» »

binance in yahoo

binance in yahoo

univerza ::

zanima me če je kdo že imel problem ko je želel izvesti withdrawal na binance, le te pa naj bi poslale conformation mail za transakcijo, le ta pa na žalost ne pride na moj mail, katerega imam na yahoo....to sem že predelal
https://support.binance.com/hc/en-us/ar...
in nič ne pomaga :(

Machete ::

Naredi si nov mail nekje drugje kot na yahoo. Naredi na Binance nov acc. s tem mailom in si med računi prepošlji sredstva, ter provaj z drugega računa. Pomoje najboljša varianta, če si vse ostale finte izkoristil. Pa prever, ker borze imajo ponavadi poseben ukaz za pošiljanje med računi (ponavadi 'transfer'), ker ni potrebno dejansko pošiljanje tipa: withdrawal (star acc, address) / deposit (nov acc. address).
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

univerza ::

če se bo še kdo soočil s to težavo:
kljub temu, da sem naredil vse v skladu z navodil binance(torej nastavil filtre), ti binance še vedno pošiljajo email conformation za withdrawl v spam, torej vedno preveri tudi tja...

Machete ::

Jezus K. Saj to je prvo kamor pogledaš.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

univerza ::

imaš prav, my bad, nevem iz kakega razloga yahoo NE označuje, da bi bil kakršnikoli email notri, dokler dejansko ne klikneš na spam in vidiš da imaš maile notri....jebiga vsak dan se učiš


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bitstamp nakazilo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
12841678 (8844) buttcrack
»

Buzzex (BZX) menjalnica

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
253815 (2010) Mato989
»

Vdor v Binance hekerje obogatil za 7000 bitcoinov

Oddelek: Novice / Kriptovalute
309940 (7399) Machete
»

Začetek s Kriptovalutami po Korakih - prijava, nakazilo EUR, prenakazilo kovancev (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
14857247 (44361) PrihajaNodi
»

osnove trgovanja z cryptovalutami

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
3710051 (7723) krefi

Več podobnih tem