» »

Vlada 2018 - 2020

Vlada 2018 - 2020

Temo vidijo: vsi
««
4 / 51
»»

maco-maco ::

Sicer bo slišat kot whataboutism, ampak a vi kdaj preberete, kaj sproducirata Janez, Ušajeva, Demokracija, generacija, stolnica, pipiji in melkijadi,...
Kordiš je proti njim angelček.
Kaj?

Pika na i ::

Iz angelčka nastane hudič.
Če to počnejo stari koritarji, naj zdaj to počne še čisto svež?
Jok brate, odpade.

poweroff ::

jernejl je izjavil:

poweroff je izjavil:

No, saj tudi bluzenje nekega poslančka o nacionalizaciji ni neka realna zadeva, če tako vzameš.

Imajo pa lahko take besede poslanca, ki ni ravno v opoziciji, realne posledice.

Hec je v tem, da a) Levica ni ne v opoziciji, ne v vladi in b) realne posledice je imelo in ima tudi Janševo bluzenje s Trojko in izjavami zaradi katerih je Slovenija trpela mednarodne posledice.

Sicer si lahko zatiskate oči, ampak dejstvo je, da so izjave Levice in SĐS približno enake. Oboji pa predvsem mobilizirajo svoje privržence v skrajnost - eni v levo, drugi v desno. Sicer je verjetno fino, da se eni ali drugi (samo)prepričate o tem, da so "oni drugi pa še slabši", ampak ne se potem čez nekaj let spraševati zakaj še vedno slabo živimo v tako zahojeni državi.
sudo poweroff

maco-maco ::

Pa ja, povsem neprimeren odgovor Kordiša. Čeprav si to misli, bi lahko izjavo podiplomatil.
Kaj?

Pika na i ::

Od koga se naj bi pa dimplomatskega pogovora naučil? Od Violete?

jernejl ::

b) realne posledice je imelo in ima tudi Janševo bluzenje s Trojko in izjavami zaradi katerih je Slovenija trpela mednarodne posledice.

Aja, sem pozabil. Potem pa lahko.

maco-maco ::

Od koga se naj bi pa dimplomatskega pogovora naučil? Od Violete?

Violeta je igralka (za razliko od Eve). Najbrž pozna
Svet je oder, kjer vsak igra svojo vlogo.
.
No, mogoče pa se je s to izjavo nekaterim prikupul.
Kaj?

PaX_MaN ::

poweroff je izjavil:

Sicer si lahko zatiskate oči, ampak dejstvo je, da so izjave Levice in SĐS približno enake. Oboji pa predvsem mobilizirajo svoje privržence v skrajnost - eni v levo, drugi v desno.

Nacionalizacija in privatizacija nista skrajnosti.

Pika na i ::

maco-maco je izjavil:

Od koga se naj bi pa dimplomatskega pogovora naučil? Od Violete?

Violeta je igralka (za razliko od Eve). Najbrž pozna
Svet je oder, kjer vsak igra svojo vlogo.
.
No, mogoče pa se je s to izjavo nekaterim prikupul.

Komu se je prikupil? Koalicijskim partnerjem, ki v stilu Vrana vrani ne izkljuje oči - plaho in na moč spravljivo (hahaha) podajajo nestrinjanja z njegovimi budalaščinami?

maco-maco ::

Pa ne partnerjem. Če se je snel z verige, ali pač igra svojo vlogo. Predčasne in levica 25%.
Kaj?

louser ::

Levica si z Venezuelo deli zgolj cilj in način, ne pa trenutno stanje. Kdor tega ni zmožen predelati, naj se raje odstrani nazaj k teorijam zarot.

PaX_MaN je izjavil:

poweroff je izjavil:

Sicer si lahko zatiskate oči, ampak dejstvo je, da so izjave Levice in SĐS približno enake. Oboji pa predvsem mobilizirajo svoje privržence v skrajnost - eni v levo, drugi v desno.

Nacionalizacija in privatizacija nista skrajnosti.

S tem, da bi levica okrepila socialno stran in omejila kapitalistično. SDS bi po drugi strani rad destrukcijo.
Kje je manjše zlo, je jasno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: louser ()

gruntfürmich ::

louser je izjavil:

Levica si z Venezuelo deli zgolj cilj in način, ne pa trenutno stanje. Kdor tega ni zmožen predelati, naj se raje odstrani nazaj k teorijam zarot.
dobro si to povedal...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Pika na i ::

Se mi obrača, da kdo sploh tlači Venezuelo zraven Slovenije.

Levica bi, ja. Samo ne s svojim ampak s tujim.

louser ::

Misliš naše ?

Spajky ::

poweroff je izjavil:

.. odpri desne medije. Povsod v ozadju udbomafija z demonom ...
Ma, zna bit res nekaj na temu, glede na moje opazovanje zadnje 4 desetletja ...
https://www.portalplus.si/2831/manjsinc...
Saj ne bo vodil države MŠ ampak oni levi MŠ (mali škrat) ;), ki jo je s svojim omrežjem (nekdanji CK KP) pretransformiranim (forum21) v mafijo vodil že dosedaj IMHO in kradli še naprej ...

poweroff je izjavil:

..Pa žaljiv, malodane sovražen govor do vseh, ki mislijo drugače. In "medijski umori".
Meni se zdi, da to postaja odlika levega pola predvsem v zadnjem času ... hint: gonja proti določenemu zgodovinarju ter novinarju Možini ter ostale čistke na RTV ...

poweroff je izjavil:

.. se pač ne čudim, da se na drugi strani dobiš par podobnih pacientov, ki okrog paradirajo s Titovo majico, zagovarjajo nacionalizacijo in bluzijo o Che Guevarri.
... in spet bo action-reaction (nihalo!), če že prej ne končamo v diktaturi "demokratičnega socializma" s prepovedjo misli celo ... Vsekakor pa narod okraden in obubožan ...
https://reporter.si/clanek/slovenija/se...
Dobro si je prebrat tudi tale "fašistični" članek ...

http://www.demokracija.si/fokus/sarceva...

"Nemogoče je mogoče" ... in Ulada (izgovorjava na RTV Slo že leta!) bo trajala verjetno cel mandat, ker jih je na levem polit.polu strah ko prasce bilokakšnih predčasnih volitev, pa se bodo oklepali svojih oprodnih pozicij na položajih do nezavesti !

https://reporter.si/clanek/slovenija/bo...

http://nova24tv.si/kolumna/made-by-kuca...

Sicer pa se nobena juha ne poje tako vroča kot se kuha ... če pa žabo vržeš zraven še v mrzlo vodo ;) ...

... tega Spajky-ja bi blo pa treba "streljat", ker se je izneveril svojim pokojnim partizanskim in komunističnim staršem ter paroli " Po Titu - Tito in Mi ti se kunemo, da s Tvog puta ne skrenemo!" ter berem celo pohujšljivo desničarsko člankopistvo namesto levičarskega pisunstva. ;) ... Alah z vami !
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

maco-maco ::

tega Spajky-ja bi blo pa treba

Zdravit?
Očitno bi morala biti prioriteta v zdravstvu skrajševanje vrst v psihiatriji.
Kaj?

Pika na i ::

louser je izjavil:

Misliš naše ?

Kdo pa so naši?

louser ::

Kdo pa niso?

dice7 ::

reporter, demokracija, nova24 in seveda kucan :))

dajte fantje mal svojga kolega v red spravit

Pika na i ::

Bodočo ministrico verjetno že boli glava
Morda ji pa na pomoč priskoči prijatelj Golobič....

ADIJOOO1 ::

Ta nova Levica me malo skrbi.
Kordiš grozi gospodarstvenikom u nacionalizacijo.
Mesec se je osramotil na celotni televiziji z svojim neznanjem no ja to je bilo vsaj smešno bilo je pa manj smešno, ko je obtožil podjetnika z svojim neznanjem, da je tajkun.
Trček tudi počasi izgublja živce.

Vsekakor se nam obeta zanimiva vlada kolikor časa bo pač trajala :))

poweroff ::

In kaj te v resnici skrbi? Da vlada ne bo trajala? ;)
sudo poweroff

MrStein ::

Verjetno ga skrbi "štiri izgubljena leta".

Ampak hej, saj gre le za državo...
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Pika na i ::

louser ::

poweroff je izjavil:

In kaj te v resnici skrbi? Da vlada ne bo trajala? ;)

Saj če jo Jajo sestavi, pravtako ne bo.
Rešitev je torej neki center, ki bo vključeval tudi levico, ne bo pa odvisen od nje.

Spajky ::

Pravega centra v bistvu ni oz. je samo samo-deklarativno ...
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

ADIJOOO1 ::

Ali bodo v Luka Kper postala nova logistična točka za NATO ? Levici se bo utrgalo če bo res :))

Miki N ::

ADIJOOO1 je izjavil:

Ali bodo v Luka Kper postala nova logistična točka za NATO ? Levici se bo utrgalo če bo res :))


Čeprav tehnično gledano je to najlažji način, da se od NATA denar dobi nazaj. Konkretna najemnina, sofinanciranje infrastrukture... vse se da, če se znaš pogajati. Ampak jaz mislim, da v Sloveniji ni enega pogajalca tega kalibra, saj ne v politiki.

Invictus ::

Spajky je izjavil:

VaeVictis je izjavil:

...Edino kar lahko rečem za to ekipo je, da sem ponosen, da imamo veliko novih obrazev, ki so prišli na večino teh položajev, ne po strankarski ureditivi ampak glede na svoje znanje in izkušnje! ..Šarec in koalicijske stranke so se zelo izkazale, da so sestavile to odlično ekipo!
D-o-o-o-o-bra ! :)) :)) :))

Ena boljših danes :))...

Pohvaljen smisel za humor ;).
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

ADIJOOO1 ::

Miki N je izjavil:

ADIJOOO1 je izjavil:

Ali bodo v Luka Kper postala nova logistična točka za NATO ? Levici se bo utrgalo če bo res :))


Čeprav tehnično gledano je to najlažji način, da se od NATA denar dobi nazaj. Konkretna najemnina, sofinanciranje infrastrukture... vse se da, če se znaš pogajati. Ampak jaz mislim, da v Sloveniji ni enega pogajalca tega kalibra, saj ne v politiki.



Minister za obrambo Karl Erjavec če bo on pogajalec potem res ne bo nič :P

TržaškiGusar ::



"Zabavne" izjave politikov
Trst-Trieste

Spajky ::

Prodane duše (oprode mafije) bodo še naprej cuzale mošnjiček (davkoplačevalce in njih potomce) ... humorna fotomontaza ;) ...
https://www.alter.si/attachments/fb_img...
... Keš od prodaje odojkov pa pobrala "globoka država" v svoj žep ...
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

torentino ::

http://pozareport.si/post/419900/sisko-...

Pa pisec je član SD, ali je vsaj bil, mislim da je bil tudi državni sekretar na ministrsvu za šolstvo?

ADIJOOO1 ::

Kdaj začne tale parodija od vlade delati z polnimi pooblastili ?

Pika na i ::

torentino je izjavil:

http://pozareport.si/post/419900/sisko-...

Pa pisec je član SD, ali je vsaj bil, mislim da je bil tudi državni sekretar na ministrsvu za šolstvo?

Adijo pamet.

Medved, minister za javno upravo?
Še smešno ni več.

ADIJOOO1 ::

Smešno ni bilo več, ko je Andreja Katič prevzela ministrstvo za pravosodje. Šaleški lobij

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ADIJOOO1 ()

Spajky ::

FAKTOR včeraj na TV3-Medias - tudi o "novi" vladi etc. - poslanec in šef SNS Mag. Zmago Jelinčič Plemeniti 35 min YT ... Reče Bobu-Bob ;) .. https://www.youtube.com/results?search_...
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

poweroff ::

Sicer nisem gledal oddaje, ker je čisto predolga in že na videz dolgočasna, me je pa pritegnil naslov videa: Čigav je Šiško.

Lahko na kratko povzameš kaj je Jelinčić povedal o tem?

Namreč, Šiško je bil pred leti (skupaj z Jeričem) obsojen zaradi poskusa umora, in sicer naj bi avgusta 1992 pod avtomobil Milana Klementa nastavil bombo, ki naj bi jo izdelal z Jelinčićevo pomočjo. Jelinčić je bil v tem postopku oproščen, Šiško pa kot rečeno obsojen. Kot je kasneje trdil, "brez dokazov".

Je pa Jelinčić takrat na sodišču zatrdil, da sta Šiško in Jerič v samem začetku sodelovala s policijo in obveščevalno službo. Se pravi, sta bila v resnici neke vrste tajna sodelavca, špiclja. Kar je zanimivo, saj je tudi Jelinčić znan kot tajni sodelavec UDBE, z vzdevkom Padalec (ironija: ko je šel po volitvah obiskat Janšo v Bovec, se je izgovarjal, da je šel obiskat svojo ženo, ki je padalka (tokrat z malo začetnico :))) in naj bi se ravno v času SDS srečanja v Bovcu tam športno udejstvovala...).

Je pa tukaj zanimiva še ena druga oseba, Milan Klement. Ta oseba naj bi bila vpletena v prodajo ponarejenih slovenskih tolarjev, oz. njihovo spravljanje v obtok. V resnici je šlo pri tem za poskus vdora v slovenski monetarni sistem. Kaj je bil vzrok tega poskusa si pa lahko prebere v trilogiji o prodaji orožja. Pa smo še pri enem znanem slovenskem politiku, ki je bil tudi pri Vardi povezan s Šiškotom preko nekega svojega vidnega člana... :))
sudo poweroff

Spajky ::

Ponovitev : 15.15 h danes TV3 :) ...
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

ADIJOOO1 ::

Komedija :D

DZ v četrtek glasuje o novi vladi, Levica se bo vzdržala

https://www.24ur.com/novice/slovenija/b...

Pika na i ::

ADIJOOO1 je izjavil:

Komedija :D

DZ v četrtek glasuje o novi vladi, Levica se bo vzdržala

https://www.24ur.com/novice/slovenija/b...

45/34
V Levici so pa zbrane reve. Neglasovanje se bi moralo pa kaznovati.

Gregor P ::

13. vlada, na 13. dan v mesecu ... 13 mesecev?!? >:D
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Invictus ::

Prej 13 tednov...

Ampak, ker so v vladi sami luzerji, bodo naredili vse, da ne izgubijo službe...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

harvey ::

Invictus je izjavil:

Prej 13 tednov...

Ampak, ker so v vladi sami luzerji, bodo naredili vse, da ne izgubijo službe...

Hočeš reči, da bo to odlična vlada, ker bodo pošteno pljunili v roke in delali....

ADIJOOO1 je izjavil:

Kdaj začne tale parodija od vlade delati z polnimi pooblastili ?

Včeraj je ze prevzela posle in opravila prve kadrovske poteze in postavila 5 podpredsednikov vlade.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: harvey ()

Invictus ::

harvey je izjavil:

Invictus je izjavil:

Prej 13 tednov...

Ampak, ker so v vladi sami luzerji, bodo naredili vse, da ne izgubijo službe...

Hočeš reči, da bo to odlična vlada, ker bodo pošteno pljunili v roke in delali....


Ne...

Namesto z državo se bodo ukvarjali s sabo in svojimi kolegi...

harvey je izjavil:


Včeraj je ze prevzela posle in opravila prve kadrovske poteze in postavila 5 podpredsednikov vlade.

Evo ti potrditve...

Zakaj jih raje niso 15????
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()

Mr.B ::

France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Spajky ::

poweroff je izjavil:

...Kar je zanimivo, saj je tudi Jelinčić znan kot tajni sodelavec UDBE, z vzdevkom Padalec... :))
Vem vem ;) ... Lahko bi rekli mogoče : Once Udbaš, Allways Udbaš, ma ... jest sem bil tudi nekoč Titov pionirček in Titov "omladinac" in sem se "spremenil" (pred 40-leti izstopil iz ZSMS"); torej ljudje se kljub temu spreminjamo zgleda ... mogoče tudi "padalec" ? ...

Vsekakor pa lahko sedaj končno "radostno" vzkliknemo : HABEMUS GOVERNUM ! :)) ... saj bomo preživeli tudi to novo vlado (vsaj mislim), sem pa pravkar izvedel, da sta se mi čakalni vrsti za dva določena zdravstevena pregleda časovno podvojili, zahvaljujoč prejšnji vladi ... ta nova IMHO pa verjetno ne bo nič boljša ;) ... Reciklaža v polnem teku? :) ...

Še dobro bo, če bo vse samo v "prostem teku", samo bojim se, da bo to po klancu navzdol za našo Kokoško dolgoročno ...
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

Zeitgeist ::

mi je pa zanimivo da so črnčeca imenovali. pravo presenecenje te vlade

ADIJOOO1 ::

Ja bravo Marjan Šarec tudi slepa kura najde zrno končno dobra novica Damjan Črnec je končno ime, ki bo delalo v korist Slvoenije.

Unilseptij ::

JJ je povedal vse: https://twitter.com/JJansaSDS/status/10...

#podtaknjenec
««
4 / 51
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Šarec in odstop vlade, drugič (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6910994 (9486) bluefish
»

Cerar ni več predsednik vlade! (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
22841209 (34450) Jupito

Več podobnih tem