» »

PayPal in Diners kartica

PayPal in Diners kartica

zk_eu ::

Pozdravljeni,

a ima kdo izkušnje s plačevanjem preko PayPala in ti bremeni Diners kartico. Opraviti moram en nakup na obroke in spletna trgovina, ki je sicer v Sloveniji, ne sprejema Diners kartice. Vendar sem ob branju Diners spletne strani prebral, da je to mogoče, če dodam svojo Diners kartico med PayPal plačilna sredstva.

Ima kdo neposredne izkušnje s tem. Kolikor sem zasledil, se transakcija potem izvede v USD? Ti zaračunajo še kakšne dodatne stroške?

Hvala za pomoč.
Non omne, quod licet, honestum est - Ni vse, kar je dovoljeno, tudi pošteno.

RokX ::

Ja. Se je že par kolegov "opeklo".

Pri konverzijah EUR|GBP/USD/EUR je enostavno preveč provizije, da bi se splačalo.

Svetujem drugačen način plačila, če je le možno.
Kdor kuha ta nekaj zakuha

zk_eu ::

Dobro, bom pa stisnil zobe :D. Saj ne bo prvič.
Non omne, quod licet, honestum est - Ni vse, kar je dovoljeno, tudi pošteno.

starfotr ::

Wtf? Raje glej, da ne boš cel lajf živel na kredo. In ja, stisni in se nauči, da če nekaj ni dosegljivo, da kredit ni optimalna opcija.

zk_eu ::

Ja gospod starfotr :).

V bistvo se je šlo samo ali nekaj plačam naenkrat ali pa v dveh, mogoče treh obrokih, ne pa toliko, da mi ni dosegljivo :). Bom pač dal naenkrat ta denar, kar pa še ne pomeni, da bom stradal ali da bo ogroženo preživljanje mojih družinskih članov. Upam, da imaš sedaj občutek. Ampak, ko ti pa starfotr takole napiše, potem pa... ah ja :).

Mogoče modrovanje resnično kdaj prihraniš, ker ne veš kakšna oseba je na drugi strani. Zadnjega stavka seveda ne mislim kot grožnjo, ampak da kot vsaka odgovorna oseba, tudi sam planiram svoje finančne izdatke. V kolikor se bom pa "zapufal" pa je to izključno samo moj problem s katerim se bom pač moral soočiti, mar ne?

S svojim komentarjem si izpadel samo cepec.
Non omne, quod licet, honestum est - Ni vse, kar je dovoljeno, tudi pošteno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zk_eu ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Diners card

Oddelek: Loža
72681 (2173) Mare2
»

PayPal in kreditna kartica (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
5315544 (11587) Map
»

nakup na obroke

Oddelek: Kaj kupiti
61245 (959) Alfonzo
»

Možnost nakupa prenosnika na 24 obrokov brez zaposlitve?

Oddelek: Pomoč in nasveti
144304 (3802) r3dkv1c4
»

Paypall?!

Oddelek: Omrežja in internet
132032 (1530) _Dejan_

Več podobnih tem