» »

Revolut

Revolut

Temo vidijo: vsi
««
14 / 95
»»

perci ::

Za tiste, ki jim placevanje z gugl pay dela tezave, sem pogruntal napredno resitev: med telefon in njegov ovitek, vtaknete katerokoli nfc kartico. Preverjeno deluje tako na androidu, ios,...celo na windows phone in nonsmartphone platformah. Priporocam.

amacar ::

To je bedarija, ker moraš vpisovati pin kodo ob nakupu nad 15€ in nisi naredil nič napram kartici + ne uporabljajo vsi ovitka. Pri plačilu z google pay pa vpisovanje pin kode ni potrebno.

perci ::

a moras odklenit telefon al dela tudi z zaklenjenim?

amacar ::

Odkleneš (fingerprint, iris scanner...).

perci ::

dobr, men tist vpisovanje pin ni taka drama, bi bil pa gpay fajn, se strinjam

OK.d ::

Z Revolut MC - staro(cca. imam že 1 leto) mi deluje plačevanje preko GP, drugače na telefonu imam tudi NlbPay ampak sem se naveličal plačevati s telefonom, ker skoraj vedno hitreje opravim nakup z kartico kot telefonom.
LPOK.d

Mare2 ::

OK.d je izjavil:

Z Revolut MC - staro(cca. imam že 1 leto) mi deluje plačevanje preko GP, drugače na telefonu imam tudi NlbPay ampak sem se naveličal plačevati s telefonom, ker skoraj vedno hitreje opravim nakup z kartico kot telefonom.


Hitreje? Kartice sploh ne nosim s sabo. Predno pridem iskat jo doov, traja... :)

OK.d ::

Ko kartico prislonim na POS takoj zagrabi, dočim plačilo s telefonom potrebuje več časa 2-3 sec.
Pa tudi velikokrat se zgodi, da se transakcija brez razloga prekine in to seveda ravno takrat, ko je dolga vrsta na blagajni za teboj in te vsi čudno gledajo kaj se tip afna s telefonom in na koncu mora opraviti nakup s kartico:P
LPOK.d

amacar ::

Mas neki cuden telefon. Pri meni je instant z gpay. Telefona se prislonim ne cisto na citalec, pa ze zazna.
Ce si pa to za nlbpay pisal, potem bi pa verjel, da je bolj cesko narejeno.

krneki0001 ::

nlbpay čist normalno deluje. Vsaj na Ulefone armor x nisem imel še nikoli problemov.
Če imaš pa slabši nfc v telefonu, moraš pa vedet kje točno je, da tisti del daš zraven pos terminala - videno na Samsungih, ko se prekinjajo transakcije, ker je nfc predaleč stran, ker človek narobe postavi telefon zraven posa.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

OK.d ::

Imam pixel 2 xl, tako da telefon mislim da ni krivec.
LPOK.d

krneki0001 ::

Preveri točno kje ima nfc senzor in potem ga polagaj na pos s tem senzorjem na pravo točko, pa ne bo težav.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Mare2 ::

amacar je izjavil:

Mas neki cuden telefon. Pri meni je instant z gpay. Telefona se prislonim ne cisto na citalec, pa ze zazna.
Ce si pa to za nlbpay pisal, potem bi pa verjel, da je bolj cesko narejeno.


Sem preveril. Še predno se telefon dotakne čitalca, se že pokaže kljukica, da je transakcija izvedena. Imam Samsung S9. Tako da tista trditev nekako ne bo štimala. Razen če je s telefonom kaj narobe. :)

Shegevara ::

Hej,
Na eDavkih sem oddal prijavo svojega revolut računa. (vse elektronsko)
Če grem gledat pod vložene dokumente na tej spletni strani piše, da je status: Obdelan (uspešno)

Pomeni to, da je z moje strani vse narejeno, ali morda dobim po pošti še kake liste za izpolnit?

Se kdo spozna?

bastadu ::

Poglej če je na eDavkih pod Računi razviden tvoj novi račun ...

Mare2 ::

Greš na
-Podatki o zavezancu
-Računi

in vidiš, če je vpisano. :)

Shegevara ::

Aha, ni ga še. Bom zgleda moral še malo počakat. Se mi je čudno zdelo da bi blo vse tako enostavno.

buttcrack ::

saj je tako enostavno, edino počakat bo treba še malo, da bo viden.

Shegevara ::

Ok hvala vsem. Zmedlo me je to ker čakam en teden, kolega je pa rekel, da je imel že po enem dnevu vse urejeno.

Mare2 ::

Shegevara je izjavil:

Ok hvala vsem. Zmedlo me je to ker čakam en teden, kolega je pa rekel, da je imel že po enem dnevu vse urejeno.


Oni nimajo roka, do kdaj rešijo zadevo. Rok 8 dni je za nas, navadne smrtnike.
Podrobnosti glede prijave v edavke si poglej na navodila in prijava računa na FURS klikni, sicer je za N26, prijava je pa podobna. ;)

McClane ::

Neumno vprašanje - pa vseeno, se z Revolutom da plačevati položnice? Za trajnike vem da naj ne bi bilo težav.
\"You want us to build WHAT??\" - Ancient Chinese Wall Engineer

modelno1 ::

Da. Payments > Bank transfer. Dodaš nov beneficiary, referenco napišeš v Message.
Respect the bacteria! They are the only culture some people have.

#000000 ::

Shegevara je izjavil:

Hej,
Na eDavkih sem oddal prijavo svojega revolut računa. (vse elektronsko)
Če grem gledat pod vložene dokumente na tej spletni strani piše, da je status: Obdelan (uspešno)

Pomeni to, da je z moje strani vse narejeno, ali morda dobim po pošti še kake liste za izpolnit?

Se kdo spozna?


Ne dolgo nazaj sem prebral da Revoluta ni treba prijavit, edino če se je kej spremenilo vmes ?

Mare2 ::

#000000 je izjavil:



Ne dolgo nazaj sem prebral da Revoluta ni treba prijavit, edino če se je kej spremenilo vmes ?


Poglej moje današnje zgornje sporočilo, kjer sem navedel link do dokumenta, navodil za uporabo N26. Glede prijave na FURS velja enako. V njem je tudi link do Uradnega navodila FURS. Poglej, kaj piše: (Opomba: Ponudnik Revolut računa je pred kratkim že nadgradil spletno aplikacijo, zato morajo imetniki ta račun prijaviti.)

#000000 ::

Ja sem medtem še našel zadevo, torej se bo treba prijavit, ter podati na lov za podobnim servisem ki ga ni treba prijavit.

Mare2 ::

#000000 je izjavil:

Ja sem medtem še našel zadevo, torej se bo treba prijavit, ter podati na lov za podobnim servisem ki ga ni treba prijavit.


Jaz nisem pristojen za uradno tolmačenje tistega besedila. Sem samo skopiral. :)

Naabo ::

Shegevara je izjavil:

Hej,
Na eDavkih sem oddal prijavo svojega revolut računa. (vse elektronsko)
Če grem gledat pod vložene dokumente na tej spletni strani piše, da je status: Obdelan (uspešno)

Pomeni to, da je z moje strani vse narejeno, ali morda dobim po pošti še kake liste za izpolnit?

Se kdo spozna?

Tudi sam še vedno nimam zavedenega Revolut računa, pa sem ga oddal 8.1. (obdelan, uspešno), med tem ko sem N26 oddal v ponedeljek (21.1.) ter je recimo danes viden (prav tako obdelan, uspešno).

OK.d ::

Jaz sem ga oddal preko mobilne aplikacije in je bil viden-vpisan že drugi dan.
LPOK.d

buttcrack ::

Naabo je izjavil:

Shegevara je izjavil:

Hej,
Na eDavkih sem oddal prijavo svojega revolut računa. (vse elektronsko)
Če grem gledat pod vložene dokumente na tej spletni strani piše, da je status: Obdelan (uspešno)

Pomeni to, da je z moje strani vse narejeno, ali morda dobim po pošti še kake liste za izpolnit?

Se kdo spozna?

Tudi sam še vedno nimam zavedenega Revolut računa, pa sem ga oddal 8.1. (obdelan, uspešno), med tem ko sem N26 oddal v ponedeljek (21.1.) ter je recimo danes viden (prav tako obdelan, uspešno).

ali je IBAN na revolutu na tvoje ime?
pri meni je beneficiray še vedno revolut in ga do nadaljnjega ne bom prijavil, niti ga ne uporabljam prav pogosto.

Naabo ::

buttcrack je izjavil:


ali je IBAN na revolutu na tvoje ime?
pri meni je beneficiray še vedno revolut in ga do nadaljnjega ne bom prijavil, niti ga ne uporabljam prav pogosto.

Da, napisano je moje ime.

dukaric1991 ::

Pod LOCAL je pri meni beneficary REVOLUT LTD, pod SWIFT pa je beneficary na moje ime. Na eDavki sem oddal screnshoot SWIFT zavihka, pisalo je Obdelano(uspešno), po 2-3 tednih je bil račun viden pod:
-Podatki o zavezancu
-Računi

Malo je treba počakat da je račun viden :)

Naabo ::

dukaric1991 je izjavil:

Pod LOCAL je pri meni beneficary REVOLUT LTD, pod SWIFT pa je beneficary na moje ime. Na eDavki sem oddal screnshoot SWIFT zavihka, pisalo je Obdelano(uspešno), po 2-3 tednih je bil račun viden pod:
-Podatki o zavezancu
-Računi

Malo je treba počakat da je račun viden :)

Pri meni je pri obeh moje ime. Ni panike, samo nenavadno je, da je pri N26 bilo v parih dneh, čeprav sem odprl/prijavil 10 dni kasneje.

#000000 ::

Kako do datuma odprtja računa ? revolut

OK.d ::

Napiši kar nekaj, zanima jih edino št. tvojega tujega računa.
LPOK.d

Mare2 ::

#000000 je izjavil:

Kako do datuma odprtja računa ? revolut


Na aplikacji tudi jaz nisem zaznal tega podatka. Če nujno rabiš, jim pošlji e-mail. :)

kokica2000 ::

V Revolutu po novem funkcija za dostop do letaliških salonov. Cena 28 EUR (brezplačen prvi vstop za naročnike Metal).

barakus ::

Kak link za vec info?

kokica2000 ::

 Saloni

Saloni

lana0 ::

Koliko stane provizija za plačevanje položnic preko Revoluta?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: amacar ()

Mare2 ::

lana0 je izjavil:

Koliko stane provizija za plačevanje položnic preko Revoluta?


Lana, po mojih dosedanjih podatkih je brezplačno. :)

user4683 ::

kokica2000 je izjavil:

 Saloni

Saloni


Na žalost v moji aplikaciji (Android) tega (še) ni. Sem ravnokar nad atlantikom in bi z veseljem tole izkoristil v Minhnu. Upajmo da bo na poti nazaj že :)

Mare2 ::

Posodobi aplikacijo. :)

user4683 ::

Sem. Trikrat preveril :) Ocitno imajo nek cuden rollout kjer Metal subscriberji dobimo zadnji :)

kokica2000 ::

Mogoče zato, ker imam jaz beta aplikacijo. Če želiš, piši na zs, pa ti jo pošljem.

lana0 ::

Mare2 je izjavil:

lana0 je izjavil:

Koliko stane provizija za plačevanje položnic preko Revoluta?


Lana, po mojih dosedanjih podatkih je brezplačno. :)

Super, hvala. Torej grem samo na Payments - bank tranfer- beneficiary in tam izpolnim in je to to?

Mare2 ::

Tako, ja. :)

janez89 ::

Če še kdo nima Revolut računa, lahko s spodnjim linkom dobi poleg zastonj Revolut kartice še zastonj poštnino (prihranek 6€):

https://www.revolut.com/promo/ambassado...

Link ni časovno omejen.

Mare2 ::

Evo. Info za imetnike Revolut-a. :)
What Revolut are doing to prepare for Brexit
As things stand, the UK is due to leave the European Union on 29 March, 2019, regardless of whether there is a deal with the EU or not. What this actually means in terms of next steps remains to be seen, but as a Revolut customer, you’re probably wondering what it means for you.

And if you’re sick and tired of hearing about Brexit jargon and weren’t wondering about the next steps, then don’t worry, because we’ve got your back either way. As a financial institution, we understand that you place a lot of trust in us, and we take that responsibility very seriously.

Regardless of what happens next in terms of the UK’s withdrawal from the EU, rest assured that Revolut is working proactively to make sure you can continue to use our services with as little disruption as possible.

Fine, but I’ve still got a few questions…

What’s actually going on right now?
It’s a great question, and one we’d all love an answer to. The whole Brexit deal/no-deal, UK withdrawal from the EU is an ever-changing beast, which means our explanation is by no means a final or exhaustive one.

What is Revolut doing to protect me?
If you’re a UK Revolut user, it’s business as usual for the most part. For Non-UK Revolut customers, in the event of a no-deal, we will begin the process of transferring you to our European authorised subsidiary.


What does that mean?
Revolut currently has a licence to operate in the UK, which it is able to ‘passport’ to all other countries within the European Economic Area (EEA) under the EU’s Freedom of Services regime.

If a no-deal Brexit were to happen or a deal agreed that immediately revokes freedom of services, Revolut may lose this passporting right and we’ll need to migrate non-UK users to our licensed entity in Europe in order to continue offering our Revolut services to all our European customers.

All you’ll have to do is to keep an eye out for a notification from us with updated T&Cs. We’ll be in touch with you about this nearer the time.

Inevitably, there will be unforeseen changes along the way, as the government continues to negotiate a deal with the EU. If anything changes, we’ll update you with further information and be right there with the support you need.


https://blog.revolut.com/how-we-protect...

Nesta ::

Tale Brexit je v skodo vsem...

Mare2 ::

Nesta je izjavil:

Tale Brexit je v skodo vsem...


Meni se tudi zdi tako. Mislim, za ljudstvo, prost pretok potnikov, izdelkov zagotovo ni v korist. Nimam pa točnih podatkov, koliko kaj to doprinese k političnim točkam politikov. :)
««
14 / 95
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Curve - več kartic v eni (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Loža
598132015 (6049) buttcrack
»

Binance VISA debetna kartica (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
562130540 (5304) _janezvalva_
»

Normiran s.p. bancni racun (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13225159 (3930) tony1
»

Najugodnejša predplačniška MasterCard (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
261108470 (36391) Andro457

Več podobnih tem