» »

Nore gobe

Nore gobe

«
1
2

jackblake ::

Pozdrav

Zanima me samo ali je kdo tukaj že vzel nore gobe in kakšne izkušnje ste imeli z tem gobami. Premišljujem če bi jih probal saj vem da so znane za zdravljenje različnih psihičnih motenj. Mislim vzeti 0.5 g kar je najmanjša doza.

Hvala za odgovore

p0ki ::

Poskusil, bil navdušen.
"As far back as I can remember, I always wanted to be a gangster"

koyotee ::

Pol grama in zraven pol limone, kislo ojača učinek.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

K0l1br1 ::

Po moje bi bolj koristil pogovor s psihoterapevtom, ki ti pomaga traume predelati. Zaradi gobic boš morda zadet, vendar traume ne bodo šle nikamor, razen če boš zadet ves čas, kar pa najbrž nima pomena.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: K0l1br1 ()

jackblake ::

K0l1br1 je izjavil:

Po moje bi bolj koristil pogovor s psihoterapevtom, ki ti pomaga traume predelati. Zaradi gobic boš morda zadet, vendar traume ne bodo šle nikamor, razen če boš zadet ves čas, kar pa najbrž nima pomena.


Bil sem že vsepovsod, jemal tableta in probal z meditacijo ampak na žalost skozi vsa ta leta te stvari nič niso pomagale. Gledal sem in bral nekaj študijev o teh gobah in pomoje morajo pomagat saj ti do določene mere spremenijo psiho tudi ko efekt gobic mine.

Machete ::

Dvomim v tvojo teorijo. Pazi, ker rezultat gre lahko tudi v drugi pol in si boš mogoče celo naredil škodo. Če pa že vztrajaš, pa pojej mnogo, ne neke minimalne drobtine, pa mogoče imej koga, ki sta si blizu zraven.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

poweroff ::

Imam kolega, ki se profesionalno ukvarja s tem področjem (je toksikolog).

Na kratko: prvi problem je doziranje oz. potencialno predoziranje. Drugi problem je, da te substance pogosto sprožijo nastanek oz. izražanje različnih resnih duševnih bolezni.

Kar so delali resnih znanstvenih testov na to temo, je bil postopek v grobem takle. Substance so bile natančno izmerjene - določena koncetracija, čistoča, itd. Vsi udeleženci so šli predhodno čez obširno psiho evalvacijo. Substanco so vzeli pod strogim zdravniškim nadzorom (da se prepreči samopoškodbe, predoziranje, razne neželene reakcije...).

Jaz osebno tega ne bi užival kar tako. Ti pa kakor hočeš, življenje je tvoje.
sudo poweroff

p0ki ::

Pri gobicah je tak, da ko enkrat vzameš potem bi naj do druge "doze" minilo vsaj kak teden, drugače ni haska...
Kar se tiče zdravljenja travm ne vem, jaz sem probal zarad filinga in bil je presenetljivo dober, vendar po poarih urah si spet nazaj tam kjer si bil.
Mogoče bi pomagalo v kombinaciji s kakšno meditacijo oziroma sproščanjem in poglabljanjem vase, vendar o tem vem natanko nič.
"As far back as I can remember, I always wanted to be a gangster"

next3steps ::

jackblake je izjavil:

K0l1br1 je izjavil:

Po moje bi bolj koristil pogovor s psihoterapevtom, ki ti pomaga traume predelati. Zaradi gobic boš morda zadet, vendar traume ne bodo šle nikamor, razen če boš zadet ves čas, kar pa najbrž nima pomena.


Bil sem že vsepovsod, jemal tableta in probal z meditacijo ampak na žalost skozi vsa ta leta te stvari nič niso pomagale. Gledal sem in bral nekaj študijev o teh gobah in pomoje morajo pomagat saj ti do določene mere spremenijo psiho tudi ko efekt gobic mine.

Ravno ti bo se moral izogibati tej drogi.
Tablete so short term rešitev in so samo pomoč pri zdravljenju.

maco-maco ::

Tole je bilo pred kratkim objavljeno Prihodnost zdravljenja depresije: diagnoza na podlagi delovanja možganov, neinvazivne terapije in psihedeliki

Eno je microdosing, drugo pa velike količine in seanse. Kaj bi bilo zate primerno, pa na žalost ne vem, bi pa osebno prvo probal microdosing.
Kaj?

shadeX ::

ali pa te zna vrcti tudi v zelo negativno.


Vsaka substanca lahko izzove pozitivno ali negativno izkušnjo. Jo ni droge kjer je samo pozitivna ali negativna izkušnja. Karkoli konzumiraš se prej prepričaj, da nimaš kaj slabega v podzavesti, ker te tisto lahko čez 10 minut drago tepe.

Gob sicer nisem probal je pa nuja to da kadar jih vzameš je nekdo zraven tebe in pazi nate, da se ne zgodi kaj takega kot na videoposnetku spodaj

TheBlueOne ::

Nore gobe niso tako lahka zadeva, kakor je trava ali MDMA. Za moj okus so bolj podobne alkoholu, kjer so mozni odkloni v pozitivno ali pa te zna vrcti tudi v zelo negativno. Ce ze mislis s tem eskperimentirati, ti priporocam, da najdes koga, ki ima s tem veliko izkusenj in da to pocne s tabo.

Poznam pa kar nekaj zelo zelo inteligentnih ljudi (tudi druzbeno visoko etabliranih), ki so jim menda odprle neko novo perspektivo in jim v pozitivnem smislu spremenile zivljenje in kako vidijo svet.

Sem pa enkrat malo poeksperimentiral z njimi in sem imel prej slabo kot dobro izkusnjo. Samo moram priznati, da je bil setting napacen za gobe. Sem jih kasneje imel doma, ampak nikoli konzumiral, ker sem imel prevec respekta. Sem pa ze tudi spoznal koga, ki ne jemljejo nikoli nic, celo redko alkohol, gobam pa ne recejo ne.

Skratka glede na tvojo situcijo racunaj z rizikom in ce ze eskperimentiras, potem daj z nekom, ki to pozna in po njegovih navodilih.

0bv10uStr0ll ::

Pozdravljen!

Opojnih gob so se posluževali že naši pradedje. Skuhaj juho z malo gologlavke (zelo majhen kos kape bo zadostoval), za zdravilne učinke dodaj še pisano ploskocevko, smrdljivi mavrahovec in za okus še nekaj, česar si navajen. Zaužij majhno porcijo juhe in se prepusti potovanju. Osebno sem pripravil to zadevo kar nekajkrat. Videl sem precej čudnih zadev, od tega, da se mi je prikazal pokojni maršal (bog mu daj večni mir), do tega, da so me lovile zelene paprike v velikosti medvedov.

Lahko se ti zgodi, da boš po tej izkušnji nekajkrat bruhal. Osebno imam izkušnje tudi s trdim blatom po temu. Zna biti precej nelagodno, se ustrezno sklistiraj.

Posebej dobro za psihične težave, če si že le-te posebej izpostavil kot tvoj problem.

Pa veliko užitkov želim.

kakob ::

Never take a financial advice from someone who works for a living.

shintaro ::

koyotee je izjavil:

Pol grama in zraven pol limone, kislo ojača učinek.


Since the effects of magic mushrooms are unpredictable, how a person will react to the effects of the drug is also unpredictable. Magic mushroom completely impair a user’s brain chemical makeup which can cause them to have chemical imbalances in their brain once the drug leaves their system. If a person continues to abuse magic mushrooms, they may end up having permanent brain damage. A person may also experience seizures from taking the drug, and they have a higher chance of heart attack.


Zdej vem od kje imaš Brain damage.

o IQ-ju pa samo tiho ker očitno ga nimaš dovolj da razumeš da kids dont do drugs

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: shintaro ()

shadeX ::

o IQ-ju pa samo tiho ker očitno ga nimaš dovolj da razumeš da kids dont do drugs


Tukaj smo sami odrasli. A ne Danjel?

koyotee ::

shintaro je izjavil:

koyotee je izjavil:

Pol grama in zraven pol limone, kislo ojača učinek.


Since the effects of magic mushrooms are unpredictable, how a person will react to the effects of the drug is also unpredictable. Magic mushroom completely impair a user’s brain chemical makeup which can cause them to have chemical imbalances in their brain once the drug leaves their system. If a person continues to abuse magic mushrooms, they may end up having permanent brain damage. A person may also experience seizures from taking the drug, and they have a higher chance of heart attack.


Zdej vem od kje imaš Brain damage.

o IQ-ju pa samo tiho ker očitno ga nimaš dovolj da razumeš da kids dont do drugs


raziskavi so pacienti, ki so v zadnjih petih letih jemali antidepresive, izpolnili vprašalnik o stranskih učinkih in kako so se počutili, ko so jih jemali. Več kot polovica ljudi, starih 18 do 25 let, je poročala o mislih na samomor in težavah v spolnosti (62 %) in občutku, da so čustveno otopeli (60 %). Nadalje so poročali, da se sploh niso počutili, kot da so to oni (52 %), zmanjšanju pozitivnih občutkov (42 %), brezbrižnosti do drugih ljudi (39 %) in odtegnitvenih učinkih (kar 55 %). Vseeno jih je 82 % poročalo, da so tudi olajšali njihovo depresijo.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

paraboŁa ::

shintaro je izjavil:

koyotee je izjavil:

Pol grama in zraven pol limone, kislo ojača učinek.


Since the effects of magic mushrooms are unpredictable, how a person will react to the effects of the drug is also unpredictable. Magic mushroom completely impair a user’s brain chemical makeup which can cause them to have chemical imbalances in their brain once the drug leaves their system. If a person continues to abuse magic mushrooms, they may end up having permanent brain damage. A person may also experience seizures from taking the drug, and they have a higher chance of heart attack.


Zdej vem od kje imaš Brain damage.

o IQ-ju pa samo tiho ker očitno ga nimaš dovolj da razumeš da kids dont do drugs


Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: paraboŁa ()

blackbfm ::

saj vem da so znane za zdravljenje različnih psihičnih motenj


NAJ bi pomagale pri cluster headaches (neke vrste migrene?)..

Če si pa misliš zdravit psihične motnje si boš pa prej sprožu psihozo, shizofrenijo kot pa karkoli pozdravu

__Devil__ ::

microdosing lahko izjemno pomaga te učlovečit. Z spoštovanjem do gob. Fungus, možgani zemlje. Dokazano pomagajo pri rasti novih možganskih celic. Pri čutenji, razširjanju zavesti in prebujanje energije. Odgovorno in z namenom. Limona bi res naj ojačala učinek/absorbcijo.

Zgodovina sprememb…

nodrim ::

Pol že raje probaj DMT, če maš kej opcijo ;)

Phantomeye ::

poweroff je izjavil:

Imam kolega, ki se profesionalno ukvarja s tem področjem (je toksikolog).

Na kratko: prvi problem je doziranje oz. potencialno predoziranje. Drugi problem je, da te substance pogosto sprožijo nastanek oz. izražanje različnih resnih duševnih bolezni.

Kar so delali resnih znanstvenih testov na to temo, je bil postopek v grobem takle. Substance so bile natančno izmerjene - določena koncetracija, čistoča, itd. Vsi udeleženci so šli predhodno čez obširno psiho evalvacijo. Substanco so vzeli pod strogim zdravniškim nadzorom (da se prepreči samopoškodbe, predoziranje, razne neželene reakcije...).

Jaz osebno tega ne bi užival kar tako. Ti pa kakor hočeš, življenje je tvoje.


Potem ti bo tvoj kolega povedal tudi, da se s temi "norimi gobami" (tiste s psilocybinom) ZELO težko predoziraš. Dejansko moraš načrtno delat na tem ... in moraš biti precej vztrajen. Namreč, človek, ki ima okoli 70 kil, bi rabil požreti 15 kil teh gob NAENKRAT.

Če pa ješ kakšno drugo sorto gob, da bi bil zadet, je pa to druga zgodba (npr. mušnice).

Kar se pa tiče posledic na možgane, pa obstaja še en fail safety ... človeško telo zelo hitro gradi toleranco do psihoaktivne snovi v gobah ... kar pomeni, da moraš dejansko čakati med sejami, če hočeš enak učinek, brez, da bi bankrotiral.

Zgodovina sprememb…

next3steps ::

__Devil__ je izjavil:

microdosing lahko izjemno pomaga te učlovečit. Z spoštovanjem do gob. Fungus, možgani zemlje. Dokazano pomagajo pri rasti novih možganskih celic. Pri čutenji, razširjanju zavesti in prebujanje energije. Odgovorno in z namenom. Limona bi res naj ojačala učinek/absorbcijo.

But but ... On se hoče zadet!

nodrim ::

ne, hoče ozdraviti psihične motnje oz. trajno spremeniti svojo zavest in zavedanje o svetu

Phantomeye ::

jackblake je izjavil:

Pozdrav

Zanima me samo ali je kdo tukaj že vzel nore gobe in kakšne izkušnje ste imeli z tem gobami. Premišljujem če bi jih probal saj vem da so znane za zdravljenje različnih psihičnih motenj. Mislim vzeti 0.5 g kar je najmanjša doza.

Hvala za odgovore


Ja, samo ti ne poješ gob in boš magično ozdravljen... moraš vzeti v kombinaciji s psihiatrom.

jackblake ::

nodrim je izjavil:

ne, hoče ozdraviti psihične motnje oz. trajno spremeniti svojo zavest in zavedanje o svetu

Drži! Hvala vsem za pomoč ter za nasvete. Odloču sm se da bom probal tole majhno dozo v spremstvu z mojo ženo in bomo videli kaj bo. Poročam nazaj če je kaj pomagalo in kako se bom počutil po teh gobah.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jackblake ()

blackbfm ::

__Devil__ je izjavil:

microdosing lahko izjemno pomaga te učlovečit. Z spoštovanjem do gob. Fungus, možgani zemlje. Dokazano pomagajo pri rasti novih možganskih celic. Pri čutenji, razširjanju zavesti in prebujanje energije. Odgovorno in z namenom. Limona bi res naj ojačala učinek/absorbcijo.


Nehajte ze bluzit s temi energijami in razsirjanjem zavesti. Gre za akutno zastrupitev zivcnega sistema, to je obrambni mehanizem teh gob

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blackbfm ()

BladE_ ::

Koliko vas pa je dejansko že jedlo "nore gobe"?

Sicer pa tako, moje mnenje... Pri 0,5g verjetno ne bo nekih efektov, mogoče malo "šumenja", bolj placebo učinek, odvisno kako močne so gobice.

Res dobra droga za občasno uporabo(1x, 2x na leto), da se nasmeješ. Ko popusti ni nobenih slabosti ali glavobolov, top zadeva :D Ne vem pa kako je, če imaš motnje na nivoju psihe...
Akcija - Reakcija

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BladE_ ()

__Devil__ ::

Menim, da je to zelo zanimiva tema in da smo nekateri to že poskusili večkrat na "heroic dose" 5g. Na dolgi rok lahko spremenijo tvoje dojemanje sveta. Predoziranje praktično ni možno, pri teh specifičnih gobah. na shroomery.org govorijo samo o tem. Za začetnike je najbolje okrog 2g za soliden "preview" izkušnje. Je pa vse odvisno, če vzameš na prazen želodec in, da imaš dober umirjen setup in pozitivno naravnano razmišljanje. Je za občasno uporabo, ni za vsak dan. Ko dobiš sporočilo, nehaš. Obstaja tudi učinkom podobna sintentična verzija a je manj "spiritual", namreč vsaka rastlina ima svojo zavest. Težko je razložit nekaj tako čudovitega in vsakič unikatno izkušnjo. To je neke vrste "zastrupitev" z psilocybin modro substanco, ki požene izjemne količine "dopaminov" oz. hormonov sreče kar povzroči določene vizualne efekte poleg večjega zavedanja vsega okrog tebe. Stay safe, educate & regulate.

Floralys ::

Jaz imam dobre izkušnje z gobami. 3x vsakič okrog 2g. Lepo je, če jih vzgojiš sam, al pa nabereš, če imaš talent :)
V vsakem primeru se potrudi in naredi lepo, mirno okolje brez možnosti motenj. Zadnje, kar hočeš je, da ti trezna oseba uleti medtem, ko ti trippaš. Ti lahko precej pokvari izkušnjo. Že hoja in ropot ljudi po sosednjem hodniku sta lahko moteča. Fajn je, če se zmeniš s kom, ki ima izkušnje, da ta pazi nate in na to, da te noben ne zmoti.

MonoPattern ::

Pri doziranju je velika razlika med svežimi in sušenimi gobami in pa razlika med vrstami psylocibe. Predlagam da začneš z dozo 0,5g in nadaljuješ po 0,5g na 2 tedna da najprej določiš efektivnost gob, ker je lahko zelo različna. Recimo 2g enih gob ima lahko enak učinek kot 5g drugih zato previdno. Prvi pravi trip imej nekje v naravi in pri nizki dozi, kjer so efekti samo vizualni in evforični. Kasneje lahko pa eksperimentiraš z glasbo, zaprtimi očmi, meditacijo ipd. Res je pomembno da tripaš nekje, kjer se počutiš na varnem, ne v nekem klubu oz. na ulici.

Še moj pro tip: ne mešajte gob s travo. Ne bo nič hudega, samo osebno takrat nisem mogel niti hoditi zaradi občutka. Če imaš občutljiv želodec pa si skuhaj čaj(zavreš vodo, malo počakaš da pade temperatura, daš noter gobe za 15 min + še nekaj za okus in limono).

Jaz pri okoli 10 tripih še nisem imel slabih izkušenj, ker vedno pazim na setting in pa da sem res psihično ready(meditacija par dni prej, ne jemljem v obdobjih stresa).

Phantomeye ::

MonoPattern je izjavil:

Pri doziranju je velika razlika med svežimi in sušenimi gobami in pa razlika med vrstami psylocibe. Predlagam da začneš z dozo 0,5g in nadaljuješ po 0,5g na 2 tedna da najprej določiš efektivnost gob, ker je lahko zelo različna. Recimo 2g enih gob ima lahko enak učinek kot 5g drugih zato previdno. Prvi pravi trip imej nekje v naravi in pri nizki dozi, kjer so efekti samo vizualni in evforični. Kasneje lahko pa eksperimentiraš z glasbo, zaprtimi očmi, meditacijo ipd. Res je pomembno da tripaš nekje, kjer se počutiš na varnem, ne v nekem klubu oz. na ulici.

Še moj pro tip: ne mešajte gob s travo. Ne bo nič hudega, samo osebno takrat nisem mogel niti hoditi zaradi občutka. Če imaš občutljiv želodec pa si skuhaj čaj(zavreš vodo, malo počakaš da pade temperatura, daš noter gobe za 15 min + še nekaj za okus in limono).

Jaz pri okoli 10 tripih še nisem imel slabih izkušenj, ker vedno pazim na setting in pa da sem res psihično ready(meditacija par dni prej, ne jemljem v obdobjih stresa).


Sej za temp. so mislim, da dokazal, da ne zmanjšuje učinkovitosti. Tko da kumot vrelo vodo pa je...

blackbfm ::

Pri doziranju je velika razlika med svežimi in sušenimi gobami in pa razlika med vrstami psylocibe.


V svezih je 90% vode.. Ko se rece gram ram gob se smatra da gre za posusene. Vecinoma se goji/uziva psylocibe cubensis, trgovine sicer prodajajo desetine ce ne stotine vrst cubensisk, ampak to je samo marketiski blef, nekih bistvenih razlik dejansko ni

Sej za temp. so mislim, da dokazal, da ne zmanjšuje učinkovitosti. Tko da kumot vrelo vodo pa je...


Sploh nevem zakaj bi caral s caji.. Pojes jih taksne kot so, brez problema

BivšiUser2 ::

Kje pa jih kaj kupujete? To kupujete in si jih gojite sami (maryjanesgarden) ali lokalna pridelava?
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

innerspace ::

Ker mi je moderator izbrisal cel post namesto zgolj nehigienicnega dela, ki se je nanasal na prvi odgovor, iz higienskih razlogov copy/pejstam moj odgovor, ki bi sicer moral biti na vrhu teme takoj pod OPjem:

"V odgovor OPju, sem poskusil parkrat ampak ne dovolj, da bi dozivljal hiper halucinacije. Dvomim, da jih bos lahko uporabljal za zdravljenje psihoticnih motenj, prej obratno. Dobro se pouči o pricakovanih efektih, da ne bo potem kaj narobe.
Kaksne so te motnje? Verjetno bi bilo najbolje stopiti do psihiatra ali psihologa, ce so stvari resne. "

Doslednost je kul.
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

maco-maco ::

Tole se mi je dopadlo
Stay safe, educate & regulate.

Pa še podobna tema, ki jo ne prikaže halucinogene gobe in ayahuasca
Kaj?

oxyuranus ::

Bugasti slotech
Those who do not understand UNIX are condemned to reinvent it, poorly.
(hint: linux)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: oxyuranus ()

oxyuranus ::

Samo opozorilo od malo starejsih, ki smo kdaj pozrli tudi kaksen LSD (pozrl oboje, LSD 2x, gobice mogoce 3x, tega je bilo ze davno, tako da se ne spomnim). To niso party droge, na tem ne bos "cool", vsecen nasprotnemu spolu itd. Vzemite jih v gozdu, na kaksen soncen dan (v Beli Krajini se da najti psylocybinke na presenetljivih lokacijah :D), z nekom treznim in pozitivnim ob sebi in ne pricakujte, da se boste strasno zabavali. Predvsem pa ne jemljite, ce si niste sposobni dopovedati, da ste samo zastrupljeni in mozgan "dogaja" po svoje. Dokler ti je to jasno, ni z psihadeliki nobenega problema, po tem, se pa zacnejo tezave. Ce imas psihicno motnjo ze po "defaultu" se ne zajebavati s tem, ce se trezen se nisi sposoben scoolirat, se bos ob halucinacijah se toliko manj. Res, RES odsvetujem vecini labilne milenijske populacije, ste prevec pomehkuzeni za to, ne vzeti za izziv, bi si lahko predstavljal, da se komu nepopravljivo utrga (pa ne bo niti vedel).
Those who do not understand UNIX are condemned to reinvent it, poorly.
(hint: linux)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: oxyuranus ()

Phantomeye ::

oxyuranus je izjavil:

Samo opozorilo od malo starejsih, ki smo kdaj pozrli tudi kaksen LSD (pozrl oboje, LSD 2x, gobice mogoce 3x, tega je bilo ze davno, tako da se ne spomnim). To niso party droge, na tem ne bos "cool", vsecen nasprotnemu spolu itd. Vzemite jih v gozdu, na kaksen soncen dan (v Beli Krajini se da najti psylocybinke na presenetljivih lokacijah :D), z nekom treznim in pozitivnim ob sebi in ne pricakujte, da se boste strasno zabavali. Predvsem pa ne jemljite, ce si niste sposobni dopovedati, da ste samo zastrupljeni in mozgan "dogaja" po svoje. Dokler ti je to jasno, ni z psihadeliki nobenega problema, po tem, se pa zacnejo tezave. Ce imas psihicno motnjo ze po "defaultu" se ne zajebavati s tem, ce se trezen se nisi sposoben scoolirat, se bos ob halucinacijah se toliko manj. Res, RES odsvetujem vecini labilne milenijske populacije, ste prevec pomehkuzeni za to, ne vzeti za izziv, bi si lahko predstavljal, da se komu nepopravljivo utrga (pa ne bo niti vedel).


ammm ... milenijci so stari med 24 in 40 let. Kar je mlajše je generacija Z.

jype ::

oxyuranus je izjavil:

milenijske populacije
Milenijci plačujejo za to, da mi nismo naredili revolucije, ko bi jo morali, ti in baby boomerji se pa norčujete iz njih. Barabe ste.

BivšiUser2 ::

jype je izjavil:

oxyuranus je izjavil:

milenijske populacije
Milenijci plačujejo za to, da mi nismo naredili revolucije, ko bi jo morali, ti in baby boomerji se pa norčujete iz njih. Barabe ste.

Kera generacija si ti, tak btw?
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

vostok_1 ::

Zabluj...er...zablojena generacija.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

jype ::

BivšiUser2 je izjavil:

Kera generacija si ti, tak btw?
I exist outside time.

oxyuranus ::

jype je izjavil:

oxyuranus je izjavil:

milenijske populacije
Milenijci plačujejo za to, da mi nismo naredili revolucije, ko bi jo morali, ti in baby boomerji se pa norčujete iz njih. Barabe ste.


Eeee, kje sem se pa norceval? 8-O A te je tema zamikala, pa si kaksno musnico zveceil? ;)

jype je izjavil:

BivšiUser2 je izjavil:

Kera generacija si ti, tak btw?
I exist outside time.


QED :)) :)) :)) :)) :)) :))
Those who do not understand UNIX are condemned to reinvent it, poorly.
(hint: linux)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: oxyuranus ()

TheBlueOne ::

oxyuranus je izjavil:

Samo opozorilo od malo starejsih, ki smo kdaj pozrli tudi kaksen LSD (pozrl oboje, LSD 2x, gobice mogoce 3x, tega je bilo ze davno, tako da se ne spomnim). To niso party droge, na tem ne bos "cool", vsecen nasprotnemu spolu itd. Vzemite jih v gozdu, na kaksen soncen dan (v Beli Krajini se da najti psylocybinke na presenetljivih lokacijah :D), z nekom treznim in pozitivnim ob sebi in ne pricakujte, da se boste strasno zabavali. Predvsem pa ne jemljite, ce si niste sposobni dopovedati, da ste samo zastrupljeni in mozgan "dogaja" po svoje. Dokler ti je to jasno, ni z psihadeliki nobenega problema, po tem, se pa zacnejo tezave. Ce imas psihicno motnjo ze po "defaultu" se ne zajebavati s tem, ce se trezen se nisi sposoben scoolirat, se bos ob halucinacijah se toliko manj. Res, RES odsvetujem vecini labilne milenijske populacije, ste prevec pomehkuzeni za to, ne vzeti za izziv, bi si lahko predstavljal, da se komu nepopravljivo utrga (pa ne bo niti vedel).


Pomehkuzeni? Labilni? Povprecni milenijec je ultrahardcore v primerjavi s prejsnjimi generacijami. Mi samo, da dobimo sluzbo moramo znati tri jezike imeti vsej en faks ter dolovne izkusnje daljse kot nasa doba solanja. Od tega, kar dobimo od starejse generacije ni prav nic pametnega. Se hise se ne da obnoviti, ker je praviloma en velik toploten most, ki se je kopiral od prvega Jozeta na vasi, avti so ze davno segnili, sistem propada drugic, se domov starostnikov si niste znali postimati za vaso lastno korist in jih bomo verjetno morali mi, ker smo prelabilni da bi bili kruti. Poskusite danasnjo marihuana, morda kaksen XTC, kjer dejte raje polovicko in mi verjetmite, da ste premehkuzni za celega. ;)

Machete ::

Se pa prvezval niso, pa trezni tud niso vozil. Pa čiki in sifilis jih niso ubijal.. :D
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

jype ::

Machete je izjavil:

Pa čiki in sifilis jih niso ubijal.. :D
Ne vem, če so milenijci tisti, ki jih pobija pljučni rak. Ravno stari prdci so najbolj na udaru.

Da tega sploh ne omenjam, da ste sistem, ki vam je dal vse in ničesar pobral, predelali v takšnega, ki milenijcem vse pobere, da pa ničesar.

Machete je izjavil:

Se pa prvezval niso, pa trezni tud niso vozil.
Pomrl jih je pa ene 10x več.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Machete ::

Vsi so pomrli, če ne pa še bodo. Stavim 1 btc.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

jype ::

Machete je izjavil:

Vsi so pomrli, če ne pa še bodo. Stavim 1 btc.
Sprejmem stavo. Henrietta Lacks ne bo nikoli umrla.

poweroff ::

Henrietta je trenutno v "trajnem vegetativnem stanju". Ireverzibilno.
sudo poweroff
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

halucinogene gobe in ayahuasca (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11620825 (757) Horas
»

Legalnost "norih" (psilocybe) gob (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
559866 (7579) Bob Rock
»

Kdo pozna te gobe? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7223832 (16501) Nagi Bator
»

Halucinogene gobe (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7732577 (15549) Phantomeye
»

Halucinogene droge (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6915203 (13291) gendale

Več podobnih tem