» »

Wolfenstein: Youngblood

Wolfenstein: Youngblood

1
2
3

Jarno ::

KAVINSKY je izjavil:

Jarno je izjavil:

Zanimivo:
 Kritike

Kritike





Kup užaljenih incelov, kateri dajejo 0/10, na drugi strani pa kup (fixed:nekaj) normijev, kateri dajejo oceno 10/10.
Potem imeš novinarje, kateri pišejo da pobijaš nacije pa je 8/10 in druge novinarje, kateri napišejo, da je slabša igra od prejšnjih delov, ker eksperimentira z RPG elementi. Mogoče zato je cena 30€ in ne več.
Expected Wolfenstein, got Nazi Borderlands instead


Pobrisali so toksične "sjw" rant komentarje, pa je še vedno 2/3 negativnih ocen, predvsem na račun co-opa in mikrotransakcij. In da so škodili franšizi.
For fug's sake, B.J. je pač mel hčere, pa blood is thicker in to. :)
#65W!

The Player ::

mogoče oftopic, ampak ravno par dni nazaj sem obrnil Wolfenstein: New order in sem kr mal razočaran.

Zgodba ravno toliko, da je, bi bilo bolje, če je sploh nebi bilo (kot je rekel John Romero, ta ni potrebna), nivo igranja na nivoju COD serij, s tem, da sem veliko bolj užival v COD-u, sobe so linearne in te vodi iz točke a v b, da ne omenjam, da je naš junak dobesedno bog. Wolfenstein New order je dobesedno nesmrten in a nutshell, tokrat bi moral glavni junak umreti, pa ni :))

Mogoče sem že star, pa ne znam več uživati v novejših igrah al pa sem za časom in bolj uživam v starih igrah. Me je na rit vrglo, kako zahteve so za novejše dele 8-O, ki jih seveda ne morem igrat.

PS. je potem imel Blazko kakega otroka z Anjo?

PH03N1X ::

Poglej trailer za to igro o kateri ta tema govori pa boš ugotovil, če ma kakega otroka. Hint: več kot enega :D

Izi ::

The Player je izjavil:

PS. je potem imel Blazko kakega otroka z Anjo?

Ja, ravno ti dvojčici iz Youngblood sta "produkt" Wiljama in Anje.
In Anja nastopa v vseh delih od The New Order naprej.
V The New Order sta ljubimca, po koncu The New Colossus se poročita in imata hčerki dvojčici, kateri sedaj harata v Youngblood in iščeta svojega očeta. Anja v Youngblood pomaga svojima hčerkama v iskanju očeta in moža.

PH03N1X ::

ahac je izjavil:

Trenutne ocene:

Opencritic
76



Metacritic

77

Še IGN

meho7 ::



:))

Vazelin ::

Sem malo pogledal videe. Vse deluje nekako tako generično. Bossi brez domišljije. Bom preskočil.

ahac ::

meho7 je izjavil:



:))

Ta tip je včasih imel kakšen OK review, kjer je na ta svoj zajebantski način kritiziral prave slabosti iger.
Zdaj je pa očitno ugotovil da kdo so njegovi glavni gledalci pa se je odločil, da bo govoril samo kar hočejo slišat.

Najprej joka o teh suit, ki ju imata sestri... in seveda pozabi, da ga je imel tudi BJ v prejšnji igri. Ne pozabi pa omenit Star Wars. Očitno res pozna svojo publiko. Predstavljam si, da ima kar kakšnem stick-it note naliman na monitorju napisano: "SJWs! Star Wars!"

Ko hodi po bazi hoče pokazat kako so tam same ženske in gre namenoma od ene do druge, od ostalih characterjev se pa hitro obrne stran. :))
Pa nonstop kriči "immersion". V prejšnji igri so
BJju ODREZAL GLAVO in mu jo prišil nazaj
. Ampak tukaj si pa par sekund lahko neviden! Kaj pa "immersion" pa to!!!11!

Pravi tudi, da je stealth slab. Čakaj, a zdaj pa to ni več Wolfenstein, kjer ne rabiš stealth?

Zanimivo je kako nekateri pljuvajo po RPG elementih igre. Ko bodo iste stvari npr. v Cyberpunk 2077, jih bodo pa hvalil. Sure, za Wolfenstein imamo neka pričakovanja. Ampak Youngblood je spinoff, ni del glavne serije. Sicer, če bi iste stvari dal v igro z BJjem, se tudi marsikdo ne bi pritoževal.

No, če hoče imet samo nedoraslo mularijo za gledalce je to njegova odločitev.
Jaz sem unsubscribal od njegovega kanala in kupil špil.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

oo7 ::

Jaz sem pa danes na Steamu kupil za 1,64 eur igro Return to to Castle Wolfenstein :)

kitl76 ::

:)

meho7 ::

ahac je izjavil:

meho7 je izjavil:



:))

Ta tip je včasih imel kakšen OK review, kjer je na ta svoj zajebantski način kritiziral prave slabosti iger.
Zdaj je pa očitno ugotovil da kdo so njegovi glavni gledalci pa se je odločil, da bo govoril samo kar hočejo slišat.

Najprej joka o teh suit, ki ju imata sestri... in seveda pozabi, da ga je imel tudi BJ v prejšnji igri. Ne pozabi pa omenit Star Wars. Očitno res pozna svojo publiko. Predstavljam si, da ima kar kakšnem stick-it note naliman na monitorju napisano: "SJWs! Star Wars!"

Ko hodi po bazi hoče pokazat kako so tam same ženske in gre namenoma od ene do druge, od ostalih characterjev se pa hitro obrne stran. :))
Pa nonstop kriči "immersion". V prejšnji igri so
BJju ODREZAL GLAVO in mu jo prišil nazaj
. Ampak tukaj si pa par sekund lahko neviden! Kaj pa "immersion" pa to!!!11!

Pravi tudi, da je stealth slab. Čakaj, a zdaj pa to ni več Wolfenstein, kjer ne rabiš stealth?

Zanimivo je kako nekateri pljuvajo po RPG elementih igre. Ko bodo iste stvari npr. v Cyberpunk 2077, jih bodo pa hvalil. Sure, za Wolfenstein imamo neka pričakovanja. Ampak Youngblood je spinoff, ni del glavne serije. Sicer, če bi iste stvari dal v igro z BJjem, se tudi marsikdo ne bi pritoževal.

No, če hoče imet samo nedoraslo mularijo za gledalce je to njegova odločitev.
Jaz sem unsubscribal od njegovega kanala in kupil špil.

Ne mores te igre primerjati s Cyberpunk 2077 - CD Project red so klasa zase.
Wolfenstein serija pa tone vse globlje tako kot FC serija vsak novi del je slabsi od prejsnega.;((

Vazelin ::

Jaz bi ubijal za RTCW2.
Seveda z vibe-om originala in negeneričnostjo map, ki jih ne pozabiš v 2 sekundah kot je to v novih wolfih.

Ampak na žalost je obdobje fps-jev že davno končabo

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

KAVINSKY ::

Vazelin je izjavil:

Jaz bi ubijal za RTCW2.



Wolfenstein 2009. Najbolj spregledana igra v franšizi.

dronyx ::

Tale je tudi raztrgal igro. Očitno spet nekaj za milenijce.

kitl76 ::

Jaz sem jo pa danes kupil pa zvečer začnem. Na kritike se sploh ne zanašam, ker se mi je že zgodilo, da je folk na veliko pljuval meni je bil pa špil všeč enako je pri filmih.

Vazelin ::

Jaz bom preskočil:D morda probam Doom novembra.

KAVINSKY ::

Še en.

PH03N1X ::

a ni nekaj bilo, da naj bi simbolika bila pristna tudi v nemški verziji igre? ravno vidim en boln tehničen review, pa tistih simbolov ni.

yayo ::

meni je bila prejšnja kar všeč, tudi zaradi over the top skoraj karikaturalne sjw tematike, čist SJW-exploitation. Upam, da bo tudi tale dobra, ampak poletti igram v glavnem na konzoli, na konzoli pa ne igram FPSjev. :P
sicer pa sem tudi sam vzel RTCW za evro in kusur, to je res čisto druga zgodba, s serializacijo so precej zgubili na originalnosti in na gotičnem, med narekovaji, feelingu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

mzakelj ::

Zadnje čase pokvarjajo igre in filme s temi feminističnimi forami in podobnim sranjem. Batwoman, sedaj ta wolf , vglavnem neč dobrega za igralce in gledalce ...

Reycis ::

ahac je izjavil:

Špil, kjer so naciji zmagal v WW2 in jih glavni junak pobije na stotine (med drugim tudi na luni in marsu), preživi
atomsko bombo
, potem pa izgubi
glavo, ampak mu jo prišijejo nazaj na telo
. Ni pripomb o realizmu. :))
Sequel, kjer sta glavni junakiji punci. Gamerji: "NI REALISTIČNO!" 8-O

Gamergate ni nastal zaradi ne-realističnosti, ampak ker je igričarjem šel na bruhanje socialni inžiniring v igrah (promocija feminizma, LGBTPizma, multikulturalizma).

Izi ::

Za osvežitev spomina, Wolfenstein Šefi (1992 - 2017)

PH03N1X ::

mzakelj je izjavil:

Zadnje čase pokvarjajo igre in filme s temi feminističnimi forami in podobnim sranjem. Batwoman, sedaj ta wolf , vglavnem neč dobrega za igralce in gledalce ...

Zato vedno bolj postajo zanimivi le še tehnični reviewi iger.

Mato989 ::

v Časih Medal of Honorja in RTCWja je foter rad igral tiste igre, sem mu zadnjič omenil da je Wolfenstein novi zunaj in pokazal trailer in je samo zamahnil z roko in vprašal kje je Blackowiz =) Da tega sranja neumnega pač ne misli igrat. Tako kot ni igral nadaljevanja RTCWja ker je bilo neumno nareto. In je pognal še 1x RTCW haha...

Enako sje šel tudi Call of Duty iz odličnega United Offensive in dvojkice v vedno večji drek. Battlefield mu sledi s polno paro SJW feminacizma!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

KAVINSKY ::

mzakelj je izjavil:

Zadnje čase pokvarjajo igre in filme s temi feminističnimi forami in podobnim sranjem. Batwoman, sedaj ta wolf , vglavnem neč dobrega za igralce in gledalce ...


Nekega hudega feminističnega sranja ni tu notri, kvečjemu veliko cringe trenutkov. Glavna lika sta ženski verziji Kyla, kateri je spil preveč Monster energy drinkov in je šel med partizane.

Do sedaj mi je bil Trevor iz GTA5 najbolj antipatičen z konkurenco Jasona iz Far Cry 3. Vsaj po videnemu ti dve zmagata :))

ahac ::

Jim Sterling je pohvalil glavni junakinji, ampak pol videa govori o microtransactions.

Vsak youtuber ima svoje prioritete o katerih nonstop govori, ker to gledalci pričakujejo in jim prinese oglede in denar...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

dronyx ::

Glede na recenzije je očitno solo co-op z AI povsem zanič. Se ob tem spomnim RE5 kakšna muka je bila AI Sheva, ko si moral ves čas prekladat inventar, da ni v prazno postrelila vse najboljše municije. V bistvu si se na nekaterih mestih boril z nasprotniki in z njo.

Tudi ideja, da moraš uporabiti različno vrsto orožja za različne nasprotnike je očitno tu izvedena zanič. Problem verjetno nastane, ko imaš opravka hkrati z različnimi vrstami in moraš preklapljati med orožji. To morda celo deluje z živim co-op, kjer si lahko razdelita nasprotnike, pri AI pa moraš vse narediti sam.

kitl76 ::

Ja to je malo zgrešeno samo za enkrat še gre.

HighBane ::

Igro sem nabavil, ker pač wolfenstein, če ne drugega. Streljačina za kakšen večer.

Igra ni neki presežek oziroma je kar slaba zdaj, ko razmišljam . So se že z namenom dali 30EUR on release.

COOP je vsiljen, nepotreben. Nimam nobene želje po temu, da bi ga sprobal, ker si ne predstavljam, igranja, da ko vtikam glavo v vsak vogal, da me eden čaka pri "friendship gates" oziroma obratno, če igram z navdušenim raziskovalcem. S tem, da ne moreš igre pavzirat, saj so rešili to z tipom: "Watch where you upgrade your equipment!..." Veliko coop iger omogoča pavzo, če si solo.

Igra nima nekega replaybility , ker character builda ne moreš veliko usmerjat. Ali se boš sneakal in sekirice metal ali okoli tekal z Heavy guni. Pri meni se hitro spremeni iz sneaka v run & gun. Edini ability je nevidnost, sem vsaj upal na več različnih buildov, če primerjam z Deus Ex. Sovražniki se ne veliko spreminjajo, tako se jih v prvem walkthroughu že vseh naveličaš. Itak supersoldate že takoj gladko ubijaš.

Nacisti se spawnajo, kar iz zraka, iz območjih za katere si misliš, da so varna. Na eni izmed lokacij v bolnici imam občutek, da je infinite spawn, koliko doktorjev sem pobil. Najboljše je ko greš čez nevidno linijo in se respawnajo vsi na neki lokaciji in greš par korakov nazaj čez črto se respawnajo še na drugi lokaciji.

Ena izmed najbolj nadležnih stvari. Ko grem v stealth avtomasko equipam nož?? Kar vzame par sekund preden se stealth vklopi? In ko se izklopi imaš še zmeraj nož v rokah?? Zakaj imam gumb za melee, ki ima enako uporabnost?? Seveda to velikokrat pomeni, da imaš zobotrebec v rokah, ko te nekdo spota in bi veliko rajši imel karkoli drugega v roki. IN ko hočem zamenjat za kar koli drugega, potrebuje punca celo večnost, da registrira in zamenja. Če pritisnem #4 hočem imet shotgun v roki In potem se grejo neko mehaniko, da moraš ujemat orožja z health bari. Ne vem, meni je Sturmgewehr, enako deloval na vseh glavah.
Štorija nič posebnega za enkrat.

Dobre točke?
Je wolfenstein... Panzerhundi so cool in ostali veliki roboti... Girl power?... I dunno

Sp3m ::

Tole je prihodnost iger, če bodo določeni NPC-ji dosegli svoje:

vostok_1 ::

Jype že nekaj časa normalizira nacije.
Ko je vsak, ki ni anarhist, naci...potem pač je kar naenkrat kup, normalnih, nacijev.

Pač, his intellect didn't age gracefully.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

meho7 ::

Semafor ::

Igrica se zelo slabo prodaja.

KAVINSKY ::

Kaj pa ti opisovalci pišejo? Do sedaj:

- slaba zgodba
- antipatični liki
- slab AI
- ni pavze in minimapa
- čudna mehanika za naboje/tipe ščita
- večina modelov je recikliranih iz prejšnje igre
- ponavljajoča, rabiš grindat xp da ubiješ močnejše sovražnike

Ocene pa 80, 85%. V časih našega PC Formata/Jokerja so takšne ocene dobivale igre kalibra NFS: Most Wanted, Battlefield 2, Doom 3, Call of Duty 2... A ti resno niso igrali nobene igre v svojem življenju?

D3m ::

Ne razumeš, sedaj lahko plačaš pa ti dajo boljšo oceno pri ocenjevalcih.

Pač kapital. ;)
|HP EliteBook|R5 6650U|

Semafor ::

D3m je izjavil:

Ne razumeš, sedaj lahko plačaš pa ti dajo boljšo oceno pri ocenjevalcih.

Pač kapital. ;)


Če bi dali slabo oceno bi jih napadla antifa, SPLC, pa Trump bi jih bojkotiral.

Vazelin ::

Težava je ker ti novi wolfo izgledajo nezanimivo.
Nek futurističen setup, levi bossi...

Pa še tak low profile art design

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Mato989 ::

Rtcw je tudi zgledal futoristicno za tisti cajt ampak je bil dober spil... To je razlika med tem in tistim...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Vazelin ::

Ma meni ima RTCW art design ene 10 nivojev nad tem generičnim shitom

KAVINSKY ::

Verjetno misliš napredno, futuristično bolj ne, ker večina okolj bi lahko prenesel v MoH pa ne bi opazil razlike. Par misij je temeljilo na wunderwaffe projektih. Razen tistih laboratorijev z mutanti :D

Game design pa itak; Wolf je streljanje z šmajserjem po hodnikih gradov ali ulicah srednjeveških mestec.

jype ::

Ta špil je očitno toliko boljši, da morate inceli nonstop jamrat, kako je zanič.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: KAVINSKY ()

Izi ::

O kakšnem futurističnem setupu prebiram tu? Igra se dogaja v nacistično okupiranem Parizu leta 1980.
Osemdeseta leta torej. Nič USB ključkov še, ampak radijske kasete iz katerih se je v tistih časih poslušala muzika.

Semafor ::

Izi je izjavil:

O kakšnem futurističnem setupu prebiram tu? Igra se dogaja v nacistično okupiranem Parizu leta 1980.
Osemdeseta leta torej. Nič USB ključkov še, ampak radijske kasete iz katerih se je v tistih časih poslušala muzika.


Torej trdiš da če bi res zmagali naceji bi že v 1980 imeli laserske pištole, pa leteče robote...?

jype ::

Semafor je izjavil:

Torej trdiš da če bi res zmagali naceji bi že v 1980 imeli laserske pištole, pa leteče robote...?
Absolutno, saj v nacistični državi gredo vsi viri izključno v vojaško tehniko, pa noben v dobrobit človeštva.

PH03N1X ::

saj so pa že v ww2 bili naprednejši v tehniki na splošno. zakaj so potem rusi & ameri zaposlovali nemške nazi znanstvenike npr. operation paperclip.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PH03N1X ()

Semafor ::

jype je izjavil:

Absolutno, saj v nacistični državi gredo vsi viri izključno v vojaško tehniko, pa noben v dobrobit človeštva.


Ja, Izrael je zelo očiten primer.

ahac ::

Wolfenstein igre so pri tehnologiji vedno bile ful realistične:

Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

Semafor ::

PH03N1X je izjavil:

saj so pa že v ww2 bili naprednejši v tehniki na splošno. zakaj so potem rusi & ameri zaposlovali nemške nazi znanstvenike npr. operation paperclip.


Ja. Ameri so šli na luno z znanstveniki od V2. Isto USSRjevci niso sami izumili svojih raket.
Škoda ker so Van Brauna izrinili iz nase. Če se ne motim so ene 20x uspešno zagnali in ustavili nuklearno raketo.

meho7 ::



Meh.. To se piratiziranja ni vredno

jype ::

ahac je izjavil:

Wolfenstein igre so pri tehnologiji vedno bile ful realistične:
Popolnoma, ja. Saj zato je pa nerealistično, da bi inceli kdaj sprejeli, da je komu lahko všeč karkoli, kar njim ni.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: KAVINSKY ()
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katera je vaša najljubša igra vseh časov? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20536611 (14630) msms
»

Rage 2 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10812541 (5712) yoco
»

Wolfenstein II: The New Colossus (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
558936 (4456) Zaphod_B75
»

Vaših 5 igr vseh časov (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
22237342 (23058) Sc0ut
»

Wolfenstein: The New Order (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
7116233 (8535) kitl76

Več podobnih tem