» »

ko zelis sam sestavit racunalnik...pa ne ves kje zaceti

ko zelis sam sestavit racunalnik...pa ne ves kje zaceti

Lizard ::

helo!
a bi se me kera dobra dusa usmilila in povedala naslednje: kupujemr acunalnik, pa fulll tezko najdem racunalnik z zeleno knfiguracijo zato sem se odlocil, da bi ga kar sam sestavil in nabavil le kompnonte, kar me pride po moji oceni tud ceneje. sedaj sm pa prisel v zadrego, ker je kar nekaj stvari, tako da nevem kako in kaj?!:D :D
kaksno maticn?kaj je recimo potrebno paziti, kaj pomenijo dolocene oznake, kako naj vem kateri procesor lahko dam notr, kako so oznaceni prostori za ram itd. kaj naj pazim pri nakuopu diska, pol zvocne, pa graficne, ce le te nebi bile ze vgrajene na maticno, in v koncni fazi pekac(nikjer ni omenjeno, kako dober pekac gre k posameznemu pc-ju? baje da k ta slabsim pc-jem ne mores dat te najnovejse s 52*peko...
torej, vsak nasvvet bi bil zeloooooooooo dobrodosel:\
  • zaklenilo: OwcA ()

OwcA ::

Si prepričan, da je to v tvojem dometu, glede na to, da še na napis članki ne zmoreš klikniti:
Kaj kupiti 1
Kaj kupiti 2
Otroška radovednost - gonilo napredka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: OwcA ()

`DoC ::

Po mojem bi ti bilo najbolje, če povabiš kakšnega kolega, ki se malo spozna na te reči na pivo, pa ti use razloži, greta lahko celo skupaj v shop, in ti nato on sestavi komp pred tvojimi očmi, tak se boš najlažje naučil, sicer je pa sila preprosto, važno je da veš, kaj hočeš (hitrost, igrce, word) skratka kakšno učinkovitost kible.

8-)
+°´°+,¸¸,+°´°~What We Do In Life, Echoes In Eternity~°´°+,¸¸,+°´°+


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prekletstvo sodobnih procesorjev

Oddelek: Novice / Procesorji
122286 (2286) Road Runner
»

Kaj za 250k???

Oddelek: Kaj kupiti
261315 (1048) PrimozR
»

Graficna kartica za cca. 35k

Oddelek: Kaj kupiti
211578 (1076) the_unborn
»

Konfiguracija računalnika

Oddelek: Kaj kupiti
7879 (844) Zheegec
»

FX 5600 Ultra

Oddelek: Kaj kupiti
81308 (1070) Luka Percic

Več podobnih tem