» »

Sygic - navigacija - nakup

Sygic - navigacija - nakup

«
1
2

kerco46 ::

Kako ste zadovoljni z Sygic navigacijo?
Do sedaj uporabljal (free) HERE WeGo, pa me zanima kako se obnese Sygic? prednosti? vaše izkušnje? :)

BTW: se splača razkirat 20€ za premium lifetime licenco - EU karte (sedaj imajo cca. -77% ceno)

Unknown_001 ::

Imel, sedaj ironično uporabljam Google maps...

Meni se Sygic ni dopadel. Googlova rešitev je enostavnejša, zastonj in najbolj oomembno je, da DELUJE.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

RegulusDraco ::

sygic je odličen, vedno dela, lepo računa čas prihoda glede na zastoje na cestah in ob preveč upočasnjenem prometu najde dober obvoz.
Priporočam.
A coding sequence cannot be revised once it's been established.

beni ::

Uporabljam že nekaj časa, s plačano licenco za karte Evrope in promet.

Karte so dobro pokrite in hitro posodabljane, tudi promet je hitro ažuriran na dejanske razmere.

Priporočam !
Pojma nimam ...

GRT ::

Za po Sloveniji Google maps-zemljevid. Najbolj enostavna in natančna. Za po tujini pa Navigon. Meni osebno veliko bolj vizualno pregledna, bolj natančna in enostavna. Meni Sygic nikoli ni bil všeč in še takrat, ko sem ga najbolj potreboval(po Sloveniji) me je zapeljal na stran pota. Tako da ga ne priporočam.

Unknown_001 ::

GRT je izjavil:

Za po Sloveniji Google maps-zemljevid. Najbolj enostavna in natančna. Za po tujini pa Navigon. Meni osebno veliko bolj vizualno pregledna, bolj natančna in enostavna. Meni Sygic nikoli ni bil všeč in še takrat, ko sem ga najbolj potreboval(po Sloveniji) me je zapeljal na stran pota. Tako da ga ne priporočam.


Zdaj ko so mobilne meje padle po EU komot tudi na HR v AUT itd. članicah koristiš. Jst mam itak tripster paket in se mi ne poznajo ti podatki. V bistvu ta navigacija relativno malo porabi ker dosti zemljevida predpomni. Pa zdej je mislim da opcija da telefon shrani karto do določenega obsega in dela gps. Exclusive
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

GRT ::

Tako je, se čisto strinjam. No če imaš ravno v tujini par ur(5-6) prižgano potem sem še dobre pol leta nazaj po Madžarski in Italiji takrat uporabljal Navigon, sedaj pa kot je rečeno, če veš približno pot si lahko prednaložiš mapo na pomnilnik telefona in je to to. Niso pa več tako potratni kot včasih.

Nikonja ::

Ni vse tako rožnato kar se tiče google mapsa in potovanja po EU, letos sem bil na Škotskem in sem marsikje bil brez mobilnega interneta, v tem primeru te google maps ne bo navigavala, pokaže karto (če je imaš downloadano v offline modu) in tvojo pozicijo ampak navigacija ne deluje.

Ker v avtu imam google maps sem obsojen na njih, ampak ko ni povezave dobri Sygic zmeraj pomaga, in zato upam da jih bodo pustili do android auta enkrat.

FTad ::

Nikonja je izjavil:

Ni vse tako rožnato kar se tiče google mapsa in potovanja po EU, letos sem bil na Škotskem in sem marsikje bil brez mobilnega interneta, v tem primeru te google maps ne bo navigavala, pokaže karto (če je imaš downloadano v offline modu) in tvojo pozicijo ampak navigacija ne deluje.

Ker v avtu imam google maps sem obsojen na njih, ampak ko ni povezave dobri Sygic zmeraj pomaga, in zato upam da jih bodo pustili do android auta enkrat.


A ni temu namenjen takoimenovani mirror link moznost v avtomobilu, potem pa na screenu zazenes sygic?

r3dkv1c4 ::

Unknown_001 je izjavil:

Imel, sedaj ironično uporabljam Google maps...

Meni se Sygic ni dopadel. Googlova rešitev je enostavnejša, zastonj in najbolj oomembno je, da DELUJE.

Zakaj lazes?
Ce tebi UI ni vsec se ne pomeni, da je slab.
Glede na to, da sem uporabljam vse mozne navigacije, lahko mirno recem, da je trenutno sygic najboljsa izbira za 17,99€.

Gmaps je v primerjavi nekaj korakov zaostal.

TheBlueOne ::

Imam skoraj vse licence za Sygic, samo, da so mi nehali teziti z reklamami. :) Ko so akcije so karte kar poceni, ce se ne motim koristi karte od Tom toma, ki slovijo kot ene boljsih.

Ampak od kar imam povsod Internet uporabljam googlemaps, ki deklasira vse. Pri Sygicu potrebujes tocni naslov, pri googlo si lahko zelo kripticen in se vedno najde pot. Lahko napises "Tovarna papir Ljubljana" in dobis seznam. Pac brilianten HMI in menda planirajo 3D navigacijo, ki bo skoraj sigurno top. Da ne govorimo, da Google zazna zastoje in takoj predlaga obvoze....

Invictus ::

Če imaš omrežje na voljo, je težko dobiti kaj boljšega od GMaps. Sploh, če ti avto ni primarno prevozno sredstvo.

Offline karte ala Sygic so dobre, ampak ponavadi samo za avto. Ko greš peš, te ne znajo pripeljati nekam po najbližji poti med bajtami.

Je pa res, da zadnje čase ne uporabljam drugega kot GMaps, tako da so mogoče kaj boljši.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

3p ::

Unknown_001 je izjavil:

Imel, sedaj ironično uporabljam Google maps...

Meni se Sygic ni dopadel. Googlova rešitev je enostavnejša, zastonj in najbolj oomembno je, da DELUJE.


Isto. Imam licenco za cel svet že od kdovekdaj. Uporabljam pa google maps.

Offline navigacija več nima kake posebne prednost (razen izjemoma v kakih rovtah, ko je itak boljši Ostmand ali kaj podobnega). Poleg tega lahko v google maps naložiš regije za offline rabo.

Tako imam sygic le za backup in ga nisem uporabljal že lep čas. Razmisli če sploh rabiš.

Nikonja je izjavil:

Ni vse tako rožnato kar se tiče google mapsa in potovanja po EU, letos sem bil na Škotskem in sem marsikje bil brez mobilnega interneta, v tem primeru te google maps ne bo navigavala, pokaže karto (če je imaš downloadano v offline modu) in tvojo pozicijo ampak navigacija ne deluje.


Že kako leto deluje tudi offline navigacija - če imaš seveda regijo downloadano za offline mode.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 3p ()

nejcek74 ::

jaz sem kupil sygic par let nazaj (med eno od akcij sem kupil world wide licence), kot sekundarno navigacijo, ko je nastala zmede okoli Here maps in WP Maps.
- kljub plačljivosti karte nimajo nobene prednosti pred zastonjskimi Here / W maps, oboji so 98% uporabni, tako kot vsaka druga navigacija
- Sygic ima prec boljsi vmesnik avtomobilske navigacije (lane spliting), ceprav se mi zdi to pogojno uporabno, odvisno od velikosti telefona in njegove namestitve v avtu
- Sygic ima za moj okus obupen uporabniški vmesnik in grozljivo grafiko :)
- Here maps / W maps imajo moznost prikaza javnega prevoza
- Sygic ima boljsi prikaz komercialnih storitev (trgovine, restavracije ipd), kar je sicer meni nadvse nelogicno in smesno da Here maps tu sepajo

V glavnem, kljub temu, da sem kupil licenco, Sygica prakticno ne uporabljam. Kadar mi Here / W maps zatajijo grem ali na Google maps ali pa na MapFactor GPS, ki ima sicer prav tako obupen vmesnik, vendar uporablja Open Source Maps, ki pogosto edine premorejo lokalno navigacijo. S tem mislim, da premorejo vse od lokalno poimenovanje ulic / cest (tu, sploh v slovanskih dezelah, pogrnejo vsi, od Googla do Sygica) pa do lokalnih cest. preko polj in skozi gozodove.

zk_eu ::

Jaz že nekaj let uporabljam Sygic in moram reči, da me še ni razočaral. GUI je meni sicer odličen. Navodila, ki ti jih daje pa mi do sedaj še niso povzročila težav, da bi se kje zgubil, pa sem kar dosti prevozil.

Včasih sem ga uporabljal tudi za pesačenje, ko sem si ogledal kakšno mesto. Sedaj, ko je poraba podatkov v tujini vezana na osnovni paket, pa mogoče to ne pride več tako do izraza. Dobro, pa glede na to, da so v G. mapse sedaj v večini zajeti tudi javni prevozi, mi je to boljše. Za vožnjo pa si jo vseeno v tujini še raje prižgem kot G. mapse.
Non omne, quod licet, honestum est - Ni vse, kar je dovoljeno, tudi pošteno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zk_eu ()

Dr_M ::

Imam sygic kupljen ze nekaj let, pa ve z vsako verzijo slabsi. Sem pred kratkim ugotovil, da je navigacija v avtu precej boljsa, ko sem se vozil po zagrebu.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

r3dkv1c4 ::

Dr_M je izjavil:

Imam sygic kupljen ze nekaj let, pa ve z vsako verzijo slabsi. Sem pred kratkim ugotovil, da je navigacija v avtu precej boljsa, ko sem se vozil po zagrebu.

Katera navigacija?
Ker nekaj se ljudje ne zavedajo.Na trgu ni navigacije, ki bi bila v vseh pogledih top za vsakogar.
Vsak se sam odloči kater UI mu je ljubši, katere karte so mu ljubše, lane guide ali pa ne......

Mene osebno je Gmaps razočaral, ker pač ni namenjen kot cestna navigacija apriori.

Sem uporabljal vse vrste navigacije, na različnih vrstah naprav in lahko rečem, da je Sygic super za v avto, ko se pogovarjamo o android navigacijah.

Izbiro pa prepuščam vsakomur svojo.

Dr_M ::

Katera navigacija?


PSA smeg+. Sicer je malo bolj komplicirana kot sygic, ampak dejansko pripelje do cilja, ne pa sygic, ki me je hotel iz sentvida pri LJ, v catezke toplice peljat po gorenjski AC proti kranju, potem cez trebnje po nekih makedamskih cestah in take neumnosti.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

shadeX ::

kerco46 je izjavil:

Kako ste zadovoljni z Sygic navigacijo?
Do sedaj uporabljal (free) HERE WeGo, pa me zanima kako se obnese Sygic? prednosti? vaše izkušnje? :)

BTW: se splača razkirat 20EUR za premium lifetime licenco - EU karte (sedaj imajo cca. -77% ceno)


- Sygic najboljša navigacija. Uporabljam jo že nekje 5 let, prepričala pa me je ker je Garmina peljala "scat".

se splača razkirat 20EUR za premium lifetime licenco


To ti resno sprašuješ? Lifetime za vse EU karte s posodobitvami? Mečejo ti ga v hrbet in ti se še sprašuješ če se "splača".

Meni je Sygic vreden več kot takrat fizični Garmin, za katerega sem odštel okoli 300EUR..sygic je meni osebno vreden še vsaj 2x toliko. Ne menjam, ker me še ni pustil na cedilu.

Unknown_001 je izjavil:

Imel, sedaj ironično uporabljam Google maps...

Meni se Sygic ni dopadel. Googlova rešitev je enostavnejša, zastonj in najbolj oomembno je, da DELUJE.


Verjetno si Sygic uporabljal napačno, glede na boldan text.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

TheBlueOne ::

Sej Sygic deluje natancno kakor vsak Tom Tom zemljevid. Problem je, da ga Google sije prakticno povsod drugje. Sam sem moral kar nekajkrat najti tocno lokacijo z Googlovo navigacijo. Se posebej v mestnih jedrih, kjer ima Google se streetview. In ravno Streetview navigacija zna konkurente poslati v maloro.

Google absolutno nadvlada Sygic pri:
- Kako lahko je iskati rezultat (ni potrebe po tocnem naslovu, ni potrebe po posebnih znakih)
- Izogibanje zastojem in predlogi alternativ (Pri Sygicu tega nisem opazil)
- 3D navigacija
- Hiter razvoj govornega prepoznavanja
- IN POMEMBNO!!! podpora za Android Auto
- Boljsa jezikovna podpora

Diskutabilno:
- Komu je bolj vsec kateri standardni Interface

Tako da je na koncu stvar taksna, da Imam skoraj vse Sygic licence, sam program pa bi nalozil samo, ce bi sel izven EUja.

FireSnake ::

Sygic sem kupil decembra, ko je bil 12,99€ (kupil sem Evropo)

Zadeva je všečna in uporabna.

Prej sem uporabljal Here maps (sem pa to tudi obdržal). Po kakšni Bosni se na to zadevo ne zanašajte preveč.
SLO in bolj severno je pa zakon...
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

MrStein ::

nejcek74 je izjavil:

- Sygic ima prec boljsi vmesnik avtomobilske navigacije (lane spliting), ceprav se mi zdi to pogojno uporabno, odvisno od velikosti telefona in njegove namestitve v avtu
- Sygic ima za moj okus obupen uporabniški vmesnik in grozljivo grafiko :)

Ja, UI je pri Sygic-u tak-tak, en del boljši, drug slabši.

Primeri:

Proti večeru preklopi na night-mode. Vse je črno. Ker sonce še sploh ni zašlo in je lepo svetlo. To, da ima telefon vsaj tri senzorje za svetlobo, očitno še tile Slovaki niso dognali. :P

The boot problem: Na začetku poti pove "Go north!". OK, kje pa je sever? Nič, gremo b home, apps in poženemo enega od kompas app-ov. Ker Slovaki niso ugotovili, da ima telefon vgrajen kompas. (sicer v nekaterih verzijah, pod določenimi pogoji celo upošteva smer)
(to je sicer nako tudi v Google Maps in drugih)

TheBlueOne je izjavil:

Sej Sygic deluje natancno kakor vsak Tom Tom zemljevid. Problem je, da ga Google sije prakticno povsod drugje. Sam sem moral kar nekajkrat najti tocno lokacijo z Googlovo navigacijo. Se posebej v mestnih jedrih, kjer ima Google se streetview. In ravno Streetview navigacija zna konkurente poslati v maloro.

Google absolutno nadvlada Sygic pri:
- Kako lahko je iskati rezultat (ni potrebe po tocnem naslovu, ni potrebe po posebnih znakih)
- Izogibanje zastojem in predlogi alternativ (Pri Sygicu tega nisem opazil)

To je za doplačat. Kako deluje pa ne bi vedel.

- 3D navigacija
To rabijo le tisti, ki nimajo prostorske predstave. ;)

Sem uporabljal GM, Here in Sygic, pa nekega "zmagovalca" ni. Enkrat je en boljši, drugič drugi.

GM recimo nima nič podatkov o cesti (omejitev hitrosti, nevarni odseki, radarji, itd).
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

3p ::

MrStein je izjavil:


GM recimo nima nič podatkov o cesti (omejitev hitrosti, nevarni odseki, radarji, itd).


Ja, tole je vsekakor Sygicova prednost. Je pa informacija bolj informativne vrednosti, ker je prevečkrat netočna.

TheBlueOne ::

3p je izjavil:

MrStein je izjavil:


GM recimo nima nič podatkov o cesti (omejitev hitrosti, nevarni odseki, radarji, itd).


Ja, tole je vsekakor Sygicova prednost. Je pa informacija bolj informativne vrednosti, ker je prevečkrat netočna.


To pa je bila zame najbolj nadlezna stvar pri Sygicu. Pred skoraj vsakim zavojem mi je utisal glasbo, tudi, ce Sem izklopil opozorila, kar pa ga je hendikepiralo. Sem cisto pozabil na to funkcijo, ker ga ze nekaj casa ne uporabljam. Kakor neka tecna bejba, ki sicer ne tezi ampak vedno zadiha, ce peljes v ovinek 40 namesto priporocene 30.

Mimogrede, Google dodaja omejitve.

r3dkv1c4 ::

TheBlueOne je izjavil:

3p je izjavil:

MrStein je izjavil:


GM recimo nima nič podatkov o cesti (omejitev hitrosti, nevarni odseki, radarji, itd).


Ja, tole je vsekakor Sygicova prednost. Je pa informacija bolj informativne vrednosti, ker je prevečkrat netočna.


To pa je bila zame najbolj nadlezna stvar pri Sygicu. Pred skoraj vsakim zavojem mi je utisal glasbo, tudi, ce Sem izklopil opozorila, kar pa ga je hendikepiralo. Sem cisto pozabil na to funkcijo, ker ga ze nekaj casa ne uporabljam. Kakor neka tecna bejba, ki sicer ne tezi ampak vedno zadiha, ce peljes v ovinek 40 namesto priporocene 30.

Mimogrede, Google dodaja omejitve.

Ni res, ce ugasnes zvok v app, nic ne tecnari z opozorili.
Dajte nehat sirit lazi.

TheBlueOne ::

r3dkv1c4 je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

3p je izjavil:

MrStein je izjavil:


GM recimo nima nič podatkov o cesti (omejitev hitrosti, nevarni odseki, radarji, itd).


Ja, tole je vsekakor Sygicova prednost. Je pa informacija bolj informativne vrednosti, ker je prevečkrat netočna.


To pa je bila zame najbolj nadlezna stvar pri Sygicu. Pred skoraj vsakim zavojem mi je utisal glasbo, tudi, ce Sem izklopil opozorila, kar pa ga je hendikepiralo. Sem cisto pozabil na to funkcijo, ker ga ze nekaj casa ne uporabljam. Kakor neka tecna bejba, ki sicer ne tezi ampak vedno zadiha, ce peljes v ovinek 40 namesto priporocene 30.

Mimogrede, Google dodaja omejitve.

Ni res, ce ugasnes zvok v app, nic ne tecnari z opozorili.
Dajte nehat sirit lazi.



Ja to ze, opozoril ni bilo. Ampak ce sem poslusal glasbo na iz iste naprave skosi 3,5mm jack je vedno za recimo 2s 20% utisal glasbo. Ampak morda so ze odpravili, je bilo pred dvema letoma.

TheBlueOne ::

To z utisanjem so odpravili. Nasel post, ki govori o tem. Pri verziji 1.0.1.981 menda ni bilo vec utisanja glasbe. :)

Daniel ::

Meni je bilo zanimivo, ko mi je pri vožnji po Avstriji Sygic cel čas kazal omejitev 70 vsepovsod, v naselju in izven naselja, kjerkoli, povsod je bilo 70.

r3dkv1c4 ::

Daniel je izjavil:

Meni je bilo zanimivo, ko mi je pri vožnji po Avstriji Sygic cel čas kazal omejitev 70 vsepovsod, v naselju in izven naselja, kjerkoli, povsod je bilo 70.

Katerega leta? 1942?

Daniel ::

1 Mesec nazaj. Ne vem, ali se je v aplikaciji kaj zataknilo, ali so karte take. Do meje je delalo OK.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Daniel ()

FireSnake ::

Evo težave: imam kupjen Sygic in sem ga uspešno aktiviral na Xiaomi MI5.

Zdaj mi je pa v roke prišel Google Pixel 2 pa ne morem aktivirati.
Pravi: This product code is not for this edition of Sygic

So nas malo napizdli decembra, ko so dajali velike popuste, al kako? :)
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

MrStein ::

Jaz sem ga že na veliko Androidih aktiviral. Brez težav.
Lahko njihov support vprašaš. (sam sicer nimam z njim izkušnje)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Mavrik ::

FireSnake je izjavil:

Evo težave: imam kupjen Sygic in sem ga uspešno aktiviral na Xiaomi MI5.

Zdaj mi je pa v roke prišel Google Pixel 2 pa ne morem aktivirati.
Pravi: This product code is not for this edition of Sygic

So nas malo napizdli decembra, ko so dajali velike popuste, al kako? :)


Na storeu sta dve skoraj isti Sygic aplikaciji. Si pobral napačno?
The truth is rarely pure and never simple.

FireSnake ::

Možno, bom pogledal :D
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

harmony ::

Jaz nisem vec zadovoljen z Sygic. Uporabljam jo pa na ajfonu. Ko jo prizgem zre baterijo ko ne vem kaj. Telefon postane vroc, tako da bi lahko gor spekel jajca...pretiravam, ampak ja enostavno se greje.
Iskanje je en sam obup. Prej sem lepo izbral drzavo, kraj, ulico in je to to. Sedaj te opcije ni vec, enostavno je indeksiranje pocasno kot moja stara babica.

Google Maps cak cak cak...in sem ze na poti. Z romingom po EU je zadeva top.

FireSnake ::

Aha, nisem imel prave verzije ... Zdaj je licence limit.
Moram iz stare naprave nekako prenest ...

Moram narediti "transfer licence". Naštudirati, kako se to naredi ...
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

Daniel ::

A ni tako, da samo dodaš napravo in se ti prva ki je viška sama odregistrira?

r3dkv1c4 ::

harmony je izjavil:

Jaz nisem vec zadovoljen z Sygic. Uporabljam jo pa na ajfonu. Ko jo prizgem zre baterijo ko ne vem kaj. Telefon postane vroc, tako da bi lahko gor spekel jajca...pretiravam, ampak ja enostavno se greje.
Iskanje je en sam obup. Prej sem lepo izbral drzavo, kraj, ulico in je to to. Sedaj te opcije ni vec, enostavno je indeksiranje pocasno kot moja stara babica.

Google Maps cak cak cak...in sem ze na poti. Z romingom po EU je zadeva top.

Stvar nastavitev....resi tvoj problem....

...pa seveda iPhone, ki pa za vas ni nikoli vzrok težav.

RokX ::

Za Sygic sem gledal pred časom pa se nisem odločil. Za offline uporabljam HERE WeGo Maps, ko imam internet pa Waze, ki ga še nihče ni omenil. Oboje je brezplačno.
Kdor kuha ta nekaj zakuha

klinker ::

r3dkv1c4 je izjavil:

harmony je izjavil:

Jaz nisem vec zadovoljen z Sygic. Uporabljam jo pa na ajfonu. Ko jo prizgem zre baterijo ko ne vem kaj. Telefon postane vroc, tako da bi lahko gor spekel jajca...pretiravam, ampak ja enostavno se greje.
Iskanje je en sam obup. Prej sem lepo izbral drzavo, kraj, ulico in je to to. Sedaj te opcije ni vec, enostavno je indeksiranje pocasno kot moja stara babica.

Google Maps cak cak cak...in sem ze na poti. Z romingom po EU je zadeva top.

Stvar nastavitev....resi tvoj problem....

...pa seveda iPhone, ki pa za vas ni nikoli vzrok težav.


A ti si neka huda referenca za navigacije in telefone, al kako :D

noraguta ::

Ma vae offline navigacije so zlata vredne. Google je fajn ker pogledaš se bajte. Ampak navigacija je konec koncev pocen napram zemljevidom ki smo jih kupovali po brncinskih. Vedno pa pogledam kam grem in utišam navigacijo. Ker tisti abotni nasveti so kvečjem nadležni. Herebpa google maps naredita svoje.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

r3dkv1c4 ::

klinker je izjavil:

r3dkv1c4 je izjavil:

harmony je izjavil:

Jaz nisem vec zadovoljen z Sygic. Uporabljam jo pa na ajfonu. Ko jo prizgem zre baterijo ko ne vem kaj. Telefon postane vroc, tako da bi lahko gor spekel jajca...pretiravam, ampak ja enostavno se greje.
Iskanje je en sam obup. Prej sem lepo izbral drzavo, kraj, ulico in je to to. Sedaj te opcije ni vec, enostavno je indeksiranje pocasno kot moja stara babica.

Google Maps cak cak cak...in sem ze na poti. Z romingom po EU je zadeva top.

Stvar nastavitev....resi tvoj problem....

...pa seveda iPhone, ki pa za vas ni nikoli vzrok težav.


A ti si neka huda referenca za navigacije in telefone, al kako :D

Si užaljen, ko ti nekdo pove resnico?

Persen pomirja.

Glede na to, da ne znas niti nastavit app, da ne žre baterije na polno, verjamem, da te uporaba navigacije frustrira.

FireSnake ::

Daniel je izjavil:

A ni tako, da samo dodaš napravo in se ti prva ki je viška sama odregistrira?


Popolnoma prav imaš, a jim to v novi verziji ne dela.

So mi pa uredili.

Dobil sem odgovor (in z njim zelo zadovoljen, saj ni bil Copy/Paste odgovor, ampak so dejansko uredili)


Hello there,
Thank you for contacting Sygic.

Normally it should be enough to press the "Transfer license" option which you can find directly under the "Activation limit reached..." message when it appears. Our system then automatically takes care of keeping the license active on the allowed number of devices.

There is however a known issue with the current versions 17.3.x of the app, that this method does not work, and our developers are trying to fix it.

In the meantime, we are manually doing a workaround in our license system for every user who is affected by this.
For you I already made this adjustment, so please try using your product code again now and it should go through without the Activation limit message this time.

Thank you for your understanding. If you‘ll have other questions or need further assistance, please contact us again.

Best regards,

Martin
Customer Support Specialist
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

klinker ::

r3dkv1c4 je izjavil:

klinker je izjavil:

r3dkv1c4 je izjavil:

harmony je izjavil:

Jaz nisem vec zadovoljen z Sygic. Uporabljam jo pa na ajfonu. Ko jo prizgem zre baterijo ko ne vem kaj. Telefon postane vroc, tako da bi lahko gor spekel jajca...pretiravam, ampak ja enostavno se greje.
Iskanje je en sam obup. Prej sem lepo izbral drzavo, kraj, ulico in je to to. Sedaj te opcije ni vec, enostavno je indeksiranje pocasno kot moja stara babica.

Google Maps cak cak cak...in sem ze na poti. Z romingom po EU je zadeva top.

Stvar nastavitev....resi tvoj problem....

...pa seveda iPhone, ki pa za vas ni nikoli vzrok težav.


A ti si neka huda referenca za navigacije in telefone, al kako :D

Si užaljen, ko ti nekdo pove resnico?

Persen pomirja.

Glede na to, da ne znas niti nastavit app, da ne žre baterije na polno, verjamem, da te uporaba navigacije frustrira.


Kako resnico in o kaki bateriji ti to :))

MrStein ::

ZPS naredil (no, verjetno samo povzel) test navi app-ov za Android in iOS:
https://www.zps.si/index.php/tehnologij...

(mogoče je tudi kaka druga organizacija objavila, bonus točke, če kdo najde)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Nikonja ::

Pa res ne bom plačal 3.5 eur da preberem ta članek. Lahko poveš kakšen je zaključek ?

MrStein ::

TomTom najboljši, sledijo Garmin in Navigon. Ter CoPilot.
Od zastonjskih pa zmaga Waze.

Sygic pa je zanimivo slabši od Waze.

Malo je razlik med iOS in A, ampak ne velikih.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

harmony ::

r3dkv1c4 je izjavil:

harmony je izjavil:

Jaz nisem vec zadovoljen z Sygic. Uporabljam jo pa na ajfonu. Ko jo prizgem zre baterijo ko ne vem kaj. Telefon postane vroc, tako da bi lahko gor spekel jajca...pretiravam, ampak ja enostavno se greje.
Iskanje je en sam obup. Prej sem lepo izbral drzavo, kraj, ulico in je to to. Sedaj te opcije ni vec, enostavno je indeksiranje pocasno kot moja stara babica.

Google Maps cak cak cak...in sem ze na poti. Z romingom po EU je zadeva top.

Stvar nastavitev....resi tvoj problem....

...pa seveda iPhone, ki pa za vas ni nikoli vzrok težav.

Isti kurac je na Androidu, tako da ne ga kakat prevec okrog baterije. Zakaj mi drug app ne zre? Zato, ker je sygic postal enostavno en velik wtf. Poleg zretja baterije, je kot aplikacija za moje potrebe neuporabna. Zadnjic v Nemciji, nastavim pred hotelom destinacijo. Pravi zavijte levo iz parkinga. Zavijem fakin levo, potem cez 5 sekund obrnite se ko je to mogoce. Ma jebi se aplikacija. In to ni prvic, da je tako.

r3dkv1c4 ::

Ce pa uporab)jas navigacijo k bosanci.
Vodila me navigacija, je reu, ko se je k meni na dvorišče pripeljal s kamionom.

Ce pa ne ves kam moras zavit iz parkinga.....pol ti pa ni pomoci.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

harmony ::

r3dkv1c4 je izjavil:

Ce pa uporab)jas navigacijo k bosanci.
Vodila me navigacija, je reu, ko se je k meni na dvorišče pripeljal s kamionom.

Ce pa ne ves kam moras zavit iz parkinga.....pol ti pa ni pomoci.

Ocitno se nisi bil dlje od kokoske, pa nimas pojma kako je, ko isces v milijonskem mestu xyz ulico.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Offline android navigacija

Oddelek: Na cesti
486645 (3488) sass628
»

Huawei bo uporabljal TomTomove zemljevide

Oddelek: Novice / Android
469103 (6607) dunda
»

Avto brez navigacije (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
8816749 (13091) Mavrik
»

Google maps an Androidu in shranjevanje brez povezave

Oddelek: Programska oprema
316020 (5310) Go-ahead

Več podobnih tem