» »

Katerega operaterja priporočate

Katerega operaterja priporočate

«
1
2

T-2 ::

Pozdravljeni

Še sam se ne morem odločiti katerega mobilnega operaterja bi priporočal svojima dvema frendoma, jaz imam drugače Telemach pa še sam nisem zih za katerega bi jima rekel zato sprašujem vas ?
Ali se naj vzame Telekom Slovenije, a1 ali Telemach pa kateri paket
Važno jima je, da so neomejeni klici in smsi plus tega, da je čimveč mobilnih podatkov in, da je pokritost Slovenije večinoma pokrite plus cena naj se giblje okoli 30 evrov.
Prosim za čimveč mnenj na ta način jima bom lažje priporočil

Hvala LP
  • spremenil: T-2 ()

Egidij88 ::

Tudi mene zanima, kaj je zdaj top izbira. Gledam A1 Orto za 15€... 15GB + klici in mms.

M-XXXX ::

HOT.

To je to :)

fraising ::

še en glas za HOT

Imam vse, od telefonov do interneta. Strošek se je znižal iz skoraj 70€ na cca 25€

Saul Goodman ::

T-2 je izjavil:

Pozdravljeni

Še sam se ne morem odločiti katerega mobilnega operaterja bi priporočal svojima dvema frendoma, jaz imam drugače Telemach pa še sam nisem zih za katerega bi jima rekel zato sprašujem vas ?
Ali se naj vzame Telekom Slovenije, a1 ali Telemach pa kateri paket
Važno jima je, da so neomejeni klici in smsi plus tega, da je čimveč mobilnih podatkov in, da je pokritost Slovenije večinoma pokrite plus cena naj se giblje okoli 30 evrov.
Prosim za čimveč mnenj na ta način jima bom lažje priporočil

Hvala LP


HOT.

fraising ::

Eno off-topic vprašanje. Glede na to, kar ponuja Hofer in drugi operaterji za svojo ceno, ali je možno, da bi zaradi "nelojalne" konkurence Hofer bil primoran zvišati cene svojih paketov?

Saul Goodman ::

prej se je za bat glede kartelnega dogovarjanja. pomoje ne.

zmaugy ::

M-XXXX je izjavil:

HOT.

To je to :)


Kako je pa s pokritostjo v primerjavi s Telekomo? A je kaj SMS teženja za akcijske paradajze in WC papir?

fraising ::

zmaugy je izjavil:

M-XXXX je izjavil:

HOT.

To je to :)


Kako je pa s pokritostjo v primerjavi s Telekomo? A je kaj SMS teženja za akcijske paradajze in WC papir?



pokritost je super, vsaj na Gorenjskem. Ne dobivam nobenih SMS-ov

MxxW5 ::

Hja, jaz ne spremljam več te scene, ampak a ni Telemachov ŠE VEČ (ki ga imam tudi jaz) še vedno najboljši paket? 15 EUR = 15 GB + neomejeni klici&SMS.

Dimnik ::

13e, če si uporabnik fiksnih storitev

next3steps ::

Saul Goodman je izjavil:

prej se je za bat glede kartelnega dogovarjanja. pomoje ne.

Se je že dogajalo v preteklosti (T2).

thetech ::

HOT... Ampak v tem primeru ni TV programov..

Invictus ::

Telekom ima neko akcijo za 2, 9 EUR na mesec za nove naročnike, 20 GB podatkov. Tudi po EU. Sam bom plačal 12, ker sem obstoječi uporabnik.

Paket Dostopni A, se mi zdi...

Sam zna biti konec, ker je bila novoletna akcija. Preveri.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

fraising ::

thetech je izjavil:

HOT... Ampak v tem primeru ni TV programov..



kodi :)

T-2 ::

Zdravo

Se eno prošnjo imam za vas jaz imam v uporabi sedaj dve številki ena je pri Telekomu druga pa pri Telemachu in zanima me katerega od tega naj imam, ker eden gre stran in se sam ne vem katerega naj odstranim ? Zanima me vse pomanjklivosti omrežja, pokritost po Sloveniji in seveda vaše izkušnje z operaterjem.

Hvala

Dimnik ::

Odvisno od cene paketa in kaj rabiš..
Če izbereš telemach se nimaš kaj bat, ker ko nimaš telemach signala imaš zastonj od telekoma(roaming)...

LoveKvothe ::

V Januarju sem preklopil iz Telemach na HOT, ker je bil prenos številke brezplačen in sem res zadovoljen z njimi. Signal je tudi super ker, če se ne motim, uporablja signal od A1.

Pezdicek ::

A1 ima slab signal, no telemach še ima slabšega, ampak ga rešuje telekom.
Jaz v hiši nisem imel pri A1 sploh signala za klic, kaj šele kaj več. Pri telekomu imam 3g internet...

MxxW5 ::

Že dostikrat je bilo predebatirano na tem forumu, da je signal odvisen največ od tega, kje se giblješ. Zato so trditve, da ima en operater slabo/dobro omrežje zato, ker imajo tebe slabo/dobro pokritega, preveč popreproščene.

Verjetno je dejstvo, da ima v Sloveniji najboljše omrežje Telekom (TS), saj ima največjo pokritost. Glede drugega mesta pa nisem več siguren. Verjetno ima A1 boljšo pokritost od Telemacha - TM, ampak tudi TM je bistveno boljši, kot je bil, ko so prevzeli Tušmobil. To lahko sam potrdim, ker sem ravno ene takrat postal naročnik in storitev je šla v teh letih od obupne (in stalnega preklapljanja na TS omrežje) do sijajne (vsaj tam, kjer se jaz gibljem). Ne spomnim se več, kdaj mi je nazadnje preklopilo na TS in kdaj sem nazadnje dobil sporočilo o klicu v času nedosegljivosti.

Kot pravim, osebne izkušnje tukaj niso dosti vredne, ampak mirno lahko zatrdim, da ima žena, ki je na izimobilu (torej TS omrežje) slabši signal in več "nedosegljivosti" kot jaz, prej, ko je bila na bobu (A1), je bilo pa še slabše.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: MxxW5 ()

SmeskoSnezak ::

Kako pa ima HOT/Hofer urejen roaming po Evropi in svetu?
@ Pusti soncu v srce... @

LoveKvothe ::

SmeskoSnezak je izjavil:

Kako pa ima HOT/Hofer urejen roaming po Evropi in svetu?


Recimo za paket, ki ga imam jaz (HoT MaAXI, 3000min, 3000sms, 20GB - 14,99€) imam brezplačno gostovanje 2,8GB, po porabi 0,73€/MB pa 13GB, ko porabim teh ~16GB pa je cena 3,9€/MB. To je izključno za EU, za ostale države ne vem točno, verjetno ti ko prideš v državo pošljejo sms koliko kaj stane.

NejcSSD ::

Maxi je 10, extra s 50gb pa 15 eurov.
https://www.hot.si/tarife.html
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

SmeskoSnezak ::

LoveKvothe je izjavil:

SmeskoSnezak je izjavil:

Kako pa ima HOT/Hofer urejen roaming po Evropi in svetu?


Recimo za paket, ki ga imam jaz (HoT MaAXI, 3000min, 3000sms, 20GB - 14,99€) imam brezplačno gostovanje 2,8GB, po porabi 0,73€/MB pa 13GB, ko porabim teh ~16GB pa je cena 3,9€/MB. To je izključno za EU, za ostale države ne vem točno, verjetno ti ko prideš v državo pošljejo sms koliko kaj stane.

Hvala, to je seveda smiselno. Kaj pa, da je kdo ze gostoval po Evropi in lahko mal pove izkusnje, na katera omrezja se poveze in kak dober je roaming/gostovanje? Kaksne tezave mogoce? Kje bi lahko nasel seznam drzav, ki dovoljujejo "roaming" od Hoferja? Kolega ima HOT, pa misli it na Kubo za dopust, cist tak za primer.
@ Pusti soncu v srce... @

LoveKvothe ::

NejcSSD je izjavil:

Maxi je 10, extra s 50gb pa 15 eurov.
https://www.hot.si/tarife.html


Tok pocen je, da takoj pozabim :)

strom_15 ::

SmeskoSnezak je izjavil:

LoveKvothe je izjavil:

SmeskoSnezak je izjavil:

Kako pa ima HOT/Hofer urejen roaming po Evropi in svetu?


Recimo za paket, ki ga imam jaz (HoT MaAXI, 3000min, 3000sms, 20GB - 14,99€) imam brezplačno gostovanje 2,8GB, po porabi 0,73€/MB pa 13GB, ko porabim teh ~16GB pa je cena 3,9€/MB. To je izključno za EU, za ostale države ne vem točno, verjetno ti ko prideš v državo pošljejo sms koliko kaj stane.

Hvala, to je seveda smiselno. Kaj pa, da je kdo ze gostoval po Evropi in lahko mal pove izkusnje, na katera omrezja se poveze in kak dober je roaming/gostovanje? Kaksne tezave mogoce? Kje bi lahko nasel seznam drzav, ki dovoljujejo "roaming" od Hoferja? Kolega ima HOT, pa misli it na Kubo za dopust, cist tak za primer.


Vsak virtualni operater se "obnaša" kakor "pravi" operater na katerem gostuje (uporablja enake kode), tuji operater vidi HOT kakor vidi predplačnike A1 uporabnike - ne ve da si na virtualnem omrežju.. Pri hotu je roaming enak kakor je pri A1 (za predplačnike, saj HOT deluje kakor predplačniški sistem). Pojdi na A1 in si poglej za cene gostovanja.

Evo ti dajem link:

https://www.a1.si/tujina/klici-iz-tujin...

Je omogočeno gostovanje na kubi in bo tudi delovalo, še cenik:

Operater: Cubacel (priporočeni operater) (samo ta deluje)

cenik:

Klic v Slovenijo:
3,6000 €

Dohodni klic:

2,0000 €

SMS:
0,6000 €

Pošiljanje MMS:
0,8400 €

GPRS/UMTS:
9,9000 €

p.s. Za ceno nisem siguren, da je na hotu enaka kakor na A1 vendar bolj sem ti hotel povedati da stvar na kubi deluje.

SmeskoSnezak ::

Super duper, hvala!
@ Pusti soncu v srce... @

jusv ::

daleč najbolj se ti splača Telamch... zdaj dobiš vse za 13/€na mesec.
Pametne smo podnevi z lučjo iskali!

w4nkst4 ::

je kakšna razlika v omrežju a1 če si direktno pri a1 ali pa pri hoferju?

Heavy ::

w4nkst4 je izjavil:

je kakšna razlika v omrežju a1 če si direktno pri a1 ali pa pri hoferju?


Kontroverzno vprašanje; nekateri bodo rekli, da jim hot lovi slabše. Večina bo rekla, da jim lovi isto. Ampak na papirju bi moralo biti isto.
#TeamFelix

andrej30 ::

Pozdravljeni mene pa zanima če ima kdo Hot internet ono varianto 200Gb za 15 evrov kako stvar deluje in če je to dovolj za hišni internet?



hvala lp

d4vid ::

andrej30 je izjavil:

Pozdravljeni mene pa zanima če ima kdo Hot internet ono varianto 200Gb za 15 evrov kako stvar deluje in če je to dovolj za hišni internet?



hvala lp


Kot prvo, moras povedat kaj pocnes na internetu, koliko naprav bo priklopljenih itd.
Za nekoga, ki po sihtu pogleda novice in fb, je dovolj. Za mulca, ki prenasa filme in igre, pa premalo.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

Gogo ::

kaj pravite na Me2 za cca 5€ za 13 letno najstnico? A1 in njihovo omrežje odpade zaradi slabega signala. thx
Gigabyte Aorus B550 Elite|Ryzen 3 3100|GeForce GT 1030|
TG Delta RGB 16GB CL 16|ADATA XPG SX8200 PRO 512GB NVMe SSD M.2|
Chieftec Photon Series 650W RGB ATX| Antec PerformanceOne P7 Silent Black|

andrej30 ::

se pravi na omrežje je priklopljen moj komp internet brskanje in dolvleka ampak sem v nadzorni plošči pogledal imam sedaj porabe nekje 170Gb za 30 dni tako da mislim da bi šlo to skozi..

theStranger ::

Pozdrav, do konca meseca bi rad zamenjal mobilnega operaterja, do zdaj sem bil vedno pri A1 (oz simobilu). Zanima me predvsem kateri je najugodnejši? Učk sem vrgel na bob in pa Hot, pa me zanimajo izkušnje, kako je z omrežjem in pa če ta dva ponudika omogočata sms o dohodnem klicu ce je telefon izklopljen? Seveda pa sem odprt tudi za druge predloge.

Hvala za odgovore!

w4nkst4 ::

bob.hot.telekom vse dobro...trenutno imam narocniski drzni bob in vse dela brez problema.tudi hot maxi sem testiral in dela vse brez problema...bob mi je boljsi, ker nima omejitev klici/sms v eu in ima boljso default hitrost interneta (40/5 medtem ko je hot 20/5)

tako pri bob kot pri hot dobis sms o zgresenem klicu, ce si nedosegljiv.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: w4nkst4 ()

Stari maček ::

Če jima je dovolj 20 GB, vsekakor HOT za 9.9 €.

stara mama ::

Razmišljam o prehodu na HOT, ker telemachov še več je postal nenormalen, 15€ ne mislim dajat za neki kar ne rabim!
So tu kaki skriti stroški, priključnine, mogoč pri telemachu odjavnine in podobne domislice?

Mare3 ::

HOT ne menjam za nič

BivšiUser2 ::

Stari maček je izjavil:

Če jima je dovolj 20 GB, vsekakor HOT za 9.9 €.

+ LTEplus opcija 2€
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

w4nkst4 ::

boljs je bob ker ma visjo default lte hitrost

stara mama ::

Danes sem preklopil na HoT in mi je že zdaj všeč. V appu vse pregledno in cela statistika skupaj z razčlenjenim seznamom klicev, polnjenj, itd itd... (za razčlenjen račun je treba ponavadi drugje plačat)
Lahk samo priporočam!

MArkusPrimus ::

Tudi jaz priporočam HOT. Najcenejši za ponujeno, vse dela BP. Imam paket Maxi, ne porabim nikoli pa sem kar heavy user, 9.99 EUR ???. Priporočam vsem, pa še obljuba, da ne bodo dražili kot drugi pod krinko dodajanja brezveznih stvari v pakete med navdušuje ?

WhiteLenate ::

Definitvno HOT. Imam cca. 2 leti in do zdaj še ni bilo nobenega problema.

theStranger ::

Kaj pa je recimo razlika med HOT in BOB?

Stari maček ::

theStranger je izjavil:

Kaj pa je recimo razlika med HOT in BOB?

Pri HOT imaš klice in Sms-e neomejene, pa veliko več prenosa podatkov za enako ceno.

theStranger ::

Sem mal preveril, res je da ima HOT neomejno, bob ima 3000 (kar je zame kot neomejeno) + bob ima hitejši internet in en GB vec na gostvanju...

49106 ::

Jaz bom šel počasi stran iz HOT-a. Sem mislil, da bom zdržal brez pošiljanja MMS-ov, pa mi je ta hendikap po več kot enem letu dopizdil. Verjetno grem na Telemach+Revolucija.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Invictus ::

Kdo še uporablja MMSe?

Danes si na Viber/WhatsApp...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

AnjaNja ::

Odsvetujem telemach. Vsaj ne v SG, še manj v Starem trgu pri SG. Skrajno nestabilen signal (telefonija, internet in TV).

A1 ali bob (ki ima isto DŠ kot A1), Telekom. Zanesljiv signal je pri teh. Hofer-Hot uporablja Telekomovo omrežje se je pa za pozanimat, če je zanesljiv signal (kot tudi Telemach).

Pakete lahko primerjaš na spletu. Izberi glede na svoje potrebe. DO nedavnega sem bila pri A1, sedaj sem presedlala na BOB, ki je v bistvu ista firma, le ugodnejši paket.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hot, BOB, Telemach in vse ostalo (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15649236 (11564) V-i-p
»

Telekom Slovenije podražil mobilne pakete (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
10619862 (10156) bambam20
»

Kater operater ima največ interneta/€?

Oddelek: Mobilne tehnologije
253942 (2592) win64
»

Znane cene Hoferjeve mobilne telefonije HoT (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
9035313 (23622) AštiriL

Več podobnih tem