» »

Vstopnice Premier League

Vstopnice Premier League

Furb ::

Kako do vstopnic za tekme Premier league? Do njih je preko uradne prodaje v klubih zelo težko, saj imajo člani in navijači z več ogledanimi tekmami prednost pri nakupu.

Agencije vedno ponujajo vstopnice le s hotelom in nekaj dnevno nočitvijo, kar bi si raje organiziral sam.

PacificBlue ::

flyby ::

za kateri klub te zanima? kontaktiraj lokalni uradni fan klub, oni imajo direktno linijo s klubi.

Furb ::

Trenutno me zanima chelsea - liverpool konec meseca. V prihodnosti pa bi šel še na druge, vendar je vedno problem karta.
Slovenski navijaški klubi in vsi ostali poskrbijo najprej za svoje člane, kasneje šele ostali.

Pika na i ::

Furb je izjavil:

Trenutno me zanima chelsea - liverpool

Optimist :)
Včlani se v fan club, tako boš dobil karto in si potem lahko tudi sam organiziraš vse ostalo.

Gregex ::

Furb je izjavil:

Trenutno me zanima chelsea - liverpool konec meseca. V prihodnosti pa bi šel še na druge, vendar je vedno problem karta.
Slovenski navijaški klubi in vsi ostali poskrbijo najprej za svoje člane, kasneje šele ostali.


Tole bo res težko, če nimaš res kakih hudih vez v Angliji. Prot kakemu Burnleyu in podobnim se še da kaj dobit.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Angleško prvenstvo v nogometu

Oddelek: Šport
232665 (1598) scipascapa
»

Angleški nogometni klubi

Oddelek: Loža
304786 (4069) Ejsi_Disi
»

Liga prvakov v nogometu - sezona 2005/2006

Oddelek: Loža
314089 (3602) monster-x
»

Zmagovacel lige prvakov je: liverpool

Oddelek: Loža
242399 (1916) Alexius Heristalski

Več podobnih tem