» »

Vmesne volitve v ZDA 2018

Vmesne volitve v ZDA 2018

Temo vidijo: vsi
««
17 / 47
»»

jype ::

Loocas je izjavil:

Poudarek na "STATES".
Fašisti, ki so jim pravice držav bolj pri srcu kot človekove pravice? Presenetljivo!

Loocas je izjavil:

Samo zate libtard
Fašisti ste slabo izobraženi.

kript-er je izjavil:

#my_president
Vemo, da kvalitetno predstavlja tvoje vrednote. Če bi bil ti bogat in slaven, bi tudi posiljeval, tako kot tvoji idoli.

Loocas ::

Fašisti ste slabo izobraženi.

Sebe boš pa že dobro poznal.

Matev - najslabši troll vseh časov

kript-er ::



8-)

Loocas ::

Fašisti, ki so jim pravice držav bolj pri srcu kot človekove pravice? Presenetljivo!

Temu se reče zakonodaja in red. Nekaj povsem nepojmljivega za nekoga z IQ izpod 50.

dice7 je izjavil:

Ce bi hotel izpasti pameten bi moral napisati United Electorates of America. Tako se pa samo smesis javnosti na oceh


Smešiš se samo ti. S tem je zagotovljena vsaj določena neodvisnost držav. Ampak, si pač librard. Treba jokat nad nečim, kar ti ni všeč. Vedno znova in znova.

Matev - najslabši troll vseh časov

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Loocas ()

jype ::

Loocas je izjavil:

Temu se reče zakonodaja in red.
Mhm, poznamo to:

Zucht und Ordnung @ Wikipedia

Loocas je izjavil:

Smešiš se samo ti.
To pravite tisti, ki imate IQ pod 50, ker ima on glede tega prav, vi se pa motite.

vostok_1 ::

kript-er je izjavil:



8-)


LOL
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Loocas ::

jype je izjavil:

Mhm, poznamo to:
Zucht und Ordnung @ Wikipedia


Ti si zelo doma v vsem fašističnim.
Zelo se spoznaš na te stvari. Zato, ker si eden izmed njih. Fašistov namreč.
Matev - najslabši troll vseh časov

jype ::

Loocas je izjavil:

Zelo se spoznaš na te stvari. Zato, ker si eden izmed njih. Fašistov namreč.
Ja, vsi fašisti poizkušajo relativizirati antifašizem.

Brez skrbi, vsi vemo, kdo je kdo.

dice7 ::

Loocas je izjavil:

Smešiš se samo ti. S tem je zagotovljena vsaj določena neodvisnost držav. Ampak, si pač librard. Treba jokat nad nečim, kar ti ni všeč. Vedno znova in znova.

Ti napadas argumente, katerih jaz sploh ne postavljam.
So tri opcije
-jaz preslabo razlozim
-nimas odgovora in namerno napadas slamnatega moza
-si nepismen

Pri prvi opciji ti lahko pomagam in ponovno konstruiram argument, da bo lazje razumljiv. Pri ostalih dveh pa

Veliko srece!

kript-er ::

dice

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kript-er ()

jype ::

Uboge snežinke, kako vas je strah, da boste izgubili ne le volitve, pač pa tudi oba predsednika...

Pa tako lepo ste trgali dojenčke z njihovih staršev med vzklikanjem "Keine Papiere, keine Eltern!"

kript-er ::

jype:

SimplyMiha ::

Hudirja, še v letu 2024 bo dobro izgledal!

jype ::

kript-er je izjavil:

jype:

2019bosuper ::

jype je izjavil:

Uboge snežinke, kako vas je strah, da boste izgubili ne le volitve, pač pa tudi oba predsednika...

Pa tako lepo ste trgali dojenčke z njihovih staršev med vzklikanjem "Keine Papiere, keine Eltern!"


To je Obogogno delal, ker je pusi. Trump bo ilegalcem dal opcijo 200 let "delovnega" kampa (delovnega, wink wink) ali pa se prostovoljno odpovejo kakšnemu organu ki ga rabi domačin. Seveda ni nujno svojega, v bistvu bo 2 do 6 organov na družino, odvisno od obsega. Nato jih bo humano deportiral.

jype ::

2019bosuper je izjavil:

To je Obogogno delal, ker je pusi. Trump bo ilegalcem dal opcijo 200 let "delovnega" kampa (delovnega, wink wink) ali pa se prostovoljno odpovejo kakšnemu organu ki ga rabi domačin. Seveda ni nujno svojega, v bistvu bo 2 do 6 organov na družino, odvisno od obsega. Nato jih bo humano deportiral.
Bravo, dve mesti si napredoval!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Loocas ::

jype je izjavil:

Uboge snežinke, kako vas je strah, da boste izgubili ne le volitve, pač pa tudi oba predsednika...

Pa tako lepo ste trgali dojenčke z njihovih staršev med vzklikanjem "Keine Papiere, keine Eltern!"


Se vidi kako si clueless, da omejaš konzervativce za snežinkice. Nihče med konzervativci ni snowflake. Nihče med konzervativci ne dela v javnosti mental brakedown scen na nivoju majhnih otrok. Samo libtardi.

Kot pravi Hillary

Matev - najslabši troll vseh časov

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Loocas ()

microchip ::

Se še spomnim kako so komiji po TV jokali da če zmaga Obama bojo naciji izvajali kristal naht, napadali črnce in hoteli sesuti vlado :D

Sal Alinski taktike.

Smrekar1 ::

ZaphodBB je izjavil:


Čestitam. Level 1 slamnati mož proti tebi ni imel nobenih šans. Za svojo zmago dobiš 0xp.


Prekleti noobi, vedno vas oneshotamm ;((

Prosim za utemeljitev te objave:

https://slo-tech.com/forum/t730543/p606...

Veliko sreče in kak dober kos opreme si omisli. Brez zavarovanja, če gre. Hvala.

Loocas je izjavil:


Se vidi kako si clueless, da omejaš konzervativce za snežinkice. Nihče med konzervativci ni snowflake. Nihče med konzervativci ne dela v javnosti mental brakedown scen na nivoju majhnih otrok. Samo libtardi.

Kot pravi Hillary



Nekdo tu je retardiran, drži. Bojim se, da imam slabe novice.

https://www.politifact.com/wisconsin/st...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smrekar1 ()

microchip ::

Smrekar1 je izjavil:


Prekleti noobi, vedno vas oneshotamm ;((

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Poldi112 ()

ZaphodBB ::

Smrekar1 je izjavil:

ZaphodBB je izjavil:


Čestitam. Level 1 slamnati mož proti tebi ni imel nobenih šans. Za svojo zmago dobiš 0xp.


Prekleti noobi, vedno vas oneshotamm ;((

Prosim za utemeljitev te objave:

https://slo-tech.com/forum/t730543/p606...

Veliko sreče in kak dober kos opreme si omisli. Brez zavarovanja, če gre. Hvala.



Ne vem kako naj ti razložim. Da si nepismen ali pa da si tako daleč na spektru, da ko se fiksiraš na napačno interpretacijo, te ni več moč spravit toliko k zavesti, da bi bil sposoben prebrat in razumet kaj je bilo napisano.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

D3m ::

|HP EliteBook|R5 6650U|

Smrekar1 ::

ZaphodBB je izjavil:


Ne vem kako naj ti razložim.


Začneš lahko takole:

Trdim: _________________________ .

Namesto črte napiši kar si hotel da tisti članek utemeljuje.

Čakam. Veliko sreče in hvala :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smrekar1 ()

D3m ::

Smrekar1 je izjavil:

ZaphodBB je izjavil:


Ne vem kako naj ti razložim.


Začneš lahko takole:

Trdim: ______________Your a faggot___________ .

Namesto črte napiši kar si hotel da tisti članek utemeljuje.

Čakam. Veliko sreče in hvala :D
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

ZaphodBB ::

Smrekar1 je izjavil:

ZaphodBB je izjavil:


Ne vem kako naj ti razložim.


Začneš lahko takole:

Trdim: _________________________ .

Namesto črte napiši kar si hotel da tisti članek utemeljuje.

Čakam. Veliko sreče in hvala :D

Za začetek mi ti najdi kje članek trdi, da UAW ni imel nobene vloge pri zatonu avtomobilske industrije. Nadaljuješ lahko tako, da najdeš kje sem jaz trdil, da je UAW izključni krivec za težave avtomobilske industrije.

Ampak hej. Meni v bistvu še bolj ugaja, da delaš bedaka iz sebe in žališ inteligenco bralcev te teme. To mi gre precej bolj na roko.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

D3m ::

|HP EliteBook|R5 6650U|

Smrekar1 ::

ZaphodBB je izjavil:


Za začetek mi ti najdi kje članek trdi, da UAW ni imel nobene vloge pri zatonu avtomobilske industrije.


Glede tega se nisem opredelil.

Nadaljuješ lahko tako, da najdeš kje sem jaz trdil, da je UAW izključni krivec za težave avtomobilske industrije.


Tukaj:
https://slo-tech.com/forum/t730543/p606...

Po novem meniš, da so bili krivci še drugi? Kako prikladno. Jih lahko našteješ? Hvala.

ZaphodBB ::

Smrekar1 je izjavil:

ZaphodBB je izjavil:


Za začetek mi ti najdi kje članek trdi, da UAW ni imel nobene vloge pri zatonu avtomobilske industrije.


Glede tega se nisem opredelil.

Nadaljuješ lahko tako, da najdeš kje sem jaz trdil, da je UAW izključni krivec za težave avtomobilske industrije.


Tukaj:
https://slo-tech.com/forum/t730543/p606...

Po novem meniš, da so bili krivci še drugi? Kako prikladno. Jih lahko našteješ? Hvala.

Lahko jih, ampak jih ne bom. Ker to ni tema. Tema je ali si sposoben priznati, da so sindikati pri tem bili pomemben deležnik.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

Smrekar1 ::

ZaphodBB je izjavil:


Lahko jih, ampak jih ne bom.


Ne moreš jih, to je.

Tema je ali si sposoben priznati, da so sindikati pri tem bili pomemben deležnik.


Najprej bi se rad prepričal ali še vedno govoriva o "podivjanih sindikatih"? Če ne, zakaj ne? Če da, zakaj naj bi bili sindikati podivjani? Prosim za citat, ne za povezavo, ki te demantira. Hvala in vso srečo! :D

In fact, (UAW) was a key driving force behind innovations such as the Quality Operating System Coordinators and the lean/Six Sigma black belts. The union also agreed to far-ranging work rule changes at various times before 2007 (including the negotiation of over 30 competitive operating agreements at Ford plants in 2006, generating estimated efficiency improvements of over $500 million

Podivjani sindikat!!!11 Kdo lahko s takimi nesposobneži sploh kaj zasluži!!111?????puding

Smrekar1 ::

In Zaphod je herojsko pobegnil. :))



Saj sem že vajen :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smrekar1 ()

ZaphodBB ::

Smrekar1 je izjavil:

In Zaphod je herojsko pobegnil. :))



Saj sem že vajen :D

Keep proving my point.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

TheBlueOne ::

Sindiakti ne bi smeli motiti nikogar, ker jih je kot prvo vec in ne gre posplosevati, placani pa so s strani clanstva, torej niso tvoja stvar, ce nisi clan.

Ce pa si clan in menis, da zadeve niso kakor bi morale biti in znas boljse pa lahko v sindikat kandidiras, kjer predstavis svojo vizijo in poskusis, ce te clanstvo podpre.

Ce se ti zdi brezvezen se izclanis in je reseno.

To, da ljudem, ki se sami ne zmorejo ali ne marajo zagovarjati vzeti moznost sindikata, ki jih predstavlja, pa je samo nesramno in kristalno jasno v cigavem interesu.

jype ::

ZaphodBB je temporarily embarrassed billionaire, tako kot Trump.

ZaphodBB ::

TheBlueOne je izjavil:

Sindiakti ne bi smeli motiti nikogar, ker jih je kot prvo vec in ne gre posplosevati, placani pa so s strani clanstva, torej niso tvoja stvar, ce nisi clan.

Ce pa si clan in menis, da zadeve niso kakor bi morale biti in znas boljse pa lahko v sindikat kandidiras, kjer predstavis svojo vizijo in poskusis, ce te clanstvo podpre.

Ce se ti zdi brezvezen se izclanis in je reseno.

To, da ljudem, ki se sami ne zmorejo ali ne marajo zagovarjati vzeti moznost sindikata, ki jih predstavlja, pa je samo nesramno in kristalno jasno v cigavem interesu.

http://www.aei.org/publication/uaw-as-a...

Kaj pa vzeti možnost zaposlitve ljudem, ki se ne strinajajo z delovanjem sindikata?

jype je izjavil:

ZaphodBB je temporarily embarrassed billionaire, tako kot Trump.

Ti si pa totally unembarassed millionare that wants to eat the poor.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ZaphodBB ()

jype ::

ZaphodBB je izjavil:

wants to eat the poor.
Sm že južnal, hvala.

TheBlueOne ::

ZaphodBB je izjavil:


Kaj pa vzeti možnost zaposlitve ljudem, ki se ne strinajajo z delovanjem sindikata?


Mi ni znan tak primer ampak tudi ce obstajajo kaksne izolirane anomalije zaradi tega menda ne gres rusit celega sistema. Kakor pravim, pritozuj se konkretno cez svoj sindikat pri sindikatu, druge pa pusti pri miru.

Tvoja logika je v smislu ukinimo zdravstvo, ker kaksen pacient tudi umre.

Seveda sindikati niso popolni, ampak so servis, ki ga potrebuje vecina ljudi in ce ga ti ne, se izpisi in jim daj mir. Ga sami placujejo.

Smrekar1 ::

jype ::

"Conservatives are not snowflakes:"

https://www.washingtonpost.com/technolo...

ZaphodBB ::

TheBlueOne je izjavil:

ZaphodBB je izjavil:


Kaj pa vzeti možnost zaposlitve ljudem, ki se ne strinajajo z delovanjem sindikata?


Mi ni znan tak primer ampak tudi ce obstajajo kaksne izolirane anomalije zaradi tega menda ne gres rusit celega sistema. Kakor pravim, pritozuj se konkretno cez svoj sindikat pri sindikatu, druge pa pusti pri miru.

Tvoja logika je v smislu ukinimo zdravstvo, ker kaksen pacient tudi umre.

Seveda sindikati niso popolni, ampak so servis, ki ga potrebuje vecina ljudi in ce ga ti ne, se izpisi in jim daj mir. Ga sami placujejo.

Jaz sem sicer govoril o tem, da doberšen del druge polovice 20 stoletja v ZDA nisi mogel delat v avto industriji, če nisi bil član UAW. Ampak me ne preseneča, da ignoramusu stvari niso znane.

jype je izjavil:

"Conservatives are not snowflakes:"

https://www.washingtonpost.com/technolo...

Go woke, get broke.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ZaphodBB ()

TheBlueOne ::

ZaphodBB je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

ZaphodBB je izjavil:


Kaj pa vzeti možnost zaposlitve ljudem, ki se ne strinajajo z delovanjem sindikata?


Mi ni znan tak primer ampak tudi ce obstajajo kaksne izolirane anomalije zaradi tega menda ne gres rusit celega sistema. Kakor pravim, pritozuj se konkretno cez svoj sindikat pri sindikatu, druge pa pusti pri miru.

Tvoja logika je v smislu ukinimo zdravstvo, ker kaksen pacient tudi umre.

Seveda sindikati niso popolni, ampak so servis, ki ga potrebuje vecina ljudi in ce ga ti ne, se izpisi in jim daj mir. Ga sami placujejo.

Jaz sem sicer govoril o tem, da doberšen del druge polovice 20 stoletja v ZDA nisi mogel delat v avto industriji, če nisi bil član UAW. Ampak me ne preseneča, da ignoramusu stvari niso znane.



Torej najvecji problem, ki ga citiras je bil v ZDA in je ze resen? In na podlagi tega bi ukinil sindikate za vse?

Po takem kljucu lahko ukines cisto vse, kar ni od vceraj, ker vsak sistem ima napake. Od koncepta drzave, prava, religije, vse je imelo napake s hudimi posledicami. Bi ukinil vse?

V tehnologiji je vse imelo tudi probleme s hudimi posledicami, tudi recimo elektrika. Jo bos zato prepovedal?

Ali se bos raje naucil tehtati probleme napram koristi.

Zgodovina sprememb…

ZaphodBB ::

TheBlueOne je izjavil:


Torej najvecji problem, ki ga citiras je bil v ZDA in je ze resen? In na podlagi tega bi ukinil sindikate za vse?

Po takem kljucu lahko ukines cisto vse, kar ni od vceraj, ker vsak sistem ima napake. Od koncepta drzave, prava, religije, vse je imelo napake s hudimi posledicami. Bi ukinil vse?

V tehnologiji je vse imelo tudi probleme s hudimi posledicami, tudi recimo elektrika. Jo bos zato prepovedal?

Nisem jaz jype.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

TheBlueOne ::

ZaphodBB je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:


Torej najvecji problem, ki ga citiras je bil v ZDA in je ze resen? In na podlagi tega bi ukinil sindikate za vse?

Po takem kljucu lahko ukines cisto vse, kar ni od vceraj, ker vsak sistem ima napake. Od koncepta drzave, prava, religije, vse je imelo napake s hudimi posledicami. Bi ukinil vse?

V tehnologiji je vse imelo tudi probleme s hudimi posledicami, tudi recimo elektrika. Jo bos zato prepovedal?

Nisem jaz jype.


Potem si isti kot on (ce ja on tak)? Predlagas ukinitev necesa z argumentacijo, da ni delovalo v ZDA v prejsnjem stoletju oziroma, da ni delovalo za vse enako. Ukinil bi pa za vse, kar cel koncept sindikatov?

Zgodovina sprememb…

Loocas ::

jype je izjavil:

"Conservatives are not snowflakes:"

https://www.washingtonpost.com/technolo...


Ne niso. Nihče od konzervativcev ne tuli sredi ulice v luno zaradi tega, ker ga je nekdo grdo pogledal. To delate samo libtardi.
Matev - najslabši troll vseh časov

ZaphodBB ::

TheBlueOne je izjavil:

ZaphodBB je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:


Torej najvecji problem, ki ga citiras je bil v ZDA in je ze resen? In na podlagi tega bi ukinil sindikate za vse?

Po takem kljucu lahko ukines cisto vse, kar ni od vceraj, ker vsak sistem ima napake. Od koncepta drzave, prava, religije, vse je imelo napake s hudimi posledicami. Bi ukinil vse?

V tehnologiji je vse imelo tudi probleme s hudimi posledicami, tudi recimo elektrika. Jo bos zato prepovedal?

Nisem jaz jype.


Potem si isti kot on (ce ja on tak)? Predlagas ukinitev necesa z argumentacijo, da ni delovalo v ZDA v prejsnjem stoletju oziroma, da ni delovalo za vse enako. Ukinil bi pa za vse, kar cel koncept sindikatov?

I did so? Where? Must have been drunk.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

jype ::

ZaphodBB je izjavil:

Must have been drunk.
To je to.

TheBlueOne ::

Tukaj:

ZaphodBB je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

ZaphodBB je izjavil:


Kaj pa vzeti možnost zaposlitve ljudem, ki se ne strinajajo z delovanjem sindikata?


Mi ni znan tak primer ampak tudi ce obstajajo kaksne izolirane anomalije zaradi tega menda ne gres rusit celega sistema. Kakor pravim, pritozuj se konkretno cez svoj sindikat pri sindikatu, druge pa pusti pri miru.

Tvoja logika je v smislu ukinimo zdravstvo, ker kaksen pacient tudi umre.

Seveda sindikati niso popolni, ampak so servis, ki ga potrebuje vecina ljudi in ce ga ti ne, se izpisi in jim daj mir. Ga sami placujejo.

Jaz sem sicer govoril o tem, da doberšen del druge polovice 20 stoletja v ZDA nisi mogel delat v avto industriji, če nisi bil član UAW. Ampak me ne preseneča, da ignoramusu stvari niso znane.

jype je izjavil:

"Conservatives are not snowflakes:"

https://www.washingtonpost.com/technolo...

Go woke, get broke.


Ali sem razumel narobe in nimas nic proti sindikatom, ker so sedaj koristi vecje od tezav?

Zgodovina sprememb…

jype ::

ZaphodBB ::

TheBlueOne je izjavil:

Tukaj:

ZaphodBB je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

ZaphodBB je izjavil:


Kaj pa vzeti možnost zaposlitve ljudem, ki se ne strinajajo z delovanjem sindikata?


Mi ni znan tak primer ampak tudi ce obstajajo kaksne izolirane anomalije zaradi tega menda ne gres rusit celega sistema. Kakor pravim, pritozuj se konkretno cez svoj sindikat pri sindikatu, druge pa pusti pri miru.

Tvoja logika je v smislu ukinimo zdravstvo, ker kaksen pacient tudi umre.

Seveda sindikati niso popolni, ampak so servis, ki ga potrebuje vecina ljudi in ce ga ti ne, se izpisi in jim daj mir. Ga sami placujejo.

Jaz sem sicer govoril o tem, da doberšen del druge polovice 20 stoletja v ZDA nisi mogel delat v avto industriji, če nisi bil član UAW. Ampak me ne preseneča, da ignoramusu stvari niso znane.

jype je izjavil:

"Conservatives are not snowflakes:"

https://www.washingtonpost.com/technolo...

Go woke, get broke.


Ali sem razumel narobe in nimas nic proti sindikatom, ker so sedaj koristi vecje od tezav?

Pojma nimam kaj ti razumeš. Ti imaš halucinacije, ne jaz.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

TheBlueOne ::

Za volju diskusije, za kaj je potem relevanten ta del:

Jaz sem sicer govoril o tem, da doberšen del druge polovice 20 stoletja v ZDA nisi mogel delat v avto industriji, če nisi bil član UAW. Ampak me ne preseneča, da ignoramusu stvari niso znane.

jype ::

We all know what the endgame is.
««
17 / 47
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Late night show with Stephen Colbert (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
878583 (6066) Leaker49
»

Trump parodije (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
11518548 (9563) zmaugy

Več podobnih tem