» »

ženski izgovori glede zmenka

ženski izgovori glede zmenka

1 2
3
»

FiReFTW ::

Dosti ljudi ti je že povedalo, da nimaš pojma kako osvajat ženske, bo se treba malo naučit če hočeš imet uspehe.
Tvoj trenutni način deluje zelo desperate, kar je vlki turn off za ženske.

KAVINSKY ::

bsslo je izjavil:

@Op kako pa ji je ime? Mogoče sva na isto naletela :D

Sicer pa je možnih N razlogov. Včasih pomaga, če malo za šalo ali pa čisto resno poveš, da ti ni bilo všeč, da se ni prikazala. Zna pa biti, da je folk na tinderju tudi iz dolgcajta. Mene so nekatere "pomatchale" pa kar ne upajo napisati pozdravnega sporočila...


No, pričakovano je, da dedec napiše prvo sporočilo. In verjemi, da poleg tebe ji piše še vsaj 10 drugih.

Tinder.

1) imaš metch, ji nekaj napišeš, pa ti ne odpiše nazaj
2) isto kot (1), a ti odpiše, po par sporočilih ugotoviš, da je glupa kot noč
3) imaš metch, ji nekaj napišeš, ti odpiše nazaj, sledi dolg globoki pogovor pozno v noč, se posloviš in greš spat. Naslednji dan dobivaš kratke odgovore v slogu "mhm", "aja", "lol".
4) isto kot (3), se par dni pogovarjaš, vprašaš za FB, ne dobiš odgovora nazaj
5) isto kot (4), a dobiš njen FB, ko jo ven povabiš nima nikoli časa
...
J) tvoj profil lajka samo zaradi psa na sliki in ti teži, da na zmenek pripelješ psa

Tu je težko biti pameten. Po par mesecih sem zbrisal. Z tistimi, katere sem srečal, pa se je kmalu izkazalo, da nimajo vsega poštimano v glavi. Never stick your dick into creazy.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: KAVINSKY ()

jype ::

Creazy.

Invictus ::

Najbolj zanesljiva zadeva je kljub vsemu ona-on.

Plačaš 30 EUR za 3 mesece, in če v tem času nič ne ujameš. se zamisli ;).
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

r3dkv1c4 ::

Gagatronix je izjavil:

Mili Boze na tehnicnem forumu tema o osvajanju zensk... Sej me bo pobral od smeha.

Nič takega.
Glede na raznovrstnost tem, se je OP obrnil na pravi forum, saj je polno strokovnjakov na vseh področjih.:))
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

r3dkv1c4 ::

Vazelin je izjavil:

Jaz se Levanke se nisem navelical pa sva skupaj čez 30 let:)

Pa si ti že dopolnil 20 let?
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

neverlucky ::

KAVINSKY je izjavil:

bsslo je izjavil:

@Op kako pa ji je ime? Mogoče sva na isto naletela :D

Sicer pa je možnih N razlogov. Včasih pomaga, če malo za šalo ali pa čisto resno poveš, da ti ni bilo všeč, da se ni prikazala. Zna pa biti, da je folk na tinderju tudi iz dolgcajta. Mene so nekatere "pomatchale" pa kar ne upajo napisati pozdravnega sporočila...


No, pričakovano je, da dedec napiše prvo sporočilo. In verjemi, da poleg tebe ji piše še vsaj 10 drugih.

Tinder.

1) imaš metch, ji nekaj napišeš, pa ti ne odpiše nazaj
2) isto kot (1), a ti odpiše, po par sporočilih ugotoviš, da je glupa kot noč
3) imaš metch, ji nekaj napišeš, ti odpiše nazaj, sledi dolg globoki pogovor pozno v noč, se posloviš in greš spat. Naslednji dan dobivaš kratke odgovore v slogu "mhm", "aja", "lol".
4) isto kot (3), se par dni pogovarjaš, vprašaš za FB, ne dobiš odgovora nazaj
5) isto kot (4), a dobiš njen FB, ko jo ven povabiš nima nikoli časa
...
J) tvoj profil lajka samo zaradi psa na sliki in ti teži, da na zmenek pripelješ psa

Tu je težko biti pameten. Po par mesecih sem zbrisal. Z tistimi, katere sem srečal, pa se je kmalu izkazalo, da nimajo vsega poštimano v glavi. Never stick your dick into creazy.


3) si pise z 10 drugimi, tisti moment si ji najbolj v interesu. Naslednji dan je ze prisel nekdo drug, boljsi od tebe. Bolj interesanten zanjo.

Zenska populacija ima na tinderju in podobnih aplilacijah res ogromno izbire in ni lahko biti najboljsi.

tikitoki ::

r3dkv1c4 je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Jaz se Levanke se nisem navelical pa sva skupaj čez 30 let:)

Pa si ti že dopolnil 20 let?


Govori o izkusnjah iz prejsnjih reinkarnacij.

neverlucky je izjavil:

KAVINSKY je izjavil:

bsslo je izjavil:

@Op kako pa ji je ime? Mogoče sva na isto naletela :D

Sicer pa je možnih N razlogov. Včasih pomaga, če malo za šalo ali pa čisto resno poveš, da ti ni bilo všeč, da se ni prikazala. Zna pa biti, da je folk na tinderju tudi iz dolgcajta. Mene so nekatere "pomatchale" pa kar ne upajo napisati pozdravnega sporočila...


No, pričakovano je, da dedec napiše prvo sporočilo. In verjemi, da poleg tebe ji piše še vsaj 10 drugih.

Tinder.

1) imaš metch, ji nekaj napišeš, pa ti ne odpiše nazaj
2) isto kot (1), a ti odpiše, po par sporočilih ugotoviš, da je glupa kot noč
3) imaš metch, ji nekaj napišeš, ti odpiše nazaj, sledi dolg globoki pogovor pozno v noč, se posloviš in greš spat. Naslednji dan dobivaš kratke odgovore v slogu "mhm", "aja", "lol".
4) isto kot (3), se par dni pogovarjaš, vprašaš za FB, ne dobiš odgovora nazaj
5) isto kot (4), a dobiš njen FB, ko jo ven povabiš nima nikoli časa
...
J) tvoj profil lajka samo zaradi psa na sliki in ti teži, da na zmenek pripelješ psa

Tu je težko biti pameten. Po par mesecih sem zbrisal. Z tistimi, katere sem srečal, pa se je kmalu izkazalo, da nimajo vsega poštimano v glavi. Never stick your dick into creazy.


3) si pise z 10 drugimi, tisti moment si ji najbolj v interesu. Naslednji dan je ze prisel nekdo drug, boljsi od tebe. Bolj interesanten zanjo.

Zenska populacija ima na tinderju in podobnih aplilacijah res ogromno izbire in ni lahko biti najboljsi.


Problem je v tem, da je vecina moskih ritoliznih idiotov, ki jim sam ego nabijejo v visave. Ce pogledas kaksne ocene/komentarje slik zensk na netu, to je popolnoma surrealisticno. Vsak stvor z vagino dobi kup lajkov in fukfehtarskih prijav in oceno 9-10 na lestvici od 1-10. Pr takem pristopu moskih do zensk, ni cudno, da prido do problemov:).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

FiReFTW ::

Pisat morš MINIMALNO v razmerju 1:1 sepravi da odpisuje pa piše vsaj tolk ko ti, najbolje pa je da odpisuje bol, to pomeni da je ona bol zainteresirana, da si ti "ulov" in da ti imaš dosti drugih opcij, če ti neha pisat imaš še vedno dosti drugih opcij.
Če pa ti skoz pišeš dosti več ko ona pa izgledaš desperate kot da je ona center univerze in da nimaš izbir drugih, da če nje ne dobiš da pol pa sranje.

Vazelin ::

Problem je, ker je moških na teh portalih N krat več od žensk. Valda potem vsi navalijo na tiste "očesu bolj prijazne" oz. privlačnejše. Takšna ženska se otepa z velikim številom snubcev. Verjetno bo potrebno spustiti kriterije in it razred nižje - ogovarjat vizuelno slabše ženske, kjer ne vlada takšna konkurenca. Seveda, vsi si želimo hude ženske ampak moraš se zavedat, da ima takšna ženska zagotovo ogromno število snubcev. OP, premisli o tem. Ali spustiš kriterije, sploh pa ne smeš dajati navzven da si obupan, ker to, ko te ženska na mehko zavrne in še kar naprej rineš, je precej obupano.

Old Spice ::

Hehehe. Tema, ki obudi spomine na moje Tinder, Ona-On,... obdobje in podobne polomije. Moje izkušnje. Narediti privlačen profil na tovrstnih portalih je šala mala. V profil ženska itak da samo izbranih par slik, katere so zadostile ostrim personalnim kriterijem. Seveda nardit privlačno sliko, ni tako zelo kompleksno opravilo. Posledično lajki in ponudbe kar letijo in bejbe se jim morejo otepat. Zaradi velikega števila kandidatov, pa pač z njimi delajo kot s smetmi. Nekako moja statistika, na 10 kandidatk, sem šel s 5-imi na pijačo in na drugi zmenek samo še z 1-2. Običajno je potem zadeva propadla zaradi njenih ali mojih kontra indikacij. Dajo pa ženske neprimerno višjo težo na realni stik kot na virtualni. Kar je razumljivo. Realen stik je bolj pristen, vzbuja več dražljajev kot neko cingljanje na telefonu. Vsakemu, ki išče žensko zato predlagam da stopijo v realen stik. Tudi če je to vam neprijeten prvi pristop. V vsej moji zgodovini sem samo z eno seksal, katero sem sicer spoznal virtualno. Success rate v realnem lajfu je pač neprimerno večji. Najboljše pa je, če spoznavaš ženske prek frendov. Tako da, mogoče, se je najboljše problema lotit z druge perspektive. Probaj najdet čim več frendov in avtomatično bodo s tem prišle povezave do žensk, katere bodo bistveno bolj dostopne. Tako sem spoznal tudi svojo pupiko. Konec koncev je neprimerno lepša in bolj skulirana kot vse tiste na raznih spletnih portalih. Samo moja 2 centa.

jype ::

neverlucky je izjavil:

Zenska populacija ima na tinderju in podobnih aplilacijah res ogromno izbire in ni lahko biti najboljsi.
Pri taki moški populaciji, kot se oglaša v tej temi... Si zlahka najboljši že zgolj tako, da ne kažeš mizoginije.

Pa ne pozabi na profil napisat, kako rad hodiš na sprehode v naravo.

Invictus ::

Old Spice je izjavil:

Hehehe. Tema, ki obudi spomine na moje Tinder, Ona-On,... obdobje in podobne polomije. Moje izkušnje. Narediti privlačen profil na tovrstnih portalih je šala mala. V profil ženska itak da samo izbranih par slik, katere so zadostile ostrim personalnim kriterijem. Seveda nardit privlačno sliko, ni tako zelo kompleksno opravilo. Posledično lajki in ponudbe kar letijo in bejbe se jim morejo otepat. Zaradi velikega števila kandidatov, pa pač z njimi delajo kot s smetmi. Nekako moja statistika, na 10 kandidatk, sem šel s 5-imi na pijačo in na drugi zmenek samo še z 1-2. Običajno je potem zadeva propadla zaradi njenih ali mojih kontra indikacij. Dajo pa ženske neprimerno višjo težo na realni stik kot na virtualni. Kar je razumljivo. Realen stik je bolj pristen, vzbuja več dražljajev kot neko cingljanje na telefonu. Vsakemu, ki išče žensko zato predlagam da stopijo v realen stik. Tudi če je to vam neprijeten prvi pristop. V vsej moji zgodovini sem samo z eno seksal, katero sem sicer spoznal virtualno. Success rate v realnem lajfu je pač neprimerno večji. Najboljše pa je, če spoznavaš ženske prek frendov. Tako da, mogoče, se je najboljše problema lotit z druge perspektive. Probaj najdet čim več frendov in avtomatično bodo s tem prišle povezave do žensk, katere bodo bistveno bolj dostopne. Tako sem spoznal tudi svojo pupiko. Konec koncev je neprimerno lepša in bolj skulirana kot vse tiste na raznih spletnih portalih. Samo moja 2 centa.

Izkušnje tipov, ki niso nič uspeli dobiti preko neta, težko štejejo.

Ženske, sploh tiste nad 30, gredo online, ker nočejo, se jim ne da, hodit ven lovit tipe, ker jih je večina ravno tako tudi v živo kretenov.

Online zadeve samo preslikavajo realno situacijo.

Seveda, če pa na online padaš samo na hude slike žensk, sam pa ti nisi, je frustracija še toliko večja ;). Domet tipov in žensk online je ravno tako omejen kot domet v živo...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Vazelin ::

Si že "porival" žensko, ki si jo spoznal online, Invictus?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Alien123 ::

ker je tako težko it v nek chill diskač in si tam najt eno frkljo..

Vazelin ::

Alien123 je izjavil:

ker je tako težko it v nek chill diskač in si tam najt eno frkljo..

Pri 30+ človek že nekako ne spada v nek diskač, kjer se zbirajo 20 letnice kajne? Če pa greš je itak 3/4 tipov:))

sass628 ::

Alien123 je izjavil:

ker je tako težko it v nek chill diskač in si tam najt eno frkljo..


Vstopnine so previsoke:)) online dating is cheaper


@OP
Išči dalje, če se bo hotela dobiti, ti bo že sama napisala.

jype ::

Vazelin je izjavil:

Si že "porival" žensko, ki si jo spoznal online, Invictus?
Jaz sem, zato sem kvalificiran pametovat o temu.

Vazelin ::

IRC ne šteje:D

jype ::

Kateri protokoli pa štejejo?

SimplyMiha ::

Dimni signali.

jype ::

https://www.sparkpost.com/blog/sparkpos...

Ni še RFCja, po moje tega še ne moremo vključiti.

Starodavni ::

Znana situacija, a nič novega.

Tako kot ti je že marsikdo svetoval, ti tudi jaz svetujem, da to punco ignoriraš. Če se bo spomnila na tebe in odgovorila, pol bo mogoče kaj naprej zalaufalo. Samo kot je razvidno je ženska blesava in ne ve kaj bi sama s sabo. Tudi način komunikacije kaže na to, da ne zna komunicirati. Kot je že en napisal - nima cojones, da bi direkt povedala v faco: Ne zanimaš me več, pusti me na miru. Adijo :)

In pač s takimi ignori in izmišljevanji sporoča da jo pusti na miru.

Also še en moj nasvet, če nisi nek hud mačo v obraz in telesu ter ostalih bonusov boš na Tinderju ali drugih portalih imel malo šans za srečanje, kaj šele zmenek in ostale bonuse. Te dating appsi in portali so za moškega slepo črevo, zguba časa, živcev in denarja.

Več šans boš imel da greš v realnost in hodiš okrog in spoznavaš folk. Najdi kakšne hobije in aktivnosti.

Jaz sem tudi en čas iskal na dating straneh, rezultat: poraz. Enostavno nisem dovolj izstopal, na teh zadevah so ženske manjšina, moški so večina. Tako grobo bi rekel da je 10 moških in 1 ženska. Tudi take, ki so grde, blesave, debele in skratka take, da se jih še s palco ne bi dotikal, bodo s tako statistiko in številk dobile veliko ponudbe in jim bo s tem v glavi nabilo ego, da so pa nekaj posebnega.

No pozabimo na to, da večina žensk tam nima glih poštimanega podstrešja. Zato pa gredo na take strani :) In so jim tudi pisane, saj so zanje kot ego boosterji.

Srečno z iskanjem punce, pa seveda ne obupaj in ne kaži obupanosti. Če vidiš da zadeva ne gre več naprej, oceni kaj se splača - vztrajat ali umik. Itak ta ženska ni edina na tem svetu, jih je še kup drugih.

Egidij88 ::

Starodavni je izjavil:

Itak ta ženska ni edina na tem svetu, jih je še kup drugih.


Ja, naj bi bile. Se pa kar dobro skrivajo, ker kamorkoli greš, ni važno kateri event itd. je tam 3/4 tipov. Pa procent samskih, ki čez vikende visi doma je pri puncah ziher večji.

Mato989 ::

Egidij88 je izjavil:

Starodavni je izjavil:

Itak ta ženska ni edina na tem svetu, jih je še kup drugih.


Ja, naj bi bile. Se pa kar dobro skrivajo, ker kamorkoli greš, ni važno kateri event itd. je tam 3/4 tipov. Pa procent samskih, ki čez vikende visi doma je pri puncah ziher večji.


Aja? Le zakaj se meni zdi obratno na žurkah kamor grem... kot kaže če maš eno, se takoj lepijo nate :D
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

BigWhale ::

Ok, dost je blo.
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Strani za spoznavanje ljudi (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
30684811 (38312) BigWhale

Kako se odločiti (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
25030938 (27356) bluefish

Kako prijazno zavrniti fanta? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13419081 (14027) krneki0001

Več podobnih tem