» »

Ali jih je 300 dost?

Ali jih je 300 dost?

R@C@ ::

Jest sem pa tukilele čist ta nov, pa bom zato vas navijalce vprašal vprašanje na 10.
Ali je 300W dovolj za plato z Duronom 800 + Chrom orb, Geforce + Blue orb, hot air exaust, dva 120 mm in tri 80 mm ventilatorje.
Ali bi bilo bolje dodati še en napajalnik za pogon ohišne klime?:|
Še to...če bo kdo kupoval Towerje v Italiji, naj se prepriča, če napajalnik v njem deluje, ne pa da more dat tuki še ene dva Prešerna da ga oZdravljičkata.

L.P. D.D. Duck

TESKAn ::

Hm, po moje bi moglo zadostovat...sej če ti bo pa kaj zafrkaval, boš pa še zmeri lahk dokupu en 200W PSU pa ga zravn namontiru:)).
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

luni ::

Ja, bi moglo bit dovolj, samo pazi, da kupis kvaliteten napajalnik, ne pa kr prvega, ki ima z veliko rdeco-rumeno nalepko napisano 300W. Pri napajalnikih je podobno kot pri racunalniskih zvocnikih: vec ni nujno bolje, samo da ne v takem obsegu.
Artificial Intelligentia

OldSkul ::

Ja 300W je čist zadost!

msmiha ::

Iz mojih izskušenj bi mogu 300W napajalnik zadostovati.
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

StarY ::

napajalnika z vec Watti itak ne bos dubu nikjer...:D

singular ::

si ga bo naredil sam? :)

TESKAn ::

Hm, tut 450W napajalnik se dobi.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

StarY ::

ATX?
AT napajalnike 400W lahk hitr dobis, ker jih vgrajujejo v 19" rackmonut ohišja za diske.0:)

TESKAn ::

jop, 450W ATX.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

StarY ::

za koliko? 50 jurjev?8-O

luni ::

sem ze vido tud 600W ATX napajalnike... na sliki seveda :\
Artificial Intelligentia

StarY ::

oh, sej jst sem vidu 800W ATX, v zivo :\
sam tega nikjer ne najdes v prosti prodaji (pa se 2 in polkrat so vecji od standardnih).

HEKO ::

Z malo znanja o elektriki, si lahko nardiš tud 1 kW! Venar se graje ko prasica, pa rabiš take vente, da ti po celi bajti piha! :(((((((( Moč pa maš!
Be good, be bad ---> JUST KEEP ON OVERCLOCKING...[Heko]

HEKO ::

Pa wati niso vse, pomemben je tudi čisti TOK ( v A :)).......>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D
Be good, be bad ---> JUST KEEP ON OVERCLOCKING...[Heko]

HEKO ::

UPS! sorry za ta nepomemben izpad! Ampak ni nek BigFoot na starem slo-techu napisal s smajliji SLO_TECH?
Be good, be bad ---> JUST KEEP ON OVERCLOCKING...[Heko]

Loki ::

Yep, prov mas.8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)

StarY ::

zanimivo, kva je zdejle to. cela stan mi je na dveh/treh ekranih...

pa smo nasli se enga hrosca!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Problem z rač

Oddelek: Pomoč in nasveti
311369 (871) davkok
»

Smajli ART

Oddelek: Loža
422594 (1604) Tody
»

Na kir smajli ste najvec/manjkrat kli..

Oddelek: Loža
201416 (1115) Jack69
»

L0S REzuLTAT0S TU !!! Vsi ki va moja majhna raziskava zanima kojci vržite uč na to ru (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
715028 (4090) texhex
»

Stroj

Oddelek: Strojna oprema
191742 (1459) krneki

Več podobnih tem