» »

Hogwarts Legacy [Harry Potter igra]

Hogwarts Legacy [Harry Potter igra]

1
2
3

ahac ::

Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

Polda ::

6:00 what in the actual F

scipascapa ::

MALESHE? :P

LunKi ::

:O:O:O

Izi ::

Upam, da je napaka, ker to ni niti malo smešno. Trans v 19. stoletju. Take stvari resno pokvarijo igralno izkušnjo.
Sicer pa takih in podobnih "cvetk" kar mrgoli.
Tudi pri kreaciji lika moraš paziti, da svojemu možakarju po nesreči ne daš ženskega glasu. Pri izbiri glasu namreč izbiraš med Voice 1 in Voice 2 in če nisi pazljiv kasneje ugotoviš, da je en moški en pa ženski.
Potem pa moraš na koncu kreacije izbrati kje v šoli boš spal. Na ženskem ali moškem oddelku in za svojega možakarja lahko izbereš, da bo spal na ženskem oddelku med 15. letnimi dekleti. Bolano do konca.

Ni mi jasno zakaj se Transi na vse pretege trudijo doseči bojkot igre, ki je praktično delana ravno za njih.

Ang3lo ::

Smešno ja, ampak cenzura in inkluzivnost sta zdaj pri vedno več igrah. Saj nekje ima smisel, drugje pa izpade enostavno čudno.
Ryzen 5800X3D | 32GB DDR4 3600 | GeForce 3090 Ti Suprim X
Alphacool Eisbaer Aurora 360 | MSI Tomahawk MAX B450 | Lian Li o11 EVO

Izi ::

Kakorkoli že, ocene so zelo dobre. Celo odlične.
Tukaj je en slovenski opis. Na strani Hop.si so bili navdušeni nad igro:
https://hop.si/2023/02/06/hogwarts-lega...

In medtem ko konzolaši marsikje že veselo igrajo, so PC-jaši spet močno zapostavljeni.
Steam sploh ne bo imel preloada, pa še začetek je globalen, kar za nas pomeni start šele jutri ob 19:00. Pa še to ne začetek igranja ampak začetek 85 GB downloada ;((

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

Tidule ::

Izi je izjavil:

Upam, da je napaka, ker to ni niti malo smešno. Trans v 19. stoletju. Take stvari resno pokvarijo igralno izkušnjo.
Sicer pa takih in podobnih "cvetk" kar mrgoli.


Stvari lebdijo v zraku, stopnice se same sestavljalo in razstavljajo, ljudje živijo v slikah in učenci letajo naokoli na metlah, nekatera vrata te celo ogovorijo in ti zastavijo vprašanje preden se ti samodejno odprejo. Tebe pa trans moti, hahaha...

meho7 ::

Polda je izjavil:

6:00 what in the actual F


Is it a bird, is it a plane? No it's Super Trans :))

https://www.thegamer.com/hogwarts-legac...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: meho7 ()

jizzer ::

Polda je izjavil:

6:00 what in the actual F



Poorly brewed polly juice potion. Vbistvu je to Lord Voldemort.

Phantomeye ::

Izi je izjavil:

Kakorkoli že, ocene so zelo dobre. Celo odlične.
Tukaj je en slovenski opis. Na strani Hop.si so bili navdušeni nad igro:
https://hop.si/2023/02/06/hogwarts-lega...

In medtem ko konzolaši marsikje že veselo igrajo, so PC-jaši spet močno zapostavljeni.
Steam sploh ne bo imel preloada, pa še začetek je globalen, kar za nas pomeni start šele jutri ob 19:00. Pa še to ne začetek igranja ampak začetek 85 GB downloada ;((



Je pa igra za playstation 9EUR drazja, for reasons :D

Izi je izjavil:

Upam, da je napaka, ker to ni niti malo smešno. Trans v 19. stoletju. Take stvari resno pokvarijo igralno izkušnjo.
Sicer pa takih in podobnih "cvetk" kar mrgoli.
Tudi pri kreaciji lika moraš paziti, da svojemu možakarju po nesreči ne daš ženskega glasu. Pri izbiri glasu namreč izbiraš med Voice 1 in Voice 2 in če nisi pazljiv kasneje ugotoviš, da je en moški en pa ženski.
Potem pa moraš na koncu kreacije izbrati kje v šoli boš spal. Na ženskem ali moškem oddelku in za svojega možakarja lahko izbereš, da bo spal na ženskem oddelku med 15. letnimi dekleti. Bolano do konca.

Ni mi jasno zakaj se Transi na vse pretege trudijo doseči bojkot igre, ki je praktično delana ravno za njih.



"trans v 19. stoletju niso obstajali, kako zgodovinsko nerealistična je tale igra o čarobni šoli, čarovnikih, zmajih, škratih in vilincih".




Aja, you're wrong.

Zgodovina sprememb…

meho7 ::

Phantomeye je izjavil:

Izi je izjavil:

Kakorkoli že, ocene so zelo dobre. Celo odlične.
Tukaj je en slovenski opis. Na strani Hop.si so bili navdušeni nad igro:
https://hop.si/2023/02/06/hogwarts-lega...

In medtem ko konzolaši marsikje že veselo igrajo, so PC-jaši spet močno zapostavljeni.
Steam sploh ne bo imel preloada, pa še začetek je globalen, kar za nas pomeni start šele jutri ob 19:00. Pa še to ne začetek igranja ampak začetek 85 GB downloada ;((



Je pa igra za playstation 9EUR drazja, for reasons :D

Izi je izjavil:

Upam, da je napaka, ker to ni niti malo smešno. Trans v 19. stoletju. Take stvari resno pokvarijo igralno izkušnjo.
Sicer pa takih in podobnih "cvetk" kar mrgoli.
Tudi pri kreaciji lika moraš paziti, da svojemu možakarju po nesreči ne daš ženskega glasu. Pri izbiri glasu namreč izbiraš med Voice 1 in Voice 2 in če nisi pazljiv kasneje ugotoviš, da je en moški en pa ženski.
Potem pa moraš na koncu kreacije izbrati kje v šoli boš spal. Na ženskem ali moškem oddelku in za svojega možakarja lahko izbereš, da bo spal na ženskem oddelku med 15. letnimi dekleti. Bolano do konca.

Ni mi jasno zakaj se Transi na vse pretege trudijo doseči bojkot igre, ki je praktično delana ravno za njih.



"trans v 19. stoletju niso obstajali, kako zgodovinsko nerealistična je tale igra o čarobni šoli, čarovnikih, zmajih, škratih in vilincih".




Aja, you're wrong.

A so takrat tudi na zvon obesali ta shit kot ga sedaj?
Manj kot 5% celotnga prebivalstva se ubada s tem drekom in potem nam to vsem ostalim vsiljujejo pred faco v mainstream medijih - igre, filmi...

Phantomeye ::

meho7 je izjavil:

Phantomeye je izjavil:

Izi je izjavil:

Kakorkoli že, ocene so zelo dobre. Celo odlične.
Tukaj je en slovenski opis. Na strani Hop.si so bili navdušeni nad igro:
https://hop.si/2023/02/06/hogwarts-lega...

In medtem ko konzolaši marsikje že veselo igrajo, so PC-jaši spet močno zapostavljeni.
Steam sploh ne bo imel preloada, pa še začetek je globalen, kar za nas pomeni start šele jutri ob 19:00. Pa še to ne začetek igranja ampak začetek 85 GB downloada ;((



Je pa igra za playstation 9EUR drazja, for reasons :D

Izi je izjavil:

Upam, da je napaka, ker to ni niti malo smešno. Trans v 19. stoletju. Take stvari resno pokvarijo igralno izkušnjo.
Sicer pa takih in podobnih "cvetk" kar mrgoli.
Tudi pri kreaciji lika moraš paziti, da svojemu možakarju po nesreči ne daš ženskega glasu. Pri izbiri glasu namreč izbiraš med Voice 1 in Voice 2 in če nisi pazljiv kasneje ugotoviš, da je en moški en pa ženski.
Potem pa moraš na koncu kreacije izbrati kje v šoli boš spal. Na ženskem ali moškem oddelku in za svojega možakarja lahko izbereš, da bo spal na ženskem oddelku med 15. letnimi dekleti. Bolano do konca.

Ni mi jasno zakaj se Transi na vse pretege trudijo doseči bojkot igre, ki je praktično delana ravno za njih.



"trans v 19. stoletju niso obstajali, kako zgodovinsko nerealistična je tale igra o čarobni šoli, čarovnikih, zmajih, škratih in vilincih".




Aja, you're wrong.

A so takrat tudi na zvon obesali ta shit kot ga sedaj?
Manj kot 5% celotnga prebivalstva se ubada s tem drekom in potem nam to vsem ostalim vsiljujejo pred faco v mainstream medijih - igre, filmi...


Ne vem kaj me sprašuješ. Nekdo rekel, da nekaj ni obstajalo, jaz sem pa napisal, da je obstajalo, in priložil nek vir, ki to potrjuje.

Zmajc ::

Tako kot so minila vsa obdobja bo minilo tudi WOKE obdobje. Pa se bo nehalo rinit trans, bi, gay vsebine v vsako main stream igro / serijo film.

Izi ::

Moderji bodo kar tekmovali kdo bo prvi popravil te Woke neumnosti. Že kar nekaj jih je napovedalo, da se bodo najprej lotili zamenjave tekstur tistega Trans kelnarja z moškimi teksturami. To bo prvi Mod za to igro.

Ampak igra za PC sploh še ni zunaj. Za "Deluxarje" se odklene danes zvečer.
Je pa začuda Steam, kljub napovedi, da ne bo preloada, le tega danes vklopil. Preload 73 GB je že na voljo.

oo7 ::

Izi je izjavil:

Moderji bodo kar tekmovali kdo bo prvi popravil te Woke neumnosti. Že kar nekaj jih je napovedalo, da se bodo najprej lotili zamenjave tekstur tistega Trans kelnarja z moškimi teksturami. To bo prvi Mod za to igro.




Moraš vedeti, da je Nexus precej woke in ne bo pustil takih MOD-ov. Verjetno bodo morali MOD narediti za kakšno drugo stran.

Lansko leto je en MOD-er naredil MOD za igro Spider-man. Ta MOD umakne vse pride zastave v New yorku pa se ne spomnim ali jih celo nadomesti z ameriškimi to se ne spomnim no vglavnem Nexus je hitro izbrisal MOD in MOD-er je dobil ban.

Izi ::

Ja, Nexus je out, ravno afera Spider-man ga je čisto pokopala.
Sedaj se uporablja https://mod.io/

Mato989 ::

Spet igra ki je ne bom igral zaradi Woke sranja... hvala bogu za RDR2
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Izi ::

Mato989 je izjavil:

Spet igra ki je ne bom igral zaradi Woke sranja... hvala bogu za RDR2

Evolve ::

prvi vtisi so dobri.. sam audio je pa obupen.. or its just me
glas mojega igralca je kot bi poslušal enega robota... od ostalih npc-jev je kokr tok ok

Izi ::

Začetek je zelo v redu.
Pri glasu si mogoče izbral napačen ton (Pitch). Jaz sem izbral najbolj globok glas in izpade zelo v redu.
Bojevanje na PC ju je tudi kar v redu narejeno, sem se bal da bo preveč "konzolastično".
Deluje pa tudi vse tekoče in brez zatikanja. Nastavitve imam nekje vmes med High in Medium.

Evolve ::

Izi je izjavil:

Začetek je zelo v redu.
Pri glasu si mogoče izbral napačen ton (Pitch). Jaz sem izbral najbolj globok glas in izpade zelo v redu.
Bojevanje na PC ju je tudi kar v redu narejeno, sem se bal da bo preveč "konzolastično".
Deluje pa tudi vse tekoče in brez zatikanja. Nastavitve imam nekje vmes med High in Medium.


pitch nisem tikal.. bom jutri probal

sem pa bral da ima folk izejmne težave s štekanjem tudi na high end pc-ih

asdf_jklc ::

Meni se zdi čisto zgleden špil, edino kontrola junaka na PS5 je precej zahtevna. Zame preveč gumbov za prtiskat :)

Izi ::

Kolikor vidim se bo treba naučiti kar blizu 30 čarovnij in prav vse bo treba imeti v glavi kje in kdaj katero uporabiti. Prava šola nas čaka.
Sicer sem pa izbral hišo Ravenclaw, za učenjake, mislece in ugankarje. :D

Evolve ::

Izi je izjavil:

Kolikor vidim se bo treba naučiti kar blizu 30 čarovnij in prav vse bo treba imeti v glavi kje in kdaj katero uporabiti. Prava šola nas čaka.
Sicer sem pa izbral hišo Ravenclaw, za učenjake, mislece in ugankarje. :D


men je isto padlo :D jst bom bolj side questal... main story bom delal tok da se mi unlocka content

Ang3lo ::

Je kdo že probal z DS kontrolerjem na PCju? Sicer pa jaz bom tudi v Ravenclaw, Luna!
Ryzen 5800X3D | 32GB DDR4 3600 | GeForce 3090 Ti Suprim X
Alphacool Eisbaer Aurora 360 | MSI Tomahawk MAX B450 | Lian Li o11 EVO

Izi ::

Boj je pa v tej igri kar zahteven.
Če si 1:1 z lahkoto sesuješ vsakega, 2:1 je izenačeno, 3:1 se moraš že hudo truditi, 4:1 je samomor.
Zato je "Stealth" praktično nujen, da na začetku potiho odstraniš nekaj sovražnikov. "Disillusionment" (delna nevidnost) + "Petrificus Totalus" (okamenitev) je ključ do uspeha.

Ko pa pride do boja te sovražniki hitro obkolijo, zato tekanje naokoli nima kaj dosti smisla in je dosti bolje, da stojiš na mestu in se osredotočiš na boj.
Morda se bo zdelo čudno ampak najbolje se obnese, če ne gledaš sovražnikov ampak sebe in opazuješ tisti opozorilni rumeni ali rdeči sij okoli tvoje glave. "Protego" (zaščitni balon) (tipka Q) je glavna zadeva in praktično edini ključ do preživetja. Ko zasveti rumeno, takoj Protego in ne samo kratek pritisk ampak ga stiskaj nekaj časa. Če ga samo klikneš te bo samo zaščitil, če pa ga tiščiš pa bo odbil urok nazaj v sovražnika in ga precej onesposobil.
Če pa se zasveti rdeče, pa pomaga samo kotaljenje (tipka Ctrl) levo ali desno. Protego namreč ščiti samo proti magiji. Če nate juriša Trol s 500 kilsko gorjačo ti Rrotego ne pomaga popolnoma nič. Če ne odskočiš boš palačinka :D

Evolve ::

reminds me of soul games :))

kor11 ::

Če sem prav vido ma nora treadwell ženo v 19 stoletju...

Aramis ::



Zelo dobra optimizacija igre

Invictus ::

Mora biti pa res huda grafika, da tako ponuca kartice...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Izi ::

Ja, če je pa prilepil Ray Tracing graf. Ray tracing je praktično uporaben samo na grafičnih 3080 ali več, na vseh ostalih je bolj kot ne neuporaben bombonček.
Je pa tudi posebej za Ray Tracingu možno izbrati različne nastavitve. Gornji graf ima RT nastavljen na Ultra, kar spravi na kolena vse kar je manj od 3080.

Tole je graf za večino gamerjev. Brez RT, ampak grafika na najvišjih Ultra nastavitvah:

Izi ::

Tole se vse bolj kaže kot zelo dolga igra. Kar je seveda dobro.
Začnemo 1. septembra, ko je v deželi še poletje in rabil sem kar dobrih 20 ur, da je v deželo končno prišla jesen. Se pravi sem komaj na četrtini in še vedno čarovniški vajenec, ki se še ni naučil odklepanja ključavnic.
Kot kaže odklepanja ključavnic z urokom sploh ni v šolskem programu, :D in se bo treba znajti drugje. Profesor Fig je nekaj omenil, da me bo morda naučil, če bo nuja.

Ang3lo ::

Jaz sem porabil ene 4 ure že samo ko sem prvič šel v Hogsmeade, pa še to nisem pretaknil čisto vseh kotičkov :)). Pa vasica sploh ni posebno velika in tudi ne naphana z brezveznimi predmeti, kot se dogaja v veliko modernih igrah. Vsaka malenkost ima svoj pomen in zgodbo v tem svetu.
Ryzen 5800X3D | 32GB DDR4 3600 | GeForce 3090 Ti Suprim X
Alphacool Eisbaer Aurora 360 | MSI Tomahawk MAX B450 | Lian Li o11 EVO

meho7 ::

Igra je broken. HDR ne dela, Ambient occlusion ne dela. Vram usage je idiotski sploh ce imas vec monitorjev si jebu jeza tudi z 16gb kartico.
Welcome to next gen ;((

Alien123 ::

meho7 je izjavil:

Igra je broken. HDR ne dela, Ambient occlusion ne dela. Vram usage je idiotski sploh ce imas vec monitorjev si jebu jeza tudi z 16gb kartico.
Welcome to next gen ;((


Zahvali se konzolašem. Če bi delali igro samo za pc bi zgledala in delovala 10x boljše.

PovemVfaco ::

Zmajc je izjavil:

Tako kot so minila vsa obdobja bo minilo tudi WOKE obdobje. Pa se bo nehalo rinit trans, bi, gay vsebine v vsako main stream igro / serijo film.


Hvala, da si razodel, da prihaja obdobje, ko ti bodo desni propagandisti nehali obrobne pojave šopat v goltanec in te prepričevat, da si ogrožen od leve propagande, ter bodo šli namesto tega na njivo krompir kopat ali kaj drugega počet, desni folk bo pa končno spet zadovoljen z vsem, tako kot je zmeraj bil, in ne bo nobenga jamranja več. To obdobje je tik za vogalom.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Izi ()

meho7 ::





:|

asdf_jklc ::

Vsaj meni je igra super. Se pa splača pogledat ene par video tutorialov pa hintov, da gre lažje. Naprimer dober je namig, da preden greš na quest prodaš ves neuporaben inventory, da lahko potem nove stvari noter dodajaš, kako odpreš šktalo z očesom in tako naprej. Edino kar mene zafrkava je bolano število tipk in na PS ploščku je tole obup si zapomnit. Še vedno naprimer mi ni jasno, kako začarat urok, brez da ga nastaviš na neko kombinacijo tipk, med bojem bi pa prov prišel.

Ang3lo ::

Meni dela vse ok, tudi HDR, RTX, itd. ne vidim zakaj ne bi delali lol. Sta pa Hogwarts Legacy in Forspoken pokazala, da bojo letos konkretno navili grafiko v igrah, tako da za 4K bo verjetno premalo 16GB VRAM in 16GB RAMa. Te smernice je nekako nakazal že Cyberpunk 2 leti nazaj. Je pa res da imajo vsi konzolni porti problem s tem, da podatke rinejo v Pagefile na disku namesto v RAM. Tako da novejši NVMEji s 6000 MB/s hitrostjo bojo prišli kar prav.
Ryzen 5800X3D | 32GB DDR4 3600 | GeForce 3090 Ti Suprim X
Alphacool Eisbaer Aurora 360 | MSI Tomahawk MAX B450 | Lian Li o11 EVO

Jarno ::

meho7 je izjavil:

:|


Lahko bi šlo za hrošča v meniju.

https://twitter.com/HardwareUnboxed/sta...

Glede na tržni delež zen procesorjev in to, da konzole poganja zen2 8-jedrnik, bi človek pričakoval vsaj osnovno testiranje.
#65W!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jarno ()

jizzer ::

Nisem več hardcore gamer kot nekoč in ne sledim več tej poplavi novih tehnologij (WTF je Raytracing? :D ), zato me tudi diagnosticiranje malo zajebava, in prosim če mi lahko kdo pomaga ali pa vsaj usmeri kaj naj raziskujem.

Igro laufam na laptopu DELL XPS 17 9700 (2020 model; RTX 2060 MaxQ 8GB VRAM; 16GB rama) in deluje povsem zadovoljivo na QHD+low/medium nastavitvah. Dovolj za mene, ki me zanima bolj kot ne zgodba, ampak je kljub temu grafika res lepa. Problem mam ker dobim na nek interval 2-4min FPS drope in je neigralno za kakih 5sekund, kar je itak neznosno pri kombatih.
Uspelo mi je zajeti eno sliko (https://imgur.com/a/IwSa60O) v task managerju, kjer se vidi da GPU 3D utilization v tistem momentu pade na 0 (rdeča črta), ko pa je utilization normalen (modra črta) pa igra deluje super. Sicer mi je v tem primeru ko sem sliko zajel, igra crashnila, drugače pa se vrne na normalen nivo.
Lahko kdo pomaga da me vsaj usmeri kaj bi lahko blo narobe, da raziskujem dalje?
Ker je baje bolj slab port iz konzol, bi znal kakšen naknaden patch verjetno pomagat?
Al je računalnik res tolko crap da tega nemorem preigrat vsaj na FullHD? Nisem še probal dat na FHD, bom jutri, ampak trenutno mi na eksternem monitorju in na "Fullscreen Windowed" načinu sploh ne dovoli (grayed out) spremeniti resolucije in se še nisem ubadal zakaj.
(disclaimer: s tem laptopom in windowsi + eksterni monitor, imam itak že od začetka kar nekaj problemov, vsi mi niti niso jasni, s kasnejšimi driver in MS updejti je sicer malo boljše)

Izi ::

jizzer je izjavil:

Nisem več hardcore gamer kot nekoč in ne sledim več tej poplavi novih tehnologij (WTF je Raytracing? :D )

Ray Tracing je tehnologija renderiranja slike, ki prinese zelo realistične svetlobne učinke. V imenu RTX 2060, pri tvoji grafični tisti RT pomeni Ray Tracing. Tvoja grafična torej podpira Ray Tracing, ampak na žalost je prešibka da bi Ray Tracing lahko praktično uporabljal v igrah, zato je bolje, da ga vedno pustiš izklopljenega.

Tvoj laptop je dovolj zmogljiv za to igro in ne bi smel občasno kar zaštekati za par sekund. Ker gre za laptop bi znal biti problem pregrevanje. Preveri temperaturo CPU in GPU med igranjem.

Zmajc ::

Igram na 3080, brez upscala z vsem na ultra 1440p. Edino sence in post processing sem dal na medium pa igra deluje gladko brez problemov.

Drugače pa fantastična igra, pa čeprav nisem nek ljubitelj Harry Potter filmov ali knjig. Gledal sem samo prvi HP film z svojimi ta malimi in Fantastic Beasts.

Igra vleče, da ni res.

dronyx ::

Zmajc je izjavil:

Drugače pa fantastična igra, pa čeprav nisem nek ljubitelj Harry Potter filmov ali knjig. Gledal sem samo prvi HP film z svojimi ta malimi in Fantastic Beasts.

Jaz pri Harry Potter filmih nikdar nisem razumel v čem je poanta Quidditch (kot sem opazil je to tudi v računalniški igri). Namreč igralci na metlah igrajo nekakšen čarovniški ragbi, vendar zmaga pa tista ekipa ki prej ujame nekaj letečega. To je nekako tako kot če bi celo tekmo igrali fuzbal in zabijali gole, na koncu pa zmaga ekipa, katere kapetan prej spije deset pirov.

Izi ::

dronyx je izjavil:

Namreč igralci na metlah igrajo nekakšen čarovniški ragbi, vendar zmaga pa tista ekipa ki prej ujame nekaj letečega. To je nekako tako kot če bi celo tekmo igrali fuzbal in zabijali gole, na koncu pa zmaga ekipa, katere kapetan prej spije deset pirov.

Vsaka ekipa ima po 7 igralcev. Zmaga tista ekipa, ki na koncu doseže več točk.
Osnova je spraviti žogo v gol in vsak gol šteje 10 točk. Tisti leteči zlati "Snitch" je bolj kot ne za popestritev, ker je v velikosti oreha in hiter kot strela ga praktično nikoli nihče ne ujame. Če pa ga že kdo po veliki sreči ujame pa to ponavadi pomeni zmago, ker ujetje Snitcha prinese kar 150 točk, kar je enako 15 golom.
Goli pri Quidditchu padajo tako pogosto, tako da tudi morebitno ujetje Snitcha ne pomeni vedno zmage. Menda se je že zgodilo, da je kljub ujetju Snitcha zmagala nasprotna ekipa, ker je vodila za 16 golov.

Quidditch je tudi v tej igri, ampak šolo trenutno vodi najbolj osovraženi ravnatelj v zgodovini, ki je za to leto prepovedal igranje Quidditcha, da bodo učenci imeli več časa za učenje. Kot je rekel, Bradavičarka je akademska ustanova in ne športno igrišče :P

Phantomeye ::

dronyx je izjavil:

Zmajc je izjavil:

Drugače pa fantastična igra, pa čeprav nisem nek ljubitelj Harry Potter filmov ali knjig. Gledal sem samo prvi HP film z svojimi ta malimi in Fantastic Beasts.

Jaz pri Harry Potter filmih nikdar nisem razumel v čem je poanta Quidditch (kot sem opazil je to tudi v računalniški igri). Namreč igralci na metlah igrajo nekakšen čarovniški ragbi, vendar zmaga pa tista ekipa ki prej ujame nekaj letečega. To je nekako tako kot če bi celo tekmo igrali fuzbal in zabijali gole, na koncu pa zmaga ekipa, katere kapetan prej spije deset pirov.


Zato, da je harry potter lahko zmagal in bil car.

dronyx ::

Phantomeye je izjavil:

Zato, da je harry potter lahko zmagal in bil car.

Možno sicer da sem kaj preslišal, samo v filmu je bilo rečeno, da zmaga tista ekipa, ki prva ujame Snitcha in seveda lovilec je bil Harry Potter. Zato se mi je zdelo to čudno, saj potem so ostali igralci pri tej igri brez veze. Verjetno so v knjigah razložena pravila.

Phantomeye ::

dronyx je izjavil:

Phantomeye je izjavil:

Zato, da je harry potter lahko zmagal in bil car.

Možno sicer da sem kaj preslišal, samo v filmu je bilo rečeno, da zmaga tista ekipa, ki prva ujame Snitcha in seveda lovilec je bil Harry Potter. Zato se mi je zdelo to čudno, saj potem so ostali igralci pri tej igri brez veze. Verjetno so v knjigah razložena pravila.


V bistvu igralci špilajo igro, ta k je odgovoren za Snitch (v vsaki ekipi) dela pa svoj thing. Pac bizarno pravilo. Mislim, da je nekak cilj doseči toliko točk več od nasprotnika, da tudi če nasprotnik ujame ta snitch, da imaš vseeno več točk. Ampak ja, konec je, ko ga nekdo ujame.

Drgač pa še to:
If a player other than the Seeker catches the Snitch, it results in a foul known as 'Snitchnip”. That player's team is then automatically disqualified.

Zgodovina sprememb…

Geho ::

Optimizacija je v qrcu, ker so bojda zaklenli GPU rendering na en sam Thread. Z nekaj popravki v Engine.ini fajlu se da odklenit in igra sedaj deluje na min 40 fps na 3070 grafični na 50% upscaling na 4k na all high settings.

Kar se tiče logičnih bugov, jih praktično nisem našel (da nebi mogel kakega questa ali puzzla naredit), grafičnih bugov in glitchev pa mrgoli, da je za 60€ game tole že malo absurdno! Še cyberpunk ni bil tako hudo zbugan oz. so ga vsaj v parih dneh popravli.
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Palworld

Oddelek: Igre
241249 (282) Mato989
»

LEGO kocke - akcije, popusti itd.

Oddelek: Kaj kupiti
202566 (908) Gregor P
»

Diablo V

Oddelek: Igre
7740 (483) ahac
»

Vam ljubi filmi z ZF in fantazijskimi elementi

Oddelek: Sedem umetnosti
282196 (1310) Uporabnik
»

PS5 prispe nekaj dni za novimi xboxi

Oddelek: Novice / Konzole
316796 (3547) hipertija

Več podobnih tem