» »

menjava ventilatorja na grafični

menjava ventilatorja na grafični

primo ::

Na grafični kartici Ati Radeon HD 4890 je ventilator zelo ropotal. Na Ebayu sem kupil novega, razlika je samo v tem , da je bila na starem oznaka 1.0A, na novem pa je 1.2A. Dokler nisem dobil novega sem v računalnik dal sposojeno grafično prav tako Ati Radeon HD 3000 in nekaj. No včeraj sem dobil ventilator, ga montiral in ko zaženem računalnik se za trenutek prižge monitor, ventilator gre na visoke obrate in monitro ugasne. Sem probal tudi na drugem računalniku in je isto. Če dam notri spet sposojeno dela. Bi kdo vedel morda v čem je problem. Nazadnje je tudi z mojo delalo, samo grozno je ropotalo.

Xserces ::

Si mogoče na polno zategnu šraufe od hladilnika?(Se je tudi ze zgodilo da zaradi tega ni delalo). Kaksen stik ? Napajanje si prov prklopu?
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

primo ::

Misliš tiste šraufe na kareih je vzmet in je z kvadratnim obročem pritrjeno na hladilnik? Te sem zategnil, jih bom poskusil popustit. Če je kakšen stik, ne vem. In verjetno je to težko ugotovit. Napajanje ima dvojno in tam nimam kaj falit. Ko je že preveč ropotalo sem vzel grafičmo ven, odvil ventilator, da vidim če se ga da porihtat. Potem sem naročil novega in vse je stalo dokler ni prišel nov. Ne vem, kaj bi se lahko v tem času spremenilo.

Riff ::

pa si priklopil 6 pin napajanje od grafične ??? če si neprevidno odstranil hladilnik si lahko poškodoval GPU lahko da potem ni slike zaradi poškodbe

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Riff ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Na grafični kartici ne deluje ventilator. Kakšne so lahko posledice ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
233316 (2398) SLOarmy12
»

Grafična kartica R9 270X

Oddelek: Kaj kupiti
493532 (2710) klkkkkkkkkkk
»

Hlajenje grafične kartice (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
10010564 (9216) joej970
»

Problem z grafično (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
506508 (5873) him
»

Katero grafično do 70€

Oddelek: Kaj kupiti
492460 (1530) Freezen

Več podobnih tem