» »

Ker so Apple Maps zanič, prihajajo novi

1
2
»

MrStein ::

Evo: Glavna ulica 1, Kapca

Google maps pokaže 2,5 km stran od prave lokacije.
Apple in Bing maps pa pravilno.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

poweroff ::

MrStein je izjavil:

Popravek: Zgleda da se hitro uči.

Zlobna Google AI spremlja Slo-Tech trole in jih nalašč postavlja na laž. :))
sudo poweroff

Nikec3 ::

matijadmin je izjavil:

Nikec3 je izjavil:

Gregor P je izjavil:

Apple Maps je dejansko ena izmed aplikacij, ki jo nikoli ne odprem, avtomatično prej namestim vse drugo, če potrebujem zemljevide.

Ko sem nabavil iPhonea je bil postopek tak: Najprej sem naredil mapo "Apple kurac" in not zmetal vse aplikacije, ki so bile zanič ali neuporabne, ter jih ni šlo odstranit. Apple maps je med prvimi priletel v to slavno mapo.

Kaj pa uporabljaš za navigacijo?

Google maps seveda.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

matijadmin ::

Nikec3 je izjavil:

matijadmin je izjavil:

Nikec3 je izjavil:

Gregor P je izjavil:

Apple Maps je dejansko ena izmed aplikacij, ki jo nikoli ne odprem, avtomatično prej namestim vse drugo, če potrebujem zemljevide.

Ko sem nabavil iPhonea je bil postopek tak: Najprej sem naredil mapo "Apple kurac" in not zmetal vse aplikacije, ki so bile zanič ali neuporabne, ter jih ni šlo odstranit. Apple maps je med prvimi priletel v to slavno mapo.

Kaj pa uporabljaš za navigacijo?

Google maps seveda.

Invalid argument, pol pa ne moreš jamrati o slabokrvnosti Apple Maps, še zlasti o navigaciji ne. Obvsem drugem še, še.
Vrnite nam techno!

zez ::

Google maps kdaj res ne najde poti za očitne kraje, npr. letos ni nikakor našel poti do Kanegre, pa je na zemljevidu označen resort, medtem ko je npr. Apple Maps ali pa Here z lahkoto našel pot do tja. Je pa res da sam še vedno v 99% uporabljam Google Maps, ker v iskanju stvari močno premaga Apple.

njyngs ::

Google Maps me je čez vikend rešil večjega zastoja in plačila cestnine, ker me je 10km pred mejo na Rupi usmeril dol z AC in potem skozi center Rupe direkt na prazen pas mejnega prehoda (priključek dobesedno 50m pred mejnim prehodom). Omenjena kolona ki je prihajala z AC je bila dolga ene par km.

Mam pa za backup v primeru slabe povezave ali pa kake druge situacije vedno nameščen HERE.

matijadmin ::

zez je izjavil:

Google maps kdaj res ne najde poti za očitne kraje, npr. letos ni nikakor našel poti do Kanegre, pa je na zemljevidu označen resort, medtem ko je npr. Apple Maps ali pa Here z lahkoto našel pot do tja. Je pa res da sam še vedno v 99% uporabljam Google Maps, ker v iskanju stvari močno premaga Apple.

Natanko tako, prikaže bistveno več okoliške ponudbe in kontekstualnih vsebin, je pa žal za navigacijo še presnetljivo nezanesljiv.

njyngs je izjavil:

Google Maps me je čez vikend rešil večjega zastoja in plačila cestnine, ker me je 10km pred mejo na Rupi usmeril dol z AC in potem skozi center Rupe direkt na prazen pas mejnega prehoda (priključek dobesedno 50m pred mejnim prehodom). Omenjena kolona ki je prihajala z AC je bila dolga ene par km.

Mam pa za backup v primeru slabe povezave ali pa kake druge situacije vedno nameščen HERE.

Zastoje v enaki meri in podobno ažurno prikazuje tudi Apple Maps. Sicer pa to zna tudi moj Navigon iz leta 2008! Prek radijskega signala (prek TMC) postaj dobiva informacije o zastojih.
Vrnite nam techno!

Zgodovina sprememb…

Furbo ::

TMC nima za burek proti temu, kar delajo *.* maps..
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

njyngs ::

matijadmin je izjavil:

zez je izjavil:

Google maps kdaj res ne najde poti za očitne kraje, npr. letos ni nikakor našel poti do Kanegre, pa je na zemljevidu označen resort, medtem ko je npr. Apple Maps ali pa Here z lahkoto našel pot do tja. Je pa res da sam še vedno v 99% uporabljam Google Maps, ker v iskanju stvari močno premaga Apple.

Natanko tako, prikaže bistveno več okoliške ponudbe in kontekstualnih vsebin, je pa žal za navigacijo še presnetljivo nezanesljiv.

njyngs je izjavil:

Google Maps me je čez vikend rešil večjega zastoja in plačila cestnine, ker me je 10km pred mejo na Rupi usmeril dol z AC in potem skozi center Rupe direkt na prazen pas mejnega prehoda (priključek dobesedno 50m pred mejnim prehodom). Omenjena kolona ki je prihajala z AC je bila dolga ene par km.

Mam pa za backup v primeru slabe povezave ali pa kake druge situacije vedno nameščen HERE.

Zastoje v enaki meri in podobno ažurno prikazuje tudi Apple Maps. Sicer pa to zna tudi moj Navigon iz leta 2008! Prek radijskega signala (prek TMC) postaj dobiva informacije o zastojih.

Pravzaprav niti ni kazal tako groznega zastoja (rumeno ali rdeče) in me je že pred tem preusmeril sam avtomatsko - preden se je cesta čist zabila.

matijadmin ::

Furbo je izjavil:

TMC nima za burek proti temu, kar delajo *.* maps..

Drži, ker je zbiranje lokacijskih podatkov uporabnikov v realnem času dosti, dosti bolj primerno za zelo ažurno obveščanje. Me je pa tudi TMC že ničkolikokrat rešil ...
Vrnite nam techno!
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ker so Apple Maps zanič, prihajajo novi (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
5918202 (14581) matijadmin
»

Applove novosti na WWDC: macOS Sierra, iOS 10, watchOS 3

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
2911955 (9492) hojnikb
»

Apple WWDC: iOS (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
8323320 (14541) razerznak
»

iOS 6 zemljevidi odnesli še enega Applovca

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
248740 (6408) driver_x
»

Začetek prodaje iPhona 5 v Sloveniji, Apple se opravičuje zaradi slabih zemljevidov v (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
5928557 (24088) bdoxx

Več podobnih tem