» »

s kriptovalutami lahko tudi pomagamo drugim!

s kriptovalutami lahko tudi pomagamo drugim!

Mato989 ::

Nekaj časa sem študiral ali naj tole objavim, ker vedno pravijo da prava dobrodelnost je ta, ki je ne izpostavljamo, in zato poudarjam, da ta objava ni namenjena lastni hvali ampak v upanju, da morda pa še kdo izmed vas primakne kakšen kovanček. Spodaj je Zasebno Sporočilo uporabnika ki je želel tudi sam poizkusit kripto-trgovanje v upanje na boljše življenje z hčerko, ostalo vidite v slikicah.





Ker nisem prosil za dovoljenje objave sem zakril vse podatke uporabnika in ime, vendar če kdo želi in lahko primakne je address za XRP(kot vidite na sliki):

Mislim da sem nasel tole v polju xrp

rDsbeomae4FXwgQTJp9Rs64Qg9vDiTCdBv

Oznaka Tag: 86275318


Vse donacije ki ste mi jih poslali v obliki XRPja sem poslal gospodu!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

amacar ::

Meni je poslal enako, ampak ko sem pogledal njegov profil je mesec in pol nazaj še kupoval tv za 800EUR + soundbar, tako da je pomojem zgodba izmišljena.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: amacar ()

xda develope ::

amacar
Iz multimilionarja lahko padeš na brezdomca v 24urah...

jype ::

Če si dobil samo enega takega, imaš kar srečo. Jaz sem takim raztalal ogromno, potem sem moral pa nehat, ker mi je zmanjkalo. Če so držali coine, ki so jih dobili, potem so danes bogati, če so jih pa takoj spremenili v dolarje, potem pa niso.

Yacked2 ::

Zato bo morebiten zlom posameznih kriptovalut še toliko bolj boleč.
Korak naprej ni vedno ustrezen...sploh če si na robu prepada!

slotechar ::

Jype je navajen zlomov kriptovalut. Ma ze trdo kozo. Nic mu ne more do zivega. Tough hodler

jype ::

Mene manj boli zato, ker nisem vložil nič evrov, pa ker ne bom nič manj finančno neodvisen, če ves crypto trg propade.

ideep ::

No jaz pa ne bom rekla, da sem na pragu revščine, vendar kot visoko izobražena drsim vanj kot tudi vsi, ki smo se izobraževli, delali in nas niso cenili.. zdaj, ko smo samostojni podjetniki, nas država rubi na vsakem koraku, mesečno moramo napraskati 350 eur za prispevke, nimamo bolnišk - saj sami veste, raje ne govorim.., potem pa imaš doma še hiperaktivnega otroka s sumom na avtizem, otroka sam preživljaš in še zmeraj guraš in guraš in upaš da se ti biznis odpre.. zaposlit se za polni delovni čas ne moreš, ker otrok rabi varstvo..

psihično in fizično smo s.p-jevci, ki so v enaki situaciji kot jaz že popolnoma izčrpani, zato smo zdaj tukaj da sprobamo ta kripto svet. vanj sem se spustila že leta 2010, pa potem nisem znala oz. sem odprla račun na btc-e, ki pa ga je baje zasedla CIA.. tak da, neki malega btc je bilo, bolje da ne vem koliko bi to znašalo danes..

a mi uspe ali ne, bomo vidli - sem optimistična. cenim pa vsak namig glede nakupa kakšnega kovanca, ker se resnično lovim. no zdej pa nehimo jamrat, spremljamo trg. :)

Yacked2 ::

slotechar je izjavil:

Jype je navajen zlomov kriptovalut. Ma ze trdo kozo. Nic mu ne more do zivega. Tough hodler


Primerjaj Jypa ter OPjevega gospoda in post nad temle^. Ti bo takoj jasno, na kaj je letela moja izjava.
Korak naprej ni vedno ustrezen...sploh če si na robu prepada!

Extrem ::

Spoštovani g.amacar!

Na tehniko se dokaj dobro spoznam prav tako na življenje v pravem in ne v virtualnem svetu ne spoznam se na kripto svet zelo dobro na življenje verjetno sem kar precej starejši od vas gospod ali gospodič. Ni mi treba razlagat o izmišljeni zgodbi ker me ne poznate in to kar omenjate ne drži. Žal je moja zgodba malce drugačna od vašega predvidevanja g. amacar nikakor pa si ne dovolim, da je "zgodba izmišljena" prav tako karkoli sem kjerkoli že spraševal o tehničnih stvareh še zdaleč ne pomeni, da si jih lastim jaz osebno. Vedno sem priskočil na pomoč vsakomur, ki je zaprosil za pomoč in to z glavo ne denarjem, ki ga nimam. Če napišem, da kupujem to ne pomeni, da kupujem zase pa čeprav se tako bere kajne. Ljudem pomagam prijateljem in znancem na tak način, da so zadovoljni z informacijami katere pridobijo od mene, ker se pač na določene stvari ne spoznajo "beri" ne znajo pridobiti ali poiskati. Namesto njih to opravim jaz. Želim Vam osebno boljše življenje od mojega. Ne mislim razpravljati več. Kar vi mislite je vaš problem, kaj je resnica vem jaz.

Bom pa še tukaj izrazil osebno zahvalo gospodoma Mirkotu. in Vinkotu (imeni sta izmišljeni sta pa pravi osebi da ne bo pomote) ter tudi ostalim, ki so mi kdajkoli pomagali, odgovorili na moja vprašanja kakršnakoli so pač že bila zastavljena.

Pa lahko noč in obilo sreče ter zdravja in ponosa vam želim g. amacar.

amacar je izjavil:

Meni je poslal enako, ampak ko sem pogledal njegov profil je mesec in pol nazaj še kupoval tv za 800EUR + soundbar, tako da je pomojem zgodba izmišljena.

hamez66 ::

ideep je izjavil:

No jaz pa ne bom rekla, da sem na pragu revščine, vendar kot visoko izobražena drsim vanj kot tudi vsi, ki smo se izobraževli, delali in nas niso cenili.. zdaj, ko smo samostojni podjetniki, nas država rubi na vsakem koraku, mesečno moramo napraskati 350 eur za prispevke, nimamo bolnišk - saj sami veste, raje ne govorim.., potem pa imaš doma še hiperaktivnega otroka s sumom na avtizem, otroka sam preživljaš in še zmeraj guraš in guraš in upaš da se ti biznis odpre.. zaposlit se za polni delovni čas ne moreš, ker otrok rabi varstvo..

psihično in fizično smo s.p-jevci, ki so v enaki situaciji kot jaz že popolnoma izčrpani, zato smo zdaj tukaj da sprobamo ta kripto svet. vanj sem se spustila že leta 2010, pa potem nisem znala oz. sem odprla račun na btc-e, ki pa ga je baje zasedla CIA.. tak da, neki malega btc je bilo, bolje da ne vem koliko bi to znašalo danes..

a mi uspe ali ne, bomo vidli - sem optimistična. cenim pa vsak namig glede nakupa kakšnega kovanca, ker se resnično lovim. no zdej pa nehimo jamrat, spremljamo trg. :)


btc-e je zdaj wex.nz. Poskusi se vpisati, mogoče imaš pa še kaj gor?

aborko ::

Da so zaprli btc-e so vam kvečjemu naredili uslugo, saj so vam vsilili hold. Sedaj je na wex.nz npr. eth 5x dražji, kot je bil ob zaprtju btc-e.com. JE pa res, da dobiš le nekje 2/3 nazaj, ostalo pa v toknih.

Machete ::

Mato989 je izjavil:


Vse donacije ki ste mi jih poslali v obliki XRPja sem poslal gospodu!


Vsem je poslal enak mail, tudi meni. Malo me presenečaš s tako naivnostjo mato. V kateremkoli drugem segmentu, izven trenutnega rastočega kripta, ne bi prosperiral s tako slabim 'čitanjem' ljudi. Ne, da nisi mislil dobro, ampak ne padat na tako cheap fore.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

ideep ::

hamez66 je izjavil:


btc-e je zdaj wex.nz. Poskusi se vpisati, mogoče imaš pa še kaj gor?


ne zagrabi mi usernama--če kreiram account, potem to ne bo to..
hmm?

Your password has expired. The link to generate a new password has been sent to your e-mail.

oo jebemu, zdaj sem sprobala s starim email naslovom.. amapak ta zdej ne obstaja več, ker je bil vezan na staro domeno.. zdaj so mi pa mail tja poslali-- kaj pa zdej?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ideep ()

DeeJay ::

ideep je izjavil:

hamez66 je izjavil:


btc-e je zdaj wex.nz. Poskusi se vpisati, mogoče imaš pa še kaj gor?


ne zagrabi mi usernama--če kreiram account, potem to ne bo to..
hmm?

Your password has expired. The link to generate a new password has been sent to your e-mail.

oo jebemu, zdaj sem sprobala s starim email naslovom.. amapak ta zdej ne obstaja več, ker je bil vezan na staro domeno.. zdaj so mi pa mail tja poslali-- kaj pa zdej?


Piši supportu. Men so pomagal odklent račun, ker sem mel whitelistan IP in se mi je kasneje spremenil, tko da sem se zaklenil ven.

Unknown_001 ::

Extrem je izjavil:

Spoštovani g.amacar!

Na tehniko se dokaj dobro spoznam prav tako na življenje v pravem in ne v virtualnem svetu ne spoznam se na kripto svet zelo dobro na življenje verjetno sem kar precej starejši od vas gospod ali gospodič. Ni mi treba razlagat o izmišljeni zgodbi ker me ne poznate in to kar omenjate ne drži. Žal je moja zgodba malce drugačna od vašega predvidevanja g. amacar nikakor pa si ne dovolim, da je "zgodba izmišljena" prav tako karkoli sem kjerkoli že spraševal o tehničnih stvareh še zdaleč ne pomeni, da si jih lastim jaz osebno. Vedno sem priskočil na pomoč vsakomur, ki je zaprosil za pomoč in to z glavo ne denarjem, ki ga nimam. Če napišem, da kupujem to ne pomeni, da kupujem zase pa čeprav se tako bere kajne. Ljudem pomagam prijateljem in znancem na tak način, da so zadovoljni z informacijami katere pridobijo od mene, ker se pač na določene stvari ne spoznajo "beri" ne znajo pridobiti ali poiskati. Namesto njih to opravim jaz. Želim Vam osebno boljše življenje od mojega. Ne mislim razpravljati več. Kar vi mislite je vaš problem, kaj je resnica vem jaz.

Bom pa še tukaj izrazil osebno zahvalo gospodoma Mirkotu. in Vinkotu (imeni sta izmišljeni sta pa pravi osebi da ne bo pomote) ter tudi ostalim, ki so mi kdajkoli pomagali, odgovorili na moja vprašanja kakršnakoli so pač že bila zastavljena.

Pa lahko noč in obilo sreče ter zdravja in ponosa vam želim g. amacar.

amacar je izjavil:

Meni je poslal enako, ampak ko sem pogledal njegov profil je mesec in pol nazaj še kupoval tv za 800EUR + soundbar, tako da je pomojem zgodba izmišljena.


Japajade. Človek v stiski ima za internet naročnino, ima cajt da se pravda po forumih, uporablja silovite besede da obtožuje druge ki podvomijo v socialno noto...

Jaz teh zgodb ne kupim. Zdramatizirano v iber. Čemu ti ljudje, ki jim pomagaš ne pomagajo?

Na internetu ni za verjet NIKOMUR niti besedice ko pridemo do kombinacije denarja in osebnih izpovedi. Saj vem kako gre to. Na internetu ni težko spisat traktata.

Mel smo enga nedolgo nazaj, ki je jadikoval kako mu je hudo ker mora oreživnino plačevat. Marsikdo se mu je ponudil za pomkč saj je pisal kot da mu froci umirajo od lakote. Pomoči ni sprejel oz. ignoriral. Torej je ne rabi in se nima kaj oritoževat. Med vrsticami pa se je potem izvedelo, da je iskal sponzorje ki bi financirali tožarjenje po sodiščih da bi mu določil skrbništvo in ne bi rabil plačat preživnine.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

kow ::

jype je izjavil:

Mene manj boli zato, ker nisem vložil nič evrov, pa ker ne bom nič manj finančno neodvisen, če ves crypto trg propade.


A si kradel strom?

jype ::

kow je izjavil:

A si kradel strom?
Priznam, da sem storil majhno zaokrožitveno napako: 6kWh (kolikor je grafična požrla, ko sem rudaril) me je takrat stalo 20 centov, torej 6 evrov na mesec.

hamez66 ::

ideep je izjavil:

hamez66 je izjavil:


btc-e je zdaj wex.nz. Poskusi se vpisati, mogoče imaš pa še kaj gor?


ne zagrabi mi usernama--če kreiram account, potem to ne bo to..
hmm?

Your password has expired. The link to generate a new password has been sent to your e-mail.

oo jebemu, zdaj sem sprobala s starim email naslovom.. amapak ta zdej ne obstaja več, ker je bil vezan na staro domeno.. zdaj so mi pa mail tja poslali-- kaj pa zdej?



Na katero domeno je bil pa vezan? Če ti support ne bi želel pomagati, se morda da zmenit kaj z lastnikom domene, da ti naredi enak email naslov, kot si ga imela v preteklosti. Če obstaja možnost, da si imela gor malo več bitcoinov, se splača potrudit (in težit lastniku domene). Vsekakor najprej probaj na supportu..

Matejjjjj ::

zato za take stvari uporabljaš najbolj razširjene domene, gmail, yahoo npr, pri teh je verjetnost obstoja tudi v prihodnjih letih daleč največja. Za nas starejše je bila najboljša šola s katastrofo imenovano email.si.

Nisem strokovnjak, a se da ideep kako pomagati pri tem?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Matejjjjj ()

hamez66 ::

Saj sem napisal, da se lahko z lastnikom domene zmeniš, da ti naredi email naslov na svoji domeni. Če je imela na email.si, potem se lahko s trenutnim lastnikom domene email si (ki je v lasti firme hitrost.com) zmeni, da ji naredijo email na tej strani. Morda bi ji ga naredili, morda ne, morda bi bilo treba plačati veliko, mogoče pa samo za en sendvič in kokakolo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hamez66 ()

hudournik ::

Glede na to da ste zelo hitro zašli z debato in nekateri celo začeli z merjenjem vaših lulekov.. en reminder za vse ki trgujete in ste n-krat oplemenitili svoje vložke. Ob vsej tej kripto noriji bi vas še jaz spomnil, da ne pozabimo na dobrodelnost in prispevamo del zaslužka tistim, ki nimajo. Verjamem pa, da boste znali sami presoditi komu boste zaupali denar, da bo prišel v prave roke. Tudi sam sem že prispeval in še bom, tako da pohvale op-u za tole temo oz. njen namen.

jype ::

Matejjjjj je izjavil:

Za nas starejše je bila najboljša šola s katastrofo imenovano email.si.
To se sliši kot da ste imeli gmail.com, pa je propadel. A ni bolje imeti lastne domene, kjer je vse v tvojih rokah?

jype ::

hudournik je izjavil:

Glede na to da ste zelo hitro zašli z debato in nekateri celo začeli z merjenjem vaših lulekov.. en reminder za vse ki trgujete in ste n-krat oplemenitili svoje vložke. Ob vsej tej kripto noriji bi vas še jaz spomnil, da ne pozabimo na dobrodelnost in prispevamo del zaslužka tistim, ki nimajo. Verjamem pa, da boste znali sami presoditi komu boste zaupali denar, da bo prišel v prave roke. Tudi sam sem že prispeval in še bom, tako da pohvale op-u za tole temo oz. njen namen.
Jaz nerad delam reklamo za tiste, ki prejemajo moje donacije, ker si izpostavljenosti velika večina ne želi, od organizacij, ki se mi jih zdi vredno podpirati, pa lahko navedem tiste, ki so zelo transparentne pri dokumentiranju porabe sredstev in njihove ljudi lahko srečaš povsod po svetu in vidiš, da dejansko delajo:

http://www.msf.org/
https://www.amnesty.org/
https://www.peacecorps.gov/

Unknown_001 ::

Sam opomnik.

Če že kdo namerava pomagat naj pomaga tistemu, ki ga osebno pozna in ve da rabi. V nasprotnem primeru se tvega 99% nateg. Tudi v Sloveniji, deželi "poštenjakov" je to možno.

Nikogar ne obsojam, le svetujem previdnost da se ne boste sami nategnil. Najbolj zihr je da se pomaga poznanim ostalo pa pač... ne moreš vedet in ni pametno na lepe oke dajat denar.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

ideep ::

hvala za pomoč, borim se z njimi že dva dni. nočejo me verificirat.


If you have forgotten your password and lost access to the account email. mail, we will not be able to provide you with access to your account on the exchange. This also applies to accounts, check which was the wrong email.
We understand that this may cause inconvenience, but this policy ensures that access to the accounts of the exchange will not be provided to users, which they do not belong.


bolj jim razlagam, da nisem od tega nič izgubila, da vse imam, ampak sistem zahteva nov pass, ker je ta že star so mi napisali tole..



For account verification we need that You sent the transfer of funds from the same wallet's address or number to a payment system which was added to the balance previously


jaz pa tega nimam,...

pol sem jim kopirala printscreen starih mailov od btc-e.. kdaj je bila regsitracija anredila iz tistega maila .. leta 2013

zdaj čakam odgovor

p.s. bil je vezan na mojo domeno.. ki pa je zdaj ista kot prej.. sam da je bila prej biz.. zdaj je pa com.. tudi to sem jim povedala, tudi printscreen sem dala maila, ki je še v apple mailu.. sam da je sivo obarvan ker je passe

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ideep ()

Baja ::

zakupi nazaj .biz, če je še fraj.

ideep ::

noter sem noter sem.. zakupla hiter domeno nazaj.. kaj si ja nor, to so ble sekunde.. ampak zdaj ko hočem verificirat account mi nočejo.. naredi error.. dam vse slikice in vse.. in ja mam BTC ne cel ampak neki je...sveta marija pomagej hvala ti hvala

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ideep ()

Baja ::

hehe, that's the spirit on a bloody day :)

Machete ::

Itak dobiš tokene, ne BTC. FBI zaseg pa to ..
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

ideep ::

Machete je izjavil:

Itak dobiš tokene, ne BTC. FBI zaseg pa to ..


ja pravkar gledam, da imam nekaj pod BTC pa BCH, spodaj pa tokene.. in kako si zdaj lahko to prenesem na bitstamp?

eh, sej ne morem naredit withdraw.., ker nimam niti za burek, .. zdaj sem si komaj domeno pokrila.. ojej

ja kaj pa zdaj kako naj tisti minimlani delež prenesm.. dokupim tu BTC, pa pol prenesem na bitstamp

oz. kako predlagaš?

* Min amount for withdrawal - 0.002 BTC.
* Минимальная сумма для вывода с помощью WEX CODE - 0.001 BTC.
* Fee for withdrawal is 0.001 BTC.
* Комиссия за вывод с помощью WEX CODE - 0 BTC.
* Daily limit on withdrawal - 50 BTC.
* Be patient, transfer of funds will be before the first confirmation.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ideep ()

Baja ::

poglej če so kaki coini z manjsimi fee-ji. prodaš vse v ta coin in ga preneseš drugam. xrp, ltc, bch? nisem na finexu in nevem kaj majo. moraš pa najti par ki ja na drugi menjalnici.

Machete ::

Wex ima zelo nizke withdrawal feeje, tako da ni panike!
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Baja ::

kolko jaz razumem njo muči tole :/

Min amount for withdrawal - 0.002 BTC.

Machete ::

Ah toliko dela za 20$.. Jaz sem mislil da ima blizu 1 BTC (ne cel)..
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Baja ::

ja, jaz sem tudi mislo da je našla $10k :/

ideep ::

kdor z malim ni zadovoljen itd..

obstajal je tudi nek wallet na PC-ju trenutno ga poskušam sestavit.. dobim blue screen.. če postnem sliko komponent, mi boste povedal kir kabel kam gre.. ker imam dva diska in imam občutek, da neki ni prav zvezan..

p.s. zahvaljujem se vsem, ki ste strpni in še ne zavijate z očmi :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ideep ()

Baja ::

postni, pa da vidimo

lahko pa samo diske na drugo mašino priklopiš pa poiščeš wallet.dat fajle

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Baja ()

Yusef ::

Tole je en velik nateg :)

Machete ::

Katero? Ne vidimo kaj imaš v roki.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bitstamp nakazilo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
12841800 (8966) buttcrack
»

Priznate, koliko ste zaslužili / izgubili v kriptovalutah? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
14019279 (11319) Aquafriend
»

Začetek s Kriptovalutami po Korakih - prijava, nakazilo EUR, prenakazilo kovancev (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
14857592 (44706) PrihajaNodi
»

Slovenski NiceHash izgubil za 56 milijonov evrov bitcoinov (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Novice / Kriptovalute
388111673 (80017) dexterboy

Več podobnih tem