» »

4 urni delavnik

4 urni delavnik

bucket ::

Prakticira kdo to?
Predvsem IT, ima kdo 4 urni delavnik?

Kako ste se v podjetju dogovorlil? Kako je s prispevki? Kolikor sem zasledil slovenska zakonodaja tega ne omogoca (4 urni delavnik in polni prispevki).

MadMicka ::

Seveda omogoča, 4 ure si zaposlen in 4 ure samozaposlen.

kingsix ::

Jaz delam 5 ur dnevno. Sicer delam v AT. Dogovoril sem se šefom.. Gre za malo firmo in se je moč dogovoriti praktično vse. Zmenjena sva sicer, da če je sila oddelam več in to od doma, ampak se še ni zgodilo.

Pa se sploh tako zelo ne pozna... Prilagajat se mi morajo predvsem s sestanki etc.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

bucket ::

MadMicka je izjavil:

Seveda omogoča, 4 ure si zaposlen in 4 ure samozaposlen.

Samozaposlen in ne delaš nič? Tudi prispevke in davke je treba plačat.

kingsix je izjavil:

Jaz delam 5 ur dnevno. Sicer delam v AT. Dogovoril sem se šefom.. Gre za malo firmo in se je moč dogovoriti praktično vse. Zmenjena sva sicer, da če je sila oddelam več in to od doma, ampak se še ni zgodilo.

Pa se sploh tako zelo ne pozna... Prilagajat se mi morajo predvsem s sestanki etc.


Nekaj takega bi želel. Mam dovolj sedenja za kompom cele dneve...
Kaj kdo durg, noben?

jype ::

bucket je izjavil:

Nekaj takega bi želel. Mam dovolj sedenja za kompom cele dneve...
Zmeni se, ane? Saj ni težko.

avian2 ::

Ni potrebno biti samozaposlen. S podjetjem skleneš pogodbo za delni delovni čas. Potem greš na ZZZS, kjer se prijaviš za plačevanje ostanka prispevkov kot občan. Kar se birokracije tiče, je to to. Vsak mesec dobiš položnico na dom.

jype ::

Najbrž ga skrbi tisti drugi del, delovna doba. Če si želiš plačevati polno, je najbolj enostavno odpreti s.p.

Mato989 ::

bucket je izjavil:

Prakticira kdo to?
Predvsem IT, ima kdo 4 urni delavnik?

Kako ste se v podjetju dogovorlil? Kako je s prispevki? Kolikor sem zasledil slovenska zakonodaja tega ne omogoca (4 urni delavnik in polni prispevki).


Kaj bi ti sploh rad razloži...

Ti lahko delaš minimalno za 2 uri tedensko oz 8 ur mesečno, to je kolikor vem najkrajša možna oblika zaposlitve...

Ne rabiš potem nič sam doplačevat (se to še sploh da???) Ampak se ti enostavno v primeru polovičnega delovnega časa, šteje delovna doba polovično... torej po 12 mesecih dela za polovični delovni čas imaš 6 mesecev delovne dobe... pokojninski izračun ostane enak, do spremembe.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

4 ure na bolniški, 4 ure dela, določila?

Oddelek: Loža
4615090 (13282) val46
»

Skrajšani delovni čas - neto?

Oddelek: Loža
61332 (955) matobeli
»

Stres povzroča skrčenje možganov

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
95327 (4186) para!
»

Ali dobiš 2x malico za 16ur dela?

Oddelek: Loža
339016 (7766) bozicek
»

V službi tudi po 10 ur? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
608727 (7037) T0RN4D0

Več podobnih tem