» »

ženski izgovori glede zmenka

ženski izgovori glede zmenka

1
2
3

kuall ::

imaš ene , ki bi si samo dopisovale, imaš ene, ki bi se samo srečevale, imaš ene, ki bi si en dan samo dopisovale drug dan pa samo srečevale, imaš ene, ki bi si samo po sms pisale, ene samo po telefonu. vsaka ima svoje muhe, kr neki. najbljša pa je una, ki se ti PRILAGODI, take so pa fakin redke. najboljša pa je una, ki je podobna tebi (da se ji da srečat, ko se tudi tebi da, npr meni je najbolje dospivoanje in srečevanje bolj redko) in se ti še prilagodi in je še odločna. take so pa že večinoma vse zavzete. na teh jajcih od tinderja takih ne bo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kuall ()

Phantomeye ::

Kako bi se ti počutil, če bi ti en skoz "pejva, pejva, zakaj ne greva"?

Ljudje imamo slabo navado, da se zmenimo za nekaj, ker 1) želimo biti vljudni 2) ne znamo reč ne.

Potem pa iščemo legitimne razloge, da bi skenslali zmenjeno. To pa traja vse do zadnjega trenutka, hkrati pa upamo, da bo tista oseba dojela namig in bo mir.

Navada je, da je breme novega termina na tistem, ki skensla. Če novega termina ne ponudi, je zelo verjetno, da ni interesa.

Pogoltni and move on.

Mato989 ::

Bob Rock je izjavil:

tikitoki je izjavil:

Bob Rock je izjavil:

tikitoki je izjavil:

To o lovu je kar nekaj. Če ti je ženska Hot, ti je hot.

Please, do elaborate. Ker ne uspem niti teh dveh stavkov povezat :)


Preber se enkrat od začetka, mogoče bo pomagalo.


Prebral in kar je tvojega tu, je:
Invictusova taktika menda se najboljse deluje. Dovolj jih olajas in ena bo ze rekla ja.

In ravno to me je zmotilo. Govoris o hot zenskah, predlagas pa brute-force. :))
Pri brute-force (in brez upostevanja pravil lova) moras vec al manj vse pobirat, drugace ti hitro zmanjka hot zensk :)))


Ali pa spremeniš pogled kaj ti je hot ane? Beauty is in the eye of the beholder =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

gendale2018 ::

>Pogoltni and move on.
jst to vedno rečem punci po orgazmu
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

Jure14 ::

To serijo si poglej.
https://www.imdb.com/title/tt1083958/

Kar nekaj uporabnih nasvetov za pecanje.
Od vsega pa najbolj pomaga, če imaš še kakšnega kolega zraven. Je dosti lažje začeti pogovor in ne izpadeš osamljen čudak.

Blinder ::

Punce nimajo cojones. Tale ti ne upa povedat kaka je tocno situacija, zato si raje izmisljuje izgovore.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

kuall ::

Phantomeye je izjavil:


Navada je, da je breme novega termina na tistem, ki skensla. Če novega termina ne ponudi, je zelo verjetno, da ni interesa.


izvrsten nasvet. vsak mora kazat zanimanje drgač je eno mučenje vse skupaj. no ene imajo rade, da se trudiš za njih, kar zna postati zelo zanimivo in zelo koristno, ker imajo ženske na moške tak učinek, da se radi trudimo za njih, nam veliko pomenijo.

branimirII ::

Zaljubljajo se samo zenske, fantje najstniki in odrasli beta samci.

lp

jype ::

branimirII je izjavil:

Zaljubljajo se samo zenske, fantje najstniki in odrasli beta samci.
Takšne reči izjavljajo samo posiljevalci.

branimirII ::


izvrsten nasvet. vsak mora kazat zanimanje drgač je eno mučenje vse skupaj. no ene imajo rade, da se trudiš za njih, kar zna postati zelo zanimivo in zelo koristno, ker imajo ženske na moške tak učinek, da se radi trudimo za njih, nam veliko pomenijo.

Zanimanje lahk pokazes, obupanosti pa ne.

Vazelin ::

Ko ženske zavohajo obupanost je konec

branimirII ::

jype je izjavil:

branimirII je izjavil:

Zaljubljajo se samo zenske, fantje najstniki in odrasli beta samci.
Takšne reči izjavljajo samo posiljevalci.

Slabo se spoznas. Nikoli nisem pomislil, da bi kaksno posilil. Prav nasprotno. Sem zelo proti temu. Drugac alfa samec nikoli ne posiljuje, ker ima vedno ponudbe. Se mu toliko nudijo, da clovek vcasih zbezi stran. Ker tudi alfa rabi mir zase.

SimplyMiha ::

Če je treba babo pecat, potem ni prava zate... oziroma nisi pravi zanjo. Nista prava za drug drugega.

Gagatronix ::

GreenT je izjavil:

Kje spoznas dons žensko na internetu? Čist resno?

Svoje cajte sm šel na par dejtov z ircarkami. No,...velik dejtov. Neki je čudnega na spletnih zmenkih, pa ne morem lih prsta položit gor. Nobena od teh bab se ni nakonc izkazala za čist normalno. Vsaka je mela ene orenk probleme. Jest bi vseen rajš probal v kakem pubu al pa fitnesu. :) Ne vem,...eni kupujejo avte na avto.net, drugi grejo pa lepo do uradnega dilerja. Hehe


All women are bi. It's up to you to figure out if that means bisexual or bipolar.

branimirII ::

Zaljubljenost in ljubezen ni isto, dragi moji beta korencki :)

Ipsilon samec tukaj. Govorim na splosno, ne zase. :)

Zgodovina sprememb…

kalorijagr ::

branimirII je izjavil:

Zaljubljajo se samo zenske, fantje najstniki in odrasli beta samci.


Vedno ko preberem takšne zadeve se vprašam, kakšen je intelektualen ljudi, ki to pišejo.

branimirII ::

Predvsem drugacen...Ljubezen ni intelektualna stvar zato tezko razumete, to se enostavno cuti

Zgodovina sprememb…

nightrage ::

jype je izjavil:

branimirII je izjavil:

Zaljubljajo se samo zenske, fantje najstniki in odrasli beta samci.
Takšne reči izjavljajo samo posiljevalci.


Al samo jaz mislim al je toti jype malo "vsekan". :)

Zgodovina sprememb…

kuall ::

jype je izjavil:

branimirII je izjavil:

Zaljubljajo se samo zenske, fantje najstniki in odrasli beta samci.
Takšne reči izjavljajo samo posiljevalci.

No tokrat bi se pa celo strinjal s teboj. Malo pretiravaš kot ponavadi ampak je resnica v tem.
Sem enkrat slišal, da kaže na dušvno zdravje to, če se je človek zmožen močno zaljubit in če je zmožen delat, precej točna ocena.

jype ::

Shit, nekaj sem zajebal, kuall se z mano strinja :(

Ampak je res: Zaljubljanje je sposobnost, ki je psihopati nimajo.

Več o tem:

https://www.salon.com/2015/06/12/toxic_...

nightrage je izjavil:

Al samo jaz mislim al je toti jype malo "vsekan". :)
Moja edina napaka je, da imam vedno prav.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

branimirII ::

Sposobnost ljubiti se razlikuje od sposobnosti zaljubiti. Definicija je napacna. Zaljubljajo se predvsem custvene osebe z nizjim pragom testosterona. Izjeme so psihopati, ki ne glede na raven testosterona delujejo isto.

Zgodovina sprememb…

jype ::

branimirII je izjavil:

Sposobnost ljubiti se razlikuje od sposobnosti zaljubiti. Definicija je napacna. Zaljubljajo se predvsem custvene osebe z nizjim pragom testosterona.
Zanimivo torej, da so moški najstniki ljudje z daleč največ testosterona, zgoraj si pa zapisal, da so ravno to tisti, ki se zaljubljajo. Tvoja teorija ima očitne napake, treba jo bo še malo prilagodit, da se bo ujemala z resničnim svetom.

kuall ::

jype se pa tudi strinjam z unimi, ki pravijo, da si usekan. jih ni malo. :)
znam racionalno razsodit stvari brez predsodkov, česar ti nisi zmožen,

branimirII ::

Najstniki so v razvoju, se niso razviti alfa samci. Tudi manjsi kripto kovanci imajo vecji pogon goriva ko so manjsi. Niso pa bolj testosteronski.

Zgodovina sprememb…

SimplyMiha ::

Mimogrede, "alfa" in "beta" samci so mit. Eni so pač bolj agresivni od drugih - tu ni nobenih rojenih vodij.

branimirII ::

Kaksen mit prijatelj :D Ne govorim jaz o agresivnosti. Tudi beta petelincki so dostkrat agresivni. Ker se rabijo dokazovat.

kuall ::

vsak je alfa na svojem področju. eni so alfa v gostilni, drugi pa v matematiki.
butasto na svet gledat tako.

jype ::

branimirII je izjavil:

Kaksen mit prijatelj :D
Žalosten mit.

branimirII je izjavil:

Najstniki so v razvoju
Ne, niso. Večina ljudi spolno dozori, preden postanejo najstniki.

branimirII je izjavil:

Niso pa bolj testosteronski.
Ampak toliko testosterona, kot ga imaš v najstniških letih, nimaš nikoli več v življenju.

nightrage ::

kuall je izjavil:

vsak je alfa na svojem področju. eni so alfa v gostilni, drugi pa v matematiki.
butasto na svet gledat tako.


Tako kot se je jype pohvalil ima vedno prav, po tej teoriji je jype alfa google. what if google was a guy :D

gendale2018 ::

>Ampak toliko testosterona, kot ga imaš v najstniških letih, nimaš nikoli več v življenju.

ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

kingsix ::

Poglej temo o novem BMW seriji 3... Tisto še najbolj pomaga.

jype ::

nightrage je izjavil:

Tako kot se je jype pohvalil ima vedno prav, po tej teoriji je jype alfa google. what if google was a guy :D
V resnici izraz "alfa moški" izvira iz želje nekoga, da bi prodajal knjige o načinih, kako "osvojiti ženske" in imeti kredibilen izgovor, ko ti načini ne delujejo.

"Alfa samec" je bil izraz za funkcijo v socialni strukturi krdelnih živali, ki so ga opustili, ker v naravi ne obstaja:

saule ::

jype je izjavil:

Videz je popolnoma nepomemben.

The Dream of the Fisherman%27s Wife @ Wikipedia


Itaq da je pomemben. Zato da se 2 zaljubita se morata ujet tako fizično kot mentalno.

To, da je nekaj nekomu grdo nekomu pa lepo je pa čisto druga stvar.

jype je izjavil:

nightrage je izjavil:

Tako kot se je jype pohvalil ima vedno prav, po tej teoriji je jype alfa google. what if google was a guy :D
V resnici izraz "alfa moški" izvira iz želje nekoga, da bi prodajal knjige o načinih, kako "osvojiti ženske" in imeti kredibilen izgovor, ko ti načini ne delujejo.

"Alfa samec" je bil izraz za funkcijo v socialni strukturi krdelnih živali, ki so ga opustili, ker v naravi ne obstaja:



Ja pa sej to dejansko dela. Točno tako in toliko kot dela targeted marketing.

gendale2018 je izjavil:

>Ampak toliko testosterona, kot ga imaš v najstniških letih, nimaš nikoli več v življenju.



Jup. Z leti ga maš lahko še več.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: saule ()

branimirII ::

Večina ljudi spolno dozori, preden postanejo najstniki.

Kaj ma to veze ce ne dozorijo fizicno in mentalno.

Ampak toliko testosterona, kot ga imaš v najstniških letih, nimaš nikoli več v življenju.

Tudi jaz sem imel na zacetku 1500 place. Zdaj po 10 letih dobim mesecno samo se 1000. Kdo je bolj bogat? Najstnik z 3 placami po 1500 ali odrasli z 20 placami po 1000 eur?

Zgodovina sprememb…

jype ::

saule je izjavil:

Jup. Z leti ga maš lahko še več.
Mhm, če piješ hipsterske smutije?

branimirII je izjavil:

Tudi jaz sem imel na zacetku 1500 place. Zdaj po 10 letih dobim mesecno samo se 1000. Kdo je bolj bogat? Najstnik z 3 placami po 1500 ali odrasli z 20 placami po 1000 eur?
Not even wrong @ Wikipedia

branimirII je izjavil:

Kaj ma to veze ce ne dozorijo fizicno in mentalno.
Veliko: Popolnoma podrejo psevdoznanstvene teorije, ki jih ponujaš.

Vsekakor drži, da je samozavest pomembna pri "prodajanju" potencialnim spolnim partnerjem, kakor tudi, da moraš biti partnerju všeč - ampak "videz je pomemben" žal ne deluje na tak način, kot se marsikomu zdi. Razna nakladanja o simetriji obraza in podobne reči hitro razpadejo v praksi, ko se ženske lepijo na karizmatične moške s krompirjem namesto nosu, ali pa zabavne, majhne in plešaste moške.

Ampak ne sekirajte se: Na svetu je štiri milijarde potencialnih partnerjev, znotraj EU je pa v rangu 100 takih, ki se perfektno ujemajo z vami.

branimirII ::

Cloveska ribica spolno dozori prej kot clovek. Je zarad tega mocnejsa, bolj macho? Spolno dozoret pomeni, da imas ze en spermij v jajcu in da lahk oplodis eno samico. Much wow. Jebac pa pol.

Zgodovina sprememb…

sgdjkdlsugi4 ::

Vazelin je izjavil:

Ženska ni zainteresirana. Move along;)


TheBlueOne je izjavil:


Ce pa bi rad bil jebac, potem je zanimiva knjiga The Game od Neila Strausa.

Rajše Models od Mark Mansona, on je realen, da je pač dating the numbers game. The Game je bil aktualen pred 15 leti, pa še to boš nabasal pijano party girl

Zgodovina sprememb…

StarMafijec ::

Gagatronix je izjavil:

Mili Boze na tehnicnem forumu tema o osvajanju zensk... Sej me bo pobral od smeha.


Zakaj? Če je sam g33k, introvertiran, tehnični tip, potem je najbolje izvedeti, kako se tega postopajo njemu podobni.

grandioso74 ::

northpole1 je izjavil:

Pozdravljeni,

prejšnji teden sem bil dogovorjen za pijačo s punco,ki sem jo spoznal preko interneta.Potem mi eno uro pred srečanjem napiše,da ne more,ker nima časa(družinske zadeve).Okej,sem si mislil,se zgodi in vprašal kdaj pa ima potem čas pa je rekla,da v sredo ali pa danes.Do včeraj sem počakal nato pa spet vprašal,kaj zdaj,če se dobiva in je rekla,da lahko,če bo imela avto na razpolago.Nato sem napisal,da naj kaj javi naknadno,če pride ali ne in je rekla,da bo,ampak ni do zdaj,še nič,čeprav bi se že mogla dobiti..Sam mislim,da se izgovarja in ji ni do srečanja,ampak se mi zdi,da se ful razumeva preko neta,dopisovanje itd.Sam nisem taki človek,da bi si v nedogled dopisoval in ne iščem prijateljev za dopisovanje,tako,da najboljše,da kar prekinem in ne upam v prazno.Kaj menite? Ali bi še počakal na eno priložnost ali se ne splača? LP.
Jebe te v zivi mozeg, ti pa ji pustis,da to dela, upam, da razumes.
Človek je sam svoj največji sovražnik.

Zgodovina sprememb…

Glugy ::

Ali je nezrela ali pa se te na mehak način skuša znebit. Ti si se potrudu pa probal da bi se dobila; zdej je njen krog da ona kej naredi. Če si ji v interesu se bo kej spomnla da se dobita; če ne pa žal te ni vredna. Ne more se sam fant trudt ; mora tud punca kdaj naredit potezo.

grandioso74 ::

Smilijo se mi moski, ki padajo na glupe zenske fore.
Človek je sam svoj največji sovražnik.

BivšiUser2 ::

Če jih nimamo bomo padali pač (na žalost) na vse glupe ženske fore.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

Kaj je poanta, da se na Tinderju chata? Ni to namenjeno točno določenemu cilju - da se pride do f*ka? :/ Jasno, da je OP zmeden.

Jaz bi imel sicer to žensko že na ignore ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

BivšiUser2 ::

Ne, Tinder je bolj hitri zmenki, f*k je nagrada
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

tikitoki ::

Bob Rock je izjavil:

tikitoki je izjavil:

Bob Rock je izjavil:

tikitoki je izjavil:

To o lovu je kar nekaj. Če ti je ženska Hot, ti je hot.

Please, do elaborate. Ker ne uspem niti teh dveh stavkov povezat :)


Preber se enkrat od začetka, mogoče bo pomagalo.


Prebral in kar je tvojega tu, je:
Invictusova taktika menda se najboljse deluje. Dovolj jih olajas in ena bo ze rekla ja.

In ravno to me je zmotilo. Govoris o hot zenskah, predlagas pa brute-force. :))
Pri brute-force (in brez upostevanja pravil lova) moras vec al manj vse pobirat, drugace ti hitro zmanjka hot zensk :)))


Če pri skoraj 4 milijardami ženske ne najdeš dovolj luštni za brut force, je nekaj narobe s teboj.

freesty ::

@OP - jaz sem dobil obcutek, da si ti njej vsec , ona pa sama sebi ni. Mislim, da se ji je fajn dopisovati, verjetno bi se rada dobila s tabo, vendar jo je strah, da ti ne bo vsec.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

branimirII ::

tikitoki je izjavil:

Bob Rock je izjavil:

tikitoki je izjavil:

Bob Rock je izjavil:

tikitoki je izjavil:

To o lovu je kar nekaj. Če ti je ženska Hot, ti je hot.

Please, do elaborate. Ker ne uspem niti teh dveh stavkov povezat :)


Preber se enkrat od začetka, mogoče bo pomagalo.


Prebral in kar je tvojega tu, je:
Invictusova taktika menda se najboljse deluje. Dovolj jih olajas in ena bo ze rekla ja.

In ravno to me je zmotilo. Govoris o hot zenskah, predlagas pa brute-force. :))
Pri brute-force (in brez upostevanja pravil lova) moras vec al manj vse pobirat, drugace ti hitro zmanjka hot zensk :)))


Če pri skoraj 4 milijardami ženske ne najdeš dovolj luštni za brut force, je nekaj narobe s teboj.

Kaksne 4 milijarde clovek. Povprecen racunalnicar vsak dan sreca mogoce 5-6 zensk, ko iz stanovanja odnese smeti ali gre u trgovino. Ce pa sedi za racunalnikom pa nobene. Kaj mislis. Da se racunalnicarji zbirajo pred blokom?

Zgodovina sprememb…

neverlucky ::

freesty je izjavil:

@OP - jaz sem dobil obcutek, da si ti njej vsec , ona pa sama sebi ni. Mislim, da se ji je fajn dopisovati, verjetno bi se rada dobila s tabo, vendar jo je strah, da ti ne bo vsec.


10% to, 90% pa da nima interesa in zeli, da dojame namig in naj neha.

Zdaj se pa odloci kaj bos pocel. Jaz bi nehal.

bsslo ::

@Op kako pa ji je ime? Mogoče sva na isto naletela :D

Sicer pa je možnih N razlogov. Včasih pomaga, če malo za šalo ali pa čisto resno poveš, da ti ni bilo všeč, da se ni prikazala. Zna pa biti, da je folk na tinderju tudi iz dolgcajta. Mene so nekatere "pomatchale" pa kar ne upajo napisati pozdravnega sporočila...

shadeX ::

Najboljši nasvet je itak bil že podan v danem primeru. Ignorira in išče dalje. Če pa se tale punca le odloči kontaktirat je potem to še dodaten plus.
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Strani za spoznavanje ljudi (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
30683437 (36938) BigWhale

Kako se odločiti (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
25030420 (26838) bluefish

Kako prijazno zavrniti fanta? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13418869 (13815) krneki0001

Več podobnih tem