» »

Verifikacija osebne izkaznice pri Coinbase

Verifikacija osebne izkaznice pri Coinbase

SPTŠLowLife ::

Zivjo, ustvaril sem coinbase racun a osebne izkaznice nikakor ne morem verificirati.

Slika je jasna, iz nje se da prebrati prakticno vse, a mi coinbase zmeraj javi da je nekaj slo narobe in da ne morejo verificirati.

Dvomim da je problem slika izkaznice, ali obstaja se mogoce kaksen drug scenarij zakaj mi ne morejo verificirati?

Izbral sem opcijo Photo ID ce koga zanima

bansi ::

Živjo

Jaz sem skeniral osebno, slike naložil na telefon in jih uploadal na coinbase, pa je bilo v redu. Ko sem pa slikaril s telefonom, pa nikoli ni bilo dobro.

boro10 ::

Si preveril vse črke in da ni kakšnega odseva?
Pozdrav

janezvalva ::

jaz vedno osebno držim postrani, tako da je zgornji rob bližje kameri kot spodnji, vedno uspe

miha1135899 ::

bansi je izjavil:

Živjo

Jaz sem skeniral osebno, slike naložil na telefon in jih uploadal na coinbase, pa je bilo v redu. Ko sem pa slikaril s telefonom, pa nikoli ni bilo dobro.


Meni pa obratno. Osebno sem poskeniral in je bilo OK, enako voznisko, ki jo je pa stalno zavracalo. V aplikaciji na telefonu sem potem pogruntal, da mi zaznava voznisko kot slovasko. Potem sem jo slikal s telefono je pa slo cez :)

ProdriveR ::

Jaz sem slikal s telefonom. Sicer sem mogu zadevo ene 3x ponovit, sam je šlo na koncu vseeno skozi :)

Ajnstajn` ::

Jaz sem se tudi jajcal s tem coinbase, ko sem delal račun. Priporočam da slikaš podnevi pri lepi dnevni svetlobi, ne delat slik zvečer pri luči ipd.
//

miha1135899 ::

Na aplikaciji za telefon pa se najenostavneje vidi zakaj ni sprejeto, pomoje, na sami spletni strani ni nikjer nic o poskusih omenjeno. Neki robot to cekira

dexterboy ::

Ajnstajn` je izjavil:

Jaz sem se tudi jajcal s tem coinbase, ko sem delal račun. Priporočam da slikaš podnevi pri lepi dnevni svetlobi, ne delat slik zvečer pri luči ipd.

Jaz sem na Coinbase štirikrat pošiljal in že ko sem obupal, sem naredil zgornjo prakso, pa je zagrabilo.
Če ne uspe prvič, probajte še drugič, tretjič, četrtič... Sem pa slikal s telefonom, skeniranje osebne na MFP napravi ni prineslo pozitivnega odgovora.
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pomoč Coinbase (strani: 1 2 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
5611739 (513) tomaz-
»

Bitstamp nakazilo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
12841911 (9077) buttcrack
»

Začetek s Kriptovalutami po Korakih - prijava, nakazilo EUR, prenakazilo kovancev (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
14857800 (44914) PrihajaNodi
»

osnove trgovanja z cryptovalutami

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
3710166 (7838) krefi
»

Bitcoin nakazilo (strani: 1 2 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
5919474 (13801) retro99

Več podobnih tem