormerUser je izjavil:

Mato989 je izjavil:



Točno tako... kvote so dokaz da babnce brez kvot na vagino ne bi zmogle nardit kaj dosti... seksizem jih rešuje lol... ironija.


A bejž no, glede na to da je Slovenija med 10 najboljšimi državami za ženske na svetu se mi pa zdi da smo uspele kar nekaj naredit, tudi že brez kvot, ki so bile uvedene šele 2008. Ker do takšnega stanja nas prav gotovo niste pripeljali tisti, ki tukaj gonite svojo šovinistično agendo.

Se pravi, da smo med desetimi najboljšimi državami za ženske šovinizmu v družbi navkljub?

Ali rabiš še kakšen drug dokaz, da je feminizem v obliki, kot jo ženete, zgrešen?

PrihajaNodi ::

Je kakšna statistika koliko je žensk v JS?

xmetallic ::

PrihajaNodi je izjavil:

Mi je bivša dva tedna nazaj spekla gobe tako da jih je dala v pečico za 20 minut, dala (zafilala) neko zelenjavo notri, seveda gobe niso bile dovolj pečene in pred tem kuhane pa sem dobil drisko. Piščanec, krompir in solata je preverjen recept.

Če pa ti rad eksperimentiraš...edino govejo juhco bi se rad naučil dobro dela, sam kaj ko rabiš 4 - 5 ur...

Bivša praviš. A to imata še kakšne neizpolnjene kvote? Ženske so underrepresented v kulinariki pa si se odločil, da uvedeš kvote. Pohvalno.

FormerUser ::

xmetallic je izjavil:

[
Tebi še kar ni jasno, da to ni posledica feminizma? Feminizem v Sloveniji ni obstajal.


Kako ne? Če si pa nekaj postov nazaj trdil, da feministke niso nič protestirale, ko se je ženskam uvedla nižja delovna doba in dodatek za otroke? Daj reči že bobu bob in si priznaj, da je tvoj IQ na nivoju sobne temperature.

Unknown_001 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Kako sva dolgočasna. Jaz sem isto kosil...


Mi je bivša dva tedna nazaj spekla gobe tako da jih je dala v pečico za 20 minut, dala (zafilala) neko zelenjavo notri, seveda gobe niso bile dovolj pečene in pred tem kuhane pa sem dobil drisko. Piščanec, krompir in solata je preverjen recept.

Če pa ti rad eksperimentiraš...edino govejo juhco bi se rad naučil dobro dela, sam kaj ko rabiš 4 - 5 ur...


Jaz si navadno pripravim šampijončke v roru. Bete odrežem od klobuka in jih nasekam na drobno. Klobučke postavim okoli na pekač in v jamico, kjer je bil bet nafilam drobno nasekan paradižnik, malo tistega beta, petršiljček in kepica mocarele.

Rukneš v ror na ene 200 stopinj in počakaš da se mocarela stopi, pa goba speče.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

xmetallic ::

FormerUser je izjavil:

Kako ne? Če si pa nekaj postov nazaj trdil, da feministke niso nič protestirale, ko se je ženskam uvedla nižja delovna doba in dodatek za otroke? Daj reči že bobu bob in si priznaj, da je tvoj IQ na nivoju sobne temperature.

Kako pa naj protestirajo če jih ni? :)) Pa ne mi tle o nekem IQ-ju. 16 letnica. Srednjo šolo najprej končaj. Z znanjem, ne z vagino.

PrihajaNodi ::

Bivša praviš. A to imata še kakšne neizpolnjene kvote? Ženske so underrepresented v kulinariki pa si se odločil, da uvedeš kvote. Pohvalno.


Po vedenju spominja na hipatijo, ko ji nekaj ni prav, pa joka in joka, potem pa pravi da je žalostna ker ji v stanovanju nihče nič ne popravi. Ma 33m2 balkona ampak v dežju ga ne more uporabljat ker je fi od cevi premali pa ne požira, to bi se dalo zrihtat v parih dneh, ampak ne se preveč kadi če se z biaksom naredi odtočni kanal.

xmetallic ::

PrihajaNodi je izjavil:

Po vedenju spominja na hipatijo, ko ji nekaj ni prav, pa joka in joka, potem pa pravi da je žalostna ker ji v stanovanju nihče nič ne popravi. Ma 33m2 balkona ampak v dežju ga ne more uporabljat ker je fi od cevi premali pa ne požira, to bi se dalo zrihtat v parih dneh, ampak ne se preveč kadi če se z biaksom naredi odtočni kanal.

Enakopravnost pa to... naj sama zrihta.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xmetallic ()

PrihajaNodi ::

Unknown_001 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Kako sva dolgočasna. Jaz sem isto kosil...


Mi je bivša dva tedna nazaj spekla gobe tako da jih je dala v pečico za 20 minut, dala (zafilala) neko zelenjavo notri, seveda gobe niso bile dovolj pečene in pred tem kuhane pa sem dobil drisko. Piščanec, krompir in solata je preverjen recept.

Če pa ti rad eksperimentiraš...edino govejo juhco bi se rad naučil dobro dela, sam kaj ko rabiš 4 - 5 ur...


Jaz si navadno pripravim šampijončke v roru. Bete odrežem od klobuka in jih nasekam na drobno. Klobučke postavim okoli na pekač in v jamico, kjer je bil bet nafilam drobno nasekan paradižnik, malo tistega beta, petršiljček in kepica mocarele.

Rukneš v ror na ene 200 stopinj in počakaš da se mocarela stopi, pa goba speče.


Ampak voda mora ven. Ko sem dobil to gobo v usta je bilo vse vodeno...

Unknown_001 ::

FormerUser je izjavil:

xmetallic je izjavil:

[
Tebi še kar ni jasno, da to ni posledica feminizma? Feminizem v Sloveniji ni obstajal.


Kako ne? Če si pa nekaj postov nazaj trdil, da feministke niso nič protestirale, ko se je ženskam uvedla nižja delovna doba in dodatek za otroke? Daj reči že bobu bob in si priznaj, da je tvoj IQ na nivoju sobne temperature.


Kako bodo protestirale, če jih ni... ?

Kaj ti tu ne štima?
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

SimplyMiha ::

PrihajaNodi je izjavil:

Je kakšna statistika koliko je žensk v JS?

Tule so podatki v izvorni obliki, tako da boš moral nekako sprocesirat: https://podatki.gov.si/dataset/surs05g3...

Unknown_001 ::

PrihajaNodi je izjavil:



Ampak voda mora ven. Ko sem dobil to gobo v usta je bilo vse vodeno...


Itak se v roru posušijo.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

PrihajaNodi ::

Unknown_001 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:



Ampak voda mora ven. Ko sem dobil to gobo v usta je bilo vse vodeno...


Itak se v roru posušijo.


Potem je dala pa na premalo stopinj. Gobe so mi kul na čebuli.

Zgodovina sprememb…

Unknown_001 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Bivša praviš. A to imata še kakšne neizpolnjene kvote? Ženske so underrepresented v kulinariki pa si se odločil, da uvedeš kvote. Pohvalno.


Po vedenju spominja na hipatijo, ko ji nekaj ni prav, pa joka in joka, potem pa pravi da je žalostna ker ji v stanovanju nihče nič ne popravi. Ma 33m2 balkona ampak v dežju ga ne more uporabljat ker je fi od cevi premali pa ne požira, to bi se dalo zrihtat v parih dneh, ampak ne se preveč kadi če se z biaksom naredi odtočni kanal.


Kaj boš ti z biaxom čaral ??? S tisto malo mašinco kj večjega narest bože mili. Pa kaj ma š živce na nivoju Dalajlame?
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

FormerUser ::

SimplyMiha je izjavil:


Ali rabiš še kakšen drug dokaz, da je feminizem v obliki, kot jo ženete, zgrešen?


Zakaj bi bil zgrešen, če pa več kot očitno daje rezultate?

PrihajaNodi ::

Unknown_001 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Bivša praviš. A to imata še kakšne neizpolnjene kvote? Ženske so underrepresented v kulinariki pa si se odločil, da uvedeš kvote. Pohvalno.


Po vedenju spominja na hipatijo, ko ji nekaj ni prav, pa joka in joka, potem pa pravi da je žalostna ker ji v stanovanju nihče nič ne popravi. Ma 33m2 balkona ampak v dežju ga ne more uporabljat ker je fi od cevi premali pa ne požira, to bi se dalo zrihtat v parih dneh, ampak ne se preveč kadi če se z biaksom naredi odtočni kanal.


Kaj boš ti z biaxom čaral ??? S tisto malo mašinco kj večjega narest.


Odtočni kanal se naredi pa žleb spelje. Vau kera znastvena fantastika.

Unknown_001 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:



Ampak voda mora ven. Ko sem dobil to gobo v usta je bilo vse vodeno...


Itak se v roru posušijo.


Potem je dala pa na premalo stopinj. Gobe so mi kul na čebuli.


Ne... keč je da ti pečeš počasi, da ima voda cajt izparet.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

PrihajaNodi ::

Glej jaz sem dobil vodeno v usta in driskal cel dan.

FormerUser ::

xmetallic je izjavil:

FormerUser je izjavil:

Kako ne? Če si pa nekaj postov nazaj trdil, da feministke niso nič protestirale, ko se je ženskam uvedla nižja delovna doba in dodatek za otroke? Daj reči že bobu bob in si priznaj, da je tvoj IQ na nivoju sobne temperature.

Kako pa naj protestirajo če jih ni?


Brezveze se sedaj ven vlečeš, ker si priložil tudi slikovni material.

Unknown_001 ::

PrihajaNodi je izjavil:



Odtočni kanal se naredi pa žleb spelje. Vau kera znastvena fantastika.


Pa ne z biaxom, ljubi bože

S tisto malo ročno pizdarijo ki je za kak trn pobrusit al pa neki preciznga spolirat... ma ne no.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

PrihajaNodi ::

Kako boš pa ploščice zarezal? Saj ni samo beton.

xmetallic ::

FormerUser je izjavil:

Brezveze se sedaj ven vlečeš, ker si priložil tudi slikovni material.

In pod sliko sem zagotovo pripisal, da gre za feministke iz Slovenije? :)) Popravljam oceno tvojega IQ-ja. Nova ocena je < 40.

Unknown_001 ::

PrihajaNodi je izjavil:



Odtočni kanal se naredi pa žleb spelje. Vau kera znastvena fantastika.


Pa ne boš mona tega s tisto malo pizdarijo delal. Kaj ti je. To je isto, kot da bi šel s čajno žličko njivo prekopat.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

PrihajaNodi ::

Kako pa boš zarezal ploščice? Boš vse vn zmetal?

Unknown_001 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Kako pa boš zarezal ploščice? Boš vse vn zmetal?


Ma mona ena sj maš ročno žago za kamen pa ploščice.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

FormerUser ::

xmetallic je izjavil:

FormerUser je izjavil:

Brezveze se sedaj ven vlečeš, ker si priložil tudi slikovni material.

In pod sliko sem zagotovo pripisal, da gre za feministke iz Slovenije?


Ni bilo treba, ker ti si itak trdil, da feminizma nikjer, nikoli ni bilo, da obstaja šele nekaj let.

Unknown_001 ::

Hipatija...

Koji ku*ac rabite kvote če si se pa sama nekaj prispevkov nazaj trkala po prsih, da so ženske tudi brez njih prišle na položaje. Al to je isto kot da bi na šprintu na 100 metrov zahteval prednost 1 sekunde ob štartu.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

xmetallic ::

FormerUser je izjavil:

Ni bilo treba, ker ti si itak trdil, da feminizma nikjer, nikoli ni bilo, da obstaja šele nekaj let.

Lažeš. Škoda besed, ker si bolj zabita od droga na katerega je pritrjen prometni znak.

ZaphodBB ::

FormerUser je izjavil:


Pol se pa nehi cmerit.

That's a tall one coming from a TERF...
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

jype ::

Unknown_001 je izjavil:

Mislim
Dvomim.

PrihajaNodi ::

Unknown_001 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Kako pa boš zarezal ploščice? Boš vse vn zmetal?


Ma mona ena sj maš ročno žago za kamen pa ploščice.


In kakšna je razlika ali pa če vzamem mali biax?

https://www.multistore.si/zaga-rocna-za...

priznam, s tole ročno žago še nisem delal.
««
36 / 40
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Velika Britanija: žrtve posilstev bodo morale policiji predati mobilne telefone (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
26639036 (34586) vostok_1

Šeriatsko pravo (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Loža
67179306 (70985) HODL

Več podobnih tem