» »

Garancija in vgradnja ventilatorja!

Garancija in vgradnja ventilatorja!

Hemi426 ::

Pozdravljeni!
Ravno sem nameraval kupiti PC na Mimovrste (https://www.mimovrste.com/namizni-racun...

Pod zavihkom VEČ O ARTIKLU, kjer lahko uporabniki postavijo vprašanje, sem spoznal, da PC ohišje nima vgrajenih ventilatorjev.
"Pozdravljeni, računalnik nima predhodno vgrajenega ventilatorja, ima pa naslednje opcije: 1x120 mm spredaj/zadaj/stranica, 1x80 mm stranica. Ekipa mimovrste=)"

Dva ventilatorja, cca 8€ ni problem, vendar se z odprtjem ohišja ja pretrga garancijska nalepka in se z tem posledično uniči garancija?

Ezoterik ::

A sploh še lepjo te nalepke, mislim da te ne rabi skrbet. Ne bo propadla garancija. Pri teh ventih zelo pazi, ker so eni zelo glasni. Rabiš predvsem intake in exhaust, torej vhodni in izhodni. Un 80 mm, če se ne bo navijal je brezveze.

Drugač dost bedn komp za precejšnjo ceno. Če maš opcijo mogoče mal razmisl o alternativah.

d4vid ::

Vprasas na mimovrste, ce je mozno, da njihov dobavitelj vgradi ventilatorje v PC ali (najbrz ceneje) kupis pc po komponentah in imas na vsako komponento garancijo posebej :)
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

Hemi426 ::

Ezoterik, d4avid hvala za tako hitra odgovora!

Sem preveril večino slovenskih strani in so cene za podobne komponente iste, pa tudi specifično tega na Mimovrste sem "sestavil" z istimi individualnimi komponenti z njihove strani, pa je prišlo okoli 900€.

Obstaja še kakšna stran za prodajo komponent?
Drgače pa mislim, da sta GPU in CPU pri tem PCju kar solidna.
Ne iščem hardocore gamerski setup za 1000€+
Dejansko igram samo World of Tanks :))

Ezoterik ::

To je zato, ker so notri komponente, ki so predrage. Za enak denar lahko dobiš boljši računalnik. Tud ce nisi zahteven je boljše ko kupuješ nabaviti največ kar lahko dobiš za budget. Vsaj informativno se lahko obrneš na soforumaše ki to bodo pomagali sestaviti kaksno zanimivejso konfiguracijo. Imaš temo, ki je namenjena temu.

Komponente: funtech, mlacom. Tujina caseking, mindfactory.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ezoterik ()

pero50 ::

Kolega mi je poslal ravno ta komp če ga je ok kupit. Predlagal sem mu mindfacory in za 450€ brez škatle in gpuja dobi boljši sestav. Dodaj še 20€ poštnine, 30€ škatla in pa ostane za 1060 3gb :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najcenejša varianta novega namiznega računalnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
757664 (5743) seminal
»

Kupujem nov rac. POMOČ

Oddelek: Kaj kupiti
312228 (1885) hojnikb
»

Gaming PC za 500€ (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6814350 (13340) fr4nc
»

PC za 300€

Oddelek: Kaj kupiti
182234 (1913) solatko

Novi Gaming PC (1850€) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
11519902 (18221) bluefish

Več podobnih tem