» »

PayPal vprašanje

PayPal vprašanje

ooommm ::

Pozdravljeni.

Zanimam me kako je z uporabo PayPala. Ali lahko uporabljam PayPal brez bančne kartice? Recimo nekdo mi pošlje denar na PayPal in potem ta denar uporabljam; pošiljam dalje ali kupujem kjer je pač ta možnost.

Tilen ::

Da.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Seljak ::

Brez kartice? Kako?

Tilen ::

ooommm je izjavil:

Recimo nekdo mi pošlje denar na PayPal in potem ta denar uporabljam; pošiljam dalje ali kupujem kjer je pač ta možnost.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

St235 ::

Teoreticno bi delalo, prakticno pa brez vertifikacije racuna vec kot par placil po 10-15e ne bos mogel naredit, pri tem da je velika verjetnost da bodo racun blokiral ze pri nakazilu.

ooommm ::

Torej sploh ne morem uporabljati PayPala če se ne registriram s podatki bančne kartice? Recimo če mi starš prijatelj pošlje 200, 300, 500, evrov na PaYPal račun.. Kaj zdaj s tem denarjem? Se obračuna kakšen fee. Ali je denar direktno povezan z bančno kartico? Ali kako..

Tilen ::

Ne, ne moreš enostavno goljufati.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

shintaro ::

Tilen je izjavil:

Da.

ne.

ooommm je izjavil:

Torej sploh ne morem uporabljati PayPala če se ne registriram s podatki bančne kartice? Recimo če mi starš prijatelj pošlje 200, 300, 500, evrov na PaYPal račun.. Kaj zdaj s tem denarjem? Se obračuna kakšen fee. Ali je denar direktno povezan z bančno kartico? Ali kako..

1. dej ti prave podatke če misliš 500 dobivat. K ko te enkrat vpraša paypal za verifikacijo, bo denar šel žvižgat rakom.
Ni za hecat s paypalom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: shintaro ()

Mehmed ::

ooommm je izjavil:

Ali lahko uporabljam PayPal brez bančne kartice?


Ce mislis a lahko placujes, prejemas/posiljas denar potem ja, ni nujna za ta del. Razpolagas s sredstvi na pp, sele ko gres cez mejo pride kartica v postev.
Ce mislis a lahko naredis sam paypal racun brez nje pa bolj ne kot ja. Slej ko prej jo rabis.

shintaro ::

vzameš eno smart pay card mastercard http://www.smartpaycard.net/si/default....

za 1€ sam da je. Povežeš s pp. Rešeno. Ne rabiš ne na banko ne nkamor, samo SMS in moneta party, vsaj 10€ monete pa itak ma vsak?

ooommm ::

Sprašujem tudi zato ker imam Maestro kartico.. Nimam Visa Card ali pa Mastercard in ja "ne da se mi na banko ne vem kaj rihtat" če ne rabim. Drugače pa kar koli sem kdaj hotel z Maestro kartico preko neta...

shintaro ::

Maestro na netu riskiraš preveč. Oz. verjetno maš kak limit pa pol ni taka panika. Maestro mislim da ne dela za paypal.
Maestro in Paypal
Maestro kartice se NE da uporabiti za Paypal račun. Vedno manj držav ima možnost uporabe Maestro kartice, saj jo Paypal postopno odstranjuje iz svojega sistema.



in ti očitno ne bereš kaj piše flk... en post gor imaš link do predplačniške mastercard katero dobiš na SMS , številko kartice, datum ko zapade in CVV (security code) .. EN SMS je to. Če se ti to ne da pol ... Kaki banka! Vzami telefon pa plačaj preko sms monete mastercard predplačniško, banke in zraka ven iz svoje hiše ne boš niti povohal!

MasterTade ::

predplačniška ne bo delala

Tilen ::

Kartica ni pogoj, je pa pogoj vetrifikacija, če želiš delati z večjimi številkami. Se pravi, če ti jaz pošljem 500 EUR, morava biti oba verificirana in ne smeva biti sumljiva Paypalu. Kartica ni pogoj za uporabo Paypala, tudi za višja nakazila ni.

Skratka, če pošlješ utility bill in vse ostalo, kar zahtevajo, da se verificiraš, ne boš imel nobenih težav, če ti nek drug verificiran uporabnik pošilja denar. Seveda spet do neke določene meje.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

shintaro ::

MasterTade je izjavil:

predplačniška ne bo delala

itak da ne dela, saj sem to prebral na slo techu... A si ti iz lune padel, ker jaz imam predplačniško (mastercard in visa) že več kot 2 leti na pp in deluje od nakupa do nakazat gor iz paypala.

MasterTade ::

no jaz pa imam predplačniško mastercard od nlb in pravim da je ne registrira. Vsaj oktobra lani ne, sem moral drugače uredit

ooommm ::

Hvala za koristne informacije.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PayPal (strani: 1 2 3 473 74 75 76 )

Oddelek: Loža
3790761339 (3472) aspire2k
»

Origin - načini plačila_Navadna bančna kartica?

Oddelek: Igre
4311736 (10453) Oktan
»

PayPal help

Oddelek: Omrežja in internet
256907 (6073) rakun24
»

Android Market bo ponovno osvežen (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
5420766 (18914) CaqKa
»

prejemanje denarja na paypal

Oddelek: Loža
2213921 (12361) fosil

Več podobnih tem