» »

Nokia Lumia 920 [problem]

Nokia Lumia 920 [problem]

WallSreet ::

Ok da ne odpiram nove teme. Mi zna nekdo povedati kaj za vraga je narobe z mojim telefonom. Torej zadnjih nekaj dni enostavno ne morem klicati oziroma se prijaviti v aplikacije kot je recimo twitter itd. Ko želim poklicati določeno osebo mi pravi "uporaba vašega mobija ni mogoča prosimo pokličite mobitelov center za pomoč uporabnikom". Gre za Nokio lumio 920. Naročnine nimam sem pa preveril stanje na računu in mi kaže da imam gor še vedno približno 4€ tako da denar ni problem. Zanima me kaj bi lahko bilo? Tudi ko se želim prijaviti na twitter mi napiše "Unable to log in Client is not permitted to perform this action"?? Torej kaj bi lahko bilo? Sem se prijavil tudi v mail @live.com in pogledal če je morda to razlog saj tistega maile nisem uporabljal že od začetka nakupa (4+ leta). Sem se še enkrat prijavil in odjavil pa še vedno isti problem. Tudi telefon sem že kar nekajkrat ugasnil ter ponovno prižgal saj sem mislim da gre morda za PIN kodo vendar mi PIN kodo normalno sprejme. Kaj bi lahko bilo narobe? Posodobil sem tudi pa še vedno isti problem...pomoč.

Ales ::

Saj si odprl novo temo ;)

In? Kaj pravijo na mobitelovem centru za pomoč uporabnikom?

cekr ::

Twiter ti verjetno res ne more več delat. Klicat bi ti pa moral.
Si restartal aparat?

wifi deluje? internet?
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

WallSreet ::

cekr je izjavil:

Twiter ti verjetno res ne more več delat. Klicat bi ti pa moral.
Si restartal aparat?

wifi deluje? internet?


Wifi deluje brez problema in internet tudi uporabljam vendar se v Twitter še vedno ne morem prijaviti (btw zakaj praviš da mi twitter res ne more več delovati). Telefon sem že kar nekajkrat restartal pa se nič ne spremeni. Zdaj ne vem če bi morda moral kaj posodobiti vendar mi ponavadi telefon sam javi o kakšni posodobitvi in zato nisem prejel nobenega obvestila.

Ales je izjavil:

Saj si odprl novo temo ;)

In? Kaj pravijo na mobitelovem centru za pomoč uporabnikom?


Nisem poklical. Bi moral iz nekega drugega telefona. Sem mislim da gre za nekakšno napako v sistemu in da se bo sama odstranila vendar se to zdaj vleče že kaj nekaj dni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: WallSreet ()

Gregor P ::

Na prvo žogo bi rekel, da ni več podpore oz. posodobitev za te aplikacije na MS WP 8 in zato več ne delujejo.

Za klice pa ne vem, razen če bi morda kaj fizično crknilo na telefonu ... torej da procesor za wifi še dela, ta drug za GSM pa da je ckrnil.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

cekr ::

Ko se ponovno restarta telefon, a mogoče kaj zateži, da ni sim kartice ali kaj podobnega?
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

WallSreet ::

cekr je izjavil:

Ko se ponovno restarta telefon, a mogoče kaj zateži, da ni sim kartice ali kaj podobnega?


Ko telefon restartam mi napiše vnesite PIN za SIM...če dam prekliči mi napiše "zahtevan je PIN". Če pa vtipkam PIN pa mi napiše PIN za SIM je bil sprejet se pravi vse normalno.

Gregor P je izjavil:


Za klice pa ne vem, razen če bi morda kaj fizično crknilo na telefonu ... torej da procesor za wifi še dela, ta drug za GSM pa da je ckrnil.


Če morda veš kako bi lahko to preveril?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: WallSreet ()

Gregor P ::

Žal ne. Ti je morda to kaj v pomoč oz. si že preizkusil te rešitve?

You can't make voice calls - Nokia Lumia 920
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

WallSreet ::

Gregor P je izjavil:

Žal ne. Ti je morda to kaj v pomoč oz. si že preizkusil te rešitve?

You can't make voice calls - Nokia Lumia 920


Razmišljam če bi probal z "ponastavi telefon" vendar bi moral naprej vse slike in posnetke iz telefona prenesti na računalnik čeprav dvomim da bodo potem klici delovali. Ali je možno da je kar narobe z mailom? Ali moram biti prijavljen @live.com? Čeprav sem prijavljen in čeprav sem že tudi na računalniku preverjal mail če je tam morda kaj narobe (predvem če je kaj za posodobiti) pa ni bilo nič.

Ales ::

WallSreet je izjavil:

... Ko želim poklicati določeno osebo mi pravi "uporaba vašega mobija ni mogoča prosimo pokličite mobitelov center za pomoč uporabnikom". ...

Tvoj telefon se normalno poveže v omrežje, kliče, dobiš samodejni odzivnik ponudnika mobilne telefonije, ki ti pove tole zgoraj.

S tvojim telefonom ni kar se klicev tiče nič narobe. Tvoj ponudnik te je blokiral. Zakaj, vprašaj njih.

klinker ::

Kdaj si pa nazadnje nafilal kartico? Vcasih si mogu na 3 mesece filat, ne glede na stanje, kako je zdaj pa ne vem.

Ales ::

WallSreet je izjavil:


Ales je izjavil:

... In? Kaj pravijo na mobitelovem centru za pomoč uporabnikom?


Nisem poklical. Bi moral iz nekega drugega telefona. Sem mislim da gre za nekakšno napako v sistemu in da se bo sama odstranila vendar se to zdaj vleče že kaj nekaj dni.

Ni ti treba klicat z drugega telefona. S tvojega boš čisto normalno dobil center za pomoč uporabnikov, tega ti niso blokirali.

WallSreet ::

Ales je izjavil:

WallSreet je izjavil:


Ales je izjavil:

... In? Kaj pravijo na mobitelovem centru za pomoč uporabnikom?


Nisem poklical. Bi moral iz nekega drugega telefona. Sem mislim da gre za nekakšno napako v sistemu in da se bo sama odstranila vendar se to zdaj vleče že kaj nekaj dni.

Ni ti treba klicat z drugega telefona. S tvojega boš čisto normalno dobil center za pomoč uporabnikov, tega ti niso blokirali.


Veš kaj mislim da imaš prav!!!! Ravno zdajle razmišljam. Nekaj tednov nazaj smo spremenili telekomov paket (kjer je bila vključena tudi telefonija če se ne motim je vse skupaj povezano, računalnik, telefonija, tv) in sicer je bila spremenjena programska shema in morda tudi kaj povezano z telefonom (ne vem)? Brat ima prav tako telekomovega operaterja vendar ima on naročnino medtem ko sem jaz brez naročnine. Je možno da so mi zaradi spremembe ukinili telefoniranje? Jaz mislim da je ravno tu problem...

klinker je izjavil:

Kdaj si pa nazadnje nafilal kartico? Vcasih si mogu na 3 mesece filat, ne glede na stanje, kako je zdaj pa ne vem.


Hmm kar precej dolgo nazaj dlje kot 3 mesece zagotovo...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: WallSreet ()

StandAgainst ::

To je to, kartice moraš še vedno filati na vsaj 3 mesece.

nsa_ag3nt ::

http://www.telekom.si/zasebni-uporabnik...
Preveri stanje računa mobi.


btw, prestavi se nekam drugam.
spar, izi, bob, hot...
https://gizmodo.com/c/goodbye-big-five

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nsa_ag3nt ()

WallSreet ::

StandAgainst je izjavil:

To je to, kartice moraš še vedno filati na vsaj 3 mesece.


Frende imel si prav točno to je bil problem. Sem si nafilal za 5€ in zdaj deluje. Najlepša hvala vsem skupaj.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Lumia 640 mms in ikona za sim

Oddelek: Mobilne tehnologije
151954 (1693) menjalnik
»

NOKIA LUMIA 920 (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
487113648 (50720) Machete
»

Govori BOB zahtevajo geslo

Oddelek: Informacijska varnost
3915883 (14521) ...:TOMI:...
»

Kaj če izgubiš PIN in PUK?

Oddelek: Loža
1325150 (24372) telexdell
»

Odklepanje mobitelov.. (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
9340508 (18628) Jazzie

Več podobnih tem