» »

kako prodati ETH, BTC ?

kako prodati ETH, BTC ?

PujsaPepa ::

Imam vse žive denarnice, prijavljene v različne sisteme,
ampak nikjer hudiča ne najdem, kako sedaj sploh prodat te konje ?

Bitstamp javlja "Please be advised that debit card orders are currently unavailable"
a Blockchain in Binance sploh ponujata to ? ali preko 3.providerjev ? katerih ? koliko vzamejo provizije ?

Kako najenostavneje prodat te svoje Etheriume in Bitcoine ? attačaš neko prepaid kreditno in prenekažeš nanjo ? v katerem sistemu to vi naredite ?

podvprašanje: vsi govorijo, da je dobro imeti sredstva po različnih denarnicah, ampak hudiča če še za prenos med denarnicami plačaš provizijo :)) !!! ki je ponavadi sedaj že kar visoka. Znate vi to prenakazat brez feeja ?

kow ::

Dober trol.

Mitja223 ::

Brez feejev ni mogoče ničesar prenakazati.

Jaz lahko svojih par kE bp dvignem na TRR (iz bitstampa, sem ZDAJ preveril).

Tudi prodati ni mogoče brez feejev, btw.

Če pa misliš, da boš davčno utajo na bistampu delal pa vso sreč, itak si jim moral dati vse podatke za verifikacijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mitja223 ()

PujsaPepa ::

Nobene utaje nočem delat, tudi nimam veliko sredstev (na enih denarnicah celo premalo da bi se sploh splačalo dvignit ali prenakazat::) btw.. kolikor vidim je s konji najbolje operirat (kupovat) po približno 950$ , ker je najmanjši fee, kajne ?

Le da sprobam ali lahko sploh sedaj to spremenim v € na svojo kartico ali TRR.
Se pravi vi kar v bitstampu to naredite ? kateri menu/podmenu ? ja, sem verificiran (itak je trajalo 10 dni !!) ampak ne najdem...
Kdo uporablja še kaj drugega za prodajo konjev ?

Trol - hja, na netu je polno zadetkov, kako kupiš konje, nobenega pametnega pa kako jih prodaš :) mislim da bo tale post koristil še komu drugemu !

Tr0n ::

SEPA withdrawal.

galu ::

Ljudje ponavadi prodajo svoje konje kar na bolhi. Sta pa ETH in BTC precej zanimivi, čeprav slabo zveneči, izbiri imen za konja.
Tako to gre.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: galu ()

Mitja223 ::

PujsaPepa je izjavil:

Nobene utaje nočem delat, tudi nimam veliko sredstev (na enih denarnicah celo premalo da bi se sploh splačalo dvignit ali prenakazat::) btw.. kolikor vidim je s konji najbolje operirat (kupovat) po približno 950$ , ker je najmanjši fee, kajne ?

Le da sprobam ali lahko sploh sedaj to spremenim v EUR na svojo kartico ali TRR.
Se pravi vi kar v bitstampu to naredite ? kateri menu/podmenu ? ja, sem verificiran (itak je trajalo 10 dni !!) ampak ne najdem...
Kdo uporablja še kaj drugega za prodajo konjev ?

Trol - hja, na netu je polno zadetkov, kako kupiš konje, nobenega pametnega pa kako jih prodaš :) mislim da bo tale post koristil še komu drugemu !


Bitstamp -> Zgodaj desno "Withdrawal" -> Levi meni "EU Bank (SEPA)"

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mitja223 ()

dronyx ::

Saj na Petrolu in Telekomu ti tudi bitcoine prodajo, transakcija v obratno smer pa pri njih ne gre, tako da se more kupec znajti sam. :)

PujsaPepa ::

dronyx je izjavil:

Saj na Petrolu in Telekomu ti tudi bitcoine prodajo, transakcija v obratno smer pa pri njih ne gre, tako da se more kupec znajti sam. :)


Ravno temu je namenje ta moj post /vprašanje. Imaš ti še kak namig kako iz tvoje denarnice zdaj konje pretvorit v EUR na tvoji kartici ali TRR ? in koliko provizije je ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PujsaPepa ()

PujsaPepa ::

Mitja223 je izjavil:

Bitstamp -> Zgodaj desno "Withdrawal" -> Levi meni "EU Bank (SEPA)"


Odlično! hvala. ne vem kako sem lahko spregledal... kolikšna je pa provizija ?
Morda kdo ve, se kaj govori, kdaj bo bitstamp podpiral tudi nakazilo na debetno kartico ?

Ima kdo drug še za kake druge sisteme navodilo - pot do menujev, kje prodaš konje ?
blockchain, binance... ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PujsaPepa ()

Mitja223 ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bitstamp nakazilo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
12842897 (10063) buttcrack
»

Začetek s Kriptovalutami po Korakih - prijava, nakazilo EUR, prenakazilo kovancev (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
14860513 (47627) PrihajaNodi
»

Bitcoin - Bitstamp - osnovna vprašanja (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5124481 (21492) mat xxl
»

Bitcoin znova na zgodovinskem vrhu (strani: 1 2 3 421 22 23 24 )

Oddelek: Novice / Kriptovalute
1187160138 (113126) technolog

Več podobnih tem