» »

Crome in Priljubljene

Crome in Priljubljene

Slipi ::

Se opravičujem, če ni ravno pravi predalnik za moje vprašanje, vsekakor bi rad pomoč pri mojem problemu.
Namreč, ponovno sem naložil brskalnik Crome. Problem se pojavi po uvozu Priljubljenih (favorites).
Imam nekaj kar map, kjer so shranjene spletne povezave. Ko sem uvažal v Crome (Različica 66.0.3359.117 (Uradna različica) (64-bitno),
sem nastavil naj uvozi iz IE, ker pač priljubljenih v .html nimam (pri shranjevanju v .html obliko mi naredi nič pametnega za uporabo).
Po uvozu mi lepo naredi v vrstici za zanamke mapo Uvoženo iz IE. Ko kliknem na mapo, mi odpre želene mape, da lahko izberem spletne
povezave.
Moti me mapa 'Uvoženo iz IE', ker bi rad imel kot sem že nekoč, le posamične mape. Tako izberem le želeno mapo in mi ni treba najprej
klikniti na mapo 'Uvoženo iz IE', da pokaže ostale mape.
Preizkušal sem vse variante kako se znebiti te mape, pa brez uspeha.
Če mi lahko kdo da nasvet, kako se znebiti te mape, da mi bo prikazalo v vrstici s priljubljenimi samo mape, ki so dosegljive po kliku
na mapo 'Uvoženo iz IE', se priporočam in lepo zahvaljujem za pomoč.

LP, Marko

Slipi ::

Sem rešil zadevo. V Upravitelju zaznamkov sem vsako mapo posebej prenesel nad mapo 'Uvoženo iz IE' in potem razvrstil po abecedi.
Prazno mapo pa potem izbrisal. Tako, da so sedaj zaznamki urejeni po moji želji.

LP, Marko


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Google Chrome - zaznamki

Oddelek: Programska oprema
61498 (1338) axee
»

Pravice in skupna raba datotek v Windows 7

Oddelek: Pomoč in nasveti
305065 (4672) SLO_Matej
»

Outlook 2003 .pst 2Gb meja presežena

Oddelek: Pomoč in nasveti
121731 (1478) McMallar
»

Mozilla 141 & WindowsUpdate & Import Priljubljenih iz IE ...

Oddelek: Programska oprema
71125 (1051) mared
»

Spletna stran preko Arnesa.

Oddelek: Izdelava spletišč
82125 (2011) [MYTiX]

Več podobnih tem