» »

Še en leteči taksi - Lilium

Še en leteči taksi - Lilium

Okapi ::

Evo, še eni optimisti - leteči brezpilotni taksi prej kot v 10 letih. Električni reaktivec.



https://svetkapitala.delo.si/inovacije/...

https://lilium.com/
  • zaklenilo: zee ()

pegasus ::

Kako "še en"? Oni so prvi z letečim izdelkom ...

vostok_1 ::

Oh jej.
Prav težko mi je v srcu, ko vidim, koliko truda za vnaprej faliran projekt.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Magic1 ::

Vertikalno vzletanje in pogon na elektriko?!? A bo kakšen modelar povedal, koliko časa taka stvar zdrži v zraku? (Jaz ocenjujem da 30min max, bolj
5-10min)
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

vostok_1 ::

Saj imaš video.

Dovlj da vzleti, naredi par metrov in pristane.

Sm že vse povedal v prejšnji temi.
Zato pravim, da peče srce ko vidiš take zadeve. Epic background glasba pri tem ne pomaga, ampak še bolj stisne.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

pegasus ::

Mhm, in kočije bodo kar same brez konjev se okrog vozile! Si morš mislit ... magic!

vostok_1 ::

Oh jej x 2.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

tikitoki ::

vostok_1 je izjavil:

Oh jej.
Prav težko mi je v srcu, ko vidim, koliko truda za vnaprej faliran projekt.


Tisti pri koritu si bodo mocno omastili brke. Verjetno tko razvijajo s tujim kapitalom.

tikitoki ::

pegasus je izjavil:

Mhm, in kočije bodo kar same brez konjev se okrog vozile! Si morš mislit ... magic!


Le kje bi se zataknilo pri uporabi baterij za pogon letala in to ze celih 300 Km, vertikalno pristajanje in kaj se?

Ocitno imajo pri Airbusu in Boingu zaposlenih kup mongoloidov, ker drugace bi to bilo ze mainstream.

pegasus ::

Zatakne se pri tem, da ti gledaš na jutrišnji tech z vidika današnjega in včerajšnjega, ki ti je znan. Podrobnosti jutrišnjega techa ti niso znane, zato ti tega ne morem zamerit. Vsekakor pa si lahko odprte glave in dojameš, da se bodo tudi baterije v prihodnosti razvijale in razvile do uporabnega nivoja. Če to ne bi bilo očitno tem ljudem, ne bi šli razvijati takih rešitev.

PS. Tudi v Sloveniji se aktivno dela na takih rešitvah, smo jih na tu že omenjali in baje imamo že tudi temo zanje. Kar se mene tiče, naj kak admin tole zaklene.

zee ::

Done.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

blackbfm ::

pegasus je izjavil:

Zatakne se pri tem, da ti gledaš na jutrišnji tech z vidika današnjega in včerajšnjega, ki ti je znan. Podrobnosti jutrišnjega techa ti niso znane, zato ti tega ne morem zamerit. Vsekakor pa si lahko odprte glave in dojameš, da se bodo tudi baterije v prihodnosti razvijale in razvile do uporabnega nivoja. Če to ne bi bilo očitno tem ljudem, ne bi šli razvijati takih rešitev.

PS. Tudi v Sloveniji se aktivno dela na takih rešitvah, smo jih na tu že omenjali in baje imamo že tudi temo zanje. Kar se mene tiče, naj kak admin tole zaklene.


Potem naj razvijajo/razvijejo baterijo ne pa letala.. vzletat in pristajat zna ze skoraj vsak noname čungalunga dron


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Vedeževanje

Oddelek: Loža
142312 (2143) zee
»

Nakup prenosnika za ravoj (Java)

Oddelek: Kaj kupiti
121174 (966) markic222
»

Tudi Yahoo ignorira DNT v IE10

Oddelek: Novice / Zasebnost
166550 (5708) gnilojabolko
»

Intel ponuja odklep procesorja za doplačilo

Oddelek: Novice / Procesorji
358344 (5747) Bistri007
»

skripta za članke

Oddelek: Izdelava spletišč
141187 (1009) cahahopie

Več podobnih tem