» »

Avto za 1000€

Avto za 1000€

«
1
2 3 4

Rusty77 ::

Zdravo!

Pred kratkim sem naredil izpit za avto in ker imam službo oddaljeno cca. 20km bi si rad kupil avto. Dokler nimam kaj več bi si trenutno kupil avto za ceno do 1000€. Ker se na avte prav veliko ne spoznam bi prosil če mi kdo kakšnega priporoča. Ciljam na nekaj velikosti Cliota. Mislite da bi avto za takšno ceno zdržal za kakšne 2 leti oz dokler ne našparam več denarja? Hvala za kakršnokoli pomoč, nasvete. Lp!

Utk ::

Ma kaksen clio, dodaj se jurja in kupi vsaj 6 cilindrov. Hecam se. Clio bencinar bo super, samo mora bit fejsliftana dvojka, tisti starejsi so ze malo gnili, pa glej da bo 1.2 16v.

PacificBlue ::

Clio je tak idealen avto za tak denar. Pa da nima prevec kilometrov narejenih.
Imas pa tukaj tudi Fiat Punto 1.2:

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id...
Kripto nasveti žal niso več zastonj!
0.0005 $BTC per advice!
bc1qj2hpx76zdq45kkv0vq0z4u690egrt0r8qurrl6

IL_DIAVOLO ::

Moja mama ima clio storia 1.2 16V in je kar soliden avtek :)

Za jurja bi ga znal dobit.

-valvoline- ::

Hundai getz 04-05, nekega ohranjenega pa da ni zarustan.

Zgodovina sprememb…

Rusty77 ::

PacificBlue je izjavil:

Clio je tak idealen avto za tak denar. Pa da nima prevec kilometrov narejenih.
Imas pa tukaj tudi Fiat Punto 1.2:

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id...


Tale Punto zgleda kar vredu čeprav nisem prav navdušen nad Puntoti heh. Bolj se mi potem dopade Clio.

-valvoline- je izjavil:

Hundai getz 04-05, nekega ohranjenega pa da ni zarustan.


Sem razmišljal o Getz ja zdi se mi fajn avto.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rusty77 ()

Invictus ::

PacificBlue je izjavil:

Clio je tak idealen avto za tak denar. Pa da nima prevec kilometrov narejenih.
Imas pa tukaj tudi Fiat Punto 1.2:

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id...

Evo tole ...

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id...

Ceneje ne gre.

Daš 500 EUR za komplet obnovo in je to to.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

PacificBlue ::

>Invictus
Pa to je ze oldtimer skoraj..popravljat 20 let star avto, ima sploh smisel? :) Za leto, dve mogoce se ze.. Odvisn kolk je vse rjavo ze.
Kripto nasveti žal niso več zastonj!
0.0005 $BTC per advice!
bc1qj2hpx76zdq45kkv0vq0z4u690egrt0r8qurrl6

kingsix ::

Zkaj pa nima smisla?

Če ima budget res 1k€ je avto za 1k€ brezveze, ker še bo moral kaj hitro dat gor vsaj 500€ in je že 50% preko svojega budgeta.

Cruz ::

Kaj pa skuter varianta? Če misliš kupiti drug avto za 2 leti, se ti sploh splača kupiti zdaj nekega? Kupiš skuter pa ga še kasneje lahko porabiš.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

otago ::

Skupter + padavine vseh vrst? V avtu za 1000eur bos suh in na toplem.

SimstrX ::

Stevilko mehanika si daj pod bliznjice na telefonu... za primere ko bo kaj tulilo, skripalo, udarjalo, ropotalo, crknilo in pa osnovno AMZS clanstvo za 40€ ;)

nsa_ag3nt ::

Invictus je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

Clio je tak idealen avto za tak denar. Pa da nima prevec kilometrov narejenih.
Imas pa tukaj tudi Fiat Punto 1.2:

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id...

Evo tole ...

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id...

Ceneje ne gre.

Daš 500 EUR za komplet obnovo in je to to.

Prodajalec se bere kot izkušen preprodajalec, ki bi se rad znebil klumpa.
(elektrika pri desni sprednji luči - luč dela, a je treba verjetno le očistiti kontakt),

Če je tako preprosto, zakaj potem tega sam ne naredi ?
Poleg tega je pri teh modelih problem tesnilo glave motorja, ki zdrži cca 150 k km.Pri menjavi tesnila je potrebno tudi "pohonati" glavo, če hočeš da je posotpek speljan korektno.
Amortizerji so tudi zreli za zamenjavo.

Povzetek: ta avto kupiš samo če si dijak zadnjega letnika avtomehanične srednje šole&sorodno, imaš Italijanske avto odpade blizu in rad popravljaš stara jajca.

Zgodovina sprememb…

Rusty77 ::

Ali se vam mogoče zdi butast da bi vzel avto na obroke pri prodajalcu ali bi bilo bolje vzeti na banki kredit? Npr.bi pri prodajalcu vzel clio za 1500€ in ga vzel na obroke npr. 2 leti?

shintaro ::

Renault Megane Benzin modelno leto 1999 do 2002 , je tudi dobra opcija, ker so vzdržljivi in boš dosti kilometrov naredil. pa še ga dobiš tudi za nekaj manj kot 1.000EUR
1.000EUR praviš, dodaš še 200-400 al nekaj in dobiš modelno leto 2003-2008(?) , kateri je precej lepši, ampak pazi, SAMO bencinarja teh modelov. DCi-ji majo kup problemov iz tistih let

Cruz je izjavil:

Kaj pa skuter varianta? Če misliš kupiti drug avto za 2 leti, se ti sploh splača kupiti zdaj nekega? Kupiš skuter pa ga še kasneje lahko porabiš.

dež in pozimi je mrzlo in sm se celo mladost do 18ga vozil z skuterjem in upam da nikoli več ne rabim trpet tistega mraza pozimi na motorju k je tok močnejši če se pelješ

Rusty77 je izjavil:

Ali se vam mogoče zdi butast da bi vzel avto na obroke pri prodajalcu ali bi bilo bolje vzeti na banki kredit? Npr.bi pri prodajalcu vzel clio za 1500€ in ga vzel na obroke npr. 2 leti?

meni se ne zdi to butasto vzet na obroke tako majhno cifro

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: shintaro ()

zobnik ::

mam cliota l.2002 na plin strošek na 100km je 4.5 evra.

Rusty77 ::

shintaro je izjavil:

Renault Megane Benzin modelno leto 1999 do 2002 , je tudi dobra opcija, ker so vzdržljivi in boš dosti kilometrov naredil. pa še ga dobiš tudi za nekaj manj kot 1.000EUR
1.000EUR praviš, dodaš še 200-400 al nekaj in dobiš modelno leto 2003-2008(?) , kateri je precej lepši, ampak pazi, SAMO bencinarja teh modelov. DCi-ji majo kup problemov iz tistih let

Cruz je izjavil:

Kaj pa skuter varianta? Če misliš kupiti drug avto za 2 leti, se ti sploh splača kupiti zdaj nekega? Kupiš skuter pa ga še kasneje lahko porabiš.

dež in pozimi je mrzlo in sm se celo mladost do 18ga vozil z skuterjem in upam da nikoli več ne rabim trpet tistega mraza pozimi na motorju k je tok močnejši če se pelješ

Rusty77 je izjavil:

Ali se vam mogoče zdi butast da bi vzel avto na obroke pri prodajalcu ali bi bilo bolje vzeti na banki kredit? Npr.bi pri prodajalcu vzel clio za 1500€ in ga vzel na obroke npr. 2 leti?

meni se ne zdi to butasto vzet na obroke tako majhno cifro


Bencinarja sem nameraval tako ali tako vzeti, bom pogledal kako je kaj z Megani, torej tud ce je npr model Berline bi bilo vredu?

zobnik je izjavil:

mam cliota l.2002 na plin strošek na 100km je 4.5 evra.


Kako je pa kaj z servisi itd? Koliko te to npr pride?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rusty77 ()

juroz ::

splača se skoraj noben avto, saj imaš z vsakim stroške pa skoraj vsakega prodaš za manj kot si ga pa kupil
moj prvi avto je bil 300€, dal sem takoj še 300€ gor da so se osnovne zadeve popravile potem je bil pa daily driver malo manj kot 2 leti. pa nobene krize tudi če kaj tuli, škripa. pelješ popravit, ponavadi so to manjši stroški in ponavadi ni treba še isto sekundo k mehaniku letet. ne kompliciraj.

Invictus ::

Ko kupuješ rabljen avto, kupiš model, ki ti ga zna popravit lokalni mehanik...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Rusty77 ::

juroz je izjavil:

splača se skoraj noben avto, saj imaš z vsakim stroške pa skoraj vsakega prodaš za manj kot si ga pa kupil
moj prvi avto je bil 300€, dal sem takoj še 300€ gor da so se osnovne zadeve popravile potem je bil pa daily driver malo manj kot 2 leti. pa nobene krize tudi če kaj tuli, škripa. pelješ popravit, ponavadi so to manjši stroški in ponavadi ni treba še isto sekundo k mehaniku letet. ne kompliciraj.


Vem da je strošek sam po svoje pa moraš imeti avto. Kompliciram vem, volj zaradi tega ker ne vem veliko o teh stvareh, nisem pa izbirčen pa niti ne pričakujem veliko za take male zneske.

zobnik ::

Servis na plinski je 30 evrov, delaš ga na 40-50.000km, čeprav pravjo na 20.000km, sam moj je imel 40.000km po servisu in sta bla oba filra kot nova. Motorno olje tud ni treba menjat na 10.000km, ampak bo dost na nekje 20-30.000km, ker ko sem ga menjal po 20.000km je ven pritekel ČISTO tak kot iz kante.

V glavnem ZELo vesel, da imam avto na plin. Recimo v adnjih parih mesecih prevozil 13.000km, to je razlike že 400 evrov, kt če bi imel bencinarja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zobnik ()

matobeli ::

Sej si že razmišljal v pravo smer. Getz, Clio, Civic.

Se pa strinjam, plin je way to go. Vložek se povrne v cca 20kkm.

zobnik ::

Kupiš že avto na plin

Rusty77 ::

zobnik je izjavil:

Servis na plinski je 30 evrov, delaš ga na 40-50.000km, čeprav pravjo na 20.000km, sam moj je imel 40.000km po servisu in sta bla oba filra kot nova. Motorno olje tud ni treba menjat na 10.000km, ampak bo dost na nekje 20-30.000km, ker ko sem ga menjal po 20.000km je ven pritekel ČISTO tak kot iz kante.

V glavnem ZELo vesel, da imam avto na plin. Recimo v adnjih parih mesecih prevozil 13.000km, to je razlike že 400 evrov, kt če bi imel bencinarja.


Hmm, kateri avto pa imaš če smem prašati?

zobnik ::

Renaulta 1.4 8v

Ob lepi vožnji 20 evrov / 500km, drugač delam po 400-450km brez šparanja

bencin po 1.31 evra, hvala lepa, brez plinske noben avto več ne pogledam, ni vreden veliko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zobnik ()

KuntaKinte ::

tega je prijatelj prodal,avto je dobro ohranjen,mašina super,realni kilometri
https://www.avto.net/Ads/details.asp?id...

shintaro ::

zobnik je izjavil:

Renaulta 1.4 8v

Ob lepi vožnji 20 evrov / 500km, drugač delam po 400-450km brez šparanja

bencin po 1.31 evra, hvala lepa, brez plinske noben avto več ne pogledam, ni vreden veliko.

ja mene to ful mori... Kaj za nekaj tako osnovnega kot se premikat... Morem tok plačevat.. Ampak sm se pač sprijaznil da je tako.

KuntaKinte je izjavil:

tega je prijatelj prodal,avto je dobro ohranjen,mašina super,realni kilometri
https://www.avto.net/Ads/details.asp?id...

zakaj bi želel noobu Alfo katere se baje ful kvarijo. Pol bo sploh zgubu voljo do avtov

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: shintaro ()

KuntaKinte ::

ker je za 500 eur soliden avto in poznam zgodovino

mojsterleo ::

Za tak mali dnar karkoli boš kupil bo kaj za popravljat in kaj z avtom ne bo ok - gniloba, nedelovanje stvari, skrite napake. Sam sem enako kupil puntota 1.2 pred leti. Do tehničnega je bilo vse ok potem pa je bil potreben takoj orenk servis. za malo uporabe pa je sicer ok punto, clio. Getz je meni osebno premajhen avto in neudoben.

anketar ::

Invictus je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

Clio je tak idealen avto za tak denar. Pa da nima prevec kilometrov narejenih.
Imas pa tukaj tudi Fiat Punto 1.2:

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id...

Evo tole ...

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id...

Ceneje ne gre.

Daš 500 EUR za komplet obnovo in je to to.


da ne bi niti slučajno polet boš umru v vročini, pozim pa ne boš vidu ker se ti bo meglil non stop, vzem avto ka ma delujočo klimo pa vsaj 1 airbag

anketar ::

delet

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: anketar ()

Egidij88 ::

Clio tam okrog 2000 letnik, pa še olje in filtre menjaš znotraj tega jurja, mogoče še kakšen ležaj. Voziš bp.

smacker ::

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id...
ABS, servo, klima, za povrhu pa še 1. lastnik.

hojnikb ::

Če imaš ok šiht, vzameš nekaj novejšega na obroke...
#brezpodpisa

shintaro ::

mojsterleo je izjavil:

Za tak mali dnar karkoli boš kupil bo kaj za popravljat in kaj z avtom ne bo ok - gniloba, nedelovanje stvari, skrite napake. Sam sem enako kupil puntota 1.2 pred leti. Do tehničnega je bilo vse ok potem pa je bil potreben takoj orenk servis. za malo uporabe pa je sicer ok punto, clio. Getz je meni osebno premajhen avto in neudoben.

tko jaz sem oktobra 2016 kupil Megana l. 2000 RT 1.6 108km - Prevozil okoli 15.000 kilometrov
Popravila v več kot enem letu :

Ležaj , nekje 60€-70€ z delom
Homokinetični zglob , katero je zahtevalo menjava cele polosovine (francozi lol) , oba sm menjal na obeh straneh - 270€ skupaj z delom - pa še to če bi pravočasno zamenjal mašeto verjetno ne bi blo treba.
Mali servis - okoli 100 ? Se ne morem spomnit točno.

Skupaj sm dal torej okoli 430€ za 15.000 kilometrov. Je pa bil ohranjen avto. Plačal sm ga itak predrago, 1.000€, KAO je mel 123.000 km, k itak je ta defo koprski prevrtel. Sm pač rabu nujno avto. Realno jih ma pomoje vsaj 200.000. Čeprav vse dela kr dobro.
Če ne štejem zavarovanja, ni bil nek grozen strošek, so far. In skorajda me ne moti denar za popravila.

Poleti pa mislim neki druzga vzet... Velik servis nevem če bi delal, namreč vlagat v tako star avto nevem koliko je smotrno/pametno

smacker je izjavil:

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id...
ABS, servo, klima, za povrhu pa še 1. lastnik.

jap ta zgleda res top!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: shintaro ()

DOOM_er ::

S clio 1.2 nimaš kaj zgrešit. Meni v petih letih razen 2x štekarja za vse 4 žmigavce ni crknilo nič. Pa niti ne menjavam olja vsako leto ampak na 30kkm. S tem da med poletji s punco narediva malo road tripa po evropi
Robots will steal your job. But that's OK

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DOOM_er ()

hojnikb ::

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id...

tale bi naj mel še plin predelavo. 2k pa sfinaciraš in voziš.
#brezpodpisa

PacificBlue ::

>nsa_ag3nt
Prodajalec se bere kot izkušen preprodajalec, ki bi se rad znebil klumpa.


"Potem, ko sklenemo prepis ga plačate, ga odpeljete z vlečno službo, saj kot rečeno, ni registriran. Nakup-prodaja je po principu videno-kupljeno, kasnejše reklamacije odpadejo.":))
Kripto nasveti žal niso več zastonj!
0.0005 $BTC per advice!
bc1qj2hpx76zdq45kkv0vq0z4u690egrt0r8qurrl6

Zgodovina sprememb…

radmannsdorf ::

nodrim ::

Štulim se v temo, ker bi moja imela isti naslov :)

Čeprav sam iščem malce drugačno stvar, s punco greva za kakšno leto na Portugalsko in raje bi v Sloveniji kupil avto kot tam, kjer so ves čas na udaru soli in ostalih lokalnih neprilik.

Cena: čim nižja, hehe .. jurja se sliši kar v redu
Tip: karavan, ker bova imela kar nekaj robe pa še prespat se da, če je sila.

Znamka: vseeno, samo da je izi in poceni za popravljat oz. dat za popravit


Zahteva: da preživi vsaj enih 10.000 km brez pravih popravil. Gre čez tehnični je in vodotesen pred dežjem, pa sem že vesel.

Kakšne ideje?

blackbfm ::

da ne bi niti slučajno polet boš umru v vročini, pozim pa ne boš vidu ker se ti bo meglil non stop, vzem avto ka ma delujočo klimo pa vsaj 1 airbag


jz mam poleti raje odprta okna kot klimo, razen na AC..

kakšno vezo ima meglenje pozimi s klimo mi pa tut ni čist jasno:))

zobnik ::

shintaro je izjavil:

mojsterleo je izjavil:

Za tak mali dnar karkoli boš kupil bo kaj za popravljat in kaj z avtom ne bo ok - gniloba, nedelovanje stvari, skrite napake. Sam sem enako kupil puntota 1.2 pred leti. Do tehničnega je bilo vse ok potem pa je bil potreben takoj orenk servis. za malo uporabe pa je sicer ok punto, clio. Getz je meni osebno premajhen avto in neudoben.

tko jaz sem oktobra 2016 kupil Megana l. 2000 RT 1.6 108km

oba sm menjal na obeh straneh - 270EUR skupaj z delom


dobr so te nategnil za 270 evrov, rabljenih polosovin maš ko dreka za 20-30 evrov po komadu. Itak predno kupiš vidiš v kakem stanju je, kak so manšete. Jih pa sam menjam v kompletu, sam an en stran moram olje iz menjalnika stočt, al pa sam potegnem polosovino ven in steče ven olje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zobnik ()

PacificBlue ::

nodrim je izjavil:

Štulim se v temo, ker bi moja imela isti naslov :)

Čeprav sam iščem malce drugačno stvar, s punco greva za kakšno leto na Portugalsko in raje bi v Sloveniji kupil avto kot tam, kjer so ves čas na udaru soli in ostalih lokalnih neprilik.

Cena: čim nižja, hehe .. jurja se sliši kar v redu
Tip: karavan, ker bova imela kar nekaj robe pa še prespat se da, če je sila.

Znamka: vseeno, samo da je izi in poceni za popravljat oz. dat za popravit


Zahteva: da preživi vsaj enih 10.000 km brez pravih popravil. Gre čez tehnični je in vodotesen pred dežjem, pa sem že vesel.

Kakšne ideje?


Ford focus wagon.. Poglej na avto.net
Kripto nasveti žal niso več zastonj!
0.0005 $BTC per advice!
bc1qj2hpx76zdq45kkv0vq0z4u690egrt0r8qurrl6

krneki0001 ::

nodrim je izjavil:

Štulim se v temo, ker bi moja imela isti naslov :)

Čeprav sam iščem malce drugačno stvar, s punco greva za kakšno leto na Portugalsko in raje bi v Sloveniji kupil avto kot tam, kjer so ves čas na udaru soli in ostalih lokalnih neprilik.

Cena: čim nižja, hehe .. jurja se sliši kar v redu
Tip: karavan, ker bova imela kar nekaj robe pa še prespat se da, če je sila.

Znamka: vseeno, samo da je izi in poceni za popravljat oz. dat za popravit


Zahteva: da preživi vsaj enih 10.000 km brez pravih popravil. Gre čez tehnični je in vodotesen pred dežjem, pa sem že vesel.

Kakšne ideje?


Subaru impreza z 1.6 motorjem ali pa subaru forester z 2.0 motorjem, tam okol letnika 2000.

Foresterja letnik 1998 sem kupil z 290.000km na števcu. Po treh tednih lastništva sva ga z ženo napolnila in se odpeljala na raid iz ljubljane v maroko. V treh tednih sva naredila 10k kilometrov brez kakršnegakoli problema, ob tem da so bile tja aprilske temperature, nazaj grede pa je za prvega maja v franciji padal sneg.

Zgodovina sprememb…

Spxy ::

Sem bil pred enim letom v podobni situaciji kot ti. Odločil sem se za nekaj takega: https://www.avto.net/Ads/details.asp?id... samo da je bil letnik 97. Dokler ni šel na streho mi je odlično služil. :D Je pa tudi potrdil sloves Volvov kar se tiče varnosti. Da o udobju ne govorim, kolegom je bilo najbolj žal "fotelja" zadaj. :D

facepalm ::

@Spxy
Hehe. Takega Volvota imam jaz za prodat, samo da je 2.0t l2003. ce se OPu da sravfat.. :))))

@OP Kupi cliota/getza/puntota.. tistega ki dobis v najboljsem stanju in po moznosti z uporabnimi gumami.
Osebno (ce nimas financ), bi raje vzel limit na banki kakor kredit za tak mali znesek. Z limitom pokrijes kupnino, z nasparanim denarjem pa en preventiven servis in registracija.
Pri nas imamo trenutno doma Getza. Pred tem smo imeli tudi 3 cliote II (1.2 16v in 1.4 16v). Z nobenim nismo imeli izrednih stroskov. Najcenejsi pa je se vedno Getz (120eur + gorivo in reg) v 22ih mesecih oz cca 40kkm.
Kar se same voznje tice mi je bil clio 1.4 100hp najbolj vsec, Getz 1.3 na drugem mestu. Clio 1.2 pa je skoraj prelen ampak se vedno ok.

matobeli ::

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id...

facelift Getz ima 1.4 mašino, 97KM, veliko bolj zabavno kot 82KM pri 1.3 verziji.
imajo problem z jo po blatnkih in pragovih. če se dobi brez je to bolj ali manj vse kar "crkne".

niso pa to ultrašparovčki. 7l se da dobit, karkoli manj bo pa treba po jajcih vozit.

facepalm ::

7l za malega atmosferca je standard:)

zobnik ::

Še kakih 500 evrov moraš imet poleg za popravila. Recimo še na vsakem avtu, kmalu po nakupu sem mogu menjat ležaje, jermena, tekočine, izpušni, zavore, gume + še kej bi se našlo.
Pri starih avtih ni ne konca ne kraja s popravili. Bolj kot v sam modela avta glej kaj vse ima menjano, da ne boš na koncu kupil avto za jurja in še en tolk vložil.

Predlagam ti, da si kupiš enga cliota l.2000 za 500 evrov, ostalih 500 evrov vložiš v avtu in se boš vozil še par let brez problema. Vem, da je težko, sam četudi boš kupil avto l.2003 za jurja te bodo prej ko slej čakala popravila.

hojnikb ::

če ne kupiš zjahanih jajc, potem razen velikega servisa (če ni bil naret) nebo treba nič metat dnarja v takšne zadeve.

jst sn na svojih angleški kripi do zdaj izredno menjal samo termostat, ostale zadeve (ploščice, tekočine, filtri, jermeni) pa samo prevetivno za lažji spanec.

Se pa seveda pozna kilometrina in način uporabe kolk keša bo še treba zmetat v prihodnosti not.

Včasih niti ni tako slaba ideja gledat za kakšnen bolj obskuren model/znamko, saj zaradi nezaželjenosti lažje najdeše ceneje ohranjen primerek. Je pa seveda obvezno treba prej preverit znane hibe in potencialno sanacijo le teh.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()
«
1
2 3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup avta za -+2000 evrov (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Na cesti
22122768 (272) KTr1sk
»

Prvi avto

Oddelek: Loža
464305 (3086) bambam20
»

Avto do 3000 EUR (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
507628 (5063) hojnikb
»

Poceni avto za 2k€ +- 500€ (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
9114953 (11501) krneki0001

Več podobnih tem