» »

100k za comp

100k za comp

boštjan ::

Torej kolega kopuje nov comp in je pripravlen okol 100k.Rabi pa plato,CPU,rame,disk,ohišje+PSU in grafo.Al pa da se kupi celoten že sestavljen system,samo pol pridejo v poštev samo trgovine v MB.
Naj povem da ne bo NAVIJAL!, NI GAMER!(saj to se vidi že po kešu).Comp rabi za pisanje seminarskih in tu pa tam da se kaki filmček pogleda (DVD-ROM ne rabi).sam bol tavam v temi,ker me zdaj ni blo 14dni pa ne vem točno kaj je dobrega za low budget.

nodes ::

Do sto tisoč je boljše kupit kaj rabljenega.

ADF ::

...največja bedarija, ki jo lahko narediš. Poglej na www.comtron.si in boš videl kakšne zadeve imajo v akciji (cele kište), seveda preko spletne prodaje (po mojem se lahko celo dogovori, da sam prevzame, saj je comtron v MB.

nodes ::

Za sto tisoč je brez monitorja in z on board grafiko, najcenejšim diskom, miško in tipkovnico....

nodes ::

Tam za 130K se že da dobit komplet brez on board grafike

Mr.B ::

W BB v ljublajni dobiš kišto za 84k s 512MB DDR ramom aMD inside še za monitor moraš zbrati pa bo.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

boštjan ::

130k je žal že preveč,monitor ma oz. mu ga bom jaz posodo,rabljeno ne pride v poštev tako kot nakup v LJ ne,tako da ostaja samo comtron in ostale trgovine v MB.Grafika pa ko bo mel keš.

nodes ::

Se tisti v comtronu, neki pod 90K niti ni tak švoh, sam grafika bo za kakšen 17" samo. Mhz.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Namizni vs. Prenosnik za v študentskega

Oddelek: Kaj kupiti
161831 (1450) Ted
»

računalnik za osnovne potrebe

Oddelek: Kaj kupiti
423051 (2458) para!
»

Predlogi za plitki žep (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
704608 (3086) boštjan
»

DILEMA za 550.000sit

Oddelek: Kaj kupiti
311674 (1002) Heisenberg
»

Naše poštene računalniške trgovine!! (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
6544768 (43381) Tjulenj

Več podobnih tem