» »

Dopust na hrvaški obali

Dopust na hrvaški obali

meh ::

Pozdravljeni,

Za letošnje leto smo se odločili, da ga bomo preživeli na hrvaški obali(Istra, Kvarner).
Iščemo apartma (za 4 osebe, otroka sta stara 2 in 7 let) v pritličju z zunanjim prostorom za kaminm po možnosti malo sence, da se lahko otroka igrata zunaj.
Plaža je lahko oddaljena tudi cca 1km, dodaten plus, če je primerna za otroka(prod/mivka, senca).
Po dobri uri iskanja, sem našel nekaj primernih aprtmajev (vsaj iz slik in opisa), vendar me zanimajo tudi vaši predlogi oz. izkušnje?
Torej, če ste bili kje zadovoljni in je primerno za otroke. bi prosil, če mi posredujete kontak oz. link. Lahko tudi samo kraj, kjer ste bili, ker sam sem gledal na Krku, Pagu, Cirkvenici,... vendar pa mislim, da hrvaška ob 5.835 km obale ponuja še marsikaj več.

Hvala za predloge.

koyotee ::



Na tem forumu lahko dobiš samo slotech namestitev ;)
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Invictus ::

Pojdi v Dalmacijo.

Pa ne sekiraj se preveč za otroke, njih je v redu povsod :).
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

crniangeo ::

Dalmacija, najboljše otoki, recimo otok šolta - nečujam. Brač ti ne priporočam ker je drag k žafran.
Drugače pa kakšen Krk, ima čisto ok plaže. ( pa še most je do tja )
Vse kar je na celini je za moje pojme slabse kvalitete :)
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

Zgodovina sprememb…

koyotee ::

Na rabu imaš polno peščenih plaž, kjer je po 50m voda komaj do pasu. Več je tudi takih, kjer hodiš peš 10 minut skozi gozd, ampak tam ni potem nikakršne gužve, pa tudi gostinske ponudbe ne :)

 tu je precej neobljudeno, voda čista, okolica Loparja.

tu je precej neobljudeno, voda čista, okolica Loparja.

Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: koyotee ()

Invictus ::

Seveda je vedno opcija jadranje ;).

Tudi tukaj delajo starši veliko več problemov kot otroci :)).
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

TheBlueOne ::

Istra je vec kot OK, pot v Dalmacijo je dolga...

Sicer verjetno poznas, ampak jaz ti predlagam, da najdes kaj na airbnb.com . Samo ne pozabi pogledati komentarjev. Z mojo hodima na vecino dopusto preko te platforme.

Invictus ::

Pot v Dalmacijo zna biti precej hitrejša, ker ni gužve ;).

Ljubljana - Zadar, 4 ure ali manj - Dostikrat v tem času še do slovensko-hrvaške meje ne prideš :D.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()

meh ::

Bil sem v zadnjih letih po mediteranu od Grčije, Turčije, Tunizije,... pa vendar me ti hoteli z all inclusive ponudbo nekako več ne privlačijo, oz. se vsega skupaj kaj hitro naveličaš.
Na Hrvaškem pa (razen kakšen vikend v istri) nisem bil že leta. In moram priznati, da me daje neka nostalgija. Spominjam se, ko sem bil še otrok, da smo hodili na hrvaško obalo vsako leto.
Najbolj se nekako nagibam k tem otokom Krk, Rab, Pag, Ima kdo še kakšne koristne predloge za kakšnen apartma po zgoraj navedenih kriterijih? :)

Zgodovina sprememb…

  • odbrisal: AndrejO ()

AndrejO ::

Rdeči: OP je vprašal konkretno vprašanje, ki se ne nanaša na alternativne destinacije ali geopolitično analizo zahodnega Balkana.

MIHAc27 ::

Meni Pag ni sedel. Smo bili 3 dni preden smo šli naprej proti Dubrovniku, in v teh 3 dneh smo itak videli vse.

Mi je bil mnogo ljubši Mali Lošinj. Sploh ker imam zelo rad senco na plaži.
Ko smo bili v Njivicah smo se pa nakoncu vozili do Baške kopat.

klekej ::

Je kdo trenutno na morju v Istri? Mislil sem iti za par dni v Poreč, pa je baje svinjsko vroče, morje kot mlaka, makaronarji. Je sploh za hodit al je boljš doma pod klimo, če nisi ravno fan extremnih temperatur? Ker kolikor gledam se bo vročina še kar nadaljevala.

TOP ::

Ja v celi Istri je gužva,ker majo makaronarji feragošto in je bila v soboto ogromna kolona jih.

meh je izjavil:

Pozdravljeni,

Za letošnje leto smo se odločili, da ga bomo preživeli na hrvaški obali(Istra, Kvarner).
Iščemo apartma (za 4 osebe, otroka sta stara 2 in 7 let) v pritličju z zunanjim prostorom za kaminm po možnosti malo sence, da se lahko otroka igrata zunaj.
Plaža je lahko oddaljena tudi cca 1km, dodaten plus, če je primerna za otroka(prod/mivka, senca).
Po dobri uri iskanja, sem našel nekaj primernih aprtmajev (vsaj iz slik in opisa), vendar me zanimajo tudi vaši predlogi oz. izkušnje?
Torej, če ste bili kje zadovoljni in je primerno za otroke. bi prosil, če mi posredujete kontak oz. link. Lahko tudi samo kraj, kjer ste bili, ker sam sem gledal na Krku, Pagu, Cirkvenici,... vendar pa mislim, da hrvaška ob 5.835 km obale ponuja še marsikaj več.

Hvala za predloge.

Recimo poglej Šilo na Krku najlepšo plažo ma Baška sam tam ni sence in nepopisna gužva.V Crikvenici se tud lepo z lepimi zalivčki primerno za otroke.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: TOP ()

z3ro ::

klekej je izjavil:

Je kdo trenutno na morju v Istri? Mislil sem iti za par dni v Poreč, pa je baje svinjsko vroče, morje kot mlaka, makaronarji. Je sploh za hodit al je boljš doma pod klimo, če nisi ravno fan extremnih temperatur? Ker kolikor gledam se bo vročina še kar nadaljevala.

Južneje boš šel, lepše bo, vsaj po mojih izkušnjah.

Looooooka ::

Dalmacija je fina ampak bolj fino bi blo ce bi mel Slovenci jajca eno leto bojkotirat Hrvasko kompletno. Za isti denar se spokajte v Grcijo, Crno Goro...kamorkol drugam. Ce bi jim padel letni promet, ki ga dobijo s Slovenci bi nehali nategovati(innja tocno to pocnejo) s cenami.

klekej ::

z3ro je izjavil:

klekej je izjavil:

Je kdo trenutno na morju v Istri? Mislil sem iti za par dni v Poreč, pa je baje svinjsko vroče, morje kot mlaka, makaronarji. Je sploh za hodit al je boljš doma pod klimo, če nisi ravno fan extremnih temperatur? Ker kolikor gledam se bo vročina še kar nadaljevala.

Južneje boš šel, lepše bo, vsaj po mojih izkušnjah.


So v Poreču kolegi, pa me mika, da bi šel, ampak če je res tako vroče in ima voda 28° ne vidim smisla v tem. Bi pa šel na Hrvaško po 5ih letih.. :)

TOP ::

Looooooka je izjavil:

Dalmacija je fina ampak bolj fino bi blo ce bi mel Slovenci jajca eno leto bojkotirat Hrvasko kompletno. Za isti denar se spokajte v Grcijo, Crno Goro...kamorkol drugam. Ce bi jim padel letni promet, ki ga dobijo s Slovenci bi nehali nategovati(innja tocno to pocnejo) s cenami.

To se ne bo nikoli zgodilo,ker majo Žabarji ogromno prikolic in hiš dol in oni delajo za vikende največjo gužvo.

klekej ::

Ste navalili ko zec na kupus, jest sm pa samo zelel info iz prve roke kaksno je stanje v Istri.

klekej ::

Gre kdo ta teden v Istro iz Ljubljane? Za nazaj imam prevoz, za tja bi pa primaknil kakšen šold komu. :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: klekej ()

TheBlueOne ::

Looooooka je izjavil:

Dalmacija je fina ampak bolj fino bi blo ce bi mel Slovenci jajca eno leto bojkotirat Hrvasko kompletno. Za isti denar se spokajte v Grcijo, Crno Goro...kamorkol drugam. Ce bi jim padel letni promet, ki ga dobijo s Slovenci bi nehali nategovati(innja tocno to pocnejo) s cenami.


Dvomim, da bi bilo bolj fino. Imas kaksen primer tega nategovanja? Sam na Hrvaskem tocno vem kako kontaktirati inspekcijo, v kaksni Grciji ali pa Egiptu pa ne vem kje bi zacel.

Drugace a ni na hrvaskem tako, da najprej pride racun, potem pa pijaca in hrana? Da ne govorimo, da morajo imeti cenike ipd. njihove inspekcijske sluzbe pa so menda brutalne v primeru krsitev.

Jaz bi predlagal, da namesto hujskanja z bojkotom resis natege na licu mesta, kar ti lahko koristi tudi drugje, ker ne bos verjel, se ne dogaja samo na Hrvaskem.

ziga1990 ::

Pozdravljeni mene pa zanima ali ima kdo izkušnje z Limskim Kanalom zanima me ali tam lahko pluješ s svojim čolnom?
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

NikolormousB ::

klekej je izjavil:

Je kdo trenutno na morju v Istri? Mislil sem iti za par dni v Poreč, pa je baje svinjsko vroče, morje kot mlaka, makaronarji. Je sploh za hodit al je boljš doma pod klimo, če nisi ravno fan extremnih temperatur? Ker kolikor gledam se bo vročina še kar nadaljevala.


Guzva nepopisna, vrocina za umret, plaze, kot se za istro spodobi, zanic. Vseeno boljse na morju kot doma pod klimo.

O nategih zaenkrat ne duha ne sluha. Za ceno jastoga na Cape Codu tukaj dobim vecerjo za celo druzino, pa se kaka kuna ostane.

klekej ::

Kolk stopinj pa je? V morju se da osvezit? Meni je.kolega rekel, da je Novigrad prazen cez dan, da so vsi poskriti notri.

perci ::

ziga1990 je izjavil:

Pozdravljeni mene pa zanima ali ima kdo izkušnje z Limskim Kanalom zanima me ali tam lahko pluješ s svojim čolnom?

Jst sem par let nazaj smučal notri. Komot greš s čolnom.

V petek bomo šli za ene 3 dni v Weissensee. 900m nadmorske višini tako da ni neznosno vroče, voda ima 25 stopinj. Ponoči se fejst shladi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

Utk ::

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx...

Za tiste, ki radi hodijo z busom oz javnim transportom na morje.

Nagi Bator ::

ziga1990 je izjavil:

Pozdravljeni mene pa zanima ali ima kdo izkušnje z Limskim Kanalom zanima me ali tam lahko pluješ s svojim čolnom?

http://peljar.cvs.hr/show_place_info.ph...

Miha 333 ::

Utk je izjavil:

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx...

Za tiste, ki radi hodijo z busom oz javnim transportom na morje.

Na tej relaciji (Split - Zg) je itak bolje in hitreje z letalom, 30 € je enosmerna, skoraj enako kot flixbus, s katerim se voziš 6+ ur.

perci ::

Nagi Bator je izjavil:

ziga1990 je izjavil:

Pozdravljeni mene pa zanima ali ima kdo izkušnje z Limskim Kanalom zanima me ali tam lahko pluješ s svojim čolnom?

http://peljar.cvs.hr/show_place_info.ph...

No, res ze enih 10 let nisem tam plul ampak takrat se je dalo povsem normalno. Kot receno, lep plac za smucanje, ker je mirno.

branimirII ::

Da se je hrvaska obala tako podrazila v zadnjih letih je krivo nasledne:

Game of thrones, sneman na hrvaski obali, dubrovnik. Dobra reklama med tujci.

Varnost. Stabilna regija za razliko od vse vec problemov v Turciji, Grciji, Tuniziji. En del se je zagotovo preusmeril na hrvasko. Nekateri bolj oddaljeni tujci jo sele zdaj prvic odkrivajo. Dolga leta so nekateri se leta 2000 mislili, da tam divja vojna na balkanu.

Zato jaz zdaj razmisljam, da bi pokupio apartmane po albanskoj rivieri. Ko bojo tam posneli game of thrones bojo cene skocile za 120 procentov.

Zgodovina sprememb…

GRT ::

klekej je izjavil:

Kolk stopinj pa je? V morju se da osvezit? Meni je.kolega rekel, da je Novigrad prazen cez dan, da so vsi poskriti notri.

Jaz sem ravnokar iz Poreča.
Na plaži gužva, v morju ni gužve, temperatura morja še na meji osvežitve tam cca 25 stopinj. Voda ni ne vem kako čista, čisto odvisno kje si, velikokrat v zalivčke prinese travo, Istra pač. Čez dan tam od 12do15h, če nimaš sence na plaži ni za zdržat bolje da greš v apartma, hotel, sobo. Če ne bi imel klime v apartmaju ne vem kako bi zdržal, ker ponoči ni padlo pod 28 stopinj.

harvey ::

branimirII je izjavil:

Da se je hrvaska obala tako podrazila v zadnjih letih je krivo nasledne:

Game of thrones, sneman na hrvaski obali, dubrovnik. Dobra reklama med tujci.


Pozabil si na Mamma Mio in Vis :)
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

klekej ::

GRT je izjavil:

klekej je izjavil:

Kolk stopinj pa je? V morju se da osvezit? Meni je.kolega rekel, da je Novigrad prazen cez dan, da so vsi poskriti notri.

Jaz sem ravnokar iz Poreča.
Na plaži gužva, v morju ni gužve, temperatura morja še na meji osvežitve tam cca 25 stopinj. Voda ni ne vem kako čista, čisto odvisno kje si, velikokrat v zalivčke prinese travo, Istra pač. Čez dan tam od 12do15h, če nimaš sence na plaži ni za zdržat bolje da greš v apartma, hotel, sobo. Če ne bi imel klime v apartmaju ne vem kako bi zdržal, ker ponoči ni padlo pod 28 stopinj.


Sem ostal kar doma, brezveze se mučit. Sem precej občutljiv na vročino, tako da se ni za zajebavat. Jutri bo baje najhuje..


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kam na morje z otroki? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6118403 (3494) ZveeZ
»

Morje hrvaška? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9428428 (2059) Pithlit
»

Hrvaška - cene piva (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11215938 (11968) Goran's Blog
»

kje je čar morja? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
26143013 (35389) opeter
»

Kam na morje (hrvaška tem bolj blizo) ?

Oddelek: Loža
136842 (6337) harmony

Več podobnih tem