» »

Rezultati ankete

Rezultati ankete

poweroff ::

Kot sem obljubil tule objavljam rezultate ankete an katero ste odgovorili.

Še enkrat hvala za odgovore!

Link do rezultatov: http://mail.ljudmila.org/matej/dis/

Jeronimo ::

In kakšna je ugotovitev ankete?
Malo razloži vse te silne tabele.
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!

luni ::

rezultati so se bolj zakomplicirani kot anketa :\
Artificial Intelligentia

poweroff ::

Hja, ugotovitev, takih ki bi te zanimale ne morem potegnit ker je vzorec premajhen. Rezultat ankete pa je preciscen in skajsan vprasalnik. Sicer pa bi se iz lisrel analize (ni objavljena na spletni strani) dalo sklepati da:
- manj kot se pocutih osamljenega, bolj konformno se obnasas
- bolj kot se bojis negativnih ocen drugih, bolj konformno se obnasas
- bolj kot se zavedas nadzorovalnih zmoznosti tehnologije, manj konformno se obnasas.

Samo vzorec je tako majhen da so ti sklepi zelo trhli. Glavna finta je v tem da sem izluscil skupine vprasanj ki dobro merijo posamezno latentno spremenljivko.

Statistika pač... :D

teac ::

Zdaj pa še lahko nardeiš eno anketo, pa vprašaš, kdo razume te rezultate. Mislim, da bi bili razultati PORAZNI. Ej, ne razumem niti malo teh rezultatov. :D

whatson ::

no .. nekaj stvari se pa le da razbrat.... sicer zelo malo :\

Aggressor ::

Akhem, zadnji sklep mi pa ni jasen. Po mojem mnenju je zadeva obrnjena.
en CRISPR na dan odžene zdravnika stran

luni ::

- bolj kot se bojis negativnih ocen drugih, bolj konformno se obnasas

po moje je ravno obratno...
Artificial Intelligentia

Jeronimo ::

Matthai: Če se že lotevaš take ankete, ne bi bilo slabo, če bi lahko rezultate predstavil v odvisnosti od spola, starosti, izobrazbe ... Potem postanejo stvari zanimive. Čisti statistični podatki, ki si jih navedel pa nam ne razširijo dosti obzorja.:)
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!

poweroff ::

luni
- bolj kot se bojis negativnih ocen drugih, bolj konformno se obnasas
Vecja vrednost FNE pomeni ad se bolj bojis negativnih ocen drugih. Vecja vrednost KONF pomeni da si bolj NEkonformen. Korelacija je pa negativna. Se pravi bolj se bojis ocen drugih, manj si nekonformen (oziroma bolj si konformen).

Ja, glede rezultatov je stvar taka da je to sele prvi korak. V drugem koraku bom lahko potegnil kaksne vsebinske sklepe in potem bodo tudi rezultati bolj zanimivi. Tole je nekaksen "tuning" merskega instrumenta (v tem primeru ankete).

Ja, demografija bo notri, samo pri tem predmetu kjer delam to nalogo so demografska vprasanja eksplicitno prepovedana...:(

poweroff ::

BTW: sem videl da mnogo ljudi zanima kaj pocnejo in kdo so ostali slo-techerji... a anredimo eno anketo o tem? Predlagajte vprasanja, jaz pa zadevo postavim in naredim analizo rezultatov (brez skrbi, ne bo kaksnih kompliciranih statistik, samo procenti in povprecja... ):D

Thomas ::

Naredi HTML z javo - pikce na SLO-kuri in da se pokazejo podatki o techerju, ce se priblizas pikci z mausom.

Za zacetek! Mam pa se mnogo idej! 8-)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zakljucevanje ocen

Oddelek: Šola
142345 (1920) i386
»

Draga fakulteta - izrazi svoje mnenje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
768121 (4624) Skatey
»

kiber status

Oddelek: Loža
341513 (1071) Avenger
»

Prosnja za sodelovanje v resni anketi

Oddelek: Loža
221697 (1435) Lunik

Več podobnih tem