» »

Once Upon a Time In Hollywood (Tarantino )

Once Upon a Time In Hollywood (Tarantino )

1 2 3
4
»

Vazelin ::

Damn, Tarantinu je spet uspelo posnet tisto resnično gledljivo zadevo. Genij. Resda svoj pristop ne nadgrajuje (kar mu tule nekdo očita), morda celo stagnira, ampak fuck off ko pa je osnova tako dobra, da bi komot pogledal še 10 filmov na podoben način. Enostavno mu domišljija dela 100 na uro, da lahko še iz Nodija v Romuniji posname 2 urni dramaturški spektakel :P

Tarantino ima edino težavo v tem, da vsak njegov izdelek vsi primerjajo z njegovim najboljšim delom Pulp Fiction, ki ga je posnel že precej zgodaj v karieri.

Jutri si pa po dolgem času ogledam Rosemary baby, me je triggeral film ;)
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Vitez ::

Končno pogledal. Čisto dobra gledljiva zadeva. Film jemljem kot karikaturo realnosti tistega obdobja.

Vazelin ::

Sodeč po opisih film dokaj razdvaja. Enim je super zadeva, drugim je precej dolgočasen.
Kot sem že napisal bi nekatere scene res lahko skrajšal in ne bi izgubil skoraj nič na sporočilnosti.
Ampak meni je kot celota zelo zelo dobra in si ga najverjetneje ta ali drug teden ogledam še enkrat.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

oo7 ::

Drawing Leonardo DiCaprio | drawholic

Berserker ::

Pogledal zadevo. Vsekakor mešani občutki, igra je dobra, ampak kot celoten film je daleč vzadaj za klasikami prejšnih let.

Recimo pričakoval sem na koncu v stilu Tarantina, trago-komičen uboj Sharon Tate, namesto tega pa smo dobili nekaj drugega.

2dark ::

Berserker je izjavil:

Pogledal zadevo. Vsekakor mešani občutki, igra je dobra, ampak kot celoten film je daleč vzadaj za klasikami prejšnih let.

Recimo pričakoval sem na koncu v stilu Tarantina, trago-komičen uboj Sharon Tate, namesto tega pa smo dobili nekaj drugega.



Igra ne more biti nikoli slaba, če imaš v flimu Brad Pitta in leota. Dejansko bi morala biti zgodba povsem drugačna. Brad in leo bi morala biti policaja v 60-ih, ki bi se drogirala, pretepala ljudi, streljala, fukala kurbe, terorizirala črnce tako kot je bilo v 60-ih.. na koncu rešita Sharon tate in ustrelita Masona in njegovo toplo. To bi bil film.

predi ::

Tolikokrat me pa še v dveh urah niso žejnega peljali čez reko. Ne morem sicer reči, da celotna izkušnja ni bila doživetje, vendar tega doma na kavču skoraj zagotovo ne bi pogledal do konca. 6.9/10, predvsem zaradi glasbe, igralske zasedbe, psa in pasjih konzerv. Če bi filmu odvzeli zveneča imena, se ne bi nihče pretirano ubadal z njim.

oo7 ::

Once Upon a Time in Hollywood filma zaenkrat ne bodo predvajali na Kitajskem.

Sources tell The Hollywood Reporter that Bruce Lee's daughter made a direct appeal to China's National Film Administration for changes to her father's controversial portrayal in the film. Now, the movie's China backer Bona Film Group is said to be frantically working with Tarantino on a new cut to salvage the release.

oo7 ::

Quentin Tarantino says he won't recut 'Once Upon A Time In Hollywood' for China

Tarantino se ne pusti.

oo7 ::

Ameriški kinematografi so začeli prikazovati razširjeno različico zadnjega filma Quentina Tarantina Bilo je nekoč v Hollywoodu. Nova različica filma vsebuje štiri dodatne prizore in je daljša za deset minut.

https://www.24ur.com/popin/film_tv/tara...

2dark ::

oo7 je izjavil:

Ameriški kinematografi so začeli prikazovati razširjeno različico zadnjega filma Quentina Tarantina Bilo je nekoč v Hollywoodu. Nova različica filma vsebuje štiri dodatne prizore in je daljša za deset minut.

https://www.24ur.com/popin/film_tv/tara...



Še več dolgočasnosti. že tako je film negledljiv.

Vazelin ::

Meni je film zakon kot je. Vibe 60ih, zanimivi dialogi, dober crew (ajde, lahko bi bil Medsen notri več kot 5 sekund), fenomenalen soundtrack, ki se noro sklada s scenami, eksploziven konec in meni osebno hud zaključek filma. Mi je minilo zelo hitro. Ni sicer najboljši Tarantinov movie, mi je bil pa všeč. SIcer pa movie deli, enim hud drugim dolgčas. Jaz sem med prvimi.
Tudi navezava na Inglorius Basterds notri...
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

meho7 ::

Itunes rip je ze na pasnikih

c3p0 ::

To pa gre danes na platno.

oo7 ::

Sem pogledal kar dober film. Najboljš je Brat Pitt vs hipiji :))

Drugače pa še vedno najboljši film od Tarantina mi je film Neslavne barabe.

Vazelin ::

Brad Pitt in hipiji je huda scena, da.:)

Inglorius Basterds je res masterpiece. Ima nekaj najboljših prizorov iz Tarantinov filmov (scena v kantini, potem kako Landa trolla tiste tri "italjane" pred premiero in seveda sam uvod v film).

in btw. Inglorius Basterds in Once upon... sta povezana
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

oo7 ::

Vazelin je izjavil:



in btw. Inglorius Basterds in Once upon... sta povezana


Ja sem videl :)

bluefish ::

Vizualno, glasba, zasedba in delno dialogi OK, zgodba pa bolj ko ne neobstoječa. Je gledljiv, ampak film tipa glej in pozabi.

judoka ::

Preprican sem da ce bi bil tole film od xy reziserja ne bi zdrzal do konca, tako pa...hitro mine. Meni osebni najslabsi film (zgodba je meh) od njega ampak se vedno
za pogledat.

zuzelka ::

Še en film Holiwuda, ki poveličuje, opravičuje, opeva... Holiwudske poedfile.

Quentin Tarantino Defends Polanski in Resurfaced Interview: 13-Year-Old Girl 'Wanted to Have It'

Outcast ::

Ne gledam mnogo filmov; tud nisem pričakoval kaj razen tipičnega Tarantinovega filma ampak mi je bil všeč!
Pitt gor al pa dol, tip zna igrat, tista LSD cigaret scena z hipiji je bla fenomenalna:))

WallSreet ::

Končno pogledal. Po mojem mnenju soliden film, sicer sem pričakoval več vendar je minil zelo hitro. Sicer nisem prebral še nobenega komentarja v tej temi (bom kasneje) prav tako nisem bral nobenih review-jev zato me zanima ali se je Tarantino namenoma odločil za drugačen zaključek? Ker v resnici je bila zgodba seveda popolnoma drugačna in so v tisti hiši umrli prav vsi. Za nas gledalce je bil to perfekten zaključek filma in sem sredi filma nekako sumil, da ni pogojev da bo nekdo pokončal Brad Pitta in Di Capria (preveč zajebana karakterja). To je zaključek ki si ga je želel vsak v resničnem življenju, kajti tisti dogodek ko je Manson poslal svoje hippije v tisto hišo, vemo kako se je vse skupaj končalo. Točno takšen zaključek sem si želel in nekje na sredini filma sem sklepal da se bo to tudi zgodilo. Kako sem bil vesel ko je Brad Pitt napokal tistega hippija in mu potem rekel da naj mu gumo zamena haha car :)), pravilno! Is everybody okay? Well, the fucking hippies aren't, that's for goddamn sure.

Di Caprio pa kot vedno odlično.

Now, my buddy and his dog killed two of them, and then...Well, shit. I-I torched the last one. "Torched"? Yeah. I burnt her ass to a crisp. How'd you do that? Well, believe it or not, I... I got a flamethrower in my toolshed.
Hahaha :)):)) ;((

Drugače pa tista scena ko so Hippiji v avtu in reakcija tiste ženska (sadie) ko model prav "You two ready to kill some piggies?" in ta ženska začne oponašat piggija. Sick bitch! (dobro je odigrala) Ni čudno da je Brad Pitt pometal z njo po stanovanju LOL ;((

Drugače pa odlična atmosfera in Cinematografija. Los Angeles, Hollywood, Kalifornia in sunset, brez pripomb. Tista zgodba o Easy Breezyu je bila dobra. Aja pa tista tamala je dobro dvigovala živce Di Capriu.

I don't like names like "pumpkin puss," but since you're upset, we'll talk about that some other time :D

@M-Power Morem priznati da je bila Margot Robbie v tem filmu res bomba 8-) Kljub temu moja trditev da ne seže Halle Berry do kolen še vedno drži!

Soliden film s pozitivnim koncem. Meni je bil všeč kljub temu da sem pričakoval več.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: WallSreet ()

Ganon ::

WallSreet je izjavil:

zato me zanima ali se je Tarantino namenoma odločil za drugačen zaključek?


Resno? Film je parodija.

WallSreet ::

Ganon je izjavil:

WallSreet je izjavil:

zato me zanima ali se je Tarantino namenoma odločil za drugačen zaključek?


Resno? Film je parodija.


Well, ko sem prvič pogledal trailer sem pričakoval pravi zaključek glede nato da so neprestano omenjali Mansona in da se zgodba vrti okoli hippijev in Sharon Tate. Ponovno nisem bral nobenih reviewjev in mnenj tako da nimam pojma kaj je bil cilj Tarantina. Zato sem tudi zapisal da sem potem na sredini filma pričakoval drugačen zaključek. Imaš pa prav. Kakorkoli meni je bil zaključek odličen in po mojem mnenju prava odločitev Tarantina.

Vazelin ::

Meni je kul chill zaključek, ko gre DiCaprio malo na chat k Sharon Tate in ostali družbi. Tak u easy konec. Perfect zaključek filma, čeprav sem mislil, da tisto še ni bila zadnja scena.

Nestrpno čakam nov Tarantinov projekt. Verjetno drugo leto bo že kaj oznanjeno.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Linko ::

WallSreet je izjavil:

Končno pogledal. Po mojem mnenju soliden film, sicer sem pričakoval več vendar je minil zelo hitro. Sicer nisem prebral še nobenega komentarja v tej temi (bom kasneje) prav tako nisem bral nobenih review-jev zato me zanima ali se je Tarantino namenoma odločil za drugačen zaključek? Ker v resnici je bila zgodba seveda popolnoma drugačna in so v tisti hiši umrli prav vsi. Za nas gledalce je bil to perfekten zaključek filma in sem sredi filma nekako sumil, da ni pogojev da bo nekdo pokončal Brad Pitta in Di Capria (preveč zajebana karakterja). To je zaključek ki si ga je želel vsak v resničnem življenju, kajti tisti dogodek ko je Manson poslal svoje hippije v tisto hišo, vemo kako se je vse skupaj končalo. Točno takšen zaključek sem si želel in nekje na sredini filma sem sklepal da se bo to tudi zgodilo. Kako sem bil vesel ko je Brad Pitt napokal tistega hippija in mu potem rekel da naj mu gumo zamena haha car :)), pravilno! Is everybody okay? Well, the fucking hippies aren't, that's for goddamn sure.

Di Caprio pa kot vedno odlično.

Now, my buddy and his dog killed two of them, and then...Well, shit. I-I torched the last one. "Torched"? Yeah. I burnt her ass to a crisp. How'd you do that? Well, believe it or not, I... I got a flamethrower in my toolshed.
Hahaha :)):)) ;((

Drugače pa tista scena ko so Hippiji v avtu in reakcija tiste ženska (sadie) ko model prav "You two ready to kill some piggies?" in ta ženska začne oponašat piggija. Sick bitch! (dobro je odigrala) Ni čudno da je Brad Pitt pometal z njo po stanovanju LOL ;((

Drugače pa odlična atmosfera in Cinematografija. Los Angeles, Hollywood, Kalifornia in sunset, brez pripomb. Tista zgodba o Easy Breezyu je bila dobra. Aja pa tista tamala je dobro dvigovala živce Di Capriu.

I don't like names like "pumpkin puss," but since you're upset, we'll talk about that some other time :D

@M-Power Morem priznati da je bila Margot Robbie v tem filmu res bomba 8-) Kljub temu moja trditev da ne seže Halle Berry do kolen še vedno drži!

Soliden film s pozitivnim koncem. Meni je bil všeč kljub temu da sem pričakoval več.


HB? Ma nemoj... Še vedno imam travme od njenega filma cat women

WallSreet ::

WallSreet je izjavil:



HB? Ma nemoj... Še vedno imam travme od njenega filma cat women


Da HB
https://slo-tech.com/forum/t718867/p634...

Stran 2 v tej temi. Scroll down.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: WallSreet ()

Nikec3 ::

WallSreet je izjavil:

Ganon je izjavil:

WallSreet je izjavil:

zato me zanima ali se je Tarantino namenoma odločil za drugačen zaključek?


Resno? Film je parodija.


Well, ko sem prvič pogledal trailer sem pričakoval pravi zaključek glede nato da so neprestano omenjali Mansona in da se zgodba vrti okoli hippijev in Sharon Tate. Ponovno nisem bral nobenih reviewjev in mnenj tako da nimam pojma kaj je bil cilj Tarantina. Zato sem tudi zapisal da sem potem na sredini filma pričakoval drugačen zaključek. Imaš pa prav. Kakorkoli meni je bil zaključek odličen in po mojem mnenju prava odločitev Tarantina.

Gre za zelo podobno zadevo kot Inglorious Basters v smislu "kaj bi bilo če bi bilo ala Tarantino way". Ker sem pogledal vse Tarantinove filme sem pričakoval tak zaključek, tako da iz tega vidika to zame ni bilo presenečenje.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Ganon ::

WallSreet je izjavil:

Ganon je izjavil:

WallSreet je izjavil:

zato me zanima ali se je Tarantino namenoma odločil za drugačen zaključek?


Resno? Film je parodija.


Well, ko sem prvič pogledal trailer sem pričakoval pravi zaključek glede nato da so neprestano omenjali Mansona in da se zgodba vrti okoli hippijev in Sharon Tate. Ponovno nisem bral nobenih reviewjev in mnenj tako da nimam pojma kaj je bil cilj Tarantina. Zato sem tudi zapisal da sem potem na sredini filma pričakoval drugačen zaključek. Imaš pa prav. Kakorkoli meni je bil zaključek odličen in po mojem mnenju prava odločitev Tarantina.


Od Tarantina ni pričakovati, da bo posnel dolgočasen film po resničnih dogodkih, on bo zgodbo vedno izdatno začinil. Humornih vložkov je bilo v filmu precej, samo spomni se pretepa Cliffa in Leeja.

oo7 ::

Quentin Tarantino Says You'll Probably See that 4-Hour 'Once Upon a Time.

ripmork ::

oo7 je izjavil:

Quentin Tarantino Says You'll Probably See that 4-Hour 'Once Upon a Time.

How about no :D

Film je ok (predvsem scene & fotografija, pričakovano dobro odigrano, konec ima zanimiv, čeprav predvidljiv twist),... Overall pa nič posebnega. Predvsem je pa res dolg.

starboi ::

Kar je seveda laž in zavajanje ... film je fenomenalen v vseh pogledih. Komaj čakam na tarantinov 4urni edit.

ripmork ::

starboi je izjavil:

Kar je seveda laž in zavajanje ... film je fenomenalen v vseh pogledih. Komaj čakam na tarantinov 4urni edit.

Laž in zavajanje - ker nam pač ni vsem film vrhunski? Pa še kaj.
Seen better from Tarantino.

Ganon ::

Saj te nihče ne sili, da si ogledaš štiriurno različico. Jaz si jo bom z največjim veseljem.

Horas ::

jaz tudi komaj čakam da vidim ka so ven zrezali

oo7 ::

V roku 1 leta naj bi dobili štiriurno različico.

IL_DIAVOLO ::

So mi bili vsi zadnji filmi Tarantina zelo vsec, ampak tole pa mi res ne potegne.

oo7 ::

Golden Globe

The big winner of the night was Once Upon a Time in Hollywood, which won three awards in total including Best Screenplay for Quentin Tarantino, Best Supporting Actor for Brad Pitt, and Best Motion Picture - Comedy or Musical.

Vazelin ::

Ja, verjetno je letos leto Tarantinota na Oskarjih:D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

D3m ::

Včeraj pogledal.

Dober film. Konec je bil izjemno humorističen. :)

Crispy hippie.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

IL_DIAVOLO ::

oo7 je izjavil:

Golden Globe

The big winner of the night was Once Upon a Time in Hollywood, which won three awards in total including Best Screenplay for Quentin Tarantino, Best Supporting Actor for Brad Pitt, and Best Motion Picture - Comedy or Musical.


Torej nic, kar bi prepričalo povprečnega gledalca.

slotech5 ::

in veliko kar prepriča nadpovprečnega gledalca in ljubitelje filmov ;)

oo7 ::

Tarantino bo posnel še TV serijo

Quentin Tarantino Will Write and Direct Once Upon a Time in Hollywood Spin-Off TV Series Bounty Law

https://www.ign.com/articles/quentin-ta...

oo7 ::

ONCE UPON A TIME IN HOLLYWOOD - A Love Letter To Making Movies

1 2 3
4
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najboljši filmi/pregled filmov ob koncu leta(2019-) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
11017098 (11253) WallSreet
»

Oscars 2020 [Nominations Out Now]

Oddelek: Sedem umetnosti
313969 (2673) oo7
»

Star Trek (Tarantino)

Oddelek: Sedem umetnosti
163326 (1712) Gregor P
»

Django Unchained (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5310890 (8666) Samurai
»

Lestvica najboljših 10 režiserjev

Oddelek: Sedem umetnosti
274070 (3334) Evil mind

Več podobnih tem