» »

Gimbal vimbal2

Gimbal vimbal2

grgo46 ::

Zdravo
kupu sem vimbal2 gimbal in problem je ker ko je ročka pod določenim kotom se začne drugače obnašati pomeni da ko je ročka pravokotno na tla in do priblizno 45stopinj ko zavrtiš ročaj se telefon tudi obrača po osi, nato pa ko je ročka bolj položno pa rotacije ročke več ne upošteva ampak ostaja v istem položaju. Problem nastane predvsem če naprimer ročko obrneš v pokončnem položaju nato pa spustiš v vodoraven položaj bo telefon v določenem kotu ročke sunkovito spremenil smer, ker preide v drugi mode. Probu sem tudi drugi novi gimbal isti model in se obnaša enako. Zanima me ali se tudi ostali gimbali tako obnašajo, ker je zame to zelo moteče.
Tukaj je video ki sem ga naredil:

naslonjach ::

Na hitro pogledano, niti pod razno ne vem katera aparatura je to. Daj najprej napiši točno kako se imenuje naprava ali link do tja, da bomo sploh lahko pomagali z nasveti. To pa zato, da vemo v kakšnem cenovnem razredu si sedaj. Sam sem si kar nekaj časa ogledoval teste in se včeraj odločil za nakup dji osmo mobile 2, ki je v cenovnem razredu pri nas do 150EUR. Pri testerjih nisem opazil, da bi omenjali ta problem.

Zgodovina sprememb…

grgo46 ::

naslonjach je izjavil:

Na hitro pogledano, niti pod razno ne vem katera aparatura je to. Daj najprej napiši točno kako se imenuje naprava ali link do tja, da bomo sploh lahko pomagali z nasveti. To pa zato, da vemo v kakšnem cenovnem razredu si sedaj. Sam sem si kar nekaj časa ogledoval teste in se včeraj odločil za nakup dji osmo mobile 2, ki je v cenovnem razredu pri nas do 150EUR. Pri testerjih nisem opazil, da bi omenjali ta problem.

Ja sej si se dobro odločil, jast sem sedaj tudi zamenjal in nimam več problema. Drugače ti pa v naslovu pise da je to Vimbal2 - in če pogooglaš dobiš samo en rezultat
Ja sej problem je da v testih tega ne omenjajo to me čudi kar pomeni da to oni bl na hitro, tud v trgovini mu ni blo nič jasno zato sem pa tukaj vprašal. Je pa to problem tega modela, ker sem v trgovini drugega probal in se je enako odzival. Sedaj imam Osmo Mobile 2 in tega problema ni, ker postopoma preklopi med vodoravnim in navpičnim modom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: grgo46 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dron za začetnika?

Oddelek: Kaj kupiti
278761 (3460) ziga1990

GIGABYTE GA-Z77X-D3H ali ASRock Z77 Pro4 (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
677153 (6722) bluefish
»

8 core pc ?

Oddelek: Kaj kupiti
494613 (3440) rfmw
»

Izbira zanesljivega prenosnega računalnika?

Oddelek: Kaj kupiti
363054 (1862) Rešpetlin
»

Perpetuum mobile?

Oddelek: Loža
464026 (3634) Thomas

Več podobnih tem