» »

Pelti (ja še enkrat)

Pelti (ja še enkrat)

exe ::

ockay, zdej ko mi je morph zrihtu voltmod za mojo GeSilo 3 bo treba mal spremenit hlajanje, odloču sm se že za cca 60-100W pelt (ki ga mimogrede kupujem) ki pa bi bil zračno hlajen. tak to so bla zdej dejstva, zdej pa še vprašanja:

1. Ka kdo ve kolk W odda GF3Ti200 in pa 8 čipov po 16 mb DDR (navito do onemoglosti)?

2. Ka mislte ha bi HS od Titana TTC-D5TB z mojim homemade 0:) ventom (zdej doseže 16k RPM in 127 cfm>:D) hladil vse skup (gpu+rami+pelt)?

p.s.: vmes je še baseplate 3/16 "

tnx+lp SancoS
Both Nietzche and God are dead.

TESKAn ::

Hm, daš gor 100W pelt in že imaš 100W toplote za odvest. Jaz pravim, da tega + toplota GPUja ne boš tako zlahka spravil stran z zračnim. Resno, če hočeš kake nizke temperature od pelta, potem moreš naredit vodno. Čene ti bo pa pelt bol ogreval zadevo kot hladil...
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

morphling1 ::

Tako nekako Pelt pa zrak gresta skupaj recimo do 80W pelt ter kak bakren swiftech model zračnega hladilnika kakšni manjši hladilniki po možnosti iz aluminija ne bodo ravno dobra kombinacija.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

Matek ::

SancoS, kaki vent te to maš?
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

exe ::

homemade, bl podobn impelerju za pogon RV modelčkov kot pa ventilatorju :D ampak SEKA STARI >:D

sam zdej pa drug problem: nimam placa za vodno, ker moj midi tower je že zdej zlo natlačen (no mogoč kak mini killer pa mini pumpa pa seveda mini rezervoar bi mogoč šlo :|)

lp SancoS
Both Nietzche and God are dead.

McHusch ::

Sancos: Nared si uslugo pa si prvo kupu en orenk Big Tower. Ker s tistim tvojim Mini Towerjem boš tud bolj težko naredu dober kakšno dobro hlajenje.

Big Tower is way to go :D

exe ::

ka kdo prodaja:D?

big tower namreč
Both Nietzche and God are dead.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: exe ()

morphling1 ::

Ma vodno se da spravit kamor koli tudi v mini tower če je treba. Črpalka je majhna, radiator se da najti manjši to je pa vse, rezervoar ni nujen cevi se da pa lepo speljat. Čeprav bo big tower dosti lažji za modificiranje.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

exe ::

no te kište se bom nerad znebil, zarad vseh modov

mislu sm pa še neki druga, doma mam ene par starih AT kišt pa bi naredu takle: ta obstoječa kišta bi bla na vrh, sam tiste nebodigatreba stvari (napajalc, HDD1, HDD2) ter pa komplet vodno hlajenje (razen bloka) bi dal pa v drugo kišto, ki bi bla spodaj. pol bi pa sam zvrtu lukne za cevi in kable iz prve v drugo kišto in voila.

kaki komentarji?
Both Nietzche and God are dead.

morphling1 ::

Kaj pa Lan Party in prenosljivost kište :D
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

exe ::

sej bi jih skupi zašvasu>:D pa dal eno plexi stranico za obe skup (pa peciklčke za lažje prevažanje in pa seveda kako XXX slikico - naprimer sliko jedra Athlona XP v prerezu:D:D:D)

lp SancoS
Both Nietzche and God are dead.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hladilnik

Oddelek: Kaj kupiti
11866 (696) seawolf
»

Reflektivna folija

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
111450 (1274) Zoidberg
»

Hlajenje diska v racku in graficne

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
9903 (794) Sodom
»

Delta Fans: Dual in Triple Blade!

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
161045 (806) exe
»

doma narejeni avto mp3 player

Oddelek: Strojna oprema
161609 (1177) SkIDiver

Več podobnih tem