» »

Ko so pelti že popularni...

Ko so pelti že popularni...

TESKAn ::

Koliko forumašev vas je že imelo/imate procesor hlajen z peltom + vodno? Mislim tako, da je delala zadeva lepo v kišti ves čas, ne le eno popoldne za testiranje.
Jaz sem že eden tak:). Še kdo?
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Jebiveter ::

Jest sm mel plet + vodno v kisti cele 4 mesece (ok, malo manj)! In to na C500. Nisem pa upal prevec navit (prek 700MHz) ker nisem vedel temperature procesorja (BX Master ni podpirala branja z notranje diode).
Je pa lepo lavfalo, sicer sem imel na zacetku resne probleme z kondenzacijo a sem jo uspesno odpravil z PlastiDip-op. :D

Ce koga zanima kako je zgledalo TUKAJ!:D >:D

Ko sm presaltal na AMD pa sem stvar opustil. Ko bo prisel cas (in denar) se bom pa lotu zgradi se vodno za mojega athloncka :D
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

Sergio ::

Tudi jaz sem imel cele 4 mesce pelt-cooled 550 @ 913 MHz, -1 C idle, 14 C full load ;)
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

morphling1 ::

Nekaj mesecev sem imel celerona slot1 300A hlajenega s 50W peltom in ogromnimi alu rebri :) Kasneje sem eksperimentiral še s 120W peltom ter vodnim na Amd duronu in thunderbirdu, laufal nekaj časa non stop, potem pa ugotovil, da mi zadeva enostavno preveč greje sobo (iz radiatorja je pihal na otip topel zrak) da bi bilo počutje v njej med poletnimi meseci ugodno in sem vse skupaj prodal :)
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

OwcA ::

Leto in pol P3500E@920 hlajen s 80 W peltom in Swiftechovim vodnim blokom MCW2000.
Sedaj pa razmišljam o hlajenju SPPja (250 MHz FSB zveni zelo mikavno :D).
Otroška radovednost - gonilo napredka.

morphling1 ::

Hehe, zveni zveni. Jaz pa gruntam kako bi najlepše izvedel pritrditev vodnega bloka na obstoječe hakeljce Asuske p4p800. Blok bo pelt ready, tudi jaz ciljam na 300++ :D , samo upam da me proc ne bo oviral
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

Sergio ::

Ampak sem pa ugotovil, da bi dodatnih 80 W, ki bi hladilo SPP, bilo enostavno preveč. Soba se že tako greje, da bi, brez heca, potrebova klima napravo. Je pa res, da se sliši mikavno. Zelo. Preveč ;)

Jaz trenutno ciljam na ugodno brezventilatorsko (beri:vodno ;)) hlajenje GPUja. Bi pa rad tak dizajn, ki bi bil aplikativen na več modelih grafičnih kartic, ker le-te menjam dokaj pogosto. Trd oreh...
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

peltier element

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
352274 (1890) Eru
»

vodno hlajenje (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
646338 (5075) LordWorm
»

Priklop peltierja

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
272205 (1896) TESKAn
»

Pelti (ja še enkrat)

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
10976 (824) exe
»

Kako hladiti vodo?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
223398 (2768) TESKAn

Več podobnih tem