» »

Vortex Cloud Gaming

Vortex Cloud Gaming

matobeli ::

What is Vortex?
Vortex is a multi-platform cloud gaming service. Think of Netflix, but for games. Basically, a library of PC games that you can play on almost any kind of internet-connected device.


VORTEX.gg

Cena: 9.99$/mesec/100h

Sem vzel sedaj prvi mesec in imam za seboj kakšnih 10h igranja Fallout 4 (Far Harbour DLC). Vse skupaj špilam na dve leti starem prenosniku z i3, 8gb rama, SSDjem in integrirano HD520 grafično, 5G AC wireless z 100/10 optiko.

Kvaliteta je dobra-ish. Dobra za nekoga ki bi rad preigral par naslovo pa se mu ne splača dat 500€+ za gaming kišto z 1050ti, ker itak ve da ima na voljo par ur tedensko. Ni maxout, ampak popolnoma igralno. Resolucija je pomojem 1080p, detajli so verjetno nekje na 3/4, z AMD R9 280x grafiko mi je delovalo slabše. Vsake toliko časa se lahko malo zatakne, mogoče je to povezano z bufferjem. Po nekaj urah igranja se lahko zgodi da začne konkretno štekati. Ne vem ali je to "fair use policy" ali pa so takrat polni serverji.

Deluje na principu VM oziroma remote desktop do njihove mašine. Vse je zelo lično zapakirano z njihovo aplikacijo in poteka gladko. Ker sem imel še savegame F4 iz stare mašine mi je preko steama avtomatsko zaznalo ves napredek ki sem ga imel (drugi run), kar je pomenilo da mi ni bilo več treba skozi začetne muke ampak sem se lahko kar odpravil na DLCje, ki jih še nisem preigral.

Zaenkrat sem navdušen da lahko za dobrih 8€ mesečno spet malo nažigam.

Še kdo uporablja?

next3steps ::

Sem eksperimentiral z raznimi, a se ni izšlo zaradi prevelikih latenc, ker nimam optike. Kakšnega pol tera prenosa v LTEju je pa pri nas skoraj nemogoče dobiti.

Alien123 ::

Sem človek načela fps pred grafiko oz biločem.. drugače pa za non gamerje je dobra ideja


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Shadow - gaming grade oblačni PC, ki deluje

Oddelek: Strojna oprema
393756 (879) Osprey
»

Life Is Strange (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
17228658 (6994) Izi
»

Nabava novega PC-ja (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
567498 (6390) Steinkauz
»

"Gaming" računalnik! - 500€ (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8516669 (14946) amagr
»

Katero zvočno kartico

Oddelek: Kaj kupiti
161858 (1577) whatson

Več podobnih tem