» »

problem zvocna live 5.1

problem zvocna live 5.1

mitjaxp ::

kupiv sem racunalnik gigabytw 7VAC KT333, xp 2000, ... in vse je bilo ok, dokler si še nism omislu creatiwovih zvocnikov Inspire 5.1 5300 in seveda sm mogu kupit še zvočno creatiwe live 5.1. Sedaj so nastali problemi najprej sem misliv met kr od windovsov driverje vendar sta mi delala samo 2 zvocnika ceprav sem v nadzorni plošči nastavil na 5.1. Potem sem probal dati gor driverje ki sem jih dobil zraven sedaj so delali vsi zvočniki vendar mi med poslušanjem vsake toliko časa zvok na kratko zašteka in zabrni v zvočnikih. Pri kolegu sem sprobal zvočno in zvočnike in je vse normalno delalo celo na novo sem probal inštalirati xp-je pa se zmeri isto.

Res ne vem več kaj naj nardim zati vas prosim če mi lahko kdorkoli kakorkoli pomaga
HVALA!

Ted ::

Si inštaliral via4in1 patch?

LP

pingo76 ::

Pomaga tudi da nastaviš hardware acceleration eno stopnjo manj. To je privzeta nastavitev v Win2000 s creative driverji. Če pomakneš na full, pa poka in škriplje zelo rada.

mitjaxp ::

kje pa najdes pri win xp hardeware aceleration

Imagination ::

Po mojem je mislu tole:
"
Open Sounds and Audio Devices in Control Panel.
On the Audio tab, under Sound recording, in the Default device box, click the recording device you want to use, and then click Advanced.
In the Advanced Audio Properties dialog box, configure performance settings for sound hardware acceleration and audio rate conversions.
"

pingo76 ::

Tako nekako. :8)

MaFijec ::

Lahko pa poskusiš z najnovejšimi gonilniki.
Gonilniki:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

5.1 Genius SW-5.1-delata samo 2 zvočnika

Oddelek: Zvok in slika
101434 (1374) OldSkul
»

Winamp in 5.1 zvok:(

Oddelek: Zvok in slika
111734 (1538) Duke Nukem
»

Novi nForce driverji 4.24

Oddelek: Programska oprema
302010 (1109) ERGY
»

nForce2 in zvok.....

Oddelek: Zvok in slika
181092 (908) Tilen
»

Nvidia Nforce 3.13 drivers !!! (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
845645 (4333) BlackHole

Več podobnih tem