» »

Kako dati nov avto v GTA-VC

Kako dati nov avto v GTA-VC

TICKO ::

za kaj gre?
Torej rad bi imel nekaj novih vozil pri gta vice city ker sem se starih ze precej naveličal!0:)
problem je v tem da moras imeti img tool in ko sem ga dobil sem odprl gta3.img in ko sem hotel zamenjati avto oziroma datoteko s koncnico .dff mi je napisalo "File is too big to replace" :( ! ko sem hotel zbrisati datoteko mi je napisalo "Dir file error! It might in use..exiting.." ;(( isto mi je naredilo z datotekami s koncnico .txd! ce ima kd s tem izkusnje naj prosim pomaga!

hvala za odgovore!!!

OmegaBlue ::

Raje odskaklaj na gtavicemods in tam snami avtomobile. Stran uporablja VCM Manager, ki ti sname avto in samo klikneš install in avto je že v igri. Torej brez komplikacij in enostavno. Img Tool je pa že advanced orodje in se ne igraj z njim.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

freejack ::

... če pa ga že misliš uporabit, si pa prej natančno preberi navodila, za vsak slučaj pa še naredi backupe datotek, ki jih boš spreminjal.

freejack ::

Še nekaj, osebno mislim, da majo boljše mode avtov, itd. na www.codenamevice.co.uk (ki pa trenutno, iz neznanih razlogov, ne dela)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: freejack ()

TICKO ::

hehe ko bi res blo tk! tuki na gtavicemods.com nimajo vsaj za gta vc teh avto istalerjev za gta 3 pa vem da imajo!pa niti ne mors nobenga avta dol potegnat vsaj zaenkrat ne ker napise da streznika ni mogoce najti!:|
zato pa to sprasujem!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Grand Theft Auto: San Andreas (PC) (strani: 1 2 3 427 28 29 30 )

Oddelek: Igre
1477137201 (33442) Sandi1987
»

Dodatki GTA SA

Oddelek: Igre
187931 (2329) bobi1992
»

GTA SAN ANDREAS

Oddelek: Igre
71832 (1668) pr0wiz
»

GTA:SA in novi avtomobili

Oddelek: Igre
202435 (1788) Jspren
»

Novi avti za GTA3

Oddelek: Igre
61214 (877) the_unborn

Več podobnih tem