» »

Partis je dol?

Partis je dol?

Temo vidijo: vsi
««
10 / 28
»»

Karamelo ::

na njihovi strani piše..

Vsi, ki imate težave z odpiranjem strani / torrentov, prosimo vas da si počistite predpomnilnik (cache) v brskalniku in bo delovalo. Žal tega ne moremo urediti iz naše strani, ker so podatki na vašem računalniku. To storite tako, da pritisnete kombinacijo tipk CTRL+F5


to je en velik bullshit...če ne znate porihtat, pač ne znate porihtat...uporabniku ni treba nikoli brisat cachea

marjanmb ::

trenutno mi ne uspe noben torrent naložit - javi : Napaka:. (413)

OldSkul ::

Ja, ne dela tudi meni. Očitno lahko nalagajo samo določeni.
Brezveze.

krof1 ::

škoda ker ne dela iskanje...

Horas ::

iskanje dela.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

NejcSSD ::

Ja samo prvih ne vem 50 zadetkov potem pa ne vec. Recimo daj padajoče po pijavkah, kaj je popularno ipd.
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

c3p0 ::

Karamelo je izjavil:

na njihovi strani piše..

Vsi, ki imate težave z odpiranjem strani / torrentov, prosimo vas da si počistite predpomnilnik (cache) v brskalniku in bo delovalo. Žal tega ne moremo urediti iz naše strani, ker so podatki na vašem računalniku. To storite tako, da pritisnete kombinacijo tipk CTRL+F5


to je en velik bullshit...če ne znate porihtat, pač ne znate porihtat...uporabniku ni treba nikoli brisat cachea


Browser cache invalidation je komaj v 12. lekciji knjige "Webdev for dummies". Počakaj še leto, dve in bo.

oo7 ::

Dnevno naložijo zelo malo stvari včasih je bilo tega 10x več. TV serij skoraj, da ne nalagajo več.

Pa tudi zakaj ne moreš več iskati po datumu. Včasih si označil TV serije in iskanje po datumu sedaj pa če izbereš TV serije ti kar v nekem čudnem vrstnem redu nameče vse skupaj.

d4vid ::

Niso še implementirali iskanja po datumu, saj vidiš da sama stran komaj skupaj stoji.

Vsaj nehal so srat gluposti po FB strani.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

jedateruk ::

Kdo mi da invite code za mojblink?

bambam20 ::

oo7 je izjavil:

Dnevno naložijo zelo malo stvari včasih je bilo tega 10x več. TV serij skoraj, da ne nalagajo več.

Pa tudi zakaj ne moreš več iskati po datumu. Včasih si označil TV serije in iskanje po datumu sedaj pa če izbereš TV serije ti kar v nekem čudnem vrstnem redu nameče vse skupaj.


Zato, ker je vse skupaj polovično nazaj dano in ni videt, da bo kdaj spet tako, kot je bilo.

yoco ::

Karamelo je izjavil:

na njihovi strani piše..

Vsi, ki imate težave z odpiranjem strani / torrentov, prosimo vas da si počistite predpomnilnik (cache) v brskalniku in bo delovalo. Žal tega ne moremo urediti iz naše strani, ker so podatki na vašem računalniku. To storite tako, da pritisnete kombinacijo tipk CTRL+F5


to je en velik bullshit...če ne znate porihtat, pač ne znate porihtat...uporabniku ni treba nikoli brisat cachea

Meni je to pomagalo! :)
Je a res, da je stran daleč od stare slave! Kar malo žalostno! :8)

Karamelo ::

yoco je izjavil:

Karamelo je izjavil:

na njihovi strani piše..

Vsi, ki imate težave z odpiranjem strani / torrentov, prosimo vas da si počistite predpomnilnik (cache) v brskalniku in bo delovalo. Žal tega ne moremo urediti iz naše strani, ker so podatki na vašem računalniku. To storite tako, da pritisnete kombinacijo tipk CTRL+F5


to je en velik bullshit...če ne znate porihtat, pač ne znate porihtat...uporabniku ni treba nikoli brisat cachea

Meni je to pomagalo! :)
Je a res, da je stran daleč od stare slave! Kar malo žalostno! :8)


seveda pomaga, nisem mislil, da ne, samo developer se ne sme zanašat na to, da mora user nekaj narediti, da bo stran delala, lahko bi to uredili na drug način, če bi seveda znali

Silck ::

Za tiste, ki nimate drugega kot partis imam dva povabila za TL.
Danas je teško biti lud... Velika je konkurencija!

chavlji ::

Tole je eno navadno skropucalo.
Res žalostno, da niso sposobni zimplementirat enega basic searcha...

bambam20 ::

chavlji je izjavil:

Tole je eno navadno skropucalo.
Res žalostno, da niso sposobni zimplementirat enega basic searcha...


NEmsto, da se ves čas kritizira, se naj najde nekdo, ki bo zadevo uredil.

d4vid ::

Za tak budget (beri: 0€) bo težko kdo popravil.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

bambam20 ::

d4vid je izjavil:

Za tak budget (beri: 0€) bo težko kdo popravil.


Kako že rečejo. Več jezikov ko znaš, več veljaš. Očitno povprečen Slovenec ne zna drugega kot srbohrvaško.

Karamelo ::

sem jim pisal 1 let nazaj če rabijo kakšno pomoč pa nisem dobil nobenega odgovora

GupeM ::

bambam20 je izjavil:


NEmsto, da se ves čas kritizira, se naj najde nekdo, ki bo zadevo uredil.

Preberi si poste za nazaj. Kar nekaj jih je bilo, ki so ponudili pomoč, pa ni nihče dobil odgovora.

Jaz sem skoraj povsem brez web dev izkušenj, pa spravim bolje skupaj zadevo v enem tednu po šihtu. Backend zagotovo, nek osnovni vmesnik ki bi delal, bi pa tudi naredil. Mogoče ne bi bil tako estetski, bi bil pa vsaj funkcionalen.

Pač so nesposobni oz jim je škoda dat več kot sendvič in Pingo.

Horas ::

saj partis dela, iskanje pa tudi.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

KTr1sk ::

Horas je izjavil:

saj partis dela, iskanje pa tudi.

Iskanje dela,ampak se nisi vprašal kako dela, ....niti nima možnosti po datumu novejši torretni naprej, še vedno ne moreš listat strani, eh nič niso zrihtal, ne vem ali nisi prej uporabljal partisa?
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

bambam20 ::

Horas je izjavil:

saj partis dela, iskanje pa tudi.


Nič ne dela.

fitipaldi ::

A freeleech so že porihtal? Al še zmeraj razmerje pada?

Horas ::

freelech je porihtan, iskamje po datumu pač ne dela. jaz sem iskano še vedno našel
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

tomlin ::

Meni dela tudi. Imam pa občutek, da nekomu to ne ustreza. Tu na slo tech ja že nekaj časa celo krdelo "steklih psov", ki napadajo z vsemi sredstvi partis.

Horas je izjavil:

saj partis dela, iskanje pa tudi.

V-i-p ::

tomlin je izjavil:

Meni dela tudi. Imam pa občutek, da nekomu to ne ustreza. Tu na slo tech ja že nekaj časa celo krdelo "steklih psov", ki napadajo z vsemi sredstvi partis.

Horas je izjavil:

saj partis dela, iskanje pa tudi.

Ne bi rekel, da je na s-t krdelo "steklih psov". Prej bi rekel krdelo računalniških zanesnjakov, ki pač niso zadovoljni z enim "pol izdelkom". Konec koncev s-t ni nek over.net forum, jbg.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: V-i-p ()

tomlin ::

Kaj vse vip ne bi rekel in kaj vse tip ni rekel si lahko ogledate na njegovi zgodovini. Bolno.

tomlin ::

Imamo pa tu na slo tech kar nekaj steklih krdel. Eno krdelo se zaganja v partis, drugo je rusofilsko in skoraj privošči Ukrajini katastrofo, tretje verjetno najštevilčnejše krdelo je antijanša, četrto je antivaks itd itd..

V-i-p ::

Ah, ti kar lapaj po svoje. Sem na forumu več časa kot si ti star.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

tomlin ::

važič:D:D>:D8-)

V-i-p je izjavil:

Ah, ti kar lapaj po svoje. Sem na forumu več časa kot si ti star.

Karamelo ::

mislim, da ni nič narobe, če se neko stvar skritizira z razlogom, saj smo vendar na tehničnem forumu in to da se kaj takega dogaja, je nesposobnost oz. tehnična katastrofa

tomlin ::

Ja če je kritika konstruktivna, ne pa eno te isto nabijanje, kako je na partisu vse narobe, na nekem blinku pa vse super. Ni res, jaz sem slučajno bil nekaj časa na blinku, sami tretjerazredni filmi, programske opreme pa je komaj za vzorec. Zadnje tedne deluje to "blink krdelo" kot da je krepko sponzorirano, beri plačano.

Groot ::

Oprosti tolmin ampak na Partisu niti približno ne dela vse. Kako po tvoje deluje search, če je pa po rezultatih nemogoče iskati?? Ja prvi 3 rezultati so še pravilni, nato pa good luck. Če iščeš kakšno starejšo serijo z xy deli se lahko pobrišeš pod nosom za to ker preprosto ne moreš iskati po času objave. Ja lahko poizkusiš z raznimi S1 E1 dodatki, ampak res ne vem če je to odraz delujočega searcha. No morda za neke naduvane 15 letnike, ki jim je vsaka kritika izpod časti, že.

Horas ::

Groot naduvane 15letnike? se ti vidi da si razvajen, zastonj stvari maš pa se še buniš. sj maš ostale trackerje, blink dela v nulo, torrenthr... videoteka majo tut kar nekaj stvari gor.

uglavnem iskalnik dela, pač ne po datumu, vendar vrže ven vse kar napišeš, napisat moraš pa točno. če napišeš jurasic world, ti ne bo našlo nič. če napišeš jurassic world, potem pa že. jgb. se ne vpikujem v take malenkosti kot vi ene primadone.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Groot ::

Se povsem nič ne bunim ker že lep čas ne uporabljam več Partisa, čeprav je bil to do izpada dejansko moj main tracker kjer sem pobral 95% stvari.

Oglasil sem se samo zato ker nekateri vztrajno zagovarjate polom od strani, ki je zelo veliko ljudi odvrnil od uporabe. In očitno ti ni jasno da je ravno masa ljudi tista ki je pomembna za tracker. Kaj ti koristi tracker s 5 seederji? Oh well uživajte v uporabi če je tako fino. Namesto ugibanja kako točno napisat naslov, sezono, epizodo in ne vem kaj še da najdeš taprav torrent, pa sam raje počnem kaj drugega.

misticnimrk ::

Groot ima tukaj kar prav.
Iskalnik je že tolko časa "the thing", da ni treba na novo odkrivat tople vode in so postopki za naredit en spodoben iskalnik poznani enemu povprečnemu informatiku v srednji šoli. Podpovprečni pa se tega priučijo na fakulteti.

KTr1sk ::

Vsekakor je super, da je nazaj, ampak malo manjka in bi bil boljši, sploh pa iskalnik, če vedo kaj je narobe, zakaj ne popravijo?!?
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

bambam20 ::

KTr1sk je izjavil:

Vsekakor je super, da je nazaj, ampak malo manjka in bi bil boljši, sploh pa iskalnik, če vedo kaj je narobe, zakaj ne popravijo?!?



>ker ne znajo.

Sharp999 ::

Kako naj najdem torrente po dnevu nalaganja? Se pravi tisti ko pridejo nazadnje in tako naprej...

bambam20 ::

Sharp999 je izjavil:

Kako naj najdem torrente po dnevu nalaganja? Se pravi tisti ko pridejo nazadnje in tako naprej...


Na normalen način ne gre.

Karamelo ::

pa ne govorit da je "nazaj", ker sedaj ne delajo stvari, ki so včasih delale

in jaz ne kritiziram vsebine in me briga a je blink boljši ali ne, ampak delovanje spletne strani, katera je polom, in tisti ki pravi, da dela, ne vem v katerem oblaku živi, stran niti ne sortira, nisi ne išče po kateggorijah, niti ne dela paging, niti ne kaže pravilnih velikosti datotek, niti ... še in še...tehnično je za po enem letu "dela" za en drek, pa me briga za blink ali karkoli drugega

Sharp999 ::

Malo offtopic. Katera stran obstaja, kjer imaš na voljo veliko ali pa vse torrent strani kar jih obstaja? ala partis, blink,...Ampak zanimajo me tuje strani.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Sharp999 ()

KTr1sk ::

Sharp999 je izjavil:

Malo offtopic. Katera stran obstaja, kjer imaš na voljo veliko ali pa vse torrent strani kar jih obstaja? ala partis, blink,...Ampak zanimajo me tuje strani.

https://torrentsites.com/
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

goldberg ::

Ima še kdo problem, da ko izbereš torent za prenos, ti javi napako?

Ima še kdo problem, da ko izbereš torrent za prenos, ti javi napako?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: goldberg ()

bambam20 ::

goldberg je izjavil:

Ima še kdo problem, da ko izbereš torent za prenos, ti javi napako?

Ima še kdo problem, da ko izbereš torrent za prenos, ti javi napako?



To se bere takole. Ima še kdo problem, ker nimajo žemljic v šparu. Obstajajo še druge trgovine.

Horas ::

ja men to nardi pri flacc torrentih.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

David1994 ::

Meni tudi z brisanjem cachea ne pokaže rezultatov iskanja. Ko je bila postavljena tista basic stran med prenovo je vsaj neko osnovno iskanje delalo...

bambam20 ::

goldberg je izjavil:

Ima še kdo problem, da ko izbereš torent za prenos, ti javi napako?

Ima še kdo problem, da ko izbereš torrent za prenos, ti javi napako?



Men dela normalno.

Karamelo ::

programer bi lahko marsikaj prej poštimal kot pa da gre menjat logo v barve ukrajinske zastave...kaj točno naj bi to pomenilo?
««
10 / 28
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

mojblink.si je dol!? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
629646 (1168) DePalmo
»

Partis dokončno umrl (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
20738332 (1672) donvito

Kaj se je zgodilo z Mojblink-om ? (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
456254216 (103419) metalcamp1

Več podobnih tem