» »

Hofer boni

Hofer boni

[D]emon ::

Zivjo,

samo hitro vprasanje, ce morda kdo ve... ce imas bon za 10 eur za Hofer, pa vzames za manj kot 10 eur robe, a dobis preostanek nazaj v gotovini ali ne ? Vem, da se ne da neposredno zamenjat za gotovino, zato vprasam.


LP
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

MaterVola ::

Ne dobiš.

Tilen ::

Zagotovo dobiš. Vrednostni bon / darilni bon velja v poslovalnici enako, kot denar. V kolikor na njem ne piše, da je z njim potrebno opraviti nakup višji od 10 EUR, morajo razliko v denarju seveda vrniti.

Enako velja za vrednostne bone Europark / Citypark, ipd. Če imaš 50 EUR bonov in kupiš artikel za 45 EUR, dobiš 5 EUR seveda nazaj.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Bud_Bundy ::

Kaj je fora darilnega bona? To daš za darilo, da ne bi človek za k***e zapravo? Al pa če bi dal 50€ v kuverti....

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: connel ()

bambam20 ::

[D]emon je izjavil:

Zivjo,

samo hitro vprasanje, ce morda kdo ve... ce imas bon za 10 eur za Hofer, pa vzames za manj kot 10 eur robe, a dobis preostanek nazaj v gotovini ali ne ? Vem, da se ne da neposredno zamenjat za gotovino, zato vprasam.


LP



NIč ne dobiš. treba porabit vse. Niso to darilne kartice. Treba ločit med boni in darilnimi karticami.

Bud_Bundy je izjavil:

Kaj je fora darilnega bona? To daš za darilo, da ne bi človek za k***e zapravo? Al pa če bi dal 50€ v kuverti....



zato se pa vzamejo darilne kartice pa ni potrebno vsega zapravit v enem nakupu. lp

Tilen je izjavil:

Zagotovo dobiš. Vrednostni bon / darilni bon velja v poslovalnici enako, kot denar. V kolikor na njem ne piše, da je z njim potrebno opraviti nakup višji od 10 EUR, morajo razliko v denarju seveda vrniti.

Enako velja za vrednostne bone Europark / Citypark, ipd. Če imaš 50 EUR bonov in kupiš artikel za 45 EUR, dobiš 5 EUR seveda nazaj.



Za bone že ne. Še nikol ti nikjer niso dal nazaj , če maš bone.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

facepalm ::

meni so vrnili. sem placal z vec boni po 10eur in sem dobil drobiz nazaj (par eur).

Aquafriend ::

kupis za 0,5 eur in dobis nazaj 9,5 eur?

facepalm ::

provaj:)
ne vem kaksna imajo navodila. ni pa potrebno kupiti se ene zvecilke pa eno frutabelo, da bo cifra okrogla.

bambam20 ::

facepalm je izjavil:

provaj:)
ne vem kaksna imajo navodila. ni pa potrebno kupiti se ene zvecilke pa eno frutabelo, da bo cifra okrogla.



V hofru pa lidlu zagoto0v ne vračajo razlike nazaj. Moraš kupit za ta znesek,ki je na bonu,

nsa_ag3nt ::

https://www.hofer.si/sl/infostoritve/ho...
Naše darilne bone lahko kupci unovčijo v vseh HOFERjevih poslovalnicah po Sloveniji. Na voljo so na blagajnah, ni pa jih mogoče zamenjati za gotovino.
https://gizmodo.com/c/goodbye-big-five

Tilen ::

To ni enako, kot če opraviš nakup in ti vrnejo razliko v gotovini.

10 EUR bona 1:1 ne moreš zamenjati, lahko pa seveda kupiš za 9 EUR in boš dobil 1 EUR nazaj.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

facepalm ::

bambam20 je izjavil:

V hofru pa lidlu zagoto0v ne vračajo razlike nazaj. Moraš kupit za ta znesek,ki je na bonu,


moje izkusnje so drugacne

bambam20 ::

Tilen je izjavil:

To ni enako, kot če opraviš nakup in ti vrnejo razliko v gotovini.

10 EUR bona 1:1 ne moreš zamenjati, lahko pa seveda kupiš za 9 EUR in boš dobil 1 EUR nazaj.

Meni so vedno dogovorili, da moram kupit toliko ktonje vrednost bona. Se pravi, če sem imel za 9€ je rekla prodajalka v Lildu, da morma še nekaj kupit, da bo 10€.

[D]emon ::

Porocilo iz prve roke: Bil v Hoferju, kupil za 17,92 in dobil ostalo vrnjeno nazaj v gotovino. :)



LP
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

MIHAc27 ::

Verjetno za kak 1 ali 2€ vračila ne komplicirajo preveč. Če bi pa kupil čigumi za 50c pa bi zagotovo rekli da moraš kupiti več.

Drugače pa bone naj bi vedno porabil v celoti, darilne kartice pa lahko porabiš delno, tudi če samo 50c

Tilen ::

Zakaj bi to rekli? Saj oni niso nič v minusu. To je tak drobiž, da se Hofer samo smeji takim, ki bi tako "izigravali" sistem. Konkurenca je prehuda, da bi komplicirali. Nismo več leta 2008.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

[D]emon ::

Glede na to, da je bon kupljen pri njih, so oni tako ali tako bili placani za le-tega.

Bom pa danes stestiral, ker grem v center, pa sem vceraj pozabil kupit riz, bom porocal zvecer. :))
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

tikitoki ::

Najbolj smiselno je vprasanje, zakaj sploh imas bone? Razen, ce si jih dobil v nagradni igri.

bambam20 ::

[D]emon je izjavil:

Porocilo iz prve roke: Bil v Hoferju, kupil za 17,92 in dobil ostalo vrnjeno nazaj v gotovino. :)



LP


Odlično. Potem je to po novem.

Tilen ::

Raje priznaj svojo zmoto. :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

[D]emon ::

tikitoki je izjavil:

Najbolj smiselno je vprasanje, zakaj sploh imas bone? Razen, ce si jih dobil v nagradni igri.


To ni relevantno na moje prvotno vprasanje.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

bambam20 ::

Tilen je izjavil:

Raje priznaj svojo zmoto. :)


NE morem, ker ko sm mel jaz bone kakšni 2 leti nazaj mi niso hoteli rvniti rzalike nazaj. So zahtevali, da kupim do višine bona ali preko.

šernk ::

pa res se mate voljo zajebavat v hoferju za 2-3eur? kupiš še sekret papir pa je rešeno...
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

facepalm ::

bambam20 je izjavil:

Tilen je izjavil:

Raje priznaj svojo zmoto. :)


NE morem, ker ko sm mel jaz bone kakšni 2 leti nazaj mi niso hoteli rvniti rzalike nazaj. So zahtevali, da kupim do višine bona ali preko.


v Hofru? bullshit

tasa81 ::

Pozdrav,žal denarja ne dajo....pa še to ..daš bon za 100e pa ti dajo 50e za nakup....se ne splača...
moje mnenje...

Ganon ::

tasa81 je izjavil:

daš bon za 100e pa ti dajo 50e za nakup..


Kaj?

MIHAc27 ::

Definitivno dajo denar...samo zbunit se moraš, če kaj težijo.

Ravno 2 dni so pred mano kupovali na bone Romi. Vsak otrok zagrabil ene zvečilke, plačal z bonom 10€.
Pa še gazda se je potem nekaj bunil, da mu je prodajalka dala ponarejen 20€ bankovec...

Običajno je bilo nekak pravilo po trgovinah, da se bon porabi v celoti.

Gagatronix ::

Wow, ste pa obudili ze zdavnaj zakljuceno temo. :))

OK.d ::

Vračajo denar preizkušeno.
LPOK.d

Gagatronix ::

A vi bizgeci gledate datume objav, da odgovarjate na tako stare teme ?

crniangeo ::

Kakšno izrazoslovje..
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

MIHAc27 ::

Sej tema je še vedno aktualna. Datum nima veze, če se debata spet začne.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ideje za izkoristit te bone

Oddelek: Loža
469792 (2240) SmolWhale
»

So darilne kartice ena velika potegavščina? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5912105 (10084) 111111111111
»

Darilo za rojstni dan (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5510860 (9493) Meiniken
»

Pretecenost darilnega bona na Mimovrste

Oddelek: Loža
385900 (4593) starfotr
»

vračilo blazine za telovadbo - vprašanje

Oddelek: Pomoč in nasveti
396814 (5405) opeter

Več podobnih tem