» »

Inspire 5.1 5300 ali Logitech Z-640 ?

Inspire 5.1 5300 ali Logitech Z-640 ?

monster-x ::

Kot verjetno veste sem pred kratkim spraševal glede nakupu kvalitetnih slušalk. To idejo sem opustil in se odločil raje, da ta denar namenim kvalitetnemu 5.1 ozvočenju. V igro sem "vrgel" Creative in Logitech. Od vsakega en izdelek: Inspire 5.1 5300 (Creative) in Z-640 (Logitech). Ceni sta približno isti. Zanima pa me, kateri od teh dveh izdelkov je boljši nakup? Če ve kdo za kako boljšo alternativo kar na dan z njo.:))

Mnenja & komentarji
There comes a point when a dream becomes reality and reality becomes a dream.

Bug ::

Pozdravljen.

Oba modela sta dobra v svojem razredu , vendar daje Inspire bolj topel zvok, bolj ugoden cloveskemu usesu pa se pozicioniranje zvoka v prostoru in splosna prostornost je zelo dobra.
Logitech daje po mojem (subjektivnem) mnenju metalen zvok...

Ce pa se hoces enega tekmeca v tem razredu poskusaj z Terratec Subsession Homearena 5.1
Ti imajo prav tako topel zvok, vendar pa rahlo pesajo pri EAX-u in pozicioniranju zvoka pri DVD-ju.

Lp,
Bug

monster-x ::

Živjo,

med dolgočasenjem na dopustu sem bral samo en test Z-640 ozvočenja v eni od slovenskih računalniških revij. Kot pravijo so Logitechovi zvočniki močnejši in baje tudi boljši od Inspire 5300. Ravno to me je sedaj zmedlo. Inspire sem preizkusil pri frendu pa so za normalno računalniško sobo več kot preveč. Ma kdo še kako idejo?:)
There comes a point when a dream becomes reality and reality becomes a dream.

dunker ::

Kaj pa Genius Surround SW 5.1 Home Theater (lesena verzija)?
Kako se obnesejo, kakšna je kvaliteta zvoka v primerjavi z Inspire 5300 in Z-640?

root ::

Jaz sem mel inspire 5300 pa so mi po ene 3 mescah crkli kar tak čez noč. Tako da creativovih zvočnikov ne kupim več čeprav sem dobo denar nazaj :). Moj nasledni nakup bodo vrjetno Genius-ovi zvočniki za 30 čukov. Baje je zelo dober zvok pa še v lepem "lesenem" ohišju so.

nodes ::

Če se prav spomnim je v zadnjem Vidi-ju pisalo da je edini konkurent 680, Creative Megaworks 550, ki naj bi nudil za nijanso boljši zvok.

Arkadij ::

Jaz sem danes kupil Geniusove zvočnike (SW 5.1 Home theater) pa se mi zdijo ful v redu. Močni so še preveč (skor šipe popokale:)), zvok je lep, so leseni pa še daljinca majo za upravljat.

dunker ::

Koliko si dal zanje?

nodes ::

Altec Lansing 251, naj ne bi s svojo ceno imel konkurence, mogoče. 8-O

Rabu bi jih za enga frenda, mogoče kdo ve, kje jih prodajajo v slo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nodes ()

Arkadij ::

Za zvočnike sem dal slabih 32k.

dunker ::

Kje si si jih omislil?

Arkadij ::

V bofu sem jih kupil, v mlacomu jih pa niso mel na zalogi.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katere zvočnike

Oddelek: Kaj kupiti
472287 (1584) boštjan
»

kateri 5.1 zvočni sistem

Oddelek: Kaj kupiti
232277 (1605) jest10
»

A se splaca kupit Logitech Z-640 sistem zvocnikov

Oddelek: Zvok in slika
91271 (1124) Deadly
»

Katere zvočnike?

Oddelek: Kaj kupiti
141413 (1118) cash1970
»

5.1 sistem zvočnikov

Oddelek: Kaj kupiti
332691 (2001) partysound

Več podobnih tem