» »

Logitech G502 problem

Logitech G502 problem

z3ro ::

Včeraj zbudim računalnik iz spanja, miška ne dela. Probam na drugem računalniku, enako. Ko jo priklopim se skos ponavlja zvok, ko priklopiš kakšno napravo v USB - kot da bi jo za sekundo zaznalo in spet disconnectalo. Danes nesem v Bigbang, prodajalec proba na tistem računalniku na pultu, ne dela. Potem gre probat tja na nove računalnike - dela. Pravi, naj še enkrat probam doma, če ne bo delalo naj prinesem nazaj pa pošljejo na servis. Pridem domov, spet probam v vse možne USB vhode - ne dela. Probal sem še vse kar sem našel na spletu, ne pomaga nič. Se še komu sanja kaj bi še lahko bilo narobe?

Xserces ::

slab stik na kablu?
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

z3ro ::

Kaj pa vem, miško zaznava in izgubi povezavo v enakih intervalih. Prav tako mi ni jasno, kako je lahko v Bigbangu prodajalcu delala na novem prenosniku.

connel ::

Če drugje dela, tebi pa ne, je problem pri tvojem pc-ju. Driver si že odstranil pa priklopil miško?

z3ro ::

Tako kot sem napisal..doma probal na dveh PCjih (na enem izmed teh je bila ta miška prvič priklopljena). Na nobenem ni delovala. Prodajalcu v BBju tudi na enem ni delovala, na novem laptopu pa začuda je.

connel ::

Ah, sry, sem zgrešil tisto o drugem PC-ju, nimaš kaj potem, servis.

z3ro ::

Zgleda ne bo druge. Prejšnjo MX518 sem imel 6-7 let, čez dala veliko grobih trenutkov pa še vedno deluje, le klika včasi ne zazna ali pa zazna dvoklik :D Ta pa po pol leta obupala.

connel ::

Stikalo se z malo spretnimi prsti da obuditi :)

z3ro ::

Sedaj jo itak uporablja mama pa se ne pritožuje, mene je pa pošteno motlo :D

Ales ::

Ne maraš preveč svoje mame, zgleda, če si ji dal miško, ki uporabnika j**e v glavo? :))

Daj ji zrihtaj stikalo no.

z3ro ::

Ima še eno popolnoma delujočo miško (manjšo) pa pravi da ji ta bolj leži v roki.. Sicer pa, kako se zrihta stikalo? Če ni prekomplicirano lahko seveda probam.

connel ::

Najbolje da pogledaš kak vodič na Youtube, na kratko, odpreš miško, odstraniš zgornjo stran stikala. Notri je ena taka "vzmet" ki se s časom upogne in potem dobivaš te dvojne klike oz. sploh ne klika več. Ta vzet je malo zaj. za vstavit nazaj notri, sploh ko boš prvič to delal se boš malo zafrkaval.

Seveda lahko tudi odciniš stikalo in daš gor novega :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

problem nov racunalnik (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
19923563 (6320) hojnikb
»

Logitech kvaliteta no more? (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
6911542 (8700) boolsheat
»

Miška MX Performance Logitech

Oddelek: Kaj kupiti
468068 (5551) sajmon
»

Toshiba Satellite L500-13T, ima kdo ? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
10312102 (4968) lopov
»

Dobesedno cudni stvari ???

Oddelek: Strojna oprema
282471 (1337) *ziga*

Več podobnih tem