» »

Kateri avto radio z navigacijo in bluethoot vmesnikom za Passata priporočate?

Kateri avto radio z navigacijo in bluethoot vmesnikom za Passata priporočate?

nokia6310 ::

Pozdravljeni, moram malo nadgradit obstoječi audio sistem kateri nažalost nima vgrajenega bluethoot vmesnika niti nima USB priključka. Ma sicer navigacijo ampak ta je zastarela. Kaj pravite na ZENEC NC2010? Nekdo ga na bolhi prodaja za 350 eur. Kar veliko glede na to da je iz leta 2010. No ja nov je bil menda 1200 eur. Moja želja je takšna, da bi imel vse vgrajeno v eni enoti. Najbolj pomembna pa sta mi seveda bluethoot in pa priklop za USB ključek. Tisti parot bluethoot-i ko štrlijo iz armaturne plošče mi niso niti slučajno všeč. Če že mora bit kaj tam je boljše stojalo za mobilnik. Mogoče se splača pogledat tudi za kakšnim Pioner-om ali čim podobnim. Seveda mora imet vse vgrajeno navigacijo in bluethoot vmesnik kateri mora omogočat tako prostoročno telefoniranje kot strimanje glasbe iz mobilnika ali druge naprave na audio sistem. Passat je tisti od letnika 2006 do 2010. Vnaprej se zahvaljujem za morebitne odgovore.

Trupl0 ::

Poišči Pioneer AVIC-F980BT.
http://www.radiovili.si/avtoradio/avic-...
If you are going through Hell, keep going !

nokia6310 ::

Kakšna pa je cena? In kakšen ima izhod? Omogoča navigacijo in bluethoot?

Trupl0 ::

600€ jo imajo, zdj ne vem kok je kje okol ampak ima navi, bluetooth itd, cd dvd
If you are going through Hell, keep going !

Amdforce ::

Kaj pa original rns510 ali rns315?

IL_DIAVOLO ::

Kupis pioneer 1din za 150 evrov. Za navigacijo pa ni boljsega od google maps. Tako da telefon/tablica in en kvaliteten holder. Jaz imam tega:

https://winnergear.com/products/car-mou...

Ni sile, ki bi ga premaknila.

Dimnik ::

Spet bluziš...to ni stari golf, avto ima original mesto za 2din radio...
Jaz sem si z ebay de, naročil kopijo rns510 za slabih 200e...ima pa vse od a do ž

Invictus ::

"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

nokia6310 ::

Tudi original rns510 ali rns315 nista slaba izbira. Mogoče pa kombinacija radia sicer brez navigacije Pioneer MVH-AV 290 Bt. Navigacijo mam pa na telefonu. Tudi to ni slaba izbira. Mogoče še boljša kot vse ostale. Rabim sam še eno dobro stojalo za telefon, pa sem zmagal.

Mavrik ::

Btw, ce kupujes radio zdaj poglej za Android Auto / CarPlay podporo. Imeti Waze / Google Maps integrirane v avto je ponavadi bistveno bolje od teh vgrajenih navigacij - se posebej ker te sproti preusmerjata glede na promet na cesti in morebitne nesrece. RDS ni tako zanesljiv.
The truth is rarely pure and never simple.

edi45 ::

Dimnik je izjavil:

Spet bluziš...to ni stari golf, avto ima original mesto za 2din radio...
Jaz sem si z ebay de, naročil kopijo rns510 za slabih 200e...ima pa vse od a do ž


Haha ja..totim golfistom kaj dopovedat..:| pa z kaki pride ven..

nokia6310 ::

In kateri so ti radiji? Pa da pašejo notr. Sicer pa tudi zgoraj omenjen Pioneer brez navigacije z bt podporo tako za strim glasbe kot za prostoročno telefoniranje po mojem ni slaba izbira. Edini minus je morda ta, da ima tipke za glasnost up & down v eni tipki. Zame je lažje če je fizični gumb ki se ga zavrti, je hitreje nastavljeno na želeno glasnost in obratno.

xda develope ::

RNS 315 je čisto vredu enota. Na team vw prodaja dules eno enoto edini minus je da ta ki jo prodaja nima prostoročnega telefoniranja vgrajenega.

Zgodovina sprememb…

nokia6310 ::

Podobno enoto samo da je oznaka rns 310 prodaja na bolhi nekdo iz Domžal pa ne vem, če ima vgrajeno prostoročno telefoniranje ali ne. Prav tako ne vem ali ima ta radio že serijsko vgrajen mikrofon ali pa ga je potrebno dodatno vgraditi. Kakšna pa je sploh razlika med rns 310 in rns 315?

bon_bon ::

xda develope je izjavil:

RNS 315 je čisto vredu enota. Na team vw prodaja dules eno enoto edini minus je da ta ki jo prodaja nima prostoročnega telefoniranja vgrajenega.


Preveri katera verzija RNS315 je. Nekatere imajo vgrajen bluetooth vmesnik, ti potem potrebuješ potem "samo" dokupiti in zmontirati mikrofon ter aktivirati preko servisnega programa bluetooth in ti boš potem lahko uporabljal prostoročno telefoniranje.
lp !

bon_bon

nokia6310 ::

Nažalost ta radio iz Domžal je že prodan. Tako pride kaj hočemo. Je pa mel že vgrajen bluethoot vmesnik in tudi mikrofon. Aja to pa nisem vedel da je prek servisnega programa potrebno aktivirati bluethoot. Kako pa se to naredi? Če bo kdo vedu za kak tak radio z bluethoot-om in vgrajenim mikrofonom se priporočam. Kako pa je potem z updejti navigacije? Predvidevam, da niso zastonj.

Zgodovina sprememb…

bon_bon ::

updajte lahko načeloma delaš sam, vendar potrebuješ nekaj volje in znanja, ter pravo spominsko kartico. Je kar nekaj zajebancije, predno si boš uspel urediti, da ti bo špilalo. Boš hitreje uporabil navigacio na telefonu...
lp !

bon_bon

xda develope ::

Na RNS315 je dosti lažje posodobiti karte kot na rns310 pa še rns315 ima nekaj prostora za karte. Tako da nerabi kartica biti skozi notri.

nokia6310 ::

Hmm ja s tem posodabljanjem navigacije še nimam izkušenj. Kako se to dela? Kateri program potrebuješ? Kako pa je s firmware-om? Kako se ga posodablja? Zakaj pa bi bilo pomembno kakšna sd kartica je notri? Važno je, da je prave velikosti. Morda pa sta tudi znamka in klasa pomembni? Še vedno en vem kakšna je bistvena razlika med rns 310 in 315? Razen, da je rns 315 najbrž boljša, ker je verjetno novejši model. Ampak glavno in poglavitno vprašanje pa je naslednje: Kateri model rns 315 glede na to da pravite da jih obstaja več ima vgrajen bluethoot vmesnik kateri omogoča prostoročno telefoniranje in strimanje glasbe? Sprašujem zato, da vem točno kateri model naj iščem. Škoda se mi zdi avta pa čeprav je 8 let star, da bi v njega vrtal luknje pa delal razne posege za vgradnjo vmesnika. Potem pa ko bi enkrat moral zamenjat radio pa mi ta vmesnik nebi koristil, pa še prodat ga nebi mogel. Pomembno mi je tudi, da ima navigacija že serijsko vgrajen mikrofon, ker iz enakih razlogov nebi rad delal posegov v avtu, če le ti niso nujni.

xda develope ::

Potrebuješ samsung evo+ ki si ji da spremeniti cid(obstaja jih zelo malo) na rns315 je bistveno manj problematično. Lahko pogledam katere verzije imajo bt vgrajen. Firmwara nerabiš nič posodabljati, saj si lahko zabrickaš enoto in si vrgel denar skozi okno.

nokia6310 ::

xda develope, se priporočam za kakršnekoli informacije. Btw kaj je samsung evo+?

xda develope ::

Samsung evo+ je micro sd kartica ki je uporabljana za posodobitve dostih navigacij posebaj rns310 in 315.

nokia6310 ::

Ok, razumem. Pa mora bit to samo ta, ali je lahko tudi kakšna druga samo da je na njej update? Ko boš zasledil kak dober rns 315 pa sporoči. Na bolhi ga prodaja trenutno nekdo iz Cerknice ima pa tudi dab+ za 350 eur. Ne vem če je to preveč ali ni, ker se na cene navigacij ne spoznam. Me pa zanima samo varianta z vgrajenim bluethoot vmesnikom kateri mora imeti vgrajen tudi mikrofon.

Zgodovina sprememb…

xda develope ::

Za 350 bi rekel da je malo preveč. Za okrog 300 bi pa rekel da bi bil vredu. Bom preveril malo če najdem kaj pametnega pa ti sporočim. Nep kartica mora biti samsung evo+. Konec koncev ti jo lahko tudi posodim za posodobitev(ce si iz Lj).

nokia6310 ::

Ok še nekaj sem našel kar bi znalo biti tudi zanimivo, pa še android je. VW SEAT ŠKODA RNS navigacija Android radio Bosion 420. Nekdo jo na Bolhi prodaja za 350 eur. Povej če se ti zdi to v redu ponudba. Kar ima gor je največ kar se je dalo dobit. Menda ima tudi bluethoot vmesnik in vgrajen mikrofon, pa še z wifi-jem se lahko poveže.

xda develope ::

Tele androidne zadevice imajo ponavadi odzivnost bolj v k.... Najpogosteje jih poganja en 2 ali 4 jedrni procesorček in max. 1gb rama tako da ni kaj dosti pričakovati od njih.
Klikni kaj v zs da ne polniva teme.

nokia6310 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Kupis pioneer 1din za 150 evrov. Za navigacijo pa ni boljsega od google maps. Tako da telefon/tablica in en kvaliteten holder. Jaz imam tega:

https://winnergear.com/products/car-mou...

Ni sile, ki bi ga premaknila.

Link ne dela. Napiši ime stojala ali pa posreduj drug link, ki bo deloval.

NO zdej pa dela.

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prvi avto/tisoč vprašanj (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
10115855 (14057) krucymucy
»

carplay / android auto naprave

Oddelek: Mobilne tehnologije
145415 (5001) primo
»

passat 2013 navigacija

Oddelek: Na cesti
125329 (4167) yogy
»

Vgradnja Avto radia RNS 510 v Golf IV

Oddelek: Na cesti
103222 (3033) Klemzz
»

Bandwidth controller v Linux?

Oddelek: Omrežja in internet
61266 (1138) CCfly

Več podobnih tem