» »

Partis je dol?

Partis je dol?

Temo vidijo: vsi
««
7 / 28
»»

KaMaks ::

KaMaks je izjavil:

Objava na FB
OBVESTILO - PARTIS.SI
Uporabnike obveščamo, da v naslednjih 48 urah opravljamo večje nadgradnje na portalu in bo prihajalo do motenj v delovanju.
Obljubimo, da bomo hitri

Malo potrpite, saj bo!

bambam20 ::

Sem že blizu. Mam 3.447,0 karma točk.

marjanmb ::

bambam20 je izjavil:

Sem že blizu. Mam 3.447,0 karma točk.

Še malo pa sem za tabo!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: marjanmb ()

NejcSSD ::

Marjan lahko naredi nekaj povabil :)

Velika partis nadgradnja je prinesla da v seznamu pravilno kaže sejalce in odjemalce, ne več obrnjeno. V naslednji bo morda velikost pravilno prikazana?
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

bambam20 ::

marjanmb je izjavil:

bambam20 je izjavil:

Sem že blizu. Mam 3.447,0 karma točk.

Še malo pa sem za tabo!


Milijonar.

kingo1 ::

A se še komu dogaja, da se ne osvežujejo novi torrenti. Imam več zavihkov odprtih (den od njih tudi partis) in da dejansko pokaže spremembo, ni dovolj, da kliknem samo osveževanje ampak moram npr. otroški torrenti (risanke) in potem "navadni" torrenti.

donvito ::

Boljše vprašanje bi bilo, če se komu ne dogaja. :P

NejcSSD ::

kingo1 je izjavil:

A se še komu dogaja, da se ne osvežujejo novi torrenti. Imam več zavihkov odprtih (den od njih tudi partis) in da dejansko pokaže spremembo, ni dovolj, da kliknem samo osveževanje ampak moram npr. otroški torrenti (risanke) in potem "navadni" torrenti.

A nimaš VIP GOLD? :))
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

fitipaldi ::

A freeleech že dela?

stara mama ::

Tud če ne dela, če jim je interes vse ljudstvo pometat iz portala zarad preslabega razmerja, pol pač ne bojo imeli komu biti šef oz. bojo svoj sam šef na svojem hribčku.
Ful bomo jokali za njimi :))

oemdzi ::

Mislim, če želijo kaznovati tiste, ki nimajo vsaj 1:1 razmerja, kaj dobimo tisti, ki smo 999x več uploadali kot downloadali? Jaz sicer ne pričakujem ničesar razen tega, da se tistih s slabšo linijo ne kaznuje, saj imamo linije obremenjene mi, ki sejemo, ne partis ... Da pa želijo od teh s slabim ratiom potegnit denar je pa sramota, naj bodo carji pa ves tak denar vložijo v seedboxe, ki seedajo namesto teh uporabnikov, ki so zaradi slabe linije donirali. Smisel piratsva je na Partisu (in mariskaterem drugem privatnem trackerju) že zdavnaj propadel in so tam, da delajo denar (pa me briga, četudi je to "le" par jurjev mesečno nekomu v žep). Če je piratstvo pogojno rečeno siva cona, je to kar dela Partis organiziran kriminal.
*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

d4vid ::

? MOŽNE NOVE REGISTRACIJE UPORABNIKOV ?

Zadnje dni decembra 2021 omogočamo nove registracije na spletno platformo Partis.si. Na voljo bo 5000 novih registracij uporabnikom, ki bodo možne le z unikatno PROMO kodo, ki jo pridobite po izvedeni BREZPLAČNI donaciji dohodnine eni izmed organizacij, ki jih podpiramo.

S ponovnim zagonom spletnega portala Partis.si dodajamo naši skupnosti tudi humanitarno noto. Dohodnine za našo spletno platformo ne zbiramo, želimo pa pomagati drugim organizacijam, ki potrebujejo sredstva za njihove dobrodelne akcije.

? https://www.partis.si/login




Šli so v k*****.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

xseki ::

Nekje je treba denar not dobit:))

bastadu ::

Če ne bi prej imeli tistih svojih spodletelih poskusov služenja na uporabnikih ter fehtanja za donacije, bi jim ljudje mogoče s tole dohodnino še nasedli, tako pa ...

Karamelo ::

kaj ko bi najprej zrihtal, da se prijava zapiše v cookie? ne pa da moram vsakič vnašat geslo

bambam20 ::

A še komu ne kaže, ko je prijavljen v partis , njegovo uporabniško ime, status in ratio? Tam kjer bi morali biti podatki ni ničesar.

Vidim, da spet težijo z membership razredi in navadni uporabniki nimajo možnosti takojšnjega prenosa torrentov. Mislijo, da so inteligentni in želijo na vsak način služit.

guano ::

kako je možno, da partis še kr obratuje? veliko torrent strani je propadlo pred časom...

d4vid ::

glede na njihove objave po FB bodo tudi oni kmalu zaklali sami sebe...
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

floyd1 ::

bambam20 je izjavil:

A še komu ne kaže, ko je prijavljen v partis , njegovo uporabniško ime, status in ratio? Tam kjer bi morali biti podatki ni ničesar.

Ko si na strani in tam ne vidiš userja, se odjavi (ikona) in se potem spet na novo prijavi, pa bo delalo. Imel isti problem.

enemon ::

Vidim, da si lahko "dokupiš" različne statuse. Uporabniki brez kakršnegakoli statusa očitno ne bodo imeli možnosti takojšnjega prenosa torrentov (razvidno iz tabele na spodnjem linku).

https://www.partis.si/portal#partis/bre...

enemon ::

Po mojem smo edina država na svetu z mainstream torrent ponudnikom LOL.

floyd1 ::

Uporabniki brez kakršnegakoli statusa očitno ne bodo imeli možnosti takojšnjega prenosa torrentov (razvidno iz tabele na spodnjem linku).

To tabelo so od nastanka do sedaj že enih 2 - 3X spreminjali, tako da je ne jemat preveč resno. Sicer pa, kdorkoli je Partis vsaj malo uporabljal in se držal pravil, že ima nekega "VIP oz. power userja". Tako da - brez panike glede tega.

xseki ::

enemon je izjavil:

Vidim, da si lahko "dokupiš" različne statuse. Uporabniki brez kakršnegakoli statusa očitno ne bodo imeli možnosti takojšnjega prenosa torrentov (razvidno iz tabele na spodnjem linku).

https://www.partis.si/portal#partis/bre...

Če tole implemetirajo še enkrat potem je res konec.

Sicer pa se jim gre za €€€, še posebaj zdaj (po požaru) - logično. Če slučajno podariš svojo dohodnino za VIP Status potem Partis dobi provizijo od Kovančka. Googlaj: "kovanček dohodnina" ali pa "kovanček vinjeta", zelo agresivno oglaševanje na največjih slovenskih spletnih straneh (24ur, siol, svet24, zurnal, times, partis), youtuberji, influencerji ipd...

V prihodnosti lahko pričakujemo še več takšnih objav kot so brezplačne e-vinjete, zastonj zimske gume, nagradne igre ipd..

Machete ::

Zakaj kar v eno sedlate crknjenega konja? Move on.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

bambam20 ::

floyd1 je izjavil:

bambam20 je izjavil:

A še komu ne kaže, ko je prijavljen v partis , njegovo uporabniško ime, status in ratio? Tam kjer bi morali biti podatki ni ničesar.

Ko si na strani in tam ne vidiš userja, se odjavi (ikona) in se potem spet na novo prijavi, pa bo delalo. Imel isti problem.


Ja, vidim. Sicer me pa tko sistem po novem vsaki ven vrže.

guano je izjavil:

kako je možno, da partis še kr obratuje? veliko torrent strani je propadlo pred časom...


Zato, ker sistem pri nas ne deluje. Vprašaj na sazas, če bi kakšno tožbo vložili. Pa boš dobil dogovor, da jim ni v interesu in SAZAS dejansko predstavlja slovenske avtorje in bi moralo ščitit njihovo lastnino.

Kot drugo ima Partis dogovor pod mizo s Pro plusom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

guano ::

bambam20 je izjavil:


guano je izjavil:

kako je možno, da partis še kr obratuje? veliko torrent strani je propadlo pred časom...


Zato, ker sistem pri nas ne deluje. Vprašaj na sazas, če bi kakšno tožbo vložili. Pa boš dobil dogovor, da jim ni v interesu in SAZAS dejansko predstavlja slovenske avtorje in bi moralo ščitit njihovo lastnino.

Kot drugo ima Partis dogovor pod mizo s Pro plusom.

kakšen dogovor? A o nenalaganju njiovih vsebin? Včeraj potegnil vse tri sezone Ja, Chef!, pogledal NMK in lepo je biti sosed, vse na partisu.

Karamelo ::

bambam20 je izjavil:

floyd1 je izjavil:

bambam20 je izjavil:

A še komu ne kaže, ko je prijavljen v partis , njegovo uporabniško ime, status in ratio? Tam kjer bi morali biti podatki ni ničesar.

Ko si na strani in tam ne vidiš userja, se odjavi (ikona) in se potem spet na novo prijavi, pa bo delalo. Imel isti problem.


Ja, vidim. Sicer me pa tko sistem po novem vsaki ven vrže.

guano je izjavil:

kako je možno, da partis še kr obratuje? veliko torrent strani je propadlo pred časom...


Zato, ker sistem pri nas ne deluje. Vprašaj na sazas, če bi kakšno tožbo vložili. Pa boš dobil dogovor, da jim ni v interesu in SAZAS dejansko predstavlja slovenske avtorje in bi moralo ščitit njihovo lastnino.

Kot drugo ima Partis dogovor pod mizo s Pro plusom.


kakšen dogovor? ti res misliš, da so ti tipi spodobni it na proplus in tam imeti nek kredibilen sestanek? glede na to, da niso bili sposobni imeti backup sistema in vzpostaviti stanje v enem tednu?

bambam20 ::

Karamelo je izjavil:



kakšen dogovor? ti res misliš, da so ti tipi spodobni it na proplus in tam imeti nek kredibilen sestanek?


Pro Plusovsi so imeli polni dostop do njihove vsebine na partisu.

Karamelo ::

bambam20 je izjavil:

Karamelo je izjavil:



kakšen dogovor? ti res misliš, da so ti tipi spodobni it na proplus in tam imeti nek kredibilen sestanek?


Pro Plusovsi so imeli polni dostop do njihove vsebine na partisu.


niti sanja se mi ne, kakšne ugodnosti so imeli od tega dostopa?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Karamelo ()

V-i-p ::

Tisti, ki misli, da je Partis imel kakšno reč s Pro plusom je pa res za hece, milo rečeno :).
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

bambam20 ::

V-i-p je izjavil:

Tisti, ki misli, da je Partis imel kakšno reč s Pro plusom je pa res za hece, milo rečeno :).


Ravno ti boš vedel, glede, da nisi bil nikoli del osebja Partisa ;)

V-i-p ::

Daj ne bluzi no, vsebina s katero služijo (Voyo) bo z njihovim dogovorom brezplačno na Partisu? Si zdrav ti?
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

eventyrer ::

bambam20 je izjavil:

Karamelo je izjavil:



kakšen dogovor? ti res misliš, da so ti tipi spodobni it na proplus in tam imeti nek kredibilen sestanek?


Pro Plusovsi so imeli polni dostop do njihove vsebine na partisu.


oh daj ne fantaziraj no.

bastadu ::

Že vem, verjetno so iz Partisa dol vlekli filme, da so jih lahko sukali na TVju :))

Nikonja ::

A kdo ve zakaj 4K vsebin ni več, tudi med kategorijah jih ni več?

V-i-p ::

bastadu je izjavil:

Že vem, verjetno so iz Partisa dol vlekli filme, da so jih lahko sukali na TVju :))

Mater si me nasmejal zdajle :)))
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

d4vid ::

Jah prav velik pa tud niso potegnil dol. Sam doma in Policijsko akademijo :))
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

bastadu ::

:))

Karamelo ::

verjetno so meli slab rating pa so vlekli samo freeleech, kar je homealone sigurno bil za božič

donvito ::

Kaj mi gre na živce, ko se moraš vsako sejo na novo prijavljat, a res ne znajo zrihtat? ;(( Kaže pa tudi samo prvo stran torrentov, potem samoo melje ... Ma, škoda besed. :P

oemdzi ::

Če bi imeli količkaj hrbtenice bi prvo ta poden od portala uredili preden tam prosjačijo za dohodnino in donacije. Še nategovanje jim ne gre prav dobro od rok.
*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

Wolfie ::

Torrenti bi morali biti urejeni po datumu, da se točno ve, kateri so današnji, kateri včerajšnji itd. Upam, da to čimprej uredijo in ne čakajo, da zamenjam elektriko, vodo, zavarovanje ... :D

OldSkul ::

Nikonja je izjavil:

A kdo ve zakaj 4K vsebin ni več, tudi med kategorijah jih ni več?


Zakaj bi 4k, če je xvid dovolj za naša oslabeli vid haha

Karamelo ::

katastrofa...že 2 tedna je minilo odkar so uradno online in prijave si še vedno ne zapomni, stran ne filtrira po iskalnih pogojih, skratka poden od podna

Horas ::

zdaj je še meni začelo odštevat ratio. samo pada... več ko odsejam, manj ga imam.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

V-i-p ::

Tudi meni :/. Kar sem leta in leta "gradil" zdaj pada in pada. Sranje :].
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

bastadu ::

Paris je dol!

V-i-p ::

Zdajle dela.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Karamelo ::

partis je spet dol

Meiniken ::

A je letos sploh kdaj bil zares "gor"? :))
Če sistem dopušča, da se ga zlorablja bo ta tudi zlorabljen. Brez izjeme.
««
7 / 28
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

mojblink.si je dol!? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
629162 (684) DePalmo
»

Partis dokončno umrl (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
20737621 (961) donvito

Kaj se je zgodilo z Mojblink-om ? (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
456253285 (102488) metalcamp1

Več podobnih tem